Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

ponovno upisani kolegij (studij)

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 9:20 sri, 22. 11. 2006    Naslov: ponovno upisani kolegij Citirajte i odgovorite

treća sam godina, ali sam morala upisati kolegij s druge godine ponovno ( iz prvog je semestra ), bilo je receno da se moze izaci na njega bez ponovnog slusanja ( ma 3 i ma 4 se ponovno slusaju ) ali ja sad hocu prijavit ispit i nemam ga ponudjenog na studomatu - da li to znaci da necu moc izac na nj sad kraj 11.mj i da cu morat cekat 2.mj??
rok za prijave nije istekao.
hvala
treća sam godina, ali sam morala upisati kolegij s druge godine ponovno ( iz prvog je semestra ), bilo je receno da se moze izaci na njega bez ponovnog slusanja ( ma 3 i ma 4 se ponovno slusaju ) ali ja sad hocu prijavit ispit i nemam ga ponudjenog na studomatu - da li to znaci da necu moc izac na nj sad kraj 11.mj i da cu morat cekat 2.mj??
rok za prijave nije istekao.
hvala


[Vrh]
iglica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:08:34)
Postovi: (1D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 14:36 sri, 22. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

imas obavijest na faksu(na oglasnoj ploci,zeleni papir) da kolegije kojih nema na studomatu prijavljujes preko prijavnice
imas obavijest na faksu(na oglasnoj ploci,zeleni papir) da kolegije kojih nema na studomatu prijavljujes preko prijavnice


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan