Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pismeni ispit: 23.5.2006. u 14:00 (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Odlučivanje i teorija igara
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:26 uto, 25. 4. 2006    Naslov: Pismeni ispit: 23.5.2006. u 14:00 Citirajte i odgovorite

U srijedu, 3.5.2006, u 12:00 odrzat ce se pismeni ispit iz "Odlucivanja i teorije igara". 8)

Nadjemo se u mom kabinetu, pa onda - ovisno o broju pristupnika - potrazimo adekvatniju lokaciju. :gg:

Ispit ne treba biti prijavljen (ako ga niste prijavili za ovaj rok); formalnost ISVUa lako rijesimo kad polozite. ;)

[b]Update:[/b] Termin ispita je pomaknut na 23.5.2006. u 14:00. :)
U srijedu, 3.5.2006, u 12:00 odrzat ce se pismeni ispit iz "Odlucivanja i teorije igara". Cool

Nadjemo se u mom kabinetu, pa onda - ovisno o broju pristupnika - potrazimo adekvatniju lokaciju. Mr Green being very Greeen indeed

Ispit ne treba biti prijavljen (ako ga niste prijavili za ovaj rok); formalnost ISVUa lako rijesimo kad polozite. Wink

Update: Termin ispita je pomaknut na 23.5.2006. u 14:00. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 15:36 sri, 17. 5. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:11 ned, 30. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pismeni se odgadja do daljnjeg. :( Za koji dan cu staviti obavijest ovdje kad ce se ispit odrzati. 8)
Pismeni se odgadja do daljnjeg. Sad Za koji dan cu staviti obavijest ovdje kad ce se ispit odrzati. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:36 sri, 17. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Konacno je dogovoreno: ispit ce biti u utorak, 23.5.2006. u 14:00. :D Sastanak, klasika, u mom kabinetu pa trazimo prostoriju (vjerojatno 203). 8)

Usmeni ce biti po dogovoru, ali sigurno [b]NE[/b] isti dan, nego najranije u srijedu. :)
Konacno je dogovoreno: ispit ce biti u utorak, 23.5.2006. u 14:00. Very Happy Sastanak, klasika, u mom kabinetu pa trazimo prostoriju (vjerojatno 203). Cool

Usmeni ce biti po dogovoru, ali sigurno NE isti dan, nego najranije u srijedu. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Odlučivanje i teorija igara Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan