Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prijavnice (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mesic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2003. (20:16:56)
Postovi: (35)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 2
Lokacija: /dev/(m)ucenje

PostPostano: 6:10 čet, 6. 7. 2006    Naslov: Prijavnice Citirajte i odgovorite

Piše na stranici profesora:
[quote]Ne zaboravite se na vrijeme ( = petak 16. lipnja, odnosno petak 30. lipnja do 12 sati) prijaviti na studomat i staviti prijavnicu u kutijicu na mojim vratima...
[/quote]

Nisam vidio ovo prije, a izašao sam na zadnji rok i nisam :oops: ubacio prijavnicu. Da li netko zna je'l to stvarno obavezno ili je to možda za kolokvente, drugi izlazak ili nešto??

Koja su zapravo pravila za izlazak na usmeni kod prof. Ungara?

hvala,
navi
Piše na stranici profesora:
Citat:
Ne zaboravite se na vrijeme ( = petak 16. lipnja, odnosno petak 30. lipnja do 12 sati) prijaviti na studomat i staviti prijavnicu u kutijicu na mojim vratima...


Nisam vidio ovo prije, a izašao sam na zadnji rok i nisam Embarassed ubacio prijavnicu. Da li netko zna je'l to stvarno obavezno ili je to možda za kolokvente, drugi izlazak ili nešto??

Koja su zapravo pravila za izlazak na usmeni kod prof. Ungara?

hvala,
navi


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 8:16 čet, 6. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nešto o tome [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=1814]ovdje[/url]. To je topic sa analize 3, ali vjerujem da to isto vrijedi i za ma4.
Nešto o tome ovdje. To je topic sa analize 3, ali vjerujem da to isto vrijedi i za ma4.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 13:38 čet, 6. 7. 2006    Naslov: Re: Prijavnice Citirajte i odgovorite

[quote]Ne zaboravite se na vrijeme ( = petak 16. lipnja, odnosno petak 30. lipnja do 12 sati) prijaviti na studomat i staviti prijavnicu u kutijicu na mojim vratima...[/quote]
Ubacivanje prijavnice u kutijicu na vratima prof. Ungara se odnosi na studente koji ne polažu pismeni dio ispita. To su studenti koji izlaze direktno na usmeni na temelju a) kolokvija, ili b) ranijeg pismenog ispita.

[quote="mesic"]Koja su zapravo pravila za izlazak na usmeni kod prof. Ungara?[/quote]
Pravila su ista na MA3 i na MA4, opisana su na [url=http://web.math.hr/nastava/ma34/kolokviji_ma4.html]webu[/url] i objašnjena već mnogo puta na predavanjima, vježbama, forumu,...
Citat:
Ne zaboravite se na vrijeme ( = petak 16. lipnja, odnosno petak 30. lipnja do 12 sati) prijaviti na studomat i staviti prijavnicu u kutijicu na mojim vratima...

Ubacivanje prijavnice u kutijicu na vratima prof. Ungara se odnosi na studente koji ne polažu pismeni dio ispita. To su studenti koji izlaze direktno na usmeni na temelju a) kolokvija, ili b) ranijeg pismenog ispita.

mesic (napisa):
Koja su zapravo pravila za izlazak na usmeni kod prof. Ungara?

Pravila su ista na MA3 i na MA4, opisana su na webu i objašnjena već mnogo puta na predavanjima, vježbama, forumu,...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mesic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2003. (20:16:56)
Postovi: (35)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 2
Lokacija: /dev/(m)ucenje

PostPostano: 21:55 sub, 8. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala.

Tako sam i mislio ali kako se ta obavijest pojavila na profesorovim stranicama, a nije precizirano na koga se odnosi, nisam bio siguran... pa rađe pitam :)

pozdrav,
Hvala.

Tako sam i mislio ali kako se ta obavijest pojavila na profesorovim stranicama, a nije precizirano na koga se odnosi, nisam bio siguran... pa rađe pitam Smile

pozdrav,


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan