Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Termin upisa ocjene za kolokvente (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Jelaska
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2004. (14:27:46)
Postovi: (50)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 21 - 7

PostPostano: 23:56 uto, 27. 6. 2006    Naslov: Termin upisa ocjene za kolokvente Citirajte i odgovorite

Upis ocjena za studente koji su kolokvirali biti će u [u][b]petak, 30.06[/b] [/u]i to

[list]prezimena [A-L]-10:00 sati prostorija 201
prezimena [M-Ž]-11:00 sati prostorija 201.[/list:u]

Nažalost prof. Rosenzweig još nije odlučio koje će biti bodovne granice za pojedine ocjene. Jedino što se sigurno zna je da su oni studenti koji imaju preko 50 bodova kolokvirali :( .
Kada saznam bodovne pragove za pojedine ocjene (srijeda-četvrtak), u kontekstu moje [b]subjektivne procjene [/b] truda na originalnim zadacima, davati ću bonus.
Upis ocjena za studente koji su kolokvirali biti će u petak, 30.06 i to

    prezimena [A-L]-10:00 sati prostorija 201
    prezimena [M-Ž]-11:00 sati prostorija 201.


Nažalost prof. Rosenzweig još nije odlučio koje će biti bodovne granice za pojedine ocjene. Jedino što se sigurno zna je da su oni studenti koji imaju preko 50 bodova kolokvirali Sad .
Kada saznam bodovne pragove za pojedine ocjene (srijeda-četvrtak), u kontekstu moje subjektivne procjene truda na originalnim zadacima, davati ću bonus.



_________________
Jelaska Igor
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bic_bozji
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 05. 2006. (11:38:07)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:52 sub, 16. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prosla su dva i pol mjeseca od kad mi je ocjena upisana u indeks, ali nažalost na studomatu još piše ispit u tijeku. Koliko sam se raspitao, nisam jedini. Nekima možda treba ta ocjena za uvjet, a nekima za pristup diplomskom pa bi bilo u redu da se već jednom unese u studomat. :evil:
Prosla su dva i pol mjeseca od kad mi je ocjena upisana u indeks, ali nažalost na studomatu još piše ispit u tijeku. Koliko sam se raspitao, nisam jedini. Nekima možda treba ta ocjena za uvjet, a nekima za pristup diplomskom pa bi bilo u redu da se već jednom unese u studomat. Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:17 sub, 16. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Potrazi po Forumu... cini mi se da je receno da se za upis gleda sadrzaj indexa. ;)
Potrazi po Forumu... cini mi se da je receno da se za upis gleda sadrzaj indexa. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:09 pet, 17. 11. 2006    Naslov: upis ocjene u studomat Citirajte i odgovorite

Još uvijek nam ocjene nisu upisane u studomat, a to već lagano predstavlja problem prvenstveno kod potvrda s ispisom ocjena koje onda nisu u skladu s indeksom. Zna li netko hoće li skoro i to biti riješeno? Odnosno, kome se javiti, profesoru ili asistentu?
Još uvijek nam ocjene nisu upisane u studomat, a to već lagano predstavlja problem prvenstveno kod potvrda s ispisom ocjena koje onda nisu u skladu s indeksom. Zna li netko hoće li skoro i to biti riješeno? Odnosno, kome se javiti, profesoru ili asistentu?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:01 pet, 17. 11. 2006    Naslov: Re: upis ocjene u studomat Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Odnosno, kome se javiti, profesoru ili asistentu?[/quote]

Ocjene upisuje profesor. :) Preporucena procedura:
1. Netko od vas posjeti Referadu i provjeri gdje je zapelo (tj. da li oni nisu stigli zbog upisa ili im prof uopce nije dostavio popis).
2.1. Ako je na Referadi, oni ce to rijesiti cim stignu (obicno su brzi).
2.2. Ako prof. nije poslao listu, zamolite ga da posalje i za cca tjedan dana provjerite je l' rijeseno; ako nije, vratite se na tocku 1.
3. Nakon nekoliko tjedana pokusavanja, obratite se stud. predstavnicima ili Prodekanici.

[b]IMO[/b], popis je vjerojatno kod profesora i on ce to rijesiti cim mu se obratite. :D
Anonymous (napisa):
Odnosno, kome se javiti, profesoru ili asistentu?


Ocjene upisuje profesor. Smile Preporucena procedura:
1. Netko od vas posjeti Referadu i provjeri gdje je zapelo (tj. da li oni nisu stigli zbog upisa ili im prof uopce nije dostavio popis).
2.1. Ako je na Referadi, oni ce to rijesiti cim stignu (obicno su brzi).
2.2. Ako prof. nije poslao listu, zamolite ga da posalje i za cca tjedan dana provjerite je l' rijeseno; ako nije, vratite se na tocku 1.
3. Nakon nekoliko tjedana pokusavanja, obratite se stud. predstavnicima ili Prodekanici.

IMO, popis je vjerojatno kod profesora i on ce to rijesiti cim mu se obratite. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan