Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prvi prakticni kolokvij 2007. (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:19 ned, 22. 4. 2007    Naslov: Prvi prakticni kolokvij 2007. Citirajte i odgovorite

Na [url=http://degiorgi.math.hr/c/materijali.php]sluzbenoj stranici[/url] su objavljeni zadaci za prakticni kolokvij. 8) Za sada ih ima 40, no taj broj ce rasti (bez najava ovdje). :)

Zadaci su vama za vjezbu, no zadrzavamo pravo na kolokvije staviti i neke nove zadatke. 8)

Preporucam da pokusate barem pokojeg rijesiti na racunalu, kako ne biste bili zateceni na samom prakticnom kolokviju. :D

[b]Na Forumu ne dozvoljavamo objavu gotovih rjesenja (ili dijelova istih)[/b], jer od toga nema koristi. :ccc: Prema gradivu, zadaci spadaju uglavnom u UuR; iz samog Programiranja su samo zadaci s matricama, sto je trivijalno gradivo (jako slicno nizovima iz UuR-a), te bi ga svi koji su polozili UuR morali znati. :)

Same prakticne kolokvije mozete ocekivati za cca dva tjedna (u grubo); pratite obavijesti ovdje i na sluzbenoj stranici. :)
Na sluzbenoj stranici su objavljeni zadaci za prakticni kolokvij. Cool Za sada ih ima 40, no taj broj ce rasti (bez najava ovdje). Smile

Zadaci su vama za vjezbu, no zadrzavamo pravo na kolokvije staviti i neke nove zadatke. Cool

Preporucam da pokusate barem pokojeg rijesiti na racunalu, kako ne biste bili zateceni na samom prakticnom kolokviju. Very Happy

Na Forumu ne dozvoljavamo objavu gotovih rjesenja (ili dijelova istih), jer od toga nema koristi. Ccc.... Sram te bilo... Prema gradivu, zadaci spadaju uglavnom u UuR; iz samog Programiranja su samo zadaci s matricama, sto je trivijalno gradivo (jako slicno nizovima iz UuR-a), te bi ga svi koji su polozili UuR morali znati. Smile

Same prakticne kolokvije mozete ocekivati za cca dva tjedna (u grubo); pratite obavijesti ovdje i na sluzbenoj stranici. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 9:46 ned, 22. 4. 2007    Naslov: Re: Prakticni kolokvij Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Prema gradivu, zadaci spadaju uglavnom u UuR; iz samog Programiranja su samo zadaci s matricama, sto je trivijalno gradivo (jako slicno nizovima iz UuR-a), te bi ga svi koji su polozili UuR morali znati. :)[/quote]

znači li to da će i na samom p. kolokviju biti to gradivo ( :pray: ), ili će zadaci koji će uslijediti obuhvatiti i novije gradivo?
vsego (napisa):
Prema gradivu, zadaci spadaju uglavnom u UuR; iz samog Programiranja su samo zadaci s matricama, sto je trivijalno gradivo (jako slicno nizovima iz UuR-a), te bi ga svi koji su polozili UuR morali znati. Smile


znači li to da će i na samom p. kolokviju biti to gradivo ( Pray ), ili će zadaci koji će uslijediti obuhvatiti i novije gradivo?



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:20 ned, 22. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze biti bilo sto sto se ucilo; mi imamo namjeru davati lagane zadatke, jer je ideja natjerati vas na racunala, no nema nikakve garancije da necemo ubaciti i nesto iz novijeg gradiva. 8) Remember... kontinuirani rad. ;)
Moze biti bilo sto sto se ucilo; mi imamo namjeru davati lagane zadatke, jer je ideja natjerati vas na racunala, no nema nikakve garancije da necemo ubaciti i nesto iz novijeg gradiva. Cool Remember... kontinuirani rad. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 10:46 ned, 22. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel se to meni samo cini ili su zadaci 11 i 14 jednaki? :?
Jel se to meni samo cini ili su zadaci 11 i 14 jednaki? Confused



_________________
Reci 'NE!' drogama Umirem od smijeha! Zivili! Ne vjerujem!!! Manira pravog kavalira Wave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nymeria
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2006. (21:00:29)
Postovi: (10)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:53 ned, 22. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobivamo li mi ono neke bodice za to?? (nakon ovog kolokvija bi nam bilo kakvi bodovi (zasluzeni, naravno) :angelgreen: dobro dosli...)
Dobivamo li mi ono neke bodice za to?? (nakon ovog kolokvija bi nam bilo kakvi bodovi (zasluzeni, naravno) Dobra strana Mr Greena dobro dosli...)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
The Economist
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2006. (00:03:21)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
11 = 16 - 5

PostPostano: 23:01 ned, 22. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo, mogli bi kao na feru, studenti smisljati zadatke i slati ih (s rjesenjima) asistentima, demosima, kome vec, i onda ih staviti u nekakvu zbirku za dugo sjecanje + svakom saka bodova.
evo, mogli bi kao na feru, studenti smisljati zadatke i slati ih (s rjesenjima) asistentima, demosima, kome vec, i onda ih staviti u nekakvu zbirku za dugo sjecanje + svakom saka bodova.



_________________
Lots of people believe that women have some kind of genetic fault that keeps them from understanding science. Fact is: there is no genetic fault, but it's still harder, because they have to work against everybody's expectation that they won't make it anyway.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 23:37 ned, 22. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="The Economist"]evo, mogli bi kao na feru, studenti smisljati zadatke i slati ih (s rjesenjima) asistentima, demosima, kome vec, i onda ih staviti u nekakvu zbirku za dugo sjecanje + svakom saka bodova.[/quote]
ccc ko je vidio kopirat fer :evil:
The Economist (napisa):
evo, mogli bi kao na feru, studenti smisljati zadatke i slati ih (s rjesenjima) asistentima, demosima, kome vec, i onda ih staviti u nekakvu zbirku za dugo sjecanje + svakom saka bodova.

ccc ko je vidio kopirat fer Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
fluff
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 03. 2007. (11:45:29)
Postovi: (5A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0
Lokacija: zgb

PostPostano: 16:05 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Na Forumu ne dozvoljavamo objavu gotovih rjesenja (ili dijelova istih)[/quote]
A samo male hintove? :pray:
:D
Citat:
Na Forumu ne dozvoljavamo objavu gotovih rjesenja (ili dijelova istih)

A samo male hintove? Pray
Very Happy



_________________
Freedom's just another word for nothing left to lose...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:21 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fluff"][quote]Na Forumu ne dozvoljavamo objavu gotovih rjesenja (ili dijelova istih)[/quote]
A samo male hintove? :pray:[/quote]

Nek vam bude, ali stvarno [url=http://degiorgi.math.hr/~vsego/phun/cute_hedgehog/]samo male[/url] hintove. ;) Inace, mislim da vam hintovi ne trebaju ako ste UuR (i matrice) iole razumjeli. ;) Ako niste... onda imate problem daleko veci od prakticnih kolokvija... :(
fluff (napisa):
Citat:
Na Forumu ne dozvoljavamo objavu gotovih rjesenja (ili dijelova istih)

A samo male hintove? Pray


Nek vam bude, ali stvarno samo male hintove. Wink Inace, mislim da vam hintovi ne trebaju ako ste UuR (i matrice) iole razumjeli. Wink Ako niste... onda imate problem daleko veci od prakticnih kolokvija... Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bubble
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2007. (00:21:29)
Postovi: (8C)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
52 = 56 - 4

PostPostano: 16:46 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

A da li je sigurno da ce ti kolokviji biti iskljucivo subotom?
A da li je sigurno da ce ti kolokviji biti iskljucivo subotom?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:37 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gotovo je sigurno da [b]nece[/b] biti subotom. :D
Gotovo je sigurno da nece biti subotom. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lord R
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 11. 2005. (01:03:34)
Postovi: (5D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 9

PostPostano: 22:25 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

A bodovi, kako nam to pomaže da položimo kolegij?
A bodovi, kako nam to pomaže da položimo kolegij?



_________________
"Žalim prošlost, nadam se budućnosti, nezadovoljan sa sadošnošću - to je moj život."
-Pjotr Iljič Čajkovski
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
the maja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2006. (09:35:27)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:43 uto, 24. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pomažete tako da ako položiš 2 dobiješ 5, a 3 10 bodova a to je jaaaako dragocjeno! :) barem većini :)
pomažete tako da ako položiš 2 dobiješ 5, a 3 10 bodova a to je jaaaako dragocjeno! Smile barem većini Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2006. (09:43:16)
Postovi: (76)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2
Lokacija: varaždin

PostPostano: 10:27 sri, 25. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel neko zna kad ce tocno bit ti kolokviji? jer neko je jucer na tzk reko da u subotu, 5.5., pa sam malo zbunjena, buduci da sego tu pise da gotovo sigurno u subotu nece biti :?
jel neko zna kad ce tocno bit ti kolokviji? jer neko je jucer na tzk reko da u subotu, 5.5., pa sam malo zbunjena, buduci da sego tu pise da gotovo sigurno u subotu nece biti Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:35 sri, 25. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Trenutni plan je poceti 14.5, no to - na zalost - ne ovisi samo o nama. :? Naime, nemamo gdje to drzati, a u pripremi je zamjena racunala u Praktikumu 2 s dual-boot racunalima i na to racunamo. :) Zato se i ceka sa svime (pa i s objavom termina), jer jednostavno ne znamo kad ce (tocno) praktikum biti spreman. :(

Bas smo dobri... nabavili cijeli praktikum za vas. :silly:

P.S. Sinoc je dodano par zadacica... O:)
Trenutni plan je poceti 14.5, no to - na zalost - ne ovisi samo o nama. Confused Naime, nemamo gdje to drzati, a u pripremi je zamjena racunala u Praktikumu 2 s dual-boot racunalima i na to racunamo. Smile Zato se i ceka sa svime (pa i s objavom termina), jer jednostavno ne znamo kad ce (tocno) praktikum biti spreman. Sad

Bas smo dobri... nabavili cijeli praktikum za vas. #Silly

P.S. Sinoc je dodano par zadacica... Angel



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2006. (09:43:16)
Postovi: (76)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2
Lokacija: varaždin

PostPostano: 11:18 sri, 25. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala na odgovoru!! Mislim da je ovo bar malo prekinulo sirenje krivih informacija :D :D
hvala na odgovoru!! Mislim da je ovo bar malo prekinulo sirenje krivih informacija Very Happy Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GCOX
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2006. (12:43:03)
Postovi: (A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-9 = 18 - 27
Lokacija: SPLIT_ZAGREB

PostPostano: 11:16 čet, 26. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Trenutni plan je poceti 14.5, no to - na zalost - ne ovisi samo o nama. :? Naime, nemamo gdje to drzati, a u pripremi je zamjena racunala u Praktikumu 2 s dual-boot racunalima i na to racunamo. :) Zato se i ceka sa svime (pa i s objavom termina), jer jednostavno ne znamo kad ce (tocno) praktikum biti spreman. :(

Bas smo dobri... nabavili cijeli praktikum za vas. :silly:

P.S. Sinoc je dodano par zadacica... O:)[/quote]

Dual boot bi ka tribalo bit da se moze bootat na linux i win??
fino posve fino...
vsego (napisa):
Trenutni plan je poceti 14.5, no to - na zalost - ne ovisi samo o nama. Confused Naime, nemamo gdje to drzati, a u pripremi je zamjena racunala u Praktikumu 2 s dual-boot racunalima i na to racunamo. Smile Zato se i ceka sa svime (pa i s objavom termina), jer jednostavno ne znamo kad ce (tocno) praktikum biti spreman. Sad

Bas smo dobri... nabavili cijeli praktikum za vas. #Silly

P.S. Sinoc je dodano par zadacica... Angel


Dual boot bi ka tribalo bit da se moze bootat na linux i win??
fino posve fino...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
matmih
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (22:57:42)
Postovi: (1A4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
36 = 51 - 15
Lokacija: {Zg, De , Ri}

PostPostano: 15:26 čet, 26. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="GCOX"][quote="vsego"]Trenutni plan je poceti 14.5, no to - na zalost - ne ovisi samo o nama. :? Naime, nemamo gdje to drzati, a u pripremi je zamjena racunala u Praktikumu 2 s dual-boot racunalima i na to racunamo. :) Zato se i ceka sa svime (pa i s objavom termina), jer jednostavno ne znamo kad ce (tocno) praktikum biti spreman. :(

Bas smo dobri... nabavili cijeli praktikum za vas. :silly:

P.S. Sinoc je dodano par zadacica... O:)[/quote]

Dual boot bi ka tribalo bit da se moze bootat na linux i win??
fino posve fino...[/quote]

Pa nećemo valjda morat na praktičnom kolokviju programirat u linuxu :?: :anishock2:
GCOX (napisa):
vsego (napisa):
Trenutni plan je poceti 14.5, no to - na zalost - ne ovisi samo o nama. Confused Naime, nemamo gdje to drzati, a u pripremi je zamjena racunala u Praktikumu 2 s dual-boot racunalima i na to racunamo. Smile Zato se i ceka sa svime (pa i s objavom termina), jer jednostavno ne znamo kad ce (tocno) praktikum biti spreman. Sad

Bas smo dobri... nabavili cijeli praktikum za vas. #Silly

P.S. Sinoc je dodano par zadacica... Angel


Dual boot bi ka tribalo bit da se moze bootat na linux i win??
fino posve fino...


Pa nećemo valjda morat na praktičnom kolokviju programirat u linuxu Question Animated shock


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 15:29 čet, 26. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="matmih"]
Pa nećemo valjda morat na praktičnom kolokviju programirat u linuxu :?: :anishock2:[/quote]
pa tome i služi dual boot , da ne bi morali...
matmih (napisa):

Pa nećemo valjda morat na praktičnom kolokviju programirat u linuxu Question Animated shock

pa tome i služi dual boot , da ne bi morali...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 15:52 čet, 26. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="matmih"]
Pa nećemo valjda morat na praktičnom kolokviju programirat u linuxu :?: :anishock2:[/quote]
Na prakticnom kolokviju programirati cete u C-u. Izbor operativnog sustava potpuno je nebitan. :roll:
matmih (napisa):

Pa nećemo valjda morat na praktičnom kolokviju programirat u linuxu Question Animated shock

Na prakticnom kolokviju programirati cete u C-u. Izbor operativnog sustava potpuno je nebitan. Rolling Eyes



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Stranica 1 / 8.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan