Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Termini kolokvija iz MTR-a 2006/2007 (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 16:01 uto, 28. 11. 2006    Naslov: Termini kolokvija iz MTR-a 2006/2007 Citirajte i odgovorite

Prvi kolokvij iz MTR-a odrzat ce se

[b]u UTORAK 12.12. u prostoriji 003 s fiksnim pocetkom u 08:00.[/b]

U prostoriju je potrebno doci 10 minuta prije pocetka pisanja kolokvija, dakle [b]u 07:50[/b].
Prvi kolokvij iz MTR-a odrzat ce se

u UTORAK 12.12. u prostoriji 003 s fiksnim pocetkom u 08:00.

U prostoriju je potrebno doci 10 minuta prije pocetka pisanja kolokvija, dakle u 07:50.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
B&I
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2006. (07:56:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 16:44 uto, 28. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel može neki drugi dan a da nije 12.12.?!

Nama računarcima je tada zadnji dan za predaju programa iz RP4.

Tko je uopće predložio taj termin?! ne vjerujem da je netko sa 4. god Rac.
Jel može neki drugi dan a da nije 12.12.?!

Nama računarcima je tada zadnji dan za predaju programa iz RP4.

Tko je uopće predložio taj termin?! ne vjerujem da je netko sa 4. god Rac.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 19:58 uto, 28. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="B&I"]Jel može neki drugi dan a da nije 12.12.?!

Nama računarcima je tada zadnji dan za predaju programa iz RP4.

Tko je uopće predložio taj termin?! ne vjerujem da je netko sa 4. god Rac.[/quote]

Nazalost, promjena najavljenog termina kolokvija nije moguca zbog zauzetosti prostorija na faxu.
Nekolicina studenata (ne bih znao kojeg tocno smjera) na kraju prethodnih vjezbi informirala me o rasporedu vasih kolokvija iz ostalih kolegija (tri petka zaredom). Kada se uzme u obzir raspored sati DIM-R-4 i PMI-4, zauzetost prostorija na faxu, te broj studenata koji treba pisati kolokvij, najavljeni termin kolokvija je doista jedini moguci.
B&I (napisa):
Jel može neki drugi dan a da nije 12.12.?!

Nama računarcima je tada zadnji dan za predaju programa iz RP4.

Tko je uopće predložio taj termin?! ne vjerujem da je netko sa 4. god Rac.


Nazalost, promjena najavljenog termina kolokvija nije moguca zbog zauzetosti prostorija na faxu.
Nekolicina studenata (ne bih znao kojeg tocno smjera) na kraju prethodnih vjezbi informirala me o rasporedu vasih kolokvija iz ostalih kolegija (tri petka zaredom). Kada se uzme u obzir raspored sati DIM-R-4 i PMI-4, zauzetost prostorija na faxu, te broj studenata koji treba pisati kolokvij, najavljeni termin kolokvija je doista jedini moguci.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
venovako
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (22:46:38)
Postovi: (2F9)16
Sarma = la pohva - posuda
56 = 65 - 9

PostPostano: 20:40 uto, 28. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="B&I"]Jel može neki drugi dan a da nije 12.12.?!
Nama računarcima je tada zadnji dan za predaju programa iz RP4.[/quote]

Pa, najlaksa je solucija da zadaću napišete na vrijeme, a ne predajete je zadnji dan :twisted:
B&I (napisa):
Jel može neki drugi dan a da nije 12.12.?!
Nama računarcima je tada zadnji dan za predaju programa iz RP4.


Pa, najlaksa je solucija da zadaću napišete na vrijeme, a ne predajete je zadnji dan Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
B&I
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2006. (07:56:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 9:00 sri, 29. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="venovako"][quote="B&I"]Jel može neki drugi dan a da nije 12.12.?!
Nama računarcima je tada zadnji dan za predaju programa iz RP4.[/quote]

Pa, najlaksa je solucija da zadaću napišete na vrijeme, a ne predajete je zadnji dan :twisted:[/quote]

Al je potrebno bar neko vrijeme za naucit (ili ponovit) za MTR, zar ne?!.
U petak (8.12) je kolokvij iz OS opet je potrebno vrijeme...

A što se tiće RP4 - posebna priča- jer većina ljudi vježba za kolokvij a ne piše dz. (neki pišu dz pa tako vjezbaju).
Ipak 13. poglavlja Primera nije lagano!!!

Nego sada ispada da zadnji tjedan (u 12 mjesecu) nemamo ništa pa
se priča po faksu da asist. idu na skijanje... (- ovo je šala!)


:wink: ma sve se to može.... :P
venovako (napisa):
B&I (napisa):
Jel može neki drugi dan a da nije 12.12.?!
Nama računarcima je tada zadnji dan za predaju programa iz RP4.


Pa, najlaksa je solucija da zadaću napišete na vrijeme, a ne predajete je zadnji dan Twisted Evil


Al je potrebno bar neko vrijeme za naucit (ili ponovit) za MTR, zar ne?!.
U petak (8.12) je kolokvij iz OS opet je potrebno vrijeme...

A što se tiće RP4 - posebna priča- jer većina ljudi vježba za kolokvij a ne piše dz. (neki pišu dz pa tako vjezbaju).
Ipak 13. poglavlja Primera nije lagano!!!

Nego sada ispada da zadnji tjedan (u 12 mjesecu) nemamo ništa pa
se priča po faksu da asist. idu na skijanje... (- ovo je šala!)


Wink ma sve se to može.... Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 23:39 uto, 2. 1. 2007    Naslov: Rezultati 1. kolokvija Citirajte i odgovorite

Rezultati 1. kolokvija iz MTR-a nalaze se [url=http://web.math.hr/~mabotinc/nastava/mtr/mtr_2006.htm]ovdje[/url]!

& Happy New Year! :)
Rezultati 1. kolokvija iz MTR-a nalaze se ovdje!

& Happy New Year! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zvijezda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2006. (11:41:34)
Postovi: (10)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-14 = 0 - 14

PostPostano: 14:10 pet, 5. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije da sam nestrpljiv i da ne mogu dočekati drugi kolokvij al me onak informativno zanima kad bi on mogao biti. Ako asistent i kolege nemaju nista protiv predlazem da on bude pocetkom drugog semestra da baš ne stvaramo metež pred rokove jer već postoji. Unaprijed zahvaljujem onima koji me podrze. BTW Sve najbolje u novoj godini
Nije da sam nestrpljiv i da ne mogu dočekati drugi kolokvij al me onak informativno zanima kad bi on mogao biti. Ako asistent i kolege nemaju nista protiv predlazem da on bude pocetkom drugog semestra da baš ne stvaramo metež pred rokove jer već postoji. Unaprijed zahvaljujem onima koji me podrze. BTW Sve najbolje u novoj godini



_________________
Život je san, a snovi su ipak samo snovi, sve drugo je matematika!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
LN
Gost





PostPostano: 9:54 uto, 9. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

biilo bi super da 2. kolokvij iz MTR-a bude odmah na pocetku 2. semestra..........
biilo bi super da 2. kolokvij iz MTR-a bude odmah na pocetku 2. semestra..........


[Vrh]
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 10:04 uto, 9. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zvijezda"]Nije da sam nestrpljiv i da ne mogu dočekati drugi kolokvij al me onak informativno zanima kad bi on mogao biti. Ako asistent i kolege nemaju nista protiv predlazem da on bude pocetkom drugog semestra da baš ne stvaramo metež pred rokove jer već postoji. Unaprijed zahvaljujem onima koji me podrze. BTW Sve najbolje u novoj godini[/quote]

Drugi kolokvij trebao bi biti odrzan za vrijeme trajanja zimskog semestra. Na zadnjim vjezbama pred Bozic diskutirali smo oko potencijalnog termina nekolicina kolega i ja (upravo zbog mozebitnog meteza pred rokove), te je tentativni dogovor bio da termin kolokvija bude u petak drugi tjedan za vrijeme zimskog ispitnog roka (i.e. 16.2.2007.). Nadam se da cemo na ovotjednim vjezbama uspjeti dogovoriti konacni termin kolokvija.
Zvijezda (napisa):
Nije da sam nestrpljiv i da ne mogu dočekati drugi kolokvij al me onak informativno zanima kad bi on mogao biti. Ako asistent i kolege nemaju nista protiv predlazem da on bude pocetkom drugog semestra da baš ne stvaramo metež pred rokove jer već postoji. Unaprijed zahvaljujem onima koji me podrze. BTW Sve najbolje u novoj godini


Drugi kolokvij trebao bi biti odrzan za vrijeme trajanja zimskog semestra. Na zadnjim vjezbama pred Bozic diskutirali smo oko potencijalnog termina nekolicina kolega i ja (upravo zbog mozebitnog meteza pred rokove), te je tentativni dogovor bio da termin kolokvija bude u petak drugi tjedan za vrijeme zimskog ispitnog roka (i.e. 16.2.2007.). Nadam se da cemo na ovotjednim vjezbama uspjeti dogovoriti konacni termin kolokvija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
B&I
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2006. (07:56:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 11:09 uto, 9. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Matko"][quote="Zvijezda"]Nije da sam nestrpljiv i da ne mogu dočekati drugi kolokvij al me onak informativno zanima kad bi on mogao biti. Ako asistent i kolege nemaju nista protiv predlazem da on bude pocetkom drugog semestra da baš ne stvaramo metež pred rokove jer već postoji. Unaprijed zahvaljujem onima koji me podrze. BTW Sve najbolje u novoj godini[/quote]

Drugi kolokvij trebao bi biti odrzan za vrijeme trajanja zimskog semestra. Na zadnjim vjezbama pred Bozic diskutirali smo oko potencijalnog termina nekolicina kolega i ja (upravo zbog mozebitnog meteza pred rokove), te je tentativni dogovor bio da termin kolokvija bude u petak drugi tjedan za vrijeme zimskog ispitnog roka (i.e. 16.2.2007.). Nadam se da cemo na ovotjednim vjezbama uspjeti dogovoriti konacni termin kolokvija.[/quote]

Bilo bi super kad bi kolokvij bio početkom drugog semestra. Gradivo u kolokviju ce biti isto... tak da... (no budimo realni to nece biti)

No termin 16. 2. neka asistent uzme kao donju granicu, dakle nikako prije... (bar sto se tice nas sa racunarstva).
Matko (napisa):
Zvijezda (napisa):
Nije da sam nestrpljiv i da ne mogu dočekati drugi kolokvij al me onak informativno zanima kad bi on mogao biti. Ako asistent i kolege nemaju nista protiv predlazem da on bude pocetkom drugog semestra da baš ne stvaramo metež pred rokove jer već postoji. Unaprijed zahvaljujem onima koji me podrze. BTW Sve najbolje u novoj godini


Drugi kolokvij trebao bi biti odrzan za vrijeme trajanja zimskog semestra. Na zadnjim vjezbama pred Bozic diskutirali smo oko potencijalnog termina nekolicina kolega i ja (upravo zbog mozebitnog meteza pred rokove), te je tentativni dogovor bio da termin kolokvija bude u petak drugi tjedan za vrijeme zimskog ispitnog roka (i.e. 16.2.2007.). Nadam se da cemo na ovotjednim vjezbama uspjeti dogovoriti konacni termin kolokvija.


Bilo bi super kad bi kolokvij bio početkom drugog semestra. Gradivo u kolokviju ce biti isto... tak da... (no budimo realni to nece biti)

No termin 16. 2. neka asistent uzme kao donju granicu, dakle nikako prije... (bar sto se tice nas sa racunarstva).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 14:30 čet, 1. 2. 2007    Naslov: 2. kolokvij iz MTR-a Citirajte i odgovorite

2. kolokvij iz MTR-a održat će se u [b]petak 02.03.[/b] u prostoriji [b]003[/b] s početkom u [b]10:00[/b].
2. kolokvij iz MTR-a održat će se u petak 02.03. u prostoriji 003 s početkom u 10:00.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
B&I
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2006. (07:56:55)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 18:23 sub, 24. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može mali podsjetnik šta sve ulazi u 2. kolokvij...
vježbe-
predavanja-

Formule: da-ne

Napomene....
Može mali podsjetnik šta sve ulazi u 2. kolokvij...
vježbe-
predavanja-

Formule: da-ne

Napomene....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 0:53 čet, 1. 3. 2007    Naslov: teorija Citirajte i odgovorite

mene zanima hoce li ovaj kolokvij u petak imati pitanja iz teorije...
iskreno govoreci nisam bila na predavanjima tako da :oops: nemam to iz ceg naucit... a bila sam jako marljiva :oops: pa to nisam od nikog kopirala...
mene zanima hoce li ovaj kolokvij u petak imati pitanja iz teorije...
iskreno govoreci nisam bila na predavanjima tako da Embarassed nemam to iz ceg naucit... a bila sam jako marljiva Embarassed pa to nisam od nikog kopirala...


[Vrh]
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 8:26 pon, 12. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Objavljeni su rezultati 2. kolokvija iz MTR-a:
http://web.math.hr/~mabotinc/nastava/mtr/mtr_2006.htm
Objavljeni su rezultati 2. kolokvija iz MTR-a:
http://web.math.hr/~mabotinc/nastava/mtr/mtr_2006.htm


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 9:25 čet, 12. 4. 2007    Naslov: Termin 3. kolokvija iz MTR-a Citirajte i odgovorite

3. kolokvij iz MTR-a održat će se u [b]petak 04.05.2007[/b] u prostoriji [b]003[/b] s početkom u [b]16:10[/b].
3. kolokvij iz MTR-a održat će se u petak 04.05.2007 u prostoriji 003 s početkom u 16:10.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 22:35 uto, 15. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

(Da ne narusim ekvilibrij ovog topica:)
Rezultati 3. kolokvija iz MTR-a nalaze se [url=http://web.math.hr/~mabotinc/nastava/mtr/mtr_2006.htm]ovdje[/url].
(Da ne narusim ekvilibrij ovog topica:)
Rezultati 3. kolokvija iz MTR-a nalaze se ovdje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Matko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 06. 2003. (01:56:38)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 22:04 ned, 27. 5. 2007    Naslov: Termin 4. kolokvija iz MTR-a Citirajte i odgovorite

4. kolokvij iz MTR-a održat će se u [b]utorak 12.06.2007[/b] u prostoriji 003 s početkom u [b]08:00[/b].
4. kolokvij iz MTR-a održat će se u utorak 12.06.2007 u prostoriji 003 s početkom u 08:00.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:48 ned, 17. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

rezultati..?
rezultati..?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 23:33 ned, 17. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel ovo itko cita..? zanima me kad ce biti rezultati...obecani su za subotu ujutro, pa da bas ne otvaram stranicu svakih 5min, smilujte se...
jel ovo itko cita..? zanima me kad ce biti rezultati...obecani su za subotu ujutro, pa da bas ne otvaram stranicu svakih 5min, smilujte se...


[Vrh]
Grof
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:15:33)
Postovi: (44)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 1 - 4

PostPostano: 1:02 pon, 18. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rezultati stigli :)
Rezultati stigli Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan