Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Dopunska nastava (studij)
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:21 pet, 2. 3. 2007    Naslov: Dopunska nastava Citirajte i odgovorite

Nista novo, ali da ponovim:

O dopunskoj nastavi odlucivat ce se na Fakultetskom vijecu 7.3.2007. 8) Kad bude novosti, javim (ja ili netko drugi) ovdje. :D

Zato, [b]molim da prestanete otvarati gomile topica "hoce li biti dopunske nastave za taj-i-taj kolegij jer se to [u]NE ZNA[/u], a kad se sazna bit ce zajednicka odluka za [u]SVE kolegije[/u][/b] :!:

Hvala,

V.

P.S. Ako imate nesto bitno na tu temu, mozete se ovdje nadovezati, ali ne otvarajte nove topice po kolegijskim podforumima. :|
Nista novo, ali da ponovim:

O dopunskoj nastavi odlucivat ce se na Fakultetskom vijecu 7.3.2007. Cool Kad bude novosti, javim (ja ili netko drugi) ovdje. Very Happy

Zato, molim da prestanete otvarati gomile topica "hoce li biti dopunske nastave za taj-i-taj kolegij jer se to NE ZNA, a kad se sazna bit ce zajednicka odluka za SVE kolegije Exclamation

Hvala,

V.

P.S. Ako imate nesto bitno na tu temu, mozete se ovdje nadovezati, ali ne otvarajte nove topice po kolegijskim podforumima. Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 18:35 pet, 2. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

to vijeće koje će se održat, tko će od studentskih predstavnika biti nazočan? Dakle ako imamo nešto za poručiti preko njih, koga da gnjavimo? Predstavnika godine?
to vijeće koje će se održat, tko će od studentskih predstavnika biti nazočan? Dakle ako imamo nešto za poručiti preko njih, koga da gnjavimo? Predstavnika godine?



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Debla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2005. (16:54:24)
Postovi: (94)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 20 - 7

PostPostano: 12:41 sri, 7. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel gotovo vijeće, iiii????
kad će bit gotovo? il još uopće nije počelo?
svi iščekujemo informacije...koje mogu spasit milijune i milijune života :D
(ok možda par živaca samo)
jel gotovo vijeće, iiii????
kad će bit gotovo? il još uopće nije počelo?
svi iščekujemo informacije...koje mogu spasit milijune i milijune života Very Happy
(ok možda par živaca samo)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:31 sri, 7. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
Obavijest o mogućnostima popravnog ispita za studente na 1. i 2. godini Preddiplomskog studija Matematike i Integriranog preddiplomskog i diplomskog studija Matematike i fizike





Za sve kolegije koji su se održavali za 1. i 2. godinu studija tokom zimskog semestra akademske godine do 12. ožujka 2007. biti će objavljene liste za eventualni popravni ispit kvalificiranih studenata za dotični kolegij. Liste će biti objavljene i na oglasnim pločama i na web-stranicama PMF – Matematičkog odjela.



Student 1. ili 2. godine studija ima pravo molbom zahtijevati pravo na ukupno jedan popravni ispit ukoliko zadovoljava iduće uvjete:

- nalazi se na listi kvalificiranih studenata za taj kolegij i

- položio je bar 2 od kolegija upisanih u zimskom semestru akademske godine 2006/07. (u brojku dva ne ubrajaju se priznati ispiti, već samo položeni).



Molbe se predaju u obliku specijalnog obrasca (kojeg će se moći dobiti u skriptarnici) najkasnije do 15. ožujka 2007. Molbe trebaju biti urudžbirane i predane u referadu, a uz molbu se obavezno predaje indeks.



U Zagrebu, 7. ožujka 2007.


doc. dr. sc. Franka Miriam Brückler, prodekan za nastavu PMF - MO[/quote]

u ljepsoj verziji na webovima (na studentskom jest, na glavnom ce biti uskoro) te na oglasnim plocama
originalni dokument cu valjda staviti uskoro (ili necu ako bude na sluzbenom webu)
Citat:

Obavijest o mogućnostima popravnog ispita za studente na 1. i 2. godini Preddiplomskog studija Matematike i Integriranog preddiplomskog i diplomskog studija Matematike i fizike





Za sve kolegije koji su se održavali za 1. i 2. godinu studija tokom zimskog semestra akademske godine do 12. ožujka 2007. biti će objavljene liste za eventualni popravni ispit kvalificiranih studenata za dotični kolegij. Liste će biti objavljene i na oglasnim pločama i na web-stranicama PMF – Matematičkog odjela.



Student 1. ili 2. godine studija ima pravo molbom zahtijevati pravo na ukupno jedan popravni ispit ukoliko zadovoljava iduće uvjete:

- nalazi se na listi kvalificiranih studenata za taj kolegij i

- položio je bar 2 od kolegija upisanih u zimskom semestru akademske godine 2006/07. (u brojku dva ne ubrajaju se priznati ispiti, već samo položeni).



Molbe se predaju u obliku specijalnog obrasca (kojeg će se moći dobiti u skriptarnici) najkasnije do 15. ožujka 2007. Molbe trebaju biti urudžbirane i predane u referadu, a uz molbu se obavezno predaje indeks.



U Zagrebu, 7. ožujka 2007.


doc. dr. sc. Franka Miriam Brückler, prodekan za nastavu PMF - MO


u ljepsoj verziji na webovima (na studentskom jest, na glavnom ce biti uskoro) te na oglasnim plocama
originalni dokument cu valjda staviti uskoro (ili necu ako bude na sluzbenom webu)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:36 sri, 7. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

explicitno pitah sto je sa ljetnim semestrom - explicitno je receno da ne racunate na ovakav rezultat.... tj. racunajte da NECE BITI DODATNIH PRILIKA

sto se tice uvjeta kvalificiranja - u potpunosti je ostavljeno predmetnim nastavnicima da sastave listu ljudi koji mogu pristupiti popravku (moguce je da se odluci i da popravnog nece biti)

sve ostalo je vrlo jasno napisano gore :g:
explicitno pitah sto je sa ljetnim semestrom - explicitno je receno da ne racunate na ovakav rezultat.... tj. racunajte da NECE BITI DODATNIH PRILIKA

sto se tice uvjeta kvalificiranja - u potpunosti je ostavljeno predmetnim nastavnicima da sastave listu ljudi koji mogu pristupiti popravku (moguce je da se odluci i da popravnog nece biti)

sve ostalo je vrlo jasno napisano gore Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:53 sri, 7. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Spomenute liste bi trebale biti objavljene do iduceg ponedjeljka (12.3). 8)
Spomenute liste bi trebale biti objavljene do iduceg ponedjeljka (12.3). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:28 sri, 7. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok, nije baš najbolje rješenje, al i to je nekaj..
ok, nije baš najbolje rješenje, al i to je nekaj..


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:37 sri, 7. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jos samo informacija da obrazac za molbe mozete vec sada nabaviti u skriptarnici.
Jos samo informacija da obrazac za molbe mozete vec sada nabaviti u skriptarnici.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 15:44 sri, 7. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Spomenute liste bi trebale biti objavljene do iduceg ponedjeljka (12.3). 8)[/quote]

weeeee brdo vremena da predamo molbe... cijela tri dana... a referada radi samo 2 sata dnevno...

bolje ista nego nista, bar mala utjeha.
vsego (napisa):
Spomenute liste bi trebale biti objavljene do iduceg ponedjeljka (12.3). Cool


weeeee brdo vremena da predamo molbe... cijela tri dana... a referada radi samo 2 sata dnevno...

bolje ista nego nista, bar mala utjeha.



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:48 sri, 7. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da naglasim:

:!: [size=19][b]Uz molbu predajete i index[/b][/size] :!:

Dakle, ne zaboraviti index... :prodike:

P.S. Nije lijepo zvocati, jer nije bila nasa duznost [b]ikako[/b] vam izlaziti u susret... :|
Da naglasim:

Exclamation Uz molbu predajete i index Exclamation

Dakle, ne zaboraviti index... Drzim prodike

P.S. Nije lijepo zvocati, jer nije bila nasa duznost ikako vam izlaziti u susret... Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ent
Gost





PostPostano: 10:47 čet, 8. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]nije bila nasa duznost [b]ikako[/b] vam izlaziti u susret... :|[/quote]
što se i vidlo, pogotovo na popravcima
vsego (napisa):
nije bila nasa duznost ikako vam izlaziti u susret... Neutral

što se i vidlo, pogotovo na popravcima


[Vrh]
Chiza
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2006. (12:31:10)
Postovi: (9)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:50 čet, 8. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

:ctebo:
Ctebo


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 19:21 čet, 8. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne znam jel pise,al ja to nisam vidjela;
kad ce biti popravni? hoce li biti samo ispit ili trebamo proci i dopunsku? :shuffle:
ne znam jel pise,al ja to nisam vidjela;
kad ce biti popravni? hoce li biti samo ispit ili trebamo proci i dopunsku? Shuffle


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:30 čet, 8. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

mene su u osnovnoj skoli ucili citati s razumijevanjem..... dapace, cak se to i provjeravalo.... vjerujem da taj detalj ipak nije izbacen iz skola....

imas obavijest, procitaj ju
nakon toga procitaj obavijesti koje su dosle nakon te glavne od mene i vsege
nakon toga primjeni logicko zakljucivanje.....

fakat mi je vec dosadno ponavljati se ko papagaj....
mene su u osnovnoj skoli ucili citati s razumijevanjem..... dapace, cak se to i provjeravalo.... vjerujem da taj detalj ipak nije izbacen iz skola....

imas obavijest, procitaj ju
nakon toga procitaj obavijesti koje su dosle nakon te glavne od mene i vsege
nakon toga primjeni logicko zakljucivanje.....

fakat mi je vec dosadno ponavljati se ko papagaj....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
i`m dead
Gost





PostPostano: 13:33 ned, 11. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nisam položila samo jedan jedini kolegij, a prema odluci nastavnog profesora nisam na popisu kvalificiranih studenata.
- što sad?? da li postoji neko rješenje i za mene?
- jer, već sad sam parcijala, a nemogu polagati 1 kolegij u 2.semestru zbog tog jednog nepoloženog kolegija u 1.semestru
- a također imam položenih par kolegija iz 3. semestra

:roll: :( :shock: :cry: :oops:
nisam položila samo jedan jedini kolegij, a prema odluci nastavnog profesora nisam na popisu kvalificiranih studenata.
- što sad?? da li postoji neko rješenje i za mene?
- jer, već sad sam parcijala, a nemogu polagati 1 kolegij u 2.semestru zbog tog jednog nepoloženog kolegija u 1.semestru
- a također imam položenih par kolegija iz 3. semestra

Rolling Eyes Sad Shocked Crying or Very sad Embarassed


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:43 ned, 11. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eventualno razgovor s predmetnim nastavnikom. :) "Pravni lijek" (zalba i sl), ako to pitas, ne postoji, jer je ovaj popravak "poklon" Fakulteta, a ne nesto na sto [i]a priori[/i] imate pravo. :|

Postoji i mogucnost pisanja formalne molbe, ali nema nekog smisla bez da prvo razgovaras s predmetnim nastavnikom, jer ce ta molba i tako doci do nje(ga). :?
Eventualno razgovor s predmetnim nastavnikom. Smile "Pravni lijek" (zalba i sl), ako to pitas, ne postoji, jer je ovaj popravak "poklon" Fakulteta, a ne nesto na sto a priori imate pravo. Neutral

Postoji i mogucnost pisanja formalne molbe, ali nema nekog smisla bez da prvo razgovaras s predmetnim nastavnikom, jer ce ta molba i tako doci do nje(ga). Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 15:22 ned, 11. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

predmetni nastavnik nema uvida (i ne treba ga imati) u to sto ste vi i koliko toga polagali prilikom sastavljanja liste onih koji imaju pravo pristupiti (vas status polozenih stvari ce ga zanimati ako i kad vi njemu predate molbu, a nalazite se na popisu)

stoga, ako mislis da to 100% mozes poloziti i sad znas dovoljno gradiva, odi porazgovarati sa predmetnim nastavnikom i objasni mu situaciju

sto hocu naglasiti: nema smisla moliti pa onda molbu neiskoristiti... ako ste pak sigurni u svoje znanje, lakse je moliti i savjest vam je cisca

naravno, ako ju imate ;-)
neki ju nemaju pa govore kako sve znaju, dobiju poklonjenu sansu i onda ju uprskaju, i naravno, bune se kako prof ne valja... i slicno.... ovo je cisto jedno razmisljanje naglas, nejde nikom odredjenom ;-)
predmetni nastavnik nema uvida (i ne treba ga imati) u to sto ste vi i koliko toga polagali prilikom sastavljanja liste onih koji imaju pravo pristupiti (vas status polozenih stvari ce ga zanimati ako i kad vi njemu predate molbu, a nalazite se na popisu)

stoga, ako mislis da to 100% mozes poloziti i sad znas dovoljno gradiva, odi porazgovarati sa predmetnim nastavnikom i objasni mu situaciju

sto hocu naglasiti: nema smisla moliti pa onda molbu neiskoristiti... ako ste pak sigurni u svoje znanje, lakse je moliti i savjest vam je cisca

naravno, ako ju imate Wink
neki ju nemaju pa govore kako sve znaju, dobiju poklonjenu sansu i onda ju uprskaju, i naravno, bune se kako prof ne valja... i slicno.... ovo je cisto jedno razmisljanje naglas, nejde nikom odredjenom Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
chill jr.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 07. 2006. (17:50:07)
Postovi: (14)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 2 - 14
Lokacija: dislocated

PostPostano: 18:23 pon, 12. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

može netko stavit link na listu kvalificiranih za dopunsku, uopće ne kužim di bi trebala bit lista. nisam pronašao ni na student.math ni na naslovnoj.
može netko stavit link na listu kvalificiranih za dopunsku, uopće ne kužim di bi trebala bit lista. nisam pronašao ni na student.math ni na naslovnoj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 18:49 pon, 12. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

linearna -> http://web.math.hr/nastava/la/razno/popravni_dodatni.pdf

analiza -> http://web.math.hr/nastava/analiza/ma1_dodr.htm

UuR -> http://web.math.hr/nastava/uur/pp.html

za em ne znam

sve je na www.math.hr ...logicno... :lol:
linearna -> http://web.math.hr/nastava/la/razno/popravni_dodatni.pdf

analiza -> http://web.math.hr/nastava/analiza/ma1_dodr.htm

UuR -> http://web.math.hr/nastava/uur/pp.html

za em ne znam

sve je na www.math.hr ...logicno... Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 13:12 sri, 14. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam na listi i imam dva položena kolegija, ali mi iz jednog od njih još nije upisana ocjena(nisam mogao doći na upis, kanio hvatat profesora za vrijeme konzultacija). Upisan je u studomat. I gospođe u referadi mi ne uzimlju molbu. Šta ja mogu napravit ako ne uspijem uhvatiti profesora do sutra u jedan?
Ja sam na listi i imam dva položena kolegija, ali mi iz jednog od njih još nije upisana ocjena(nisam mogao doći na upis, kanio hvatat profesora za vrijeme konzultacija). Upisan je u studomat. I gospođe u referadi mi ne uzimlju molbu. Šta ja mogu napravit ako ne uspijem uhvatiti profesora do sutra u jedan?



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan