Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Predrok
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 17:45 uto, 26. 11. 2002    Naslov: Predrok Citirajte i odgovorite

Nesto sam nacuo da postoji predrok (ubite me ako lazem) iz uur-a. Sad dal je to istina i ako ima tako nekaj kad je to i koji su uvjeti da se izadje na tako nesto ako tako nekaj postoji.Ako tako neceg nema zanemarite ovaj topic ;p
Nesto sam nacuo da postoji predrok (ubite me ako lazem) iz uur-a. Sad dal je to istina i ako ima tako nekaj kad je to i koji su uvjeti da se izadje na tako nesto ako tako nekaj postoji.Ako tako neceg nema zanemarite ovaj topic ;p
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:34 uto, 26. 11. 2002    Naslov: Re: Predrok Citirajte i odgovorite

"Predrok" bi znacilo da izadjes na pismeni 2.12. (odmah poslije kolokvija iz Elementarne) pa onda na usmeni prije nego sto si odslusao predavanja. Smije li se to ili ne smije morat ces pitati profesore, ja nisam nadlezan. Mozda te oni ubiju zbog takvih pitanja :twisted:

PS. Upravo mi je palo na pamet da stvar zbog cuvenog ISVU-a mozda i nije tako jednostavna, cak i kad bi profesori dali odobrenje. Trebalo bi i bazu uvjeriti da smijes prijaviti ispit, a to je po dosadasnjem iskustvu jos teze.
"Predrok" bi znacilo da izadjes na pismeni 2.12. (odmah poslije kolokvija iz Elementarne) pa onda na usmeni prije nego sto si odslusao predavanja. Smije li se to ili ne smije morat ces pitati profesore, ja nisam nadlezan. Mozda te oni ubiju zbog takvih pitanja Twisted Evil

PS. Upravo mi je palo na pamet da stvar zbog cuvenog ISVU-a mozda i nije tako jednostavna, cak i kad bi profesori dali odobrenje. Trebalo bi i bazu uvjeriti da smijes prijaviti ispit, a to je po dosadasnjem iskustvu jos teze.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:25 uto, 26. 11. 2002    Naslov: Re: Predrok Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]"Predrok" bi znacilo da izadjes na pismeni 2.12. (odmah poslije kolokvija iz Elementarne) pa onda na usmeni prije nego sto si odslusao predavanja. Smije li se to ili ne smije morat ces pitati profesore, ja nisam nadlezan. Mozda te oni ubiju zbog takvih pitanja :twisted:[/quote]

[b]NE![/b] Neka ga radije posalju meni, da oni jadni ne okrvave ruke... :twisted:

[quote="krcko"]PS. Upravo mi je palo na pamet da stvar zbog cuvenog ISVU-a mozda i nije tako jednostavna, cak i kad bi profesori dali odobrenje. Trebalo bi i bazu uvjeriti da smijes prijaviti ispit, a to je po dosadasnjem iskustvu jos teze.[/quote]

Ovo pitanje je vec negdje bilo (ne na Forumu, mozda na hodniku :)). Treba pitati nadleznog profesora (ona(j) kod koga slusas vjezbe) i ako se on(a) slaze, onda napises formalnu molbu i predas u Referadu. Nije naodmet reci im da je sve dogovoreno sa profesorom.

Da li to funkcionira u praxi, ne znam, ali trebalo bi. Ipak su tvoja briga ispiti, a ne tamo neki ISVU. :D
krcko (napisa):
"Predrok" bi znacilo da izadjes na pismeni 2.12. (odmah poslije kolokvija iz Elementarne) pa onda na usmeni prije nego sto si odslusao predavanja. Smije li se to ili ne smije morat ces pitati profesore, ja nisam nadlezan. Mozda te oni ubiju zbog takvih pitanja Twisted Evil


NE! Neka ga radije posalju meni, da oni jadni ne okrvave ruke... Twisted Evil

krcko (napisa):
PS. Upravo mi je palo na pamet da stvar zbog cuvenog ISVU-a mozda i nije tako jednostavna, cak i kad bi profesori dali odobrenje. Trebalo bi i bazu uvjeriti da smijes prijaviti ispit, a to je po dosadasnjem iskustvu jos teze.


Ovo pitanje je vec negdje bilo (ne na Forumu, mozda na hodniku Smile). Treba pitati nadleznog profesora (ona(j) kod koga slusas vjezbe) i ako se on(a) slaze, onda napises formalnu molbu i predas u Referadu. Nije naodmet reci im da je sve dogovoreno sa profesorom.

Da li to funkcionira u praxi, ne znam, ali trebalo bi. Ipak su tvoja briga ispiti, a ne tamo neki ISVU. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:02 uto, 26. 11. 2002    Naslov: Re: Predrok Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]

[b]NE![/b] Neka ga radije posalju meni, da oni jadni ne okrvave ruke... :twisted:
[/quote]

a jeste zli :twisted: :evilbat:

al tak i treba...
sta on ima ic na predrok ak ja nejdem? :mrgreen:

hmda.... a mozete ga i meni poslat :twisted: :twisted:
uostalom, lako ga ufatim na hodniku :D
vsego (napisa):


NE! Neka ga radije posalju meni, da oni jadni ne okrvave ruke... Twisted Evil


a jeste zli Twisted Evil #Evil Bat

al tak i treba...
sta on ima ic na predrok ak ja nejdem? Mr. Green

hmda.... a mozete ga i meni poslat Twisted Evil Twisted Evil
uostalom, lako ga ufatim na hodniku Very Happy



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:11 uto, 26. 11. 2002    Naslov: Re: Predrok Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"][quote="vsego"]
[b]NE![/b] Neka ga radije posalju meni, da oni jadni ne okrvave ruke... :twisted:[/quote]

a jeste zli :twisted: :evilbat:[/quote]

Sram te bilo, Nesi! Ulizujes se asistentima dijeleci im jeftine komplimente....
al tak i treba... :P

[quote="Nesi"]sta on ima ic na predrok ak ja nejdem? :mrgreen:[/quote]

A sto ne ides?!

[quote="Nesi"]hmda.... a mozete ga i meni poslat :twisted: :twisted:[/quote]

fly, preporuka: mani se ti predroka. Ocito imas i bolji nacin za provest vrijeme. :twisted: Nece fax nigdje pobjeci....

[quote="Nesi"]uostalom, lako ga ufatim na hodniku :D[/quote]

Necu pitati "Za sta ga ufatis?". Nije prikladno za ovako kulturan Forum... ;)
Nesi (napisa):
vsego (napisa):

NE! Neka ga radije posalju meni, da oni jadni ne okrvave ruke... Twisted Evil


a jeste zli Twisted Evil #Evil Bat


Sram te bilo, Nesi! Ulizujes se asistentima dijeleci im jeftine komplimente....
al tak i treba... Razz

Nesi (napisa):
sta on ima ic na predrok ak ja nejdem? Mr. Green


A sto ne ides?!

Nesi (napisa):
hmda.... a mozete ga i meni poslat Twisted Evil Twisted Evil


fly, preporuka: mani se ti predroka. Ocito imas i bolji nacin za provest vrijeme. Twisted Evil Nece fax nigdje pobjeci....

Nesi (napisa):
uostalom, lako ga ufatim na hodniku Very Happy


Necu pitati "Za sta ga ufatis?". Nije prikladno za ovako kulturan Forum... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:32 uto, 26. 11. 2002    Naslov: Re: Predrok Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Nesi"]
a jeste zli :twisted: :evilbat:[/quote]
Sram te bilo, Nesi! Ulizujes se asistentima dijeleci im jeftine komplimente....
al tak i treba... :P
[/quote]
hihi
nego.. mislim da nadjoh svog smajlija...
:vamp: :vamp: :vamp:

[quote]
[quote="Nesi"]sta on ima ic na predrok ak ja nejdem? :mrgreen:[/quote]
A sto ne ides?!
[/quote]

a nedamise.....
cak asistent(i) nisu problem... al mi se do profe nejde.....

[quote][quote="Nesi"]hmda.... a mozete ga i meni poslat :twisted: :twisted:[/quote]
fly, preporuka: mani se ti predroka. Ocito imas i bolji nacin za provest vrijeme. :twisted: Nece fax nigdje pobjeci....
[/quote]

a i to je jedan od razloga zas ne ic na predrok.....

[quote][quote="Nesi"]uostalom, lako ga ufatim na hodniku :D[/quote]
Necu pitati "Za sta ga ufatis?". Nije prikladno za ovako kulturan Forum... ;)[/quote]

:twisted:
hihi :vamp:

gadjat cu ga ak ga trebam... mislim da to ne bi bilo nis novo ni cudno..... :)
vsego (napisa):
Nesi (napisa):

a jeste zli Twisted Evil #Evil Bat

Sram te bilo, Nesi! Ulizujes se asistentima dijeleci im jeftine komplimente....
al tak i treba... Razz

hihi
nego.. mislim da nadjoh svog smajlija...
#Vamp #Vamp #Vamp

Citat:

Nesi (napisa):
sta on ima ic na predrok ak ja nejdem? Mr. Green

A sto ne ides?!


a nedamise.....
cak asistent(i) nisu problem... al mi se do profe nejde.....

Citat:
Nesi (napisa):
hmda.... a mozete ga i meni poslat Twisted Evil Twisted Evil

fly, preporuka: mani se ti predroka. Ocito imas i bolji nacin za provest vrijeme. Twisted Evil Nece fax nigdje pobjeci....


a i to je jedan od razloga zas ne ic na predrok.....

Citat:
Nesi (napisa):
uostalom, lako ga ufatim na hodniku Very Happy

Necu pitati "Za sta ga ufatis?". Nije prikladno za ovako kulturan Forum... Wink


Twisted Evil
hihi #Vamp

gadjat cu ga ak ga trebam... mislim da to ne bi bilo nis novo ni cudno..... Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 23:39 uto, 26. 11. 2002    Naslov: Re: Predrok Citirajte i odgovorite

[quote]
[quote="Nesi"]sta on ima ic na predrok ak ja nejdem? :mrgreen:[/quote]
A sto ne ides?!
[/quote]


a nedamise.....
cak asistent(i) nisu problem... al mi se do profe nejde.....

[quote][quote="Nesi"]hmda.... a mozete ga i meni poslat :twisted: :twisted:[/quote]
fly, preporuka: mani se ti predroka. Ocito imas i bolji nacin za provest vrijeme. :twisted: Nece fax nigdje pobjeci....
[/quote]

a i to je jedan od razloga zas ne ic na predrok.....

[quote][quote="Nesi"]uostalom, lako ga ufatim na hodniku :D[/quote]
Necu pitati "Za sta ga ufatis?". Nije prikladno za ovako kulturan Forum... ;)[/quote]

:twisted:
hihi :vamp:

gadjat cu ga ak ga trebam... mislim da to ne bi bilo nis novo ni cudno..... :)[/quote]

Ma ono imam feel da bi mogo proc na predroku jerbo mi se neda slusat predavanja bash previshe .. a doobar dio tog znam ...
al ono kad ce moj dio doc ; nije vazno koji .. tog nema josh duuugo administracija / mreze ovo ono ;))))))
Ma to hell with it ... ko h**e predrok ;O upravo ste me odgovorili ;p

Nesi ne biti tako zlocesta ... jer inace cu te ja dovatit .. jednom

Ps. behaive inace nemorash na silu sve se mozemo mi dogovoriti ;ppp

PS zake nejde na predrok ;))) khm , neznam .. mozda znam vishe ;p mozda ne , mozda sam umisljen .. ako je tako tucite me ;)
Citat:

Nesi (napisa):
sta on ima ic na predrok ak ja nejdem? Mr. Green

A sto ne ides?!



a nedamise.....
cak asistent(i) nisu problem... al mi se do profe nejde.....

Citat:
Nesi (napisa):
hmda.... a mozete ga i meni poslat Twisted Evil Twisted Evil

fly, preporuka: mani se ti predroka. Ocito imas i bolji nacin za provest vrijeme. Twisted Evil Nece fax nigdje pobjeci....


a i to je jedan od razloga zas ne ic na predrok.....

Citat:
Nesi (napisa):
uostalom, lako ga ufatim na hodniku Very Happy

Necu pitati "Za sta ga ufatis?". Nije prikladno za ovako kulturan Forum... Wink


Twisted Evil
hihi #Vamp

gadjat cu ga ak ga trebam... mislim da to ne bi bilo nis novo ni cudno..... Smile[/quote]

Ma ono imam feel da bi mogo proc na predroku jerbo mi se neda slusat predavanja bash previshe .. a doobar dio tog znam ...
al ono kad ce moj dio doc ; nije vazno koji .. tog nema josh duuugo administracija / mreze ovo ono Wink)))))
Ma to hell with it ... ko h**e predrok ;O upravo ste me odgovorili ;p

Nesi ne biti tako zlocesta ... jer inace cu te ja dovatit .. jednom

Ps. behaive inace nemorash na silu sve se mozemo mi dogovoriti ;ppp

PS zake nejde na predrok Wink)) khm , neznam .. mozda znam vishe ;p mozda ne , mozda sam umisljen .. ako je tako tucite me Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:47 uto, 26. 11. 2002    Naslov: Re: Predrok Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]
Nesi ne biti tako zlocesta ... jer inace cu te ja dovatit .. jednom

Ps. behaive inace nemorash na silu sve se mozemo mi dogovoriti ;ppp
[/quote]

1. ak vec kvotas, onda kvotaj tocno
2. ja sam zlocesta po difoltu
3. ofkors da moram na silu.... nema nikakvog dogovaranja....
:vamp:
fly (napisa):

Nesi ne biti tako zlocesta ... jer inace cu te ja dovatit .. jednom

Ps. behaive inace nemorash na silu sve se mozemo mi dogovoriti ;ppp


1. ak vec kvotas, onda kvotaj tocno
2. ja sam zlocesta po difoltu
3. ofkors da moram na silu.... nema nikakvog dogovaranja....
#Vamp



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:48 uto, 26. 11. 2002    Naslov: Re: Predrok Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]Ma ono imam feel da bi mogo proc na predroku jerbo mi se neda slusat predavanja bash previshe .. a doobar dio tog znam ...
al ono kad ce moj dio doc ; nije vazno koji .. tog nema josh duuugo administracija / mreze ovo ono ;))))))[/quote]

Ako mislis na "UNIX administraciju", moram te razocarati: mislim (nije sigurno) da je to jednokratni kolegij. :(

[quote="fly"]Ma to hell with it ... ko h**e predrok ;O upravo ste me odgovorili ;p[/quote]

Whooooops! Mozda bolje da smo tiho.... ;?

[quote="fly"]Nesi ne biti tako zlocesta ... jer inace cu te ja dovatit .. jednom

Ps. behaive inace nemorash na silu sve se mozemo mi dogovoriti ;ppp[/quote]

Ljudi moji, pa ja cu ovdje morat otvoriti forum "Personals"! Samo, gdje da nadjem [u][b]toliki[/b][/u] disk :?: :D

[quote="fly"]PS zake nejde na predrok ;))) khm , neznam .. mozda znam vishe ;p mozda ne , mozda sam umisljen .. ako je tako tucite me ;)[/quote]

A da vas dvoje skupa izadjete na predrok i vidite tko zna vise? :idea:
fly (napisa):
Ma ono imam feel da bi mogo proc na predroku jerbo mi se neda slusat predavanja bash previshe .. a doobar dio tog znam ...
al ono kad ce moj dio doc ; nije vazno koji .. tog nema josh duuugo administracija / mreze ovo ono Wink)))))


Ako mislis na "UNIX administraciju", moram te razocarati: mislim (nije sigurno) da je to jednokratni kolegij. Sad

fly (napisa):
Ma to hell with it ... ko h**e predrok ;O upravo ste me odgovorili ;p


Whooooops! Mozda bolje da smo tiho.... ;?

fly (napisa):
Nesi ne biti tako zlocesta ... jer inace cu te ja dovatit .. jednom

Ps. behaive inace nemorash na silu sve se mozemo mi dogovoriti ;ppp


Ljudi moji, pa ja cu ovdje morat otvoriti forum "Personals"! Samo, gdje da nadjem toliki disk Question Very Happy

fly (napisa):
PS zake nejde na predrok Wink)) khm , neznam .. mozda znam vishe ;p mozda ne , mozda sam umisljen .. ako je tako tucite me Wink


A da vas dvoje skupa izadjete na predrok i vidite tko zna vise? Idea



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan