Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

DeGiorgijevo novo ruho (informacija)
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:22 pon, 4. 12. 2006    Naslov: DeGiorgijevo novo ruho Citirajte i odgovorite

Ovih dana (mozda i tek za tjedan-dva), DeGiorgi ce nestati s Mreze (cijela masina; ne samo Forum). :shock: Razlog tome je preseljenje na nesto moderniji hardware. 8)

Kako je na originalni DG instaliran RH9 i kasnije samo preko apt-a upgradean na FC1, pa FC2 ("u hodu" :blista:), iskoristit cu ovu priliku za potpuni reinstall masine (most likely pod FC6). :D Zbog vrlo specificnih zahvata na samoj masini (prvenstveno onih sigurnosnih), ocekujem da ce mi trebati nekoliko dana da osovim masinu na noge. :shock: U tom razdoblju, Forum nece biti dostupan. :anifaint: Molim korisnike za razumijevanje (ili iskaljivanje bijesa daleko od mene). 8)

Pozdrav svima! :D
Ovih dana (mozda i tek za tjedan-dva), DeGiorgi ce nestati s Mreze (cijela masina; ne samo Forum). Shocked Razlog tome je preseljenje na nesto moderniji hardware. Cool

Kako je na originalni DG instaliran RH9 i kasnije samo preko apt-a upgradean na FC1, pa FC2 ("u hodu" Reklamiram neku zubnu pastu), iskoristit cu ovu priliku za potpuni reinstall masine (most likely pod FC6). Very Happy Zbog vrlo specificnih zahvata na samoj masini (prvenstveno onih sigurnosnih), ocekujem da ce mi trebati nekoliko dana da osovim masinu na noge. Shocked U tom razdoblju, Forum nece biti dostupan. Padam u (o)nesvijest! Molim korisnike za razumijevanje (ili iskaljivanje bijesa daleko od mene). Cool

Pozdrav svima! Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:11 pon, 4. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne bi htio spamat ili biti nezahvalan za 20tak sati posla koje ćeš uložit na upgrade al jel bi se pliz moglo pričekat s tim barem do 15., ako ne i do 22. prosinca. Jerbo treba nam sad forum :wink:
Ne bi htio spamat ili biti nezahvalan za 20tak sati posla koje ćeš uložit na upgrade al jel bi se pliz moglo pričekat s tim barem do 15., ako ne i do 22. prosinca. Jerbo treba nam sad forum Wink



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 23:45 pon, 4. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Forum nam treba uvijek... Bar nama koje steel nije izlijecio od ovisnosti o forumu...
Forum nam treba uvijek... Bar nama koje steel nije izlijecio od ovisnosti o forumu...



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 23:56 pon, 4. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego, hladnokrvno, "]...Forum nece biti dostupan. [/quote]


Squeeeeeeeeeeeeeee!!!! :ajme:


Anything but [color=indigo][size=18]that[/size][/color]!!!! Bit ću dobra, časna riječ, samo reci... da se šalis!!! :ajme:
vsego, hladnokrvno, (napisa):
...Forum nece biti dostupan.



Squeeeeeeeeeeeeeee!!!! Ajme, majko!


Anything but that!!!! Bit ću dobra, časna riječ, samo reci... da se šalis!!! Ajme, majko!



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:05 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

sta vi mislite da ce admin provesti bozic instaliravajuci forum dok vi skijate i niste svjesni sveg tog truda...
pa bolje ovako, vise cete cijeniti kad se vrati :g:
sta vi mislite da ce admin provesti bozic instaliravajuci forum dok vi skijate i niste svjesni sveg tog truda...
pa bolje ovako, vise cete cijeniti kad se vrati Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:41 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]Ne bi htio spamat ili biti nezahvalan za 20tak sati posla koje ćeš uložit na upgrade al jel bi se pliz moglo pričekat s tim barem do 15., ako ne i do 22. prosinca. Jerbo treba nam sad forum :wink:[/quote]

Please, lamentiraj. :) Kolokviji su gotovi, pismeni prosli, usmeni ili proslost ili ce uskoro proci,... :D
Gordan (napisa):
Ne bi htio spamat ili biti nezahvalan za 20tak sati posla koje ćeš uložit na upgrade al jel bi se pliz moglo pričekat s tim barem do 15., ako ne i do 22. prosinca. Jerbo treba nam sad forum Wink


Please, lamentiraj. Smile Kolokviji su gotovi, pismeni prosli, usmeni ili proslost ili ce uskoro proci,... Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 7:24 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]sta vi mislite da ce admin provesti bozic instaliravajuci forum dok vi skijate i niste svjesni sveg tog truda...
pa bolje ovako, vise cete cijeniti kad se vrati :g:[/quote]

Ma ljudi se brinu za dobrobit admina. Cisto da covjek ne bi isao na skijanje ili smislio neku slicnu glupost gdje moze pokupiti stablo i zavrsiti u bolnici!
Nesi (napisa):
sta vi mislite da ce admin provesti bozic instaliravajuci forum dok vi skijate i niste svjesni sveg tog truda...
pa bolje ovako, vise cete cijeniti kad se vrati Mr. Green


Ma ljudi se brinu za dobrobit admina. Cisto da covjek ne bi isao na skijanje ili smislio neku slicnu glupost gdje moze pokupiti stablo i zavrsiti u bolnici!



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 7:47 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"]Cisto da covjek ne bi isao na skijanje ili smislio neku slicnu glupost gdje moze pokupiti stablo i zavrsiti u bolnici![/quote]

Sta ti mislis da sam ja? :-s Bedast? :shock: Ako pokupim stablo, nosim ga u pilanu, a ne u bolnicu! :silly:
bnikola (napisa):
Cisto da covjek ne bi isao na skijanje ili smislio neku slicnu glupost gdje moze pokupiti stablo i zavrsiti u bolnici!


Sta ti mislis da sam ja? Eh? Bedast? Shocked Ako pokupim stablo, nosim ga u pilanu, a ne u bolnicu! #Silly



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 9:18 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Please, lamentiraj. :) Kolokviji su gotovi, pismeni prosli, usmeni ili proslost ili ce uskoro proci,... :D[/quote]

Kolokviji jos nisu gotovi, barem kada se radi o visim godinama :bigcry:
Mozda je ovak najbolje. Mozda se rijesim ovisnosti o forumu! :tired:
vsego (napisa):

Please, lamentiraj. Smile Kolokviji su gotovi, pismeni prosli, usmeni ili proslost ili ce uskoro proci,... Very Happy


Kolokviji jos nisu gotovi, barem kada se radi o visim godinama Very sad
Mozda je ovak najbolje. Mozda se rijesim ovisnosti o forumu! Umoran...



_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SjN_4LO-5L8

U tijelu nema pravih ideala
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 9:59 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne, ne, ne, ne razumijete... Kolokviji su TEK gotovi... Znaci da upravo prestaje ono dosadno vrijeme kad svi pricaju samo o [i]zadacima, ispitima, kolokvijima i rezultatima[/i] :roll: Ja sam jedva docekala da ljudi opet pocnu spamat i pricat gluposti i SAD ga gasis!! Treba to napraviti za vrijeme kolokvija kad je meni na forumu ionako dosadno :zlatnizub:
Ne, ne, ne, ne razumijete... Kolokviji su TEK gotovi... Znaci da upravo prestaje ono dosadno vrijeme kad svi pricaju samo o zadacima, ispitima, kolokvijima i rezultatima Rolling Eyes Ja sam jedva docekala da ljudi opet pocnu spamat i pricat gluposti i SAD ga gasis!! Treba to napraviti za vrijeme kolokvija kad je meni na forumu ionako dosadno Zlatni zub



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 10:11 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

šta kad kako molim!!!

a kako cu ja, moram dobit dnevnu dozu foruma ako ne počne me prat apsziunencijska kriza pa se svašta sogađa okolo mene


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

već je počelo od same pomisli na to...
šta kad kako molim!!!

a kako cu ja, moram dobit dnevnu dozu foruma ako ne počne me prat apsziunencijska kriza pa se svašta sogađa okolo mene


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

već je počelo od same pomisli na to...



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Trip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (12:27:11)
Postovi: (1A8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
15 = 28 - 13
Lokacija: ..behind blue eyes..

PostPostano: 12:20 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

hertz mi je stao kad sam procitala naslov!!!

al ok...samo se seli na bolju mashinu...ako je za dobrobit degiorgija, dobro je..

iako, stvarno, sad bi sljedile zanimljivije teme...

argh...idem maltretirat FERovce...:evil:
hertz mi je stao kad sam procitala naslov!!!

al ok...samo se seli na bolju mashinu...ako je za dobrobit degiorgija, dobro je..

iako, stvarno, sad bi sljedile zanimljivije teme...

argh...idem maltretirat FERovce...Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 13:02 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]sta vi mislite da ce admin provesti bozic instaliravajuci forum ...[/quote]

Kako cu ja zvocati doma obitelji da me prestanu tlacit s Bozicem i ostalim blagdanima ako me pere apstinencijska kriza. Mislm da s grcevima i povracanjem necu bit bas uvjerljiv...
Nesi (napisa):
sta vi mislite da ce admin provesti bozic instaliravajuci forum ...


Kako cu ja zvocati doma obitelji da me prestanu tlacit s Bozicem i ostalim blagdanima ako me pere apstinencijska kriza. Mislm da s grcevima i povracanjem necu bit bas uvjerljiv...



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:08 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovisnici, zato sam vam i napisao ovu najavu da si mozete unaprijed naprintati nekoliko topica... za "prezimljavanje". ;)

@Sick: Reci im "Ako moj asistent moze biti na poslu, onda me nemate sto gnjaviti! Ja se solidariziram s njim!" 8)
Ovisnici, zato sam vam i napisao ovu najavu da si mozete unaprijed naprintati nekoliko topica... za "prezimljavanje". Wink

@Sick: Reci im "Ako moj asistent moze biti na poslu, onda me nemate sto gnjaviti! Ja se solidariziram s njim!" Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 13:22 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

vsego, ces organizirat "welcome back party!!" za degiorgia, kad se vrati u novom sjaju??? :disco: :party: :disco:
vsego, ces organizirat "welcome back party!!" za degiorgia, kad se vrati u novom sjaju??? Disco Tuluuuuum!!! Disco



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:28 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

:shock: Dakle, nakon par dana sljakeraja koji mi se, iskreno, ne da raditi, jos da vam organiziram tulum? :shock: Mozda da se i obucem u kostim rozog zeca i pjevam karaoke? :PP
(ovo zadnje (pjevanje) [b][u]ne[/u][/b] zelite ;))
Shocked Dakle, nakon par dana sljakeraja koji mi se, iskreno, ne da raditi, jos da vam organiziram tulum? Shocked Mozda da se i obucem u kostim rozog zeca i pjevam karaoke? Weeee-heeee!!!
(ovo zadnje (pjevanje) ne zelite Wink)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 13:46 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]:shock: Dakle, nakon par dana sljakeraja koji mi se, iskreno, ne da raditi, jos da vam organiziram tulum? :shock: Mozda da se i obucem u kostim rozog zeca i pjevam karaoke? :PP
(ovo zadnje (pjevanje) [b][u]ne[/u][/b] zelite ;))[/quote]
Pa da, party!! Kaj to me fali?!
Ak se obuces u rozog zeca, dobis veliku kosaru mrkvica!!! moze?
vsego (napisa):
Shocked Dakle, nakon par dana sljakeraja koji mi se, iskreno, ne da raditi, jos da vam organiziram tulum? Shocked Mozda da se i obucem u kostim rozog zeca i pjevam karaoke? Weeee-heeee!!!
(ovo zadnje (pjevanje) ne zelite Wink)

Pa da, party!! Kaj to me fali?!
Ak se obuces u rozog zeca, dobis veliku kosaru mrkvica!!! moze?



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 13:48 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Mozda da se i obucem u kostim rozog zeca i pjevam karaoke? :PP[/quote]

možda bolje u onaj najnoviji hit kupaći kostim boje limete koji promovira borat :twisted:
vsego (napisa):
Mozda da se i obucem u kostim rozog zeca i pjevam karaoke? Weeee-heeee!!!


možda bolje u onaj najnoviji hit kupaći kostim boje limete koji promovira borat Twisted Evil



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 13:52 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

eeeeee, toooo!! jos mu samo nabvimo djed mraz kapicu, ipak stize Bozic, pa da bude in!!
eeeeee, toooo!! jos mu samo nabvimo djed mraz kapicu, ipak stize Bozic, pa da bude in!!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 14:37 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bi mu radije stavio rogove i crveni nos, pa da bude Rudolf. :o)
Ja bi mu radije stavio rogove i crveni nos, pa da bude Rudolf. Big nose



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan