Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

financijska tržišta 12 mj.

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 16:00 pon, 20. 11. 2006    Naslov: financijska tržišta 12 mj. Citirajte i odgovorite

Ima li netko informaciju kada će se održati usmeni iz fin. tržišta u 12 mjesecu?
Ima li netko informaciju kada će se održati usmeni iz fin. tržišta u 12 mjesecu?


[Vrh]
studentica
Gost





PostPostano: 19:31 sub, 25. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

šta baš nitko nema informaciju??? jel barem netko zna mail na koji se možemo raspitati????
šta baš nitko nema informaciju??? jel barem netko zna mail na koji se možemo raspitati????


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 21:52 sub, 25. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

a tko vam to uopce drzi?
ime profesora i ime asistenta + maticni fakultet (imam dojam da nisu kod nas) pa pretraga tamo.... tako bi se valjda trebalo moci doci do maila...

daj mi imena i fax, pa probam naci....
a tko vam to uopce drzi?
ime profesora i ime asistenta + maticni fakultet (imam dojam da nisu kod nas) pa pretraga tamo.... tako bi se valjda trebalo moci doci do maila...

daj mi imena i fax, pa probam naci....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
studentica
Gost





PostPostano: 22:03 sub, 25. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

prof. je s ekonomskog fakulteta, Ivan Lovrinović .. našla sam njegov službeni mail ilovrinovic na efzg.hr pa ćemo vidjeti...

...uvijek ista priča s tim ispitom!!! Jooj, kako volim našu organiziranost!!! :)

[color=blue][b]Moderator:[/b] Molim, ne objavljivati adrese u "klasicnom" formatu kojeg spam-botovi lako pokupe.[/color]
prof. je s ekonomskog fakulteta, Ivan Lovrinović .. našla sam njegov službeni mail ilovrinovic na efzg.hr pa ćemo vidjeti...

...uvijek ista priča s tim ispitom!!! Jooj, kako volim našu organiziranost!!! Smile

Moderator: Molim, ne objavljivati adrese u "klasicnom" formatu kojeg spam-botovi lako pokupe.


[Vrh]
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 13:27 ned, 26. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam zapamtila jer me nije zanimalo, ali vidjela sam u cetvrtak na oglasnoj kod 004 da su izvjeseni termini usmenog za 12i mjesec, mislim da je cak stavio sve termine do 6og mjeseca. Nisam sigurna, ali za ovaj rok sigurno ima. Idem u uto na faks pa ako ne javi nitko prije mene budem napisala tu.
Nisam zapamtila jer me nije zanimalo, ali vidjela sam u cetvrtak na oglasnoj kod 004 da su izvjeseni termini usmenog za 12i mjesec, mislim da je cak stavio sve termine do 6og mjeseca. Nisam sigurna, ali za ovaj rok sigurno ima. Idem u uto na faks pa ako ne javi nitko prije mene budem napisala tu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:31 pon, 27. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usmeni iz FINANCIJSKIH TRZISTA je u ponedjeljak 04.12.2006. u 11h na ekonomji u sobi 108!
Usmeni iz FINANCIJSKIH TRZISTA je u ponedjeljak 04.12.2006. u 11h na ekonomji u sobi 108!


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan