Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Žalba na 3. kolokvij
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Jaca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (01:44:54)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 22:38 čet, 25. 5. 2006    Naslov: Žalba na 3. kolokvij Citirajte i odgovorite

Htjela bih izraziti nezadovoljstvo s težinom 3. kolokvija iz MTR-a ( govorim o A grupi).

Smatram da su zadaci u globalu bili preteški za prosječnog(!) studenta, te bodovi pridruženi zadacima nisu sasvim realni. Situacija se kosi s tvrdnjama asistenta da će studenti koji su sami rješavali zadaću bez problema rješavati i kolokvije. Osobno sam bila uvjerena da sam dosta vježbala za kolokvij, pa sam se u utorak skroz razočarala :anifaint:

Apeliram na asistenta da uvaži žalbu :pray: te smanji kriterije, jer sam sigurna da veliki broj mojih kolega dijeli moje mišljenje.

:pa-pa:
Htjela bih izraziti nezadovoljstvo s težinom 3. kolokvija iz MTR-a ( govorim o A grupi).

Smatram da su zadaci u globalu bili preteški za prosječnog(!) studenta, te bodovi pridruženi zadacima nisu sasvim realni. Situacija se kosi s tvrdnjama asistenta da će studenti koji su sami rješavali zadaću bez problema rješavati i kolokvije. Osobno sam bila uvjerena da sam dosta vježbala za kolokvij, pa sam se u utorak skroz razočarala Padam u (o)nesvijest!

Apeliram na asistenta da uvaži žalbu Pray te smanji kriterije, jer sam sigurna da veliki broj mojih kolega dijeli moje mišljenje.

Ja sam sada sam....



_________________
Ispravite me, ako griješim!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 22:55 čet, 25. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

U potpunosti se slazem s kolegicom.... Mislim da bi asistent trebao obadvije grupe mnoziti sa 1.4!!!
:cheering:
U potpunosti se slazem s kolegicom.... Mislim da bi asistent trebao obadvije grupe mnoziti sa 1.4!!!
Bodrenje


[Vrh]
frrr
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2004. (19:17:12)
Postovi: (47)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Winterfell

PostPostano: 11:04 pet, 26. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja se pridruzujem zalbi/molbi.
:help:
Necemo valjda nakon tri napisane zadace i tri kolokvija pred sam kraj semestra ipak morati na pismeni. :pa-pa:
I ja se pridruzujem zalbi/molbi.
Pomagajte!!!
Necemo valjda nakon tri napisane zadace i tri kolokvija pred sam kraj semestra ipak morati na pismeni. Ja sam sada sam....



_________________
Winter is coming.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mal
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2003. (13:27:39)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:44 pet, 26. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

pridruzujem se
pridruzujem se


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:49 pet, 26. 5. 2006    Naslov: Podrška Citirajte i odgovorite

Ja sam na profesorskom smjeru. Jako sam puno uložio individualnog rada i smatram da sam savladao gradivo barem za prolaz. Mislim da ovaj kolokvij ni u kom slučaju nije provjeravao takvo znanje nego samo znanje za odličan, što je trebao biti cilj B grupe, a ne naše. Sadržaj kolokvija se jako razlikovao od onog predloška koji smo trebali predati. :tapsh:

Podrška kolegici na ovoj žalbi / molbi.
Ja sam na profesorskom smjeru. Jako sam puno uložio individualnog rada i smatram da sam savladao gradivo barem za prolaz. Mislim da ovaj kolokvij ni u kom slučaju nije provjeravao takvo znanje nego samo znanje za odličan, što je trebao biti cilj B grupe, a ne naše. Sadržaj kolokvija se jako razlikovao od onog predloška koji smo trebali predati. Tapsh, tapsh,...

Podrška kolegici na ovoj žalbi / molbi.


[Vrh]
bic_bozji
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 05. 2006. (11:38:07)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:53 pet, 26. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

:iagree:
I ja se slazem sa kolegama. Kolokvij je bio stvarno pretezak (pogotovo za profesorski smjer koji se sa ovim sadrzajima po prvi put susreo dok su inzenjeri radili slicne stvari na gradji racunala) i nije provjerio razumijemo li principe rada i osnove strojeva i automata, nego znamo li trikove i jesmo li nadareni (a nadareni su ionako imali svoju grupu).

Barem da se snizi prag...to bi nas sve jako usrecilo!

Dajmo da prodju! :faca2:
:amen:
I agree
I ja se slazem sa kolegama. Kolokvij je bio stvarno pretezak (pogotovo za profesorski smjer koji se sa ovim sadrzajima po prvi put susreo dok su inzenjeri radili slicne stvari na gradji racunala) i nije provjerio razumijemo li principe rada i osnove strojeva i automata, nego znamo li trikove i jesmo li nadareni (a nadareni su ionako imali svoju grupu).

Barem da se snizi prag...to bi nas sve jako usrecilo!

Dajmo da prodju! Faca (koja nije s placa)
Ajde, dosta vise...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:57 pet, 26. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slažem se s kolegama i smatram da bi asistent trebao uvažiti ovu kolektivnu žalbu! Nije u redu 3 tjedna prije kraja semestra dati kolokvij te težine, ako kolokvirati mogu samo oni najnajnajbolji onda je asistent tu selekciju trebao napraviti na prvom kolokviju. :!:
Slažem se s kolegama i smatram da bi asistent trebao uvažiti ovu kolektivnu žalbu! Nije u redu 3 tjedna prije kraja semestra dati kolokvij te težine, ako kolokvirati mogu samo oni najnajnajbolji onda je asistent tu selekciju trebao napraviti na prvom kolokviju. Exclamation


[Vrh]
Gost






PostPostano: 18:29 pet, 26. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slažem se sa svim navedenim. Većina se boji da neće skupiti ni onaj minimum od 35%, što je tužno nakon toliko truda uloženog da bi se bar pristupilo kolokviju. Još je gore što se to događa na zadnjoj godini (bar za smjer računarstvo i profesore)
Slažem se sa svim navedenim. Većina se boji da neće skupiti ni onaj minimum od 35%, što je tužno nakon toliko truda uloženog da bi se bar pristupilo kolokviju. Još je gore što se to događa na zadnjoj godini (bar za smjer računarstvo i profesore)


[Vrh]
Gost






PostPostano: 20:19 pet, 26. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pridruzujem se.
Pridruzujem se.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:52 pet, 26. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možda se asistent zabunio pa zamijenio grupe A i B. :) U svakom slučaju, bojim se da će mi sav trud uložen u ova 3 kolokvija biti uzaludan jer će mi 35 bodova ostati nedostižno. Uostalom u pon na predaji je bilo očito da studenti nisu riješili PDA i Turingov stroj i da to nije baš jasno, a na kolokviju su 4 od 6 zadataka bili tog tipa. Stvarno nije fer. Pridružujem se kolegama!
Možda se asistent zabunio pa zamijenio grupe A i B. Smile U svakom slučaju, bojim se da će mi sav trud uložen u ova 3 kolokvija biti uzaludan jer će mi 35 bodova ostati nedostižno. Uostalom u pon na predaji je bilo očito da studenti nisu riješili PDA i Turingov stroj i da to nije baš jasno, a na kolokviju su 4 od 6 zadataka bili tog tipa. Stvarno nije fer. Pridružujem se kolegama!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 9:04 sub, 27. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, i moja je teorija bila da su zamijenjene grupe. Sa svim do sada napisanim se u potpunosti slazem.
Da, i moja je teorija bila da su zamijenjene grupe. Sa svim do sada napisanim se u potpunosti slazem.


[Vrh]
skituljac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 08. 2005. (21:37:49)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: pokraj gajbe

PostPostano: 9:33 ned, 28. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

I sam sam htio pokrenuti ovu temu ali eto Jaca me preduhitrila. Kolokvij je definitivno bio pretežak i neprimjeren. Još je gora stvar da najteži kolokvij do sada nosi najmanje bodova do sada, a zahtjeva se isti prag za prolaznost na četvrti kolokvij. Nešto tu gadno ne štima. :x
I sam sam htio pokrenuti ovu temu ali eto Jaca me preduhitrila. Kolokvij je definitivno bio pretežak i neprimjeren. Još je gora stvar da najteži kolokvij do sada nosi najmanje bodova do sada, a zahtjeva se isti prag za prolaznost na četvrti kolokvij. Nešto tu gadno ne štima. Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
haiku
Gost





PostPostano: 8:20 pon, 29. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ljudi, polagali/kolokvirali ste analize, uvise i svakakva čuda. Ovo gradivo fakat nije teško, a još je i bazično za ovu teoriju. Da više učite a manje kukate bilo bi bolje po vas :)
No naravno, iz kolegijalnosti se pridružujem apelu za snižavanje kriterija
Ljudi, polagali/kolokvirali ste analize, uvise i svakakva čuda. Ovo gradivo fakat nije teško, a još je i bazično za ovu teoriju. Da više učite a manje kukate bilo bi bolje po vas Smile
No naravno, iz kolegijalnosti se pridružujem apelu za snižavanje kriterija


[Vrh]
Caki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2004. (00:37:53)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:27 pon, 29. 5. 2006    Naslov: Podrska Citirajte i odgovorite

Pozdrav i pridružujem se apelu studenata da se promjeni kriterij za ovaj kolokvij jer također smatram da tu nešto ne štima, po mome mišljenju bilo je preteško.
Molit ću lijepo, ja ne bi izlazio na pismeni, ali kako stvari stoje s ovim kolokvijem, bojim se da bi mi se ove sumnje mogle obistiniti.
Help!!!
Pozdrav i pridružujem se apelu studenata da se promjeni kriterij za ovaj kolokvij jer također smatram da tu nešto ne štima, po mome mišljenju bilo je preteško.
Molit ću lijepo, ja ne bi izlazio na pismeni, ali kako stvari stoje s ovim kolokvijem, bojim se da bi mi se ove sumnje mogle obistiniti.
Help!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Jaca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (01:44:54)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 19:01 sri, 31. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za sve koji u ponedjeljak nisu bili na vježbama:

asistent je uvažio naše primjedbe i najavio da će prilikom ocjenjivanja u obzir uzeti cjelokupan trud pojedinog studenta (pokazan ne samo na testu nego i u zadaćama) te da za sve koji su se trudili nema straha.
:navijacica:

Hvala asistentu i svima koji su postali!
:thankyou:
Za sve koji u ponedjeljak nisu bili na vježbama:

asistent je uvažio naše primjedbe i najavio da će prilikom ocjenjivanja u obzir uzeti cjelokupan trud pojedinog studenta (pokazan ne samo na testu nego i u zadaćama) te da za sve koji su se trudili nema straha.
Go go go!!!

Hvala asistentu i svima koji su postali!
Thank you



_________________
Ispravite me, ako griješim!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:14 sub, 10. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

HM, bojim se da i nije sve tako ruzicasto. Asistent ce, sudeci po njegovim rijecima na preuzimanju zadaca za 4. kolokvij, negdje imati crnu listu ljudi koji nisu imali 35 bodova za prolaz na cetvrti kolokvij. I ljudi s te liste ce morati rijesiti (sve?) PDA zadatke na ovom 4. kolokviju.
Nadalje, bojim se da ce gledati orginalne zadatke samo onima koji nemaju tih 35 b, a onima (rijetki sretnici?) koji ih imaju nece iako su svi jednako zakinuti. I svima dobro dodje koji bod vise.
Promotrimo li strukturu zadataka na ovom 4. kolokviju, i tu nesto ne stima. Naime, 3. kolokvij ljudi su najvise kiksali zbog [(pre)teskih] zadataka iz PDA. U medjuvremenu nisu rijeseni neki dodatni zadaci iz PDA, ali se ocekuje da se oni znaju rijesiti na 4. kol. Pa i u autoskoli ako padnes na voznji, moras odvoziti nekih 5 (je li taj podatak jos aktualan?) sati prije iduceg ispita iz voznje - barem sluzbeno.
I ovo me muci ...
Bodovni pragovi (prosječno na sva 4 kolokvija)
91- odličan(5)
81-90 - vrlo dobar(4)
68-80 -dobar(3)
50-67- dovoljan(2)
i jos se kaze da na svakom kolokviju imamo 20 b gratis?! Jel bi bez tih gratis bodova bodovni pragovi bili kao i u svim ostalim kolegijima na ovom (PMF-MO) fakultetu? Naime, 45% od 111 je 50b. Pa se moze reci da imamo tek 10 b gratis, ako netko vec osjeca potrebu za tim.
HM, bojim se da i nije sve tako ruzicasto. Asistent ce, sudeci po njegovim rijecima na preuzimanju zadaca za 4. kolokvij, negdje imati crnu listu ljudi koji nisu imali 35 bodova za prolaz na cetvrti kolokvij. I ljudi s te liste ce morati rijesiti (sve?) PDA zadatke na ovom 4. kolokviju.
Nadalje, bojim se da ce gledati orginalne zadatke samo onima koji nemaju tih 35 b, a onima (rijetki sretnici?) koji ih imaju nece iako su svi jednako zakinuti. I svima dobro dodje koji bod vise.
Promotrimo li strukturu zadataka na ovom 4. kolokviju, i tu nesto ne stima. Naime, 3. kolokvij ljudi su najvise kiksali zbog [(pre)teskih] zadataka iz PDA. U medjuvremenu nisu rijeseni neki dodatni zadaci iz PDA, ali se ocekuje da se oni znaju rijesiti na 4. kol. Pa i u autoskoli ako padnes na voznji, moras odvoziti nekih 5 (je li taj podatak jos aktualan?) sati prije iduceg ispita iz voznje - barem sluzbeno.
I ovo me muci ...
Bodovni pragovi (prosječno na sva 4 kolokvija)
91- odličan(5)
81-90 - vrlo dobar(4)
68-80 -dobar(3)
50-67- dovoljan(2)
i jos se kaze da na svakom kolokviju imamo 20 b gratis?! Jel bi bez tih gratis bodova bodovni pragovi bili kao i u svim ostalim kolegijima na ovom (PMF-MO) fakultetu? Naime, 45% od 111 je 50b. Pa se moze reci da imamo tek 10 b gratis, ako netko vec osjeca potrebu za tim.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 6:51 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad kad su objavljeni bodovni pragovi za 2005/2006. mogu reci da moja crna predvidjanja (vidi post iznad) i nisu bila tako crna. Hvala asistentu.
Sad kad su objavljeni bodovni pragovi za 2005/2006. mogu reci da moja crna predvidjanja (vidi post iznad) i nisu bila tako crna. Hvala asistentu.


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan