Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature za vrijeme rokova
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
azra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (08:23:56)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
28 = 30 - 2

PostPostano: 22:37 pon, 19. 6. 2006    Naslov: Demonstrature za vrijeme rokova Citirajte i odgovorite

Po dobrom starom običaju, demonstrature (može i iz MA3) ce se za vrijeme rokova održavati po dogovoru. Javite se na mail (atafro na studentu) ili ovdje na forumu. Mislim da sam ovo vec nekoliko puta ponovila, ali nekima :? očito nikad dosta pa evo još jednom: lijepo molim konkretne upite, sa konkretnim terminima, jer na upit 'jel može demonstrature' ćete dobiti odgovor 'može'. I ništa drugo.
Sretno svima!
Po dobrom starom običaju, demonstrature (može i iz MA3) ce se za vrijeme rokova održavati po dogovoru. Javite se na mail (atafro na studentu) ili ovdje na forumu. Mislim da sam ovo vec nekoliko puta ponovila, ali nekima Confused očito nikad dosta pa evo još jednom: lijepo molim konkretne upite, sa konkretnim terminima, jer na upit 'jel može demonstrature' ćete dobiti odgovor 'može'. I ništa drugo.
Sretno svima!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 8:54 uto, 27. 6. 2006    Naslov: demonstrature iz ma4 Citirajte i odgovorite

Azra poslala sam ti mail na student za demonstrature.. :D
Azra poslala sam ti mail na student za demonstrature.. Very Happy


[Vrh]
azra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (08:23:56)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
28 = 30 - 2

PostPostano: 11:43 ned, 27. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Demonstrature iz MA3&4 (s tim da MA4 ima prednost) za vrijeme jesenskih rokova ce biti po dogovoru. Upute za dogovor pisu vam gore :D
Demonstrature iz MA3&4 (s tim da MA4 ima prednost) za vrijeme jesenskih rokova ce biti po dogovoru. Upute za dogovor pisu vam gore Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:56 pon, 28. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel može demonstrature iz ma3 ovaj tjedan jedan dan popodne? sri ili čet oko 4?
jel može demonstrature iz ma3 ovaj tjedan jedan dan popodne? sri ili čet oko 4?


[Vrh]
azra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (08:23:56)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
28 = 30 - 2

PostPostano: 17:13 pon, 28. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze srijeda u 4, pozvani su svi zainteresirani. Sluzbeno jos nisu poceli rokovi, ali valjda necemo poljubiti vrata... Samo molim osobu koja je predlozila ovaj termin (a nije se predstavila) da se pojavi, i nadam se da zna kako izgledam, kad ja vec nemam pojma tko je to. Makar to zapravo i nece biti neki problem buduci da cemo biti jedini ljudi na brdu :)
Moze srijeda u 4, pozvani su svi zainteresirani. Sluzbeno jos nisu poceli rokovi, ali valjda necemo poljubiti vrata... Samo molim osobu koja je predlozila ovaj termin (a nije se predstavila) da se pojavi, i nadam se da zna kako izgledam, kad ja vec nemam pojma tko je to. Makar to zapravo i nece biti neki problem buduci da cemo biti jedini ljudi na brdu Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:00 uto, 29. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

okey, dogovoreno, ne znam ni ja kak ti izgledaš al, vidimo se sigurno!! thanx :)
okey, dogovoreno, ne znam ni ja kak ti izgledaš al, vidimo se sigurno!! thanx Smile


[Vrh]
azra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (08:23:56)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
28 = 30 - 2

PostPostano: 19:13 čet, 7. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo dogovoren je jos jedan termin demonstratura, sutra u 15h.
Evo dogovoren je jos jedan termin demonstratura, sutra u 15h.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan