Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Upis ocjena za kolokvente (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Jelaska
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2004. (14:27:46)
Postovi: (50)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 21 - 7

PostPostano: 14:39 pon, 12. 6. 2006    Naslov: Upis ocjena za kolokvente Citirajte i odgovorite

Upis ocjena za kolokvente biti će[b] [u]isključivo[/u][/b] na prvom ispitnom roku. Studenti koji ne upišu ocjenu na prvom ispitnom roku, osim uz [b]opravdan razlog[/b] gube ocjenu sa kolokvija.
[b]Detaljnije:[/b]
Rezultati 4-og kolokvija skupa sa finalnom ocjenom biti će 18.06 ili 19.06. Studenti zadovoljni ocjenom prijavljuju se na prvi ispitni rok, ne izlaze na pismeni ispit (naravno), te dolaze (osobno) u terminu regularnog usmenog ispita po ocjenu. Termin standardnog usmenog ispita biti će oglašen na forumu.
Ako student želi odbiti ocjenu sa kolokvija, dovoljno je ne prijaviti izlazak prvi ispitni rok.
Ako student želi odbiti ocjenu sa kolokvija, a izaći na prvi ispitni rok, prethodno svoje pojavljivanje na pismenom ispitu treba najaviti asistentu.
Upis ocjena za kolokvente biti će isključivo na prvom ispitnom roku. Studenti koji ne upišu ocjenu na prvom ispitnom roku, osim uz opravdan razlog gube ocjenu sa kolokvija.
Detaljnije:
Rezultati 4-og kolokvija skupa sa finalnom ocjenom biti će 18.06 ili 19.06. Studenti zadovoljni ocjenom prijavljuju se na prvi ispitni rok, ne izlaze na pismeni ispit (naravno), te dolaze (osobno) u terminu regularnog usmenog ispita po ocjenu. Termin standardnog usmenog ispita biti će oglašen na forumu.
Ako student želi odbiti ocjenu sa kolokvija, dovoljno je ne prijaviti izlazak prvi ispitni rok.
Ako student želi odbiti ocjenu sa kolokvija, a izaći na prvi ispitni rok, prethodno svoje pojavljivanje na pismenom ispitu treba najaviti asistentu.



_________________
Jelaska Igor
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:35 uto, 20. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

OK! Ali kad ce biti podjela tih ocjena? Bilo bi zgodno da dobijemo informaciju barem 24 sata ranije! Ne bi htio da izgubim pravo na upisivanje ove teskom mukom zarađene dvojke! :? :roll:
OK! Ali kad ce biti podjela tih ocjena? Bilo bi zgodno da dobijemo informaciju barem 24 sata ranije! Ne bi htio da izgubim pravo na upisivanje ove teskom mukom zarađene dvojke! Confused Rolling Eyes


[Vrh]
Jelaska
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2004. (14:27:46)
Postovi: (50)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 21 - 7

PostPostano: 23:58 uto, 27. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]OK! Ali kad ce biti podjela tih ocjena? Bilo bi zgodno da dobijemo informaciju barem 24 sata ranije! Ne bi htio da izgubim pravo na upisivanje ove teskom mukom zarađene dvojke! :? :roll:[/quote]

To, nažalost, nije moja odluka. Ja se nadam da će informacija biti 24 sata ranije.
Anonymous (napisa):
OK! Ali kad ce biti podjela tih ocjena? Bilo bi zgodno da dobijemo informaciju barem 24 sata ranije! Ne bi htio da izgubim pravo na upisivanje ove teskom mukom zarađene dvojke! Confused Rolling Eyes


To, nažalost, nije moja odluka. Ja se nadam da će informacija biti 24 sata ranije.



_________________
Jelaska Igor
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 7:21 sri, 28. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

samo bih htjela reci da mi je jasno da nije asistent kriv za sva ova kasnjenja vezana uz ovaj kolegij i da je on u najgoroj poziciji. stoga, hvala mu na trudu! :)
samo bih htjela reci da mi je jasno da nije asistent kriv za sva ova kasnjenja vezana uz ovaj kolegij i da je on u najgoroj poziciji. stoga, hvala mu na trudu! Smile


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan