Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

uvod u računarstvo za ponavljace
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ivana 2
Gost





PostPostano: 18:27 pon, 6. 10. 2003    Naslov: uvod u računarstvo za ponavljace Citirajte i odgovorite

hoćemo li moći polagati ispit preko kolokvija ako smo upisali parcijalu,slušala sam predavanja kod prof. Nogo.
hoćemo li moći polagati ispit preko kolokvija ako smo upisali parcijalu,slušala sam predavanja kod prof. Nogo.


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 19:32 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Re: uvod u računarstvo za ponavljace Citirajte i odgovorite

[quote="ivana 2"]hoćemo li moći polagati ispit preko kolokvija ako smo upisali parcijalu,slušala sam predavanja kod prof. Nogo.[/quote]

cisto sumnjam
prosle godine se bas nisu mogli dogovoriti oko toga dal se moze ili ne, konkretno za analizu 1 i 2
pa je na kraju ispalo da za 1 ne mogu, a za 2 da mogu (radi se o onima koji nisu ponovno upisali kolegij, vec samo parcijalu)
oni koji su upisali kolegij, mislim da su mogli pristupati kolokvijima

kako ce ove godine biti, najbolje je pricekati obavijest o terminima kolokvija, pa ako nista ne pise, treba se raspitati kod prodekanice, u referadi ili na nekom slicnom mjestu....
ivana 2 (napisa):
hoćemo li moći polagati ispit preko kolokvija ako smo upisali parcijalu,slušala sam predavanja kod prof. Nogo.


cisto sumnjam
prosle godine se bas nisu mogli dogovoriti oko toga dal se moze ili ne, konkretno za analizu 1 i 2
pa je na kraju ispalo da za 1 ne mogu, a za 2 da mogu (radi se o onima koji nisu ponovno upisali kolegij, vec samo parcijalu)
oni koji su upisali kolegij, mislim da su mogli pristupati kolokvijima

kako ce ove godine biti, najbolje je pricekati obavijest o terminima kolokvija, pa ako nista ne pise, treba se raspitati kod prodekanice, u referadi ili na nekom slicnom mjestu....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:22 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Re: uvod u računarstvo za ponavljace Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"][quote="ivana 2"]hoćemo li moći polagati ispit preko kolokvija ako smo upisali parcijalu,slušala sam predavanja kod prof. Nogo.[/quote]
kako ce ove godine biti, najbolje je pricekati obavijest o terminima kolokvija, pa ako nista ne pise, treba se raspitati kod prodekanice, u referadi ili na nekom slicnom mjestu....[/quote]

Mislim da je najbolje pitati predmetnog profesora. Ako on(a) ne zna, uputit ce na odgovornu osobu, vjerojatno prodekanicu.

Inace, doc. Nogo vise ne drzi UuR. Sada su za to zaduzeni prof. Drmac i Marusic.

P.S. Molim, ubuduce postaj stvari na prikladno mjesto. :? Ovo cu sada prebaciti na forum UuRa... :)
Nesi (napisa):
ivana 2 (napisa):
hoćemo li moći polagati ispit preko kolokvija ako smo upisali parcijalu,slušala sam predavanja kod prof. Nogo.

kako ce ove godine biti, najbolje je pricekati obavijest o terminima kolokvija, pa ako nista ne pise, treba se raspitati kod prodekanice, u referadi ili na nekom slicnom mjestu....


Mislim da je najbolje pitati predmetnog profesora. Ako on(a) ne zna, uputit ce na odgovornu osobu, vjerojatno prodekanicu.

Inace, doc. Nogo vise ne drzi UuR. Sada su za to zaduzeni prof. Drmac i Marusic.

P.S. Molim, ubuduce postaj stvari na prikladno mjesto. Confused Ovo cu sada prebaciti na forum UuRa... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan