Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pripreme za ponedjeljak
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:59 uto, 26. 11. 2002    Naslov: pripreme za ponedjeljak Citirajte i odgovorite

jel bi mogla neka dobra dusa stavit na net jos koje zadatke osim onih sa Krckovih stranica...

hvala :D
jel bi mogla neka dobra dusa stavit na net jos koje zadatke osim onih sa Krckovih stranica...

hvala Very Happy



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 13:46 čet, 28. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, ajde nek neka dobra dusica ostavi koji zadacic,po mogucnosti neki asistent koji zna zadatke??? anyone????? :twisted:
da, ajde nek neka dobra dusica ostavi koji zadacic,po mogucnosti neki asistent koji zna zadatke??? anyone????? Twisted Evil



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:49 čet, 28. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam danas na vjezbama podijelio lanjske kolokvije, svih n>=2 grupa. Na webu imate samo jednu grupu. Ako vam vjezbe vodi netko drugi raspitajte se kod kolega kojima prezimena pocinju na P, R, T, U, V, ´.
Ja sam danas na vjezbama podijelio lanjske kolokvije, svih n>=2 grupa. Na webu imate samo jednu grupu. Ako vam vjezbe vodi netko drugi raspitajte se kod kolega kojima prezimena pocinju na P, R, T, U, V, ´.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:28 čet, 28. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

a jel bi to ikako moglo na web? pliiiiiiiiiiiiiiiiiiz :oops: :oops: :D

gordan

ps gospođica Anđa :D nam je diskretno napomenula da je kolokvij tezi nego prosle godine. u prevodu to znaci da je puno tezi nego prosle godine jer ako profesor vidi da je tezi onda je fakat tezi! jel se varam? :-)
a jel bi to ikako moglo na web? pliiiiiiiiiiiiiiiiiiz Embarassed Embarassed Very Happy

gordan

ps gospođica Anđa Very Happy nam je diskretno napomenula da je kolokvij tezi nego prosle godine. u prevodu to znaci da je puno tezi nego prosle godine jer ako profesor vidi da je tezi onda je fakat tezi! jel se varam? Smile



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 21:37 čet, 28. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tezi???? NESMIJE BITI TEZI!!!! NEEEEEEEEE :(
Tezi???? NESMIJE BITI TEZI!!!! NEEEEEEEEE Sad



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:27 čet, 28. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]a jel bi to ikako moglo na web? pliiiiiiiiiiiiiiiiiiz :oops: :oops: :D [/quote]

Bolje ti je upoznat neko pravo zivo bice iz druge grupe i zamolit papirnatu verziju, umjesto da se druzis iskljucivo s virtualnim smajlijima i zicas pdf. Osim toga u mojoj grupi su cure zgodnije pa ti se i zbog toga isplati :D

[quote="Goran"]ps gospođica Anđa :D nam je diskretno napomenula da je kolokvij tezi nego prosle godine. u prevodu to znaci da je puno tezi nego prosle godine jer ako profesor vidi da je tezi onda je fakat tezi! jel se varam? :-)[/quote]

To uopce nije istina. Doduse Andja je vidjela cijeli test a ja nisam, ali ja sam u pravu :!: Mozda je jedan zadatak malo tezi, ali imate veliku prednost jer ste vidjeli lanjski kolokvij. Ako znate rijesiti lanjski znat cete i ovogodisnji.
Gordan (napisa):
a jel bi to ikako moglo na web? pliiiiiiiiiiiiiiiiiiz Embarassed Embarassed Very Happy


Bolje ti je upoznat neko pravo zivo bice iz druge grupe i zamolit papirnatu verziju, umjesto da se druzis iskljucivo s virtualnim smajlijima i zicas pdf. Osim toga u mojoj grupi su cure zgodnije pa ti se i zbog toga isplati Very Happy

Goran (napisa):
ps gospođica Anđa Very Happy nam je diskretno napomenula da je kolokvij tezi nego prosle godine. u prevodu to znaci da je puno tezi nego prosle godine jer ako profesor vidi da je tezi onda je fakat tezi! jel se varam? Smile


To uopce nije istina. Doduse Andja je vidjela cijeli test a ja nisam, ali ja sam u pravu Exclamation Mozda je jedan zadatak malo tezi, ali imate veliku prednost jer ste vidjeli lanjski kolokvij. Ako znate rijesiti lanjski znat cete i ovogodisnji.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:34 čet, 28. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote] [b]Krcko wrote:[/b] Bolje ti je upoznat neko pravo zivo bice iz druge grupe i zamolit papirnatu verziju, umjesto da se druzis iskljucivo s virtualnim smajlijima i zicas pdf. Osim toga u mojoj grupi su cure zgodnije pa ti se i zbog toga isplati :D [/quote]

ne bih se bas kladio u to. ponjet cu sutra digitalca, pa ako mi se neka od ljepotica smiluje pokazat što grupa K-O ima za ponudit! :-)

gordan :x-mas:
Citat:
Krcko wrote: Bolje ti je upoznat neko pravo zivo bice iz druge grupe i zamolit papirnatu verziju, umjesto da se druzis iskljucivo s virtualnim smajlijima i zicas pdf. Osim toga u mojoj grupi su cure zgodnije pa ti se i zbog toga isplati Very Happy


ne bih se bas kladio u to. ponjet cu sutra digitalca, pa ako mi se neka od ljepotica smiluje pokazat što grupa K-O ima za ponudit! Smile

gordan #X-mas



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:35 čet, 28. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
Bolje ti je upoznat neko pravo zivo bice iz druge grupe i zamolit papirnatu verziju, umjesto da se druzis iskljucivo s virtualnim smajlijima i zicas pdf.
[/quote]

sta fali virtualnim smajlijima???

[quote]
Osim toga u mojoj grupi su cure zgodnije pa ti se i zbog toga isplati :D
[/quote]

aha..... gledas cure kojima drzis vjezbe!
ufacen si!
prizno si! :D :D
Citat:

Bolje ti je upoznat neko pravo zivo bice iz druge grupe i zamolit papirnatu verziju, umjesto da se druzis iskljucivo s virtualnim smajlijima i zicas pdf.


sta fali virtualnim smajlijima???

Citat:

Osim toga u mojoj grupi su cure zgodnije pa ti se i zbog toga isplati Very Happy


aha..... gledas cure kojima drzis vjezbe!
ufacen si!
prizno si! Very Happy Very Happy



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:45 čet, 28. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]aha..... gledas cure kojima drzis vjezbe!
ufacen si!
prizno si! :D :D[/quote]

Ma ne gledam, to su mi drugi rekli. Ak ne vjerujes pitaj starije kolege, opcepoznata cinjenica je da dok pricam buljim u strop (negdje gore desno).

Aj sad priznaj da si ljubomorna sto nisi u grupi PRTUV´ (vampirusho jedna :twisted: )
Nesi (napisa):
aha..... gledas cure kojima drzis vjezbe!
ufacen si!
prizno si! Very Happy Very Happy


Ma ne gledam, to su mi drugi rekli. Ak ne vjerujes pitaj starije kolege, opcepoznata cinjenica je da dok pricam buljim u strop (negdje gore desno).

Aj sad priznaj da si ljubomorna sto nisi u grupi PRTUV´ (vampirusho jedna Twisted Evil )



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:55 čet, 28. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]
Ma ne gledam, to su mi drugi rekli. Ak ne vjerujes pitaj starije kolege, opcepoznata cinjenica je da dok pricam buljim u strop (negdje gore desno).
[/quote]

ne sjecam se bas da si buljio u strop :D

a ovo izvlacenje ti je totalno jadno :vamp:

[quote]
Aj sad priznaj da si ljubomorna sto nisi u grupi PRTUV´ (vampirusho jedna :twisted: )[/quote]

nisam
to ima sa mnom predavanja i ne vidjeh nista sto bi mi dovoljno zapelo za oko...... :D :D :D :D :D
:vamp:
krcko (napisa):

Ma ne gledam, to su mi drugi rekli. Ak ne vjerujes pitaj starije kolege, opcepoznata cinjenica je da dok pricam buljim u strop (negdje gore desno).


ne sjecam se bas da si buljio u strop Very Happy

a ovo izvlacenje ti je totalno jadno #Vamp

Citat:

Aj sad priznaj da si ljubomorna sto nisi u grupi PRTUV´ (vampirusho jedna Twisted Evil )


nisam
to ima sa mnom predavanja i ne vidjeh nista sto bi mi dovoljno zapelo za oko...... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
#Vamp



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:21 čet, 28. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel mudro proturječit čovjeku koji nam ispravlja pismene? :idea: :-) mislim ipak da ne bi bilo nismo znali

gordan 8)
jel mudro proturječit čovjeku koji nam ispravlja pismene? Idea Smile mislim ipak da ne bi bilo nismo znali

gordan Cool



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:25 pet, 29. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]jel mudro proturječit čovjeku koji nam ispravlja pismene? :idea: :-) mislim ipak da ne bi bilo nismo znali[/quote]

Djeco, ovdje ste ipak u razumnoj mjeri anonimni. Ne vjerujem da ce Krcko ganjat' okolo tko mu proturijeci... :roll:

Imat ce dosta problema i bez vas kad mu zena vidi da po raznim forumima pise kako ima zgodne studentice... :twisted:
Gordan (napisa):
jel mudro proturječit čovjeku koji nam ispravlja pismene? Idea Smile mislim ipak da ne bi bilo nismo znali


Djeco, ovdje ste ipak u razumnoj mjeri anonimni. Ne vjerujem da ce Krcko ganjat' okolo tko mu proturijeci... Rolling Eyes

Imat ce dosta problema i bez vas kad mu zena vidi da po raznim forumima pise kako ima zgodne studentice... Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Night
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2002. (10:00:42)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:51 pet, 29. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Opce je poznato da krcko gleda u gornji desni dio predavaone.. i nemojte sad da se ulizujem jer mi odavno nema nikakve vjezbe a ni ispite stovise.. no ono sto zelim znati (nadam se da ne zelim previse znati) je: Zasto gleda u gornji desni? :roll: ipak mislim da je bolje da se bavimo pamtenijim temama nego time sto koji asistent radi kad predaje.. :!: s vremenom se shvati da svaki imaju svoje finte..
Opce je poznato da krcko gleda u gornji desni dio predavaone.. i nemojte sad da se ulizujem jer mi odavno nema nikakve vjezbe a ni ispite stovise.. no ono sto zelim znati (nadam se da ne zelim previse znati) je: Zasto gleda u gornji desni? Rolling Eyes ipak mislim da je bolje da se bavimo pamtenijim temama nego time sto koji asistent radi kad predaje.. Exclamation s vremenom se shvati da svaki imaju svoje finte..



_________________
Ce grand malheur, de ne pouvoir etre seul
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:03 pet, 29. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]a ovo izvlacenje ti je totalno jadno :vamp:[/quote]

Grrr Nesi tak si me naljutila da sam odlucio Gordanu skinut 20 bodova na kolokviju... :D


[quote="vsego"]Imat ce dosta problema i bez vas kad mu zena vidi da po raznim forumima pise kako ima zgodne studentice... :twisted: [/quote]

...a ak bum jos imal i problema doma onda cu mu skinut 40 bodova :angel:
Nesi (napisa):
a ovo izvlacenje ti je totalno jadno #Vamp


Grrr Nesi tak si me naljutila da sam odlucio Gordanu skinut 20 bodova na kolokviju... Very Happy


vsego (napisa):
Imat ce dosta problema i bez vas kad mu zena vidi da po raznim forumima pise kako ima zgodne studentice... Twisted Evil


...a ak bum jos imal i problema doma onda cu mu skinut 40 bodova Angel



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 21:18 pet, 29. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dajte mi neki link od elementarne matematike 1...negdje gdje se mogu naci zadaci ili kolokviji! :twisted:
Dajte mi neki link od elementarne matematike 1...negdje gdje se mogu naci zadaci ili kolokviji! Twisted Evil



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:38 pet, 29. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Psy, procitaj dobrodoslicu..
Psy, procitaj dobrodoslicu..



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:07 pet, 29. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="Nesi"]a ovo izvlacenje ti je totalno jadno :vamp:[/quote]

Grrr Nesi tak si me naljutila da sam odlucio Gordanu skinut 20 bodova na kolokviju... :D
[/quote]

odlicno, ali....
kaznjavas krive ljude
ja sam kriva.... prema tome kazni mene.....
nemoj covjeku skidat bodove ako je nesto bilo tocno
fala


njeh..... tebi pricat..... ipak si ti ok ljudof :D
krcko (napisa):
Nesi (napisa):
a ovo izvlacenje ti je totalno jadno #Vamp


Grrr Nesi tak si me naljutila da sam odlucio Gordanu skinut 20 bodova na kolokviju... Very Happy


odlicno, ali....
kaznjavas krive ljude
ja sam kriva.... prema tome kazni mene.....
nemoj covjeku skidat bodove ako je nesto bilo tocno
fala


njeh..... tebi pricat..... ipak si ti ok ljudof Very Happy



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:26 pet, 29. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"][quote="krcko"][quote="Nesi"]a ovo izvlacenje ti je totalno jadno :vamp:[/quote]
Grrr Nesi tak si me naljutila da sam odlucio Gordanu skinut 20 bodova na kolokviju... :D[/quote]

odlicno, ali....
kaznjavas krive ljude
ja sam kriva.... prema tome kazni mene.....[/quote]

Ajde ne glumi dobru Samaritanku (kad znamo da nisi :twisted:). Ima jos kolokvija na kojima mozemo i tebi skidat' bodove.... :P

[quote="Nesi"]nemoj covjeku skidat bodove ako je nesto bilo tocno[/quote]

Skida mu bodove jer se slaze s tvojom ocjenom da [i]ovo izvlacenje ti je totalno jadno[/i]. 8)

[quote="Nesi"]njeh..... tebi pricat..... ipak si ti ok ljudof :D[/quote]

Suck up :twisted:
Nesi (napisa):
krcko (napisa):
Nesi (napisa):
a ovo izvlacenje ti je totalno jadno #Vamp

Grrr Nesi tak si me naljutila da sam odlucio Gordanu skinut 20 bodova na kolokviju... Very Happy


odlicno, ali....
kaznjavas krive ljude
ja sam kriva.... prema tome kazni mene.....


Ajde ne glumi dobru Samaritanku (kad znamo da nisi Twisted Evil). Ima jos kolokvija na kojima mozemo i tebi skidat' bodove.... Razz

Nesi (napisa):
nemoj covjeku skidat bodove ako je nesto bilo tocno


Skida mu bodove jer se slaze s tvojom ocjenom da ovo izvlacenje ti je totalno jadno. Cool

Nesi (napisa):
njeh..... tebi pricat..... ipak si ti ok ljudof Very Happy


Suck up Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:44 pet, 29. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]odlicno, ali....
kaznjavas krive ljude
ja sam kriva....[/quote]

Joj joj ljudi nemate uopce smisla za humor. Ono sa skidanjem bodova bila je sala. Svecano obecajem da ce bodovi na kolokviju ovisiti iskljucivo o tome kako rijesite zadatke, bez obzira sto pisali po forumima, zidovima, klupama i ostalom namjestaju.

Ispricavam se ako sam bilo kome nanio dusevne boli...
Nesi (napisa):
odlicno, ali....
kaznjavas krive ljude
ja sam kriva....


Joj joj ljudi nemate uopce smisla za humor. Ono sa skidanjem bodova bila je sala. Svecano obecajem da ce bodovi na kolokviju ovisiti iskljucivo o tome kako rijesite zadatke, bez obzira sto pisali po forumima, zidovima, klupama i ostalom namjestaju.

Ispricavam se ako sam bilo kome nanio dusevne boli...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:07 sub, 30. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Ajde ne glumi dobru Samaritanku (kad znamo da nisi :twisted:).
[/quote]

if you say so...... :(

[quote]
Ima jos kolokvija na kojima mozemo i tebi skidat' bodove.... :P
[/quote]

super
os uzivati or? :cry:

njeh.... trebala bih se malo oraspolozit... al bas nejde......

gubim se ja odavde...... (4 now)
vsego (napisa):

Ajde ne glumi dobru Samaritanku (kad znamo da nisi Twisted Evil).


if you say so...... Sad

Citat:

Ima jos kolokvija na kojima mozemo i tebi skidat' bodove.... Razz


super
os uzivati or? Crying or Very sad

njeh.... trebala bih se malo oraspolozit... al bas nejde......

gubim se ja odavde...... (4 now)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan