Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Termin predavanja i vježbi 2006./2007.

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Odlučivanje i teorija igara
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 11:31 sri, 7. 3. 2007    Naslov: Termin predavanja i vježbi 2006./2007. Citirajte i odgovorite

Kako stvari sada stoje, ne mogu dolaziti ni na predavanja ni na vježbe. (Zanimljivo, OTI mi je u potpunoj koliziji s diskretnom -- predavanja u isto vrijeme, vježbe u isto vrijeme.)

Inside info je da je kolegij upisalo 15 studenata i da ih se danas na predavanju pojavilo 4, od kojih samo trojici termin odgovara. A profesor bi htio da su predavanja obavezna.

Meni bi jako odgovaralo da se, kad već ne mogu na vježbe, barem predavanje prebaci recimo na četvrtak nekad prije 14. Naravno, idealno bi mi bilo kad bi se našao i drugi termin za vježbe (možda petak 2 sata kasnije ili isto četvrtak prije 14?).

Što kažete?
Kako stvari sada stoje, ne mogu dolaziti ni na predavanja ni na vježbe. (Zanimljivo, OTI mi je u potpunoj koliziji s diskretnom -- predavanja u isto vrijeme, vježbe u isto vrijeme.)

Inside info je da je kolegij upisalo 15 studenata i da ih se danas na predavanju pojavilo 4, od kojih samo trojici termin odgovara. A profesor bi htio da su predavanja obavezna.

Meni bi jako odgovaralo da se, kad već ne mogu na vježbe, barem predavanje prebaci recimo na četvrtak nekad prije 14. Naravno, idealno bi mi bilo kad bi se našao i drugi termin za vježbe (možda petak 2 sata kasnije ili isto četvrtak prije 14?).

Što kažete?



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fenchurch
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (19:20:53)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
25 = 33 - 8

PostPostano: 15:02 sri, 7. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Melkor"] A profesor bi htio da su predavanja obavezna. [/quote]

koliko obavezna? (nisam bila danas)
Melkor (napisa):
A profesor bi htio da su predavanja obavezna.


koliko obavezna? (nisam bila danas)



_________________

For your information, little girl, whipped cream isn't whipped cream at all unless it's been whipped with whips.
Everybody knows that.
- Willy Wonka
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 15:25 sri, 7. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

U cetvrtak prije 14 moja grupa ima praktikum... doduse mozda bi se dalo isposlovat da se prebacim u drugu grupu...
U cetvrtak prije 14 moja grupa ima praktikum... doduse mozda bi se dalo isposlovat da se prebacim u drugu grupu...



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 15:48 sri, 7. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Grga"]U cetvrtak prije 14 moja grupa ima praktikum... doduse mozda bi se dalo isposlovat da se prebacim u drugu grupu...[/quote]
A da, zbilja... Planirao sam ići u tu grupu. A od 8-10?

@fenchurch: Ne znam koliko obavezna. :?
Grga (napisa):
U cetvrtak prije 14 moja grupa ima praktikum... doduse mozda bi se dalo isposlovat da se prebacim u drugu grupu...

A da, zbilja... Planirao sam ići u tu grupu. A od 8-10?

@fenchurch: Ne znam koliko obavezna. Confused



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 22:45 sri, 7. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja imam jednu koliziju s Odlucivanjem...

Uglavnom, meni bi odgovarali:
[list]
[*]pon 14-16
[*]uto 12-14
[*]sri 12-14
[*]cet 10-12
[*]cet 12-14
[/list:u]
Podrzat cu dogovor za bilo koji od tih termina, stvarno mi je stalo da se to rijesi.

EDIT: Ispravih ruzan typo. :oops:
I ja imam jednu koliziju s Odlucivanjem...

Uglavnom, meni bi odgovarali:

  • pon 14-16
  • uto 12-14
  • sri 12-14
  • cet 10-12
  • cet 12-14

Podrzat cu dogovor za bilo koji od tih termina, stvarno mi je stalo da se to rijesi.

EDIT: Ispravih ruzan typo. Embarassed



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy


Zadnja promjena: Smith; 1:18 čet, 8. 3. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:07 čet, 8. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fenchurch"][quote="Melkor"] A profesor bi htio da su predavanja obavezna. [/quote]
koliko obavezna? (nisam bila danas)[/quote]

Pitah ga danas i rece da skroz obavezna; prof. hoce da se toga rijesite u tijeku semestra. 8)
fenchurch (napisa):
Melkor (napisa):
A profesor bi htio da su predavanja obavezna.

koliko obavezna? (nisam bila danas)


Pitah ga danas i rece da skroz obavezna; prof. hoce da se toga rijesite u tijeku semestra. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mesic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2003. (20:16:56)
Postovi: (35)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 2
Lokacija: /dev/(m)ucenje

PostPostano: 10:26 čet, 8. 3. 2007    Naslov: Re: Termin predavanja i vježbi 2006./2007. Citirajte i odgovorite

[quote="Melkor"]
Inside info je da je kolegij upisalo 15 studenata i da ih se danas na predavanju pojavilo 4, od kojih [b]samo [/b]trojici termin odgovara. A profesor bi htio da su predavanja obavezna.
[/quote]
To je velika većina od onih koji su došli :)

ALi, jedan od te 4 neće dolazit, a onda to odgovara drugoj dvojci (što je opet dvo-trećinska većina :) onih koji su došli. )

Što se mene tiće, može promjena, ali četvrtak i srijeda ne dolaze u obzir, pa mi zapravo pašu samo utorak ili ponedjeljak (imam rupu od 12-16).
Melkor (napisa):

Inside info je da je kolegij upisalo 15 studenata i da ih se danas na predavanju pojavilo 4, od kojih samo trojici termin odgovara. A profesor bi htio da su predavanja obavezna.

To je velika većina od onih koji su došli Smile

ALi, jedan od te 4 neće dolazit, a onda to odgovara drugoj dvojci (što je opet dvo-trećinska većina Smile onih koji su došli. )

Što se mene tiće, može promjena, ali četvrtak i srijeda ne dolaze u obzir, pa mi zapravo pašu samo utorak ili ponedjeljak (imam rupu od 12-16).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 21:56 pet, 9. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo jedan mali update:

Sestorica nas (cetvorica prisutnih plus dvojica suglasnih racunaraca) pitalo je profesora bi li mogao prebaciti predavanja iz OiTI sa srijede na utorak od 12 do 14 sati. Apsolutno [b]niti jedan[/b] drugi termin koji bi svima nama odgovarao ne postoji. Racunarcima nikako ne odgovara termin srijedom jer imaju koliziju s obaveznim kolegijem.

Dakle, profesor je odlucio provjeriti kako stvari stoje kod satnicarke, pa cemo vidjeti sto ce biti od svega toga.

Zelio bih naglasiti da se [b]iduci put predavanja odrzavaju u srijedu, 14. ozujka po rasporedu[/b], a tek nakon iduceg puta ce se mozda/vjerojatno preseliti. 8)
Evo jedan mali update:

Sestorica nas (cetvorica prisutnih plus dvojica suglasnih racunaraca) pitalo je profesora bi li mogao prebaciti predavanja iz OiTI sa srijede na utorak od 12 do 14 sati. Apsolutno niti jedan drugi termin koji bi svima nama odgovarao ne postoji. Racunarcima nikako ne odgovara termin srijedom jer imaju koliziju s obaveznim kolegijem.

Dakle, profesor je odlucio provjeriti kako stvari stoje kod satnicarke, pa cemo vidjeti sto ce biti od svega toga.

Zelio bih naglasiti da se iduci put predavanja odrzavaju u srijedu, 14. ozujka po rasporedu, a tek nakon iduceg puta ce se mozda/vjerojatno preseliti. Cool



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Odlučivanje i teorija igara Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan