Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

statistika kolokvija iz C-a
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:59 sub, 14. 6. 2003    Naslov: statistika kolokvija iz C-a Citirajte i odgovorite

dakle ocito je da imam viska slobodnog vremena pa.........

Na kolokvijima se moglo skupit 2*115=230 bodova, bodovi se gledaju tako da se ukupan broj bodova podijeli s 2 (zaokruzuje se na veci broj), a skal je npravljena od 0 do 100 jer je ovih 30 bodova extra
ocjene:
0-44 nedovoljan
45-59 dovoljan
60-74 dobar
75-84 vrlo dobar
85-115 izvrstan

Ukupno 297 kolega je ove godine prostupalo kolokvijima iz Ca. (Neki od tih kolega su s 2. godine)

prolaznost: 41,75% (124 ljudi)
od toga: 35,48% ocjena dovoljan (44 ljudi)
22,58% ocjena dobar (28 ljudi)
13,70% ocjena vrlo dobar (17 ljudi)
28,22% ocjena izvrstan (35 ljudi)

Na prvom kolokviju je svatko u prosjeku imao 49 bodova, a na drugom 27. Tu sam brojao i one koji imaju po nula bodova tj. nisu pristupili pa statistika nije bas najbolja.

inace rezultati su na [url]http://web.math.hr/~mabotinc/c/2003_kolokvij1.txt[/url]

moje osobno misljenje: prolaznost je mogla biti bolja, ali s druge strane bodovni prag je toliko nizak da se zaista ne mozemo zalit. 39% posto je zbilja malo. Neki ce reci da nije 39% neko 45% ali s obzirom da nagradni zadaci nisu bili za nikakve geekove mislim da se i na njima moglo skupit pokoji bod. Petica ima puno, zapravo vise nego sto bi ja rekao po pricama kolega tipa "nemam pojma o nicemu" i slicno.

I jos jednom, u vezi usmenih kod prof Nogo (za one koji moraju na usmeni :twisted: ): prvi, lagani, eliminacijski zadatak radi se na UNIXu, bilo da ste u praktikumu 1 ili 2 bilo da se telnetirate s Windowsa. Drugi, tezi zadatk se tipka u bilo cemu. Tocnije BloodshevDev 4.0 ili MS Visual C++. Za teze zadatke se mozete konzultirat s literturom ALI SAMO U DOGOVORU S profesoricom. Mislim da ne bi sad ispalo da sam reko da se moze na ispitu imat sta god se hoce.
dakle ocito je da imam viska slobodnog vremena pa.........

Na kolokvijima se moglo skupit 2*115=230 bodova, bodovi se gledaju tako da se ukupan broj bodova podijeli s 2 (zaokruzuje se na veci broj), a skal je npravljena od 0 do 100 jer je ovih 30 bodova extra
ocjene:
0-44 nedovoljan
45-59 dovoljan
60-74 dobar
75-84 vrlo dobar
85-115 izvrstan

Ukupno 297 kolega je ove godine prostupalo kolokvijima iz Ca. (Neki od tih kolega su s 2. godine)

prolaznost: 41,75% (124 ljudi)
od toga: 35,48% ocjena dovoljan (44 ljudi)
22,58% ocjena dobar (28 ljudi)
13,70% ocjena vrlo dobar (17 ljudi)
28,22% ocjena izvrstan (35 ljudi)

Na prvom kolokviju je svatko u prosjeku imao 49 bodova, a na drugom 27. Tu sam brojao i one koji imaju po nula bodova tj. nisu pristupili pa statistika nije bas najbolja.

inace rezultati su na http://web.math.hr/~mabotinc/c/2003_kolokvij1.txt

moje osobno misljenje: prolaznost je mogla biti bolja, ali s druge strane bodovni prag je toliko nizak da se zaista ne mozemo zalit. 39% posto je zbilja malo. Neki ce reci da nije 39% neko 45% ali s obzirom da nagradni zadaci nisu bili za nikakve geekove mislim da se i na njima moglo skupit pokoji bod. Petica ima puno, zapravo vise nego sto bi ja rekao po pricama kolega tipa "nemam pojma o nicemu" i slicno.

I jos jednom, u vezi usmenih kod prof Nogo (za one koji moraju na usmeni Twisted Evil ): prvi, lagani, eliminacijski zadatak radi se na UNIXu, bilo da ste u praktikumu 1 ili 2 bilo da se telnetirate s Windowsa. Drugi, tezi zadatk se tipka u bilo cemu. Tocnije BloodshevDev 4.0 ili MS Visual C++. Za teze zadatke se mozete konzultirat s literturom ALI SAMO U DOGOVORU S profesoricom. Mislim da ne bi sad ispalo da sam reko da se moze na ispitu imat sta god se hoce.



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 21:10 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajme sto si dosadan.....GET A LIFE MAN!
Ajme sto si dosadan.....GET A LIFE MAN!



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:48 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Psy"]Ajme sto si dosadan.....GET A LIFE MAN![/quote]
Post ti je dosadan? Nemoj ga čitati!
Usput rečeno, ovo je forum za "podršku nastavi na PMF-Matematičkom odjelu", a ovaj post pruža neke informacije koje će vjerujem biti korisne kolegama. Stoga je s aspekta foruma mnogo korisniji od većine postova!

Gordan
Psy (napisa):
Ajme sto si dosadan.....GET A LIFE MAN!

Post ti je dosadan? Nemoj ga čitati!
Usput rečeno, ovo je forum za "podršku nastavi na PMF-Matematičkom odjelu", a ovaj post pruža neke informacije koje će vjerujem biti korisne kolegama. Stoga je s aspekta foruma mnogo korisniji od većine postova!

Gordan



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 21:53 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Re: statistika kolokvija iz C-a Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]
Ukupno 297 kolega je ove godine prostupalo kolokvijima iz Ca. (Neki od tih kolega su s 2. godine)

Na prvom kolokviju je svatko u prosjeku imao 49 bodova, a na drugom 27. Tu sam brojao i one koji imaju po nula bodova tj. nisu pristupili pa statistika nije bas najbolja.

moje osobno misljenje: prolaznost je mogla biti bolja, ali s druge strane bodovni prag je toliko nizak da se zaista ne mozemo zalit. 39% posto je zbilja malo. Neki ce reci da nije 39% neko 45% ali s obzirom da nagradni zadaci nisu bili za nikakve geekove mislim da se i na njima moglo skupit pokoji bod. Petica ima puno, zapravo vise nego sto bi ja rekao po pricama kolega tipa "nemam pojma o nicemu" i slicno.
[quote]

E falla ti covjece, umro bi da ovo nisam znao
[quote="Gordan"]
Ukupno 297 kolega je ove godine prostupalo kolokvijima iz Ca. (Neki od tih kolega su s 2. godine)

Na prvom kolokviju je svatko u prosjeku imao 49 bodova, a na drugom 27. Tu sam brojao i one koji imaju po nula bodova tj. nisu pristupili pa statistika nije bas najbolja.

moje osobno misljenje: prolaznost je mogla biti bolja, ali s druge strane bodovni prag je toliko nizak da se zaista ne mozemo zalit. 39% posto je zbilja malo. Neki ce reci da nije 39% neko 45% ali s obzirom da nagradni zadaci nisu bili za nikakve geekove mislim da se i na njima moglo skupit pokoji bod. Petica ima puno, zapravo vise nego sto bi ja rekao po pricama kolega tipa "nemam pojma o nicemu" i slicno.
[quote]

E falla ti covjece, umro bi da ovo nisam znao



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:14 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Psy, cool off... :evil: Ne kazem da me zanimaju analize raznih kolokvija, ali...

1. Forum je otvoren za [b]sve[/b] akademski prihvatljive rasprave, pogotovo one s naglaskom na nastavu i srodne aktivnosti :|

2. Nije lose vidjeti statistike. Docarava ponesto o opcem uspjehu :) (i asistenata i studenata ;))

3. Nitko te ne tjera citati, zer ne? :D

Ajd', pojedi 12 kuglica sladoleda (kako je netko na ovom Forumu predlozio) i opusti se... 8)
Psy, cool off... Evil or Very Mad Ne kazem da me zanimaju analize raznih kolokvija, ali...

1. Forum je otvoren za sve akademski prihvatljive rasprave, pogotovo one s naglaskom na nastavu i srodne aktivnosti Neutral

2. Nije lose vidjeti statistike. Docarava ponesto o opcem uspjehu Smile (i asistenata i studenata Wink)

3. Nitko te ne tjera citati, zer ne? Very Happy

Ajd', pojedi 12 kuglica sladoleda (kako je netko na ovom Forumu predlozio) i opusti se... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 22:17 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

E imas praf...thanx man, upravo si me sjetio da imam litru sladoleda u frizideru....hehehe....i owe u one man!
E imas praf...thanx man, upravo si me sjetio da imam litru sladoleda u frizideru....hehehe....i owe u one man!



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:42 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Psy"]E imas praf...thanx man, upravo si me sjetio da imam [b]litru sladoleda[/b] u frizideru....hehehe....[b]i owe u one man[/b]![/quote]

You owe me one... litra of sladoled? :D Yummyyyyyyyy....... :!: :banana:
Psy (napisa):
E imas praf...thanx man, upravo si me sjetio da imam litru sladoleda u frizideru....hehehe....i owe u one man!


You owe me one... litra of sladoled? Very Happy Yummyyyyyyyy....... Exclamation Dancing banana



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 22:45 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Psy"]E imas praf...thanx man, upravo si me sjetio da imam [b]litru sladoleda[/b] u frizideru....hehehe....[b]i owe u one man[/b]![/quote]

You owe me one... litra of sladoled? :D Yummyyyyyyyy....... :!: :banana:[/quote]

NEDAM!! mljac, njam, gut......MOJE! (manhattan /* bez twin towersa*/)
vsego (napisa):
Psy (napisa):
E imas praf...thanx man, upravo si me sjetio da imam litru sladoleda u frizideru....hehehe....i owe u one man!


You owe me one... litra of sladoled? Very Happy Yummyyyyyyyy....... Exclamation Dancing banana


NEDAM!! mljac, njam, gut......MOJE! (manhattan /* bez twin towersa*/)



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Bad1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2003. (12:54:18)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 3:27 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Slazem se u potpunosti! :D :D :D :D :D :D :D :D
Drago mi je da ste naucili!
:D :D :D :D :D :D :D

P.S. psy, nadam se da ces donjeti nesto sladoleda i meni ili cu te i ja morati poceti tuci ko i sve one cure na faksu koje poznajes. :twisted:
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Slazem se u potpunosti! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Drago mi je da ste naucili!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

P.S. psy, nadam se da ces donjeti nesto sladoleda i meni ili cu te i ja morati poceti tuci ko i sve one cure na faksu koje poznajes. Twisted Evil



_________________
Damn the Devil to Hell!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 9:16 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

I sta onda sto sam mazohist? Sta si malo ljubomoran sto cure ne obracaju tebi tolku paznju???
I sta onda sto sam mazohist? Sta si malo ljubomoran sto cure ne obracaju tebi tolku paznju???



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Bad1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2003. (12:54:18)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:04 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ahaa!

Reko, ak' je to paznja, onda im se stvarno ne bih htio zamjeriti!
Ahaa!

Reko, ak' je to paznja, onda im se stvarno ne bih htio zamjeriti!



_________________
Damn the Devil to Hell!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 15:03 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne brini, svu tu bol one meni nadoknade...jednakim dozama uzitka....! :twisted:
Ne brini, svu tu bol one meni nadoknade...jednakim dozama uzitka....! Twisted Evil



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 22:25 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma ajde pustite gordana na miru....
vec vidim koji je njegov smjer...matematicka statistika i racunarstvo
ma ajde pustite gordana na miru....
vec vidim koji je njegov smjer...matematicka statistika i racunarstvo


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Bad1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2003. (12:54:18)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:01 pon, 16. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Psy"]Ne brini, svu tu bol one meni nadoknade...jednakim dozama uzitka....! :twisted:[/quote]
[quote="Psy"]Ne brini, svu tu bol one meni nadoknade...jednakim dozama uzitka....! :twisted:[/quote]

Da pogodim: sljedeci put udare malo jace! :)
Psy (napisa):
Ne brini, svu tu bol one meni nadoknade...jednakim dozama uzitka....! Twisted Evil

Psy (napisa):
Ne brini, svu tu bol one meni nadoknade...jednakim dozama uzitka....! Twisted Evil


Da pogodim: sljedeci put udare malo jace! Smile



_________________
Damn the Devil to Hell!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 9:14 pon, 16. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne udare jace, nego njeznije, i to po odredjenim mjestima!
Ne udare jace, nego njeznije, i to po odredjenim mjestima!



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:23 pon, 16. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
2. Nije lose vidjeti statistike. Docarava ponesto o opcem uspjehu :) (i asistenata i studenata ;))
[/quote]

vsego znači li to da asistenti ne rade općenito statistike prolaznosti na kolokvijima i pismenim ? :shock:
Ja mislim da bi tako nešto trebalo biti pod mus . :|

btw Psy meni je dosadno ovo tvoje prepucavanje.:verytwisted:
Oladi. :roll:
vsego (napisa):

2. Nije lose vidjeti statistike. Docarava ponesto o opcem uspjehu Smile (i asistenata i studenata Wink)


vsego znači li to da asistenti ne rade općenito statistike prolaznosti na kolokvijima i pismenim ? Shocked
Ja mislim da bi tako nešto trebalo biti pod mus . Neutral

btw Psy meni je dosadno ovo tvoje prepucavanje.Very twisted
Oladi. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:37 pon, 16. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="color"][quote="vsego"]2. Nije lose vidjeti statistike. Docarava ponesto o opcem uspjehu :) (i asistenata i studenata ;))[/quote]
vsego znači li to da asistenti ne rade općenito statistike prolaznosti na kolokvijima i pismenim ? :shock:[/quote]

Koliko ja znam - ne. Od nas se trazi da damo popis studenata s pripadnim ocjenama (zbog ISVUa) i, eventualno, bodovima (vecina profesora i dalje preferira bodove :)).

[quote="color"]Ja mislim da bi tako nešto trebalo biti pod mus . :|[/quote]

Cemu? :? Imamo savrsenu bazu podataka (vec spomenuti ISVU), pa neka onda to ona automatski slozi... 8)
color (napisa):
vsego (napisa):
2. Nije lose vidjeti statistike. Docarava ponesto o opcem uspjehu Smile (i asistenata i studenata Wink)

vsego znači li to da asistenti ne rade općenito statistike prolaznosti na kolokvijima i pismenim ? Shocked


Koliko ja znam - ne. Od nas se trazi da damo popis studenata s pripadnim ocjenama (zbog ISVUa) i, eventualno, bodovima (vecina profesora i dalje preferira bodove Smile).

color (napisa):
Ja mislim da bi tako nešto trebalo biti pod mus . Neutral


Cemu? Confused Imamo savrsenu bazu podataka (vec spomenuti ISVU), pa neka onda to ona automatski slozi... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:17 pon, 16. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
[quote="color"]Ja mislim da bi tako nešto trebalo biti pod mus . :|[/quote]

Cemu? :?[/quote]
Pa zbog ovog.
[quote="vsego"]
2. Nije lose vidjeti statistike. Docarava ponesto o opcem uspjehu (i asistenata i studenata ) [/quote]

A i studenti i asistenti imaju kriterij po kojem mogu znati da li je sve ok sa kolokvijem ili ispitom. U smislu da se izbjegnu komentari kolokvij iz ovog predmeta pretežak i sl. :)
vsego (napisa):

color (napisa):
Ja mislim da bi tako nešto trebalo biti pod mus . Neutral


Cemu? Confused

Pa zbog ovog.
vsego (napisa):

2. Nije lose vidjeti statistike. Docarava ponesto o opcem uspjehu (i asistenata i studenata )


A i studenti i asistenti imaju kriterij po kojem mogu znati da li je sve ok sa kolokvijem ili ispitom. U smislu da se izbjegnu komentari kolokvij iz ovog predmeta pretežak i sl. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
little birdie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2003. (08:27:54)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Looney Tunes cartoons

PostPostano: 23:05 pon, 16. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Psy"]Ne udare jace, nego njeznije, i to po odredjenim mjestima![/quote]

da a neke za to koriste i špenadle [img]http://smilies.sofrayt.com/1/0/arrow.gif[/img]

nije baš špenadla al poslužit će [img]http://smilies.sofrayt.com/1/r/winknudge.gif[/img][Automated by GetSmile]
Psy (napisa):
Ne udare jace, nego njeznije, i to po odredjenim mjestima!


da a neke za to koriste i špenadle

nije baš špenadla al poslužit će [Automated by GetSmile]


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:26 pon, 16. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="little birdie"][quote="Psy"]Ne udare jace, nego njeznije, i to po odredjenim mjestima![/quote]
da a neke za to koriste i špenadle [img]http://smilies.sofrayt.com/1/0/arrow.gif[/img]
nije baš špenadla al poslužit će [img]http://smilies.sofrayt.com/1/r/winknudge.gif[/img][Automated by GetSmile][/quote]

A da konacno poskidas taj "Demo" s najzabavnijih smajlija, pa ih predlozis na "Smajlijima"? :) Nije da cemo ih ovdje komercijalno koristiti... :?

Pazi samo na nova pravila predlaganja smajlija (objavljena su tamo)... :roll:
little birdie (napisa):
Psy (napisa):
Ne udare jace, nego njeznije, i to po odredjenim mjestima!

da a neke za to koriste i špenadle
nije baš špenadla al poslužit će [Automated by GetSmile]


A da konacno poskidas taj "Demo" s najzabavnijih smajlija, pa ih predlozis na "Smajlijima"? Smile Nije da cemo ih ovdje komercijalno koristiti... Confused

Pazi samo na nova pravila predlaganja smajlija (objavljena su tamo)... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan