Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

35 ECTS bodova u 2 godine (studij)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mali_zeleni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 08. 2006. (12:12:05)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 12:15 sri, 30. 8. 2006    Naslov: 35 ECTS bodova u 2 godine Citirajte i odgovorite

Pozdrav.
Zanima me jedna stvar.
Vidjeh tu na forumu nekada davno da ako student ne sakupi 15 ects bodova u 2 godine onda gubi pravo studiranja.
Jel to istina? Jel to ide automatizmom ili kako?
Da li se u tom slučaju ispiti koji u biti ne nose bodove nekako računaju ili ne?
I, jel postoji negdje na netu stari statut MO-a gdje to piše?

Hvala svima.
Pozdrav.
Zanima me jedna stvar.
Vidjeh tu na forumu nekada davno da ako student ne sakupi 15 ects bodova u 2 godine onda gubi pravo studiranja.
Jel to istina? Jel to ide automatizmom ili kako?
Da li se u tom slučaju ispiti koji u biti ne nose bodove nekako računaju ili ne?
I, jel postoji negdje na netu stari statut MO-a gdje to piše?

Hvala svima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:23 sri, 30. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Status studenta gubi se ako se u dvije uzastopne akad. godine ne sakupi barem [b]35[/b] ECTS bodova. To pise u Statutu Sveucilista (clanak 60).
Status studenta gubi se ako se u dvije uzastopne akad. godine ne sakupi barem 35 ECTS bodova. To pise u Statutu Sveucilista (clanak 60).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mali_zeleni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 08. 2006. (12:12:05)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 12:27 sri, 30. 8. 2006    Naslov: odgovor Citirajte i odgovorite

Hmm, to ima neke veze sada s bolonjom ili je tako bilo oduvijek?
Hmm, to ima neke veze sada s bolonjom ili je tako bilo oduvijek?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:31 sri, 30. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne da mi se kopati po Statutu Sveucilista, ali cini mi se da pise da student koji nije skupio 35 ECTS u dvije godine [b]MOZE[/b] izgubiti pravo studiranja, sto znaci da i ne mora. 8)

IMO, fakulteti ce sami odlucivati ide li to (i kakvim) automatizmom. :)

Koji to kolegiji osim Tjelesnog ne nose ECTS? :-k Solidno sam uvjeren da se Tjelesni nece nikako racunati u tih 35 ECTS bas zato jer ne nosi nista. :)

[color=blue]Editirah naslov topica da ne zbunjuje pucansto.[/color] ;)
Ne da mi se kopati po Statutu Sveucilista, ali cini mi se da pise da student koji nije skupio 35 ECTS u dvije godine MOZE izgubiti pravo studiranja, sto znaci da i ne mora. Cool

IMO, fakulteti ce sami odlucivati ide li to (i kakvim) automatizmom. Smile

Koji to kolegiji osim Tjelesnog ne nose ECTS? Think Solidno sam uvjeren da se Tjelesni nece nikako racunati u tih 35 ECTS bas zato jer ne nosi nista. Smile

Editirah naslov topica da ne zbunjuje pucansto. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mali_zeleni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 08. 2006. (12:12:05)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 12:43 sri, 30. 8. 2006    Naslov: Hmm Citirajte i odgovorite

Ja u stvari pitam za stari program. Ne za bolonju.
Po starom statutu kako stoje stvari?
Da li ima neki broj ECTS bodova koji se moraju sakupiti ili student gubi pravo studiranja?

Jer ako i po starom statutu vrijedi 35 ECTS bodova, onda mi u stvari nije jasno kako gomila mojih prijatelja i dalje studira koji nisu sakupili 35 ects bodova u 2 godine.

Ili stari statut više ne vrijedi za stare studente nego sada se sve ravna po novom statutu?

Hvala.
Ja u stvari pitam za stari program. Ne za bolonju.
Po starom statutu kako stoje stvari?
Da li ima neki broj ECTS bodova koji se moraju sakupiti ili student gubi pravo studiranja?

Jer ako i po starom statutu vrijedi 35 ECTS bodova, onda mi u stvari nije jasno kako gomila mojih prijatelja i dalje studira koji nisu sakupili 35 ects bodova u 2 godine.

Ili stari statut više ne vrijedi za stare studente nego sada se sve ravna po novom statutu?

Hvala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 12:49 sri, 30. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

novi statut je stupio na snagu
stari statut vise ne vrijedi za nikoga
za ljude koji nisu bolonjci je svaki fax trebao donijeti prijelazna pravila
guess what - za nas se jos uvijek nije donijelo...

prije je postojao samo uvjet za upis vise godine, dok ne upises visu, dotle si na nizoj
to je jedan od razloga zasto je npr slavni kolega Bezjak jos uvijek na faxu i zasto ce ponovno moci upisati drugu godinu (8, 9ti ili cak 10ti put, ja vise broja ne znam) - naravno, ako se u mjeduvremenu, a to bi bilo cca 10tak dana ne donese napokon pravilnik o studiranju (kojim se po nasem statutu definiraju uopce sva pitanja o studentima, u statutu je to vrlo opcenito) koji bi bio i za bolonjce i za nebolonjce
a da bi se to donijelo, mora ga za pocetak netko sastaviti (koliko je meni poznato, to se pkusava sastaviti vec godinu i pol :roll: a isto tako nisam vidjela nikakve pomake, ako i postoje, za njih zna mali broj ljudi) i mora biti odobren na sjednici fakultetskog vijeca, koja se inace zakazuje barem 2 tjedna ranije.... ;)
mislim da je jasno da se zbilja nista ne zna i radi se po starome, jer novoga nema, iako to nije legitimno.... ;)


edit: upravo je dosla obavijest o tematskoj sjednici 6.rujna o pravilima studiranja na prvoj i drugoj godini - so, ni to te ne kaci ;)
nikad se nije spominjala neka promjena za stare studente koji NE upadaju u bolonju... za one koji upadaju su se stvari do sada rjesavale individualno...

u svakom slucjau, najbolja adresa je prodekanica i ona ce ti vajlda moci odgovoriti na sva pitanja ;) (ali neka budu konkretna, ovo ovdje gore je dosta opcenito, jer nisi naveo sto ti iams i zasto zapravo pitas ;) )
novi statut je stupio na snagu
stari statut vise ne vrijedi za nikoga
za ljude koji nisu bolonjci je svaki fax trebao donijeti prijelazna pravila
guess what - za nas se jos uvijek nije donijelo...

prije je postojao samo uvjet za upis vise godine, dok ne upises visu, dotle si na nizoj
to je jedan od razloga zasto je npr slavni kolega Bezjak jos uvijek na faxu i zasto ce ponovno moci upisati drugu godinu (8, 9ti ili cak 10ti put, ja vise broja ne znam) - naravno, ako se u mjeduvremenu, a to bi bilo cca 10tak dana ne donese napokon pravilnik o studiranju (kojim se po nasem statutu definiraju uopce sva pitanja o studentima, u statutu je to vrlo opcenito) koji bi bio i za bolonjce i za nebolonjce
a da bi se to donijelo, mora ga za pocetak netko sastaviti (koliko je meni poznato, to se pkusava sastaviti vec godinu i pol Rolling Eyes a isto tako nisam vidjela nikakve pomake, ako i postoje, za njih zna mali broj ljudi) i mora biti odobren na sjednici fakultetskog vijeca, koja se inace zakazuje barem 2 tjedna ranije.... Wink
mislim da je jasno da se zbilja nista ne zna i radi se po starome, jer novoga nema, iako to nije legitimno.... Wink


edit: upravo je dosla obavijest o tematskoj sjednici 6.rujna o pravilima studiranja na prvoj i drugoj godini - so, ni to te ne kaci Wink
nikad se nije spominjala neka promjena za stare studente koji NE upadaju u bolonju... za one koji upadaju su se stvari do sada rjesavale individualno...

u svakom slucjau, najbolja adresa je prodekanica i ona ce ti vajlda moci odgovoriti na sva pitanja Wink (ali neka budu konkretna, ovo ovdje gore je dosta opcenito, jer nisi naveo sto ti iams i zasto zapravo pitas Wink )



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mali_zeleni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 08. 2006. (12:12:05)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 12:57 sri, 30. 8. 2006    Naslov: Ok Citirajte i odgovorite

Hmm, bio sam siguran da sam u nekom postu vidio nešto o 15 ects bodova. Nešto u smislu "Tako je bilo i do sada...." no pretraživao sam pošteno pa nisam ponovno našao.

Problem mi je u tome što zbog nekih stvari nisam sakupio 15 ects-a u 2 godine, dao sam fizike i s ostalim stvarima sakupio samo 12 bodova. Pa me zanima u slučaju da sada na roku generalno zeznem, da li gubim pravo. To je sve.

A inače, valjda sam jedini koji se nadam pasti na bolonju (2g) i ta ideja mi se čini super.

A s druge strane, sve što na forumu čitam je da je po starom programu, gubitak prava studija isključivo moguć s padom 8. put istog kolegija. Ta riječ "isključivo" mi je bila zanimljiva.
Hmm, bio sam siguran da sam u nekom postu vidio nešto o 15 ects bodova. Nešto u smislu "Tako je bilo i do sada...." no pretraživao sam pošteno pa nisam ponovno našao.

Problem mi je u tome što zbog nekih stvari nisam sakupio 15 ects-a u 2 godine, dao sam fizike i s ostalim stvarima sakupio samo 12 bodova. Pa me zanima u slučaju da sada na roku generalno zeznem, da li gubim pravo. To je sve.

A inače, valjda sam jedini koji se nadam pasti na bolonju (2g) i ta ideja mi se čini super.

A s druge strane, sve što na forumu čitam je da je po starom programu, gubitak prava studija isključivo moguć s padom 8. put istog kolegija. Ta riječ "isključivo" mi je bila zanimljiva.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 12:58 sri, 30. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako mislis da ces pasti na bolonju, proseci do prodekanice i porazgovaraj s njom
kao sto rekoh, za one koji upadaju u bolonju stvari se vrlo cesto rjesavaju individualno

ako se dbro sjecajm, konzultacije su joj srijedom 9-11 ili tako nekako...
ako mislis da ces pasti na bolonju, proseci do prodekanice i porazgovaraj s njom
kao sto rekoh, za one koji upadaju u bolonju stvari se vrlo cesto rjesavaju individualno

ako se dbro sjecajm, konzultacije su joj srijedom 9-11 ili tako nekako...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mali_zeleni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 08. 2006. (12:12:05)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 13:09 sri, 30. 8. 2006    Naslov: Hmm Citirajte i odgovorite

Pa, za to se nekako ravnam po
[url]http://www.math.hr/Default.aspx?art=3024&sec=236[/url]

A imam i puno više od 60 bodova. Tako da po tome, ne bih trebao imati problema s obzirom da mi je prva godina čista te po kolegijima s druge, sve prethodnike sam položio.

No sad polako već se odmičem od teme. Mislio sam da će netko ovdje znati za taj stari program i bodove no najbolje da ipak pitam u referadi.

Hvala svima.
Pa, za to se nekako ravnam po
http://www.math.hr/Default.aspx?art=3024&sec=236

A imam i puno više od 60 bodova. Tako da po tome, ne bih trebao imati problema s obzirom da mi je prva godina čista te po kolegijima s druge, sve prethodnike sam položio.

No sad polako već se odmičem od teme. Mislio sam da će netko ovdje znati za taj stari program i bodove no najbolje da ipak pitam u referadi.

Hvala svima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:00 sri, 30. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ne da mi se kopati po Statutu Sveucilista, ali cini mi se da pise da student koji nije skupio 35 ECTS u dvije godine [b]MOZE[/b] izgubiti pravo studiranja, sto znaci da i ne mora. 8)

IMO, fakulteti ce sami odlucivati ide li to (i kakvim) automatizmom. :)[/quote]

Pise prilicno nedvosmisleno:

[quote="Clanak 60"]Status studenta prestaje:
1. završetkom studija,
2. ispisom sa studija,
3. kad ne upiše sljedeću akademsku godinu (ili semestar),
4. [b]kad u dvije uzastopne akademske godine ne ostvari barem 35 ECTS bodova[/b],
5. isključenjem temeljem stegovne odluke nadležnog tijela, te
6. u drugim slučajevima predviđenim općim aktom Sveučilišta ili sastavnice na kojoj student studira.[/quote]

Naravno, to ne znaci da svaki fakultet nece tumaciti na svoj nacin (po nasem dobrom starom obicaju).

AFAIK, ove odredbe i pravilnik o studiranju koji se priprema odnosi se samo na bolonjce, tj. studente prve i druge godine (trenutno). Za dvije-tri godine ionako ce svi nasi studenti biti bolonjci, pa je zapravo svejedno. Kako ce se rjesavati razni specijalni slucajevi (npr. stari apsolventi) tesko je ovaj cas predvidjeti.
vsego (napisa):
Ne da mi se kopati po Statutu Sveucilista, ali cini mi se da pise da student koji nije skupio 35 ECTS u dvije godine MOZE izgubiti pravo studiranja, sto znaci da i ne mora. Cool

IMO, fakulteti ce sami odlucivati ide li to (i kakvim) automatizmom. Smile


Pise prilicno nedvosmisleno:

Clanak 60 (napisa):
Status studenta prestaje:
1. završetkom studija,
2. ispisom sa studija,
3. kad ne upiše sljedeću akademsku godinu (ili semestar),
4. kad u dvije uzastopne akademske godine ne ostvari barem 35 ECTS bodova,
5. isključenjem temeljem stegovne odluke nadležnog tijela, te
6. u drugim slučajevima predviđenim općim aktom Sveučilišta ili sastavnice na kojoj student studira.


Naravno, to ne znaci da svaki fakultet nece tumaciti na svoj nacin (po nasem dobrom starom obicaju).

AFAIK, ove odredbe i pravilnik o studiranju koji se priprema odnosi se samo na bolonjce, tj. studente prve i druge godine (trenutno). Za dvije-tri godine ionako ce svi nasi studenti biti bolonjci, pa je zapravo svejedno. Kako ce se rjesavati razni specijalni slucajevi (npr. stari apsolventi) tesko je ovaj cas predvidjeti.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mali_zeleni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 08. 2006. (12:12:05)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 1:12 čet, 31. 8. 2006    Naslov: Ok Citirajte i odgovorite

Zahvaljujem se na odgovorima no nekako mi se ćini da ili ja krivo nešto piše ili me se krivo shvaća.

Naime, ja sam sada na 2. godini. Dakle, idem po starom programu, ne po bolonji. Samo me zanima da li je u odredbama tog starog programa postojala neka odredba kao ova da se u dvije uzastopne ak. godine mora sakupiti barem 35 bodova.

Jasno mi je da to vrijedi za bolonjce ali me zanima za stari program jer po nekoj logici, na mene bi se trebao još odnositi stari statut i stare odredbe barem dok ne upišem nešto po programu bolonje. Ili ne?

Nadam se da sam pojasnio.

Pozdrav.
Zahvaljujem se na odgovorima no nekako mi se ćini da ili ja krivo nešto piše ili me se krivo shvaća.

Naime, ja sam sada na 2. godini. Dakle, idem po starom programu, ne po bolonji. Samo me zanima da li je u odredbama tog starog programa postojala neka odredba kao ova da se u dvije uzastopne ak. godine mora sakupiti barem 35 bodova.

Jasno mi je da to vrijedi za bolonjce ali me zanima za stari program jer po nekoj logici, na mene bi se trebao još odnositi stari statut i stare odredbe barem dok ne upišem nešto po programu bolonje. Ili ne?

Nadam se da sam pojasnio.

Pozdrav.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:23 čet, 31. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne; stari statut prestaje vrijediti stupanjem na snagu novog statuta (slicno kao sto drzava ne moze imati dva ustava). :) Tako nesto pise i u novom statutu (pri kraju). :|

[b]Osobni[/b] stav: mislim da Fakultet ipak nece zabrzati i vec ove godine ici u provedbu te odredbe. 8)
Ne; stari statut prestaje vrijediti stupanjem na snagu novog statuta (slicno kao sto drzava ne moze imati dva ustava). Smile Tako nesto pise i u novom statutu (pri kraju). Neutral

Osobni stav: mislim da Fakultet ipak nece zabrzati i vec ove godine ici u provedbu te odredbe. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:22 čet, 31. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][b]Osobni[/b] stav: mislim da Fakultet ipak nece zabrzati i vec ove godine ici u provedbu te odredbe. 8)[/quote]

A valjda se ni statut ne moze primjenjivati retroaktivno. Pretpostavljam da ce se primjenjivati tek na studente koji u dvije godine [b]nakon donosenja statuta[/b] ne sakupe 35 ECTSa.
vsego (napisa):
Osobni stav: mislim da Fakultet ipak nece zabrzati i vec ove godine ici u provedbu te odredbe. Cool


A valjda se ni statut ne moze primjenjivati retroaktivno. Pretpostavljam da ce se primjenjivati tek na studente koji u dvije godine nakon donosenja statuta ne sakupe 35 ECTSa.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
hrk55
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 03. 2017. (15:47:05)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:48 ned, 2. 7. 2017    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav!
Malo mi je nejasno iz statuta, znaci li dvije uzastopne godine i ako si smrznuo jednu? Koliko vidim, smrznute godine se ne uracunavaju u vrijeme studiranja, pa pretpostavljam da se to odnosi na dvije uzastopne nezamrznute?
Pozdrav!
Malo mi je nejasno iz statuta, znaci li dvije uzastopne godine i ako si smrznuo jednu? Koliko vidim, smrznute godine se ne uracunavaju u vrijeme studiranja, pa pretpostavljam da se to odnosi na dvije uzastopne nezamrznute?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:36 uto, 4. 7. 2017    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je to tocno, no ne mogu biti siguran jer sam davno otisao s faxa. Ako hoces biti apsolutno siguran, a nitko ti ovdje ne odgovori u nekom razumnom roku, provjeri u Referadi.
Mislim da je to tocno, no ne mogu biti siguran jer sam davno otisao s faxa. Ako hoces biti apsolutno siguran, a nitko ti ovdje ne odgovori u nekom razumnom roku, provjeri u Referadi.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan