Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pokušaj ultimativnog uništenja foruma?(zlonamjerni, naravn

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Odgovor:
Da
0%
 0%  [ 0 ]
Ne
25%
 25%  [ 1 ]
O čem ti pričaš?:)
75%
 75%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 4

Autor/ica Poruka
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 8:37 pet, 19. 5. 2006    Naslov: Pokušaj ultimativnog uništenja foruma?(zlonamjerni, naravn Citirajte i odgovorite

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=6582
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=6582



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 9:10 pet, 19. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za neupucene, rijec je o mom prigovoru studentskoj organizaciji, preciznije o ovom dijelu:

[quote="vsego in mail to studenti"]Iskreno sam iznenadjen i razocaran postupkom studentske organizacije s kojima sam prije godinu dana imao korektan odnos, a bas taj Forum kojeg pokusavate izgurati svojim wikijem (pritisaka je i prije bilo: http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=6582) bio je jedno od prvih mjesta gdje ste nesmetano mogli iznositi prigovore na "proslu garnituru".[/quote]

Mozda je "izguravanje" pregrub izraz, ali nije rijec ni o kakvom "ultimativnom unistenju Foruma" kako to kolega demagog prezentira. :evil:

Meni je sada dosta da se studentska dnevnopoliticka propaganda lijeci na mojim ledjima. :roll: Ako niste u stanju raditi konkretan posao, onda barem prestanite na mojim ledjima lijeciti vlastitu neefikasnost i tako [b]glumiti[/b] da nesto radite. :evil:

Account ZZNPD ide pod kljuc, a isto ce se desiti i sa svakim iducim koji me nastavi maltretirati. :evil: Studentima [b]ne trebaju[/b] ovakvi studentski predstavnici. :evil: Sretno olajavanje vsege na drugim forumima! :evil:
Za neupucene, rijec je o mom prigovoru studentskoj organizaciji, preciznije o ovom dijelu:

vsego in mail to studenti (napisa):
Iskreno sam iznenadjen i razocaran postupkom studentske organizacije s kojima sam prije godinu dana imao korektan odnos, a bas taj Forum kojeg pokusavate izgurati svojim wikijem (pritisaka je i prije bilo: http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=6582) bio je jedno od prvih mjesta gdje ste nesmetano mogli iznositi prigovore na "proslu garnituru".


Mozda je "izguravanje" pregrub izraz, ali nije rijec ni o kakvom "ultimativnom unistenju Foruma" kako to kolega demagog prezentira. Evil or Very Mad

Meni je sada dosta da se studentska dnevnopoliticka propaganda lijeci na mojim ledjima. Rolling Eyes Ako niste u stanju raditi konkretan posao, onda barem prestanite na mojim ledjima lijeciti vlastitu neefikasnost i tako glumiti da nesto radite. Evil or Very Mad

Account ZZNPD ide pod kljuc, a isto ce se desiti i sa svakim iducim koji me nastavi maltretirati. Evil or Very Mad Studentima ne trebaju ovakvi studentski predstavnici. Evil or Very Mad Sretno olajavanje vsege na drugim forumima! Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan