Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Sazetak iz MA3
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 23:04 ned, 23. 4. 2006    Naslov: Sazetak iz MA3 Citirajte i odgovorite

Altruist kakav jesam (:D 8)), slozio sam sazetak iz MA3 koji bi mogao koristiti onima koji polazu ispit iz tog kolegija (kao, npr., ja danas :shock:).

Pretipkao sam prvu od svoje dvije i pol biljeznice u LaTeX, pa me zanima ima li ovdje zainteresiranih za to da danas pretipkam ostatak i donesem koji list viska na ispit.

Naravno, kompletno gradivo ce, uz malo srece, [i]stati[/i] na taj jedan list papira - mozda biste mogli razmisliti o tome da upravo [b]on[/b] bude vase pomagalo izbora na ispitu. :g:

Bez duljenja, skinite dosad pretipkano [size=22][url=http://web.studenti.math.hr/~smith/][b]ODAVDE[/b][/url][/size] pod rubrikom [i]Sazetak iz MA3[/i] u formatu kojem zelite (mozda bolje ne PDF, cini mi se da je malo zeznut) i izjasnite se ovdje sto mislite (dovrsit cu ga ako bude barem tri posta za zeleno svjetlo, da ne gubim vrijeme samo zbog sebe). Oblik dokumenta je letak - harmonika, ali nema tumble (okretanje naopacke poledina - prednjica), pa ga je ljepse citati kao dvostrani A4. Naravno, mogu i to dodati, a i centralnu liniju izmedu stupaca kako bi ga se lakse savilo ([i]features on-demand[/i] :D 8)). :wink:

Title edit: Maknuto [i]u izradi[/i], Sazetak je dostupan za download! 8)



[color=blue][b]Moderator:[/b] Promijenjen URL zbog promjene studentovog URLa.[/color]
Altruist kakav jesam (Very Happy Cool), slozio sam sazetak iz MA3 koji bi mogao koristiti onima koji polazu ispit iz tog kolegija (kao, npr., ja danas Shocked).

Pretipkao sam prvu od svoje dvije i pol biljeznice u LaTeX, pa me zanima ima li ovdje zainteresiranih za to da danas pretipkam ostatak i donesem koji list viska na ispit.

Naravno, kompletno gradivo ce, uz malo srece, stati na taj jedan list papira - mozda biste mogli razmisliti o tome da upravo on bude vase pomagalo izbora na ispitu. Mr. Green

Bez duljenja, skinite dosad pretipkano ODAVDE pod rubrikom Sazetak iz MA3 u formatu kojem zelite (mozda bolje ne PDF, cini mi se da je malo zeznut) i izjasnite se ovdje sto mislite (dovrsit cu ga ako bude barem tri posta za zeleno svjetlo, da ne gubim vrijeme samo zbog sebe). Oblik dokumenta je letak - harmonika, ali nema tumble (okretanje naopacke poledina - prednjica), pa ga je ljepse citati kao dvostrani A4. Naravno, mogu i to dodati, a i centralnu liniju izmedu stupaca kako bi ga se lakse savilo (features on-demand Very Happy Cool). Wink

Title edit: Maknuto u izradi, Sazetak je dostupan za download! Cool



Moderator: Promijenjen URL zbog promjene studentovog URLa.



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy


Zadnja promjena: Smith; 1:05 uto, 25. 4. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Mojo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 02. 2006. (12:37:23)
Postovi: (3F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 23:31 ned, 23. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

nas kako se kaze... pomagala iz analize tri nika dosta. bia bi zahvalan ka bi moga jednu kopiju donit sutra za mene.
nas kako se kaze... pomagala iz analize tri nika dosta. bia bi zahvalan ka bi moga jednu kopiju donit sutra za mene.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:15 pon, 24. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da je 'gubitak vremena' bitan cak i ako radis samo abog sebe, opcenito u zivotu... jer, te stvari ti ionako mogu zatrebati, a ako imas mogucnost imati ih u jedinstvenom formatu, sto cekati zelena svjetla tamo nekih vise ili manje anonimusa sa foruma :wink:

no, vjerujem da ce vecem dijelu populacije sa foruma koja nije polozila ma3 tako nesto koristiti... one way or another :wink:
mislim da je 'gubitak vremena' bitan cak i ako radis samo abog sebe, opcenito u zivotu... jer, te stvari ti ionako mogu zatrebati, a ako imas mogucnost imati ih u jedinstvenom formatu, sto cekati zelena svjetla tamo nekih vise ili manje anonimusa sa foruma Wink

no, vjerujem da ce vecem dijelu populacije sa foruma koja nije polozila ma3 tako nesto koristiti... one way or another Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
davi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2004. (11:21:27)
Postovi: (36)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 8:15 pon, 24. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel stvar u meni ili je u pdf odrezan lijevi kraj diferencijabilnosti? :roll:
Inace, moram priznat, salic ti nije los :D :wink:
Jel stvar u meni ili je u pdf odrezan lijevi kraj diferencijabilnosti? Rolling Eyes
Inace, moram priznat, salic ti nije los Very Happy Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mojo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 02. 2006. (12:37:23)
Postovi: (3F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 9:07 pon, 24. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="davi"]Jel stvar u meni ili je u pdf odrezan lijevi kraj diferencijabilnosti? :roll:
Inace, moram priznat, salic ti nije los :D :wink:[/quote]

da, istina, nije u tebi. onda smith? da li da sami radimo svoje... ili ces donit
davi (napisa):
Jel stvar u meni ili je u pdf odrezan lijevi kraj diferencijabilnosti? Rolling Eyes
Inace, moram priznat, salic ti nije los Very Happy Wink


da, istina, nije u tebi. onda smith? da li da sami radimo svoje... ili ces donit


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 10:01 pon, 24. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="davi"]Jel stvar u meni ili je u pdf odrezan lijevi kraj diferencijabilnosti? :roll:[/quote]
Kao sto rekoh (:?), PDF je zeznut.

[quote="Mojo"]onda smith? da li da sami radimo svoje... ili ces donit[/quote]
Svakako radite svoje! Pitanje je hocu li stici sve napraviti (upravo krecem na ostatak), otkriti koji si (mozda ti znas mene?) i imati unutra sve sto tebi treba. Da ne velim da postoji sansa od gresaka jer ipak ne koristim WYSIWYG editor, nego kuckam naslijepo.

Besides, pisanje svog ti omogucuje sasvim lijepo ponavljanje. :wink:
davi (napisa):
Jel stvar u meni ili je u pdf odrezan lijevi kraj diferencijabilnosti? Rolling Eyes

Kao sto rekoh (Confused), PDF je zeznut.

Mojo (napisa):
onda smith? da li da sami radimo svoje... ili ces donit

Svakako radite svoje! Pitanje je hocu li stici sve napraviti (upravo krecem na ostatak), otkriti koji si (mozda ti znas mene?) i imati unutra sve sto tebi treba. Da ne velim da postoji sansa od gresaka jer ipak ne koristim WYSIWYG editor, nego kuckam naslijepo.

Besides, pisanje svog ti omogucuje sasvim lijepo ponavljanje. Wink



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
davi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2004. (11:21:27)
Postovi: (36)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 10:19 pon, 24. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Smith"][quote="davi"]Jel stvar u meni ili je u pdf odrezan lijevi kraj diferencijabilnosti? :roll:[/quote]
Kao sto rekoh (:?), PDF je zeznut.[/quote]
Fakat si napiso gore da je zeznut, uopce to nisam vidla :shock: :oops:
Smith (napisa):
davi (napisa):
Jel stvar u meni ili je u pdf odrezan lijevi kraj diferencijabilnosti? Rolling Eyes

Kao sto rekoh (Confused), PDF je zeznut.

Fakat si napiso gore da je zeznut, uopce to nisam vidla Shocked Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 13:26 pon, 24. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

No krasno! Imamo ciglih 10MB prostora na studentu i jos rikne kad se sjeti! :roll:

Gotov sam, da! Ali ne mogu aploudati to gore, verzija na webu (ako nije mrtav dok ovo citate :?) je stara!

Danas nosim za sobom dvadeset letaka koje cete si moci umnoziti ne bude li taj broj dovoljno velik!

Kasnije cu ga staviti na web.

Inace, u "finalnoj" verziji mozda ima gresaka, ali, molim vas, imajte na umu da sam radio do komad noci plus danas cijeli dan. :(

Ispilio sam neke stvari s pocetka (one osnovne teoreme koje [i]sigurno[/i] svi znaju) i, nazalost, gotovo sve o lokalnim i uvjetnim ekstremima jer ima [b]previse[/b] simbolike da bi se to stiglno napraviti, a i nije toliko tesko koliko ostalo za zapamtiti.

Nadam se da cete biti zadovoljni sa Sazetkom! 8)
No krasno! Imamo ciglih 10MB prostora na studentu i jos rikne kad se sjeti! Rolling Eyes

Gotov sam, da! Ali ne mogu aploudati to gore, verzija na webu (ako nije mrtav dok ovo citate Confused) je stara!

Danas nosim za sobom dvadeset letaka koje cete si moci umnoziti ne bude li taj broj dovoljno velik!

Kasnije cu ga staviti na web.

Inace, u "finalnoj" verziji mozda ima gresaka, ali, molim vas, imajte na umu da sam radio do komad noci plus danas cijeli dan. Sad

Ispilio sam neke stvari s pocetka (one osnovne teoreme koje sigurno svi znaju) i, nazalost, gotovo sve o lokalnim i uvjetnim ekstremima jer ima previse simbolike da bi se to stiglno napraviti, a i nije toliko tesko koliko ostalo za zapamtiti.

Nadam se da cete biti zadovoljni sa Sazetkom! Cool



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
davi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2004. (11:21:27)
Postovi: (36)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 14:42 pon, 24. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

:miniklap: \:D/ :weee: :klapklap:
Applause Dancing Weeeeeee!!!!!!!!!!! Toooooo, majstoreeeee!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 1:08 uto, 25. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, stavih ga kompletnog na svoj web!

Dakle, molio bih svakog tko uoci neku gresku da mi na nju ukaze (a moze ju i sam ispraviti u .tex datoteci i poslati mi ju na neki vec nacin).

Bilo bi sjajno kad bi netko mogao dodati sve o ekstremima i/ili teoreme s pocetka, o zatvorenim skupovima, gomilistima itd., unutra (ja nemam trenutno vremena, moram pod hitno poceti uciti teoriju iz MA3 i spremati se za kolokvij iz UVIS-a).
Evo, stavih ga kompletnog na svoj web!

Dakle, molio bih svakog tko uoci neku gresku da mi na nju ukaze (a moze ju i sam ispraviti u .tex datoteci i poslati mi ju na neki vec nacin).

Bilo bi sjajno kad bi netko mogao dodati sve o ekstremima i/ili teoreme s pocetka, o zatvorenim skupovima, gomilistima itd., unutra (ja nemam trenutno vremena, moram pod hitno poceti uciti teoriju iz MA3 i spremati se za kolokvij iz UVIS-a).



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
MystiC
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (20:32:44)
Postovi: (CC)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 20 - 8
Lokacija: South of Heaven

PostPostano: 21:08 pet, 17. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

a zasto ja to nemopgu otvorit?? :cry:
a zasto ja to nemopgu otvorit?? Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:14 pet, 17. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MystiC"]a zasto ja to nemopgu otvorit?? :cry:[/quote]

A sad? :D
[size=1]Dugujes mi sarmu...[/size]
MystiC (napisa):
a zasto ja to nemopgu otvorit?? Crying or Very sad


A sad? Very Happy
Dugujes mi sarmu...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MystiC
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (20:32:44)
Postovi: (CC)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 20 - 8
Lokacija: South of Heaven

PostPostano: 18:45 ned, 19. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

sad mogu, hvala :wink:
sad mogu, hvala Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 13:11 sri, 7. 4. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo vidim da je bilo problema s .pdf datotekom iz uvodnog posta pa sam se pomučio neko vrijeme, našao dobar program za pretvorbu u PDF pa da drugi ne bi morali prolaziti istu stvar ostavljam ga na ovoj temi :)

Ovim putem se također zahvaljujem originalnom autoru :)

p.s. ako nekoga zanima odličan besplatni alat za rad s .tex datotekama preporučio bih MiKTeX :)
Evo vidim da je bilo problema s .pdf datotekom iz uvodnog posta pa sam se pomučio neko vrijeme, našao dobar program za pretvorbu u PDF pa da drugi ne bi morali prolaziti istu stvar ostavljam ga na ovoj temi Smile

Ovim putem se također zahvaljujem originalnom autoru Smile

p.s. ako nekoga zanima odličan besplatni alat za rad s .tex datotekama preporučio bih MiKTeX Smile



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...



ma3.pdf
 Description:
Matematička analiza 3 - sažetak

Download
 Filename:  ma3.pdf
 Filesize:  189 KB
 Downloaded:  906 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan