Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Rasprave o demonstraturama
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:17 uto, 23. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

pitanja za Gordana, ili bilo koga tko zna odgovore, a mozda jos nekoga zanimaju, pa necu PMom...
1. sam odredjues termin?
2. se zna tko su jos demosi?
3. se drze demonstrature iz UURa i u drugom semstru?
4. jel moguce i iduce godine opet biti demos iz UURa?


nije pitanje, vec dodatak ostalima: ista ponuda o mailovima, PMovima, povlacenjem za rukav na hodniku i ostali oblici komunikacije koji vam padnu na pamet vrijede i za mene, naime i ja sam demos(ica) :o) (i nemam ovako crveni nos kao ovaj smajli :wink: )
pitanja za Gordana, ili bilo koga tko zna odgovore, a mozda jos nekoga zanimaju, pa necu PMom...
1. sam odredjues termin?
2. se zna tko su jos demosi?
3. se drze demonstrature iz UURa i u drugom semstru?
4. jel moguce i iduce godine opet biti demos iz UURa?


nije pitanje, vec dodatak ostalima: ista ponuda o mailovima, PMovima, povlacenjem za rukav na hodniku i ostali oblici komunikacije koji vam padnu na pamet vrijede i za mene, naime i ja sam demos(ica) Big nose (i nemam ovako crveni nos kao ovaj smajli Wink )



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:39 uto, 23. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]pitanja za Gordana, ili bilo koga tko zna odgovore, a mozda jos nekoga zanimaju, pa necu PMom...
1. sam odredjues termin?[/quote]
Da, i pozeljno je priupitat satnicara da ti dodjeli neku sobu za taj termin. obicno drzi vise demosa istovremeno....
[quote="Nesi"] 2. se zna tko su jos demosi?[/quote]
Ja sam iz UURa i Ca. Iz elementarne su cini mi se 4 demosa, tako vjerojatno ima jos neko iz UURa osim nas dvoje
[quote="Nesi"]3. se drze demonstrature iz UURa i u drugom semstru?[/quote]
Oficijalno ne, zato jer nema tog kolegija. Ali, posto znam da ljudima treba slobodno mogu doc na C i pitat UUR, kao sto i sada mogu doc na UUR i pitat C :)
[quote="Nesi"]4. jel moguce i iduce godine opet biti demos iz UURa?[/quote]
Pa na trecoj godini ces uzet ASP i RP1 :-) mislim da je moguce....

Gordan
Nesi (napisa):
pitanja za Gordana, ili bilo koga tko zna odgovore, a mozda jos nekoga zanimaju, pa necu PMom...
1. sam odredjues termin?

Da, i pozeljno je priupitat satnicara da ti dodjeli neku sobu za taj termin. obicno drzi vise demosa istovremeno....
Nesi (napisa):
2. se zna tko su jos demosi?

Ja sam iz UURa i Ca. Iz elementarne su cini mi se 4 demosa, tako vjerojatno ima jos neko iz UURa osim nas dvoje
Nesi (napisa):
3. se drze demonstrature iz UURa i u drugom semstru?

Oficijalno ne, zato jer nema tog kolegija. Ali, posto znam da ljudima treba slobodno mogu doc na C i pitat UUR, kao sto i sada mogu doc na UUR i pitat C Smile
Nesi (napisa):
4. jel moguce i iduce godine opet biti demos iz UURa?

Pa na trecoj godini ces uzet ASP i RP1 Smile mislim da je moguce....

Gordan



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:50 uto, 23. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moguće je biti demos iz UUR-a i ako si na trećoj, međutim, vjerojatno će promijeniti ljude, pošto će i ovogodišnji brucoši biti interesirani za to mjesto.

Demonstrature iz SPA i RP1, koliko je meni poznato, ne postoje.

P.S. Šta se malo hvalite što se demosi, a? Tako i treba ;)
Moguće je biti demos iz UUR-a i ako si na trećoj, međutim, vjerojatno će promijeniti ljude, pošto će i ovogodišnji brucoši biti interesirani za to mjesto.

Demonstrature iz SPA i RP1, koliko je meni poznato, ne postoje.

P.S. Šta se malo hvalite što se demosi, a? Tako i treba Wink



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:56 uto, 23. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"][quote="Nesi"]1. sam odredjues termin?[/quote]
Da, i pozeljno je priupitat satnicara da ti dodjeli neku sobu za taj termin. obicno drzi vise demosa istovremeno....[/quote]

iz istog kolegija or?
moram priznati da ne kuzim zasto bi drzalo vise ljudi istovremeno
ono, ako netko rjesava zadatak na ploci, da ne zbunjuje ostale
a opet, mislim da ipak demonstrature nisu zamisljene da svaki student ceka da demos dodje do njega...

[quote="Gordan"][quote="Nesi"]3. se drze demonstrature iz UURa i u drugom semstru?[/quote]
Oficijalno ne, zato jer nema tog kolegija. Ali, posto znam da ljudima treba slobodno mogu doc na C i pitat UUR, kao sto i sada mogu doc na UUR i pitat C :)[/quote]

ok, to je logicno, al ja (zasada) nisam demos iz Cea :)
(ne mogu se odluciti prijaviti se ili ne)

[quote="Gordan"][quote="Nesi"]4. jel moguce i iduce godine opet biti demos iz UURa?[/quote]
Pa na trecoj godini ces uzet ASP i RP1 :-) mislim da je moguce....[/quote]

ASP mislim da nema demosa
a RP1 se svodi na demose u praktikumima, a oni su poznati kao uglavnom losi (zauzmu komp i igraju se) ili ipak postoje posebni demosi za RP1 kao kolegij?
Gordan (napisa):
Nesi (napisa):
1. sam odredjues termin?

Da, i pozeljno je priupitat satnicara da ti dodjeli neku sobu za taj termin. obicno drzi vise demosa istovremeno....


iz istog kolegija or?
moram priznati da ne kuzim zasto bi drzalo vise ljudi istovremeno
ono, ako netko rjesava zadatak na ploci, da ne zbunjuje ostale
a opet, mislim da ipak demonstrature nisu zamisljene da svaki student ceka da demos dodje do njega...

Gordan (napisa):
Nesi (napisa):
3. se drze demonstrature iz UURa i u drugom semstru?

Oficijalno ne, zato jer nema tog kolegija. Ali, posto znam da ljudima treba slobodno mogu doc na C i pitat UUR, kao sto i sada mogu doc na UUR i pitat C Smile


ok, to je logicno, al ja (zasada) nisam demos iz Cea Smile
(ne mogu se odluciti prijaviti se ili ne)

Gordan (napisa):
Nesi (napisa):
4. jel moguce i iduce godine opet biti demos iz UURa?

Pa na trecoj godini ces uzet ASP i RP1 Smile mislim da je moguce....


ASP mislim da nema demosa
a RP1 se svodi na demose u praktikumima, a oni su poznati kao uglavnom losi (zauzmu komp i igraju se) ili ipak postoje posebni demosi za RP1 kao kolegij?



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:17 sri, 24. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"][quote="Gordan"][quote="Nesi"]1. sam odredjues termin?[/quote]
Da, i pozeljno je priupitat satnicara da ti dodjeli neku sobu za taj termin. obicno drzi vise demosa istovremeno....[/quote]

iz istog kolegija or?
moram priznati da ne kuzim zasto bi drzalo vise ljudi istovremeno
ono, ako netko rjesava zadatak na ploci, da ne zbunjuje ostale
a opet, mislim da ipak demonstrature nisu zamisljene da svaki student ceka da demos dodje do njega... [/quote]
slazem se s tobom glede vise demosa po demonstraturi ali kad god sam ja bio na nekoj demonstraturi docekala su me dva pa cak i tri demosa. ja zbilja neznam kakvo je sluzbeno pravilo, no definitivno je bolje da imamo vise termina jer tako se vise prilagodjavamo studentima koji, usput receno NE DOLAZE na demonstrature iz meni nepoznatih raloga

[quote="Nesi"][quote="Gordan"][quote="Nesi"]4. jel moguce i iduce godine opet biti demos iz UURa?[/quote]
Pa na trecoj godini ces uzet ASP i RP1 :-) mislim da je moguce....[/quote]
ASP mislim da nema demosa
a RP1 se svodi na demose u praktikumima, a oni su poznati kao uglavnom losi (zauzmu komp i igraju se) ili ipak postoje posebni demosi za RP1 kao kolegij?[/quote]
do ove godine nije bilo demonstratura iz UUR, ali evo uveli ih :D
vjerujem da ce biti uvedeno i iz ASPa
sto se tice demosa iz RP1 110% se slazem s tobom da je krajnje grozno sto zauzimaju komp, igraju onaj krajnje debilnu simulaciju kladionice i dobivaju 120kn/mjesecno. Mislim glupo mi je cinkat ali par puta kada mi je zaista trebao kompjuter nisam ga mogo dobit na 2min jer se ekipa zabavljala :evil: :evil: :evil:
Nesi (napisa):
Gordan (napisa):
Nesi (napisa):
1. sam odredjues termin?

Da, i pozeljno je priupitat satnicara da ti dodjeli neku sobu za taj termin. obicno drzi vise demosa istovremeno....


iz istog kolegija or?
moram priznati da ne kuzim zasto bi drzalo vise ljudi istovremeno
ono, ako netko rjesava zadatak na ploci, da ne zbunjuje ostale
a opet, mislim da ipak demonstrature nisu zamisljene da svaki student ceka da demos dodje do njega...

slazem se s tobom glede vise demosa po demonstraturi ali kad god sam ja bio na nekoj demonstraturi docekala su me dva pa cak i tri demosa. ja zbilja neznam kakvo je sluzbeno pravilo, no definitivno je bolje da imamo vise termina jer tako se vise prilagodjavamo studentima koji, usput receno NE DOLAZE na demonstrature iz meni nepoznatih raloga

Nesi (napisa):
Gordan (napisa):
Nesi (napisa):
4. jel moguce i iduce godine opet biti demos iz UURa?

Pa na trecoj godini ces uzet ASP i RP1 Smile mislim da je moguce....

ASP mislim da nema demosa
a RP1 se svodi na demose u praktikumima, a oni su poznati kao uglavnom losi (zauzmu komp i igraju se) ili ipak postoje posebni demosi za RP1 kao kolegij?

do ove godine nije bilo demonstratura iz UUR, ali evo uveli ih Very Happy
vjerujem da ce biti uvedeno i iz ASPa
sto se tice demosa iz RP1 110% se slazem s tobom da je krajnje grozno sto zauzimaju komp, igraju onaj krajnje debilnu simulaciju kladionice i dobivaju 120kn/mjesecno. Mislim glupo mi je cinkat ali par puta kada mi je zaista trebao kompjuter nisam ga mogo dobit na 2min jer se ekipa zabavljala Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:37 čet, 25. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]sto se tice demosa iz RP1 110% se slazem s tobom[/quote]

[b]110 posto[/b] :?::!::?: :shock:

Ccccc... Kome sve danas dadu da drzi demonstrature... :twisted:

[quote="Gordan"]da je krajnje grozno sto zauzimaju komp, igraju onaj krajnje debilnu simulaciju kladionice i dobivaju 120kn/mjesecno. Mislim glupo mi je cinkat ali par puta kada mi je zaista trebao kompjuter nisam ga mogo dobit na 2min jer se ekipa zabavljala :evil: :evil: :evil:[/quote]

Zasto glupo? :evil: To nije "[i]cinkanje[/i]". Na njima je da obavljaju posao. Preuzeli su [b]odgovornost[/b] i za to [b]primaju pare[/b]. Nije bitno koliko. Ako im je malo, nek daju otkaz. :evil:

Ovakvo ponasanje demosa (za koje sam cuo od podosta - mozda i dvoznamenkasto mnogo - studenata) je postalo pravilo :x i tako ce biti dok studenti ne pocnu s prigovorima nadleznima (valjda doc. Nogo kao sefica RCa). :evil:

Nema demos sta biti bezobrazan prema studentima. Nije on tamo jer je bolji od vas, nego zato jer je preuzeo odgovornost da ostalim studentima omoguci rad u praktikumu.

[color=#999999]Prije nego pocnete... Da, i ja sam se igrao kao demos :D ali:

1. Ako je student imao pitanje, igra bi se pauzirala i ja bih doticnome pomogao

2. Ako je student trebao mjesto za raditi, igra se prekidala i ja bih mu ustupio mjesto.[/color]

Kako je ovaj Forum neka vrsta oglasne ploce, evo [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=879]moj prijedlog[/url] za one kojima je "neugodno cinkati"... 8)
Gordan (napisa):
sto se tice demosa iz RP1 110% se slazem s tobom


110 posto QuestionExclamationQuestion Shocked

Ccccc... Kome sve danas dadu da drzi demonstrature... Twisted Evil

Gordan (napisa):
da je krajnje grozno sto zauzimaju komp, igraju onaj krajnje debilnu simulaciju kladionice i dobivaju 120kn/mjesecno. Mislim glupo mi je cinkat ali par puta kada mi je zaista trebao kompjuter nisam ga mogo dobit na 2min jer se ekipa zabavljala Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Zasto glupo? Evil or Very Mad To nije "cinkanje". Na njima je da obavljaju posao. Preuzeli su odgovornost i za to primaju pare. Nije bitno koliko. Ako im je malo, nek daju otkaz. Evil or Very Mad

Ovakvo ponasanje demosa (za koje sam cuo od podosta - mozda i dvoznamenkasto mnogo - studenata) je postalo pravilo Mad i tako ce biti dok studenti ne pocnu s prigovorima nadleznima (valjda doc. Nogo kao sefica RCa). Evil or Very Mad

Nema demos sta biti bezobrazan prema studentima. Nije on tamo jer je bolji od vas, nego zato jer je preuzeo odgovornost da ostalim studentima omoguci rad u praktikumu.

Prije nego pocnete... Da, i ja sam se igrao kao demos Very Happy ali:

1. Ako je student imao pitanje, igra bi se pauzirala i ja bih doticnome pomogao

2. Ako je student trebao mjesto za raditi, igra se prekidala i ja bih mu ustupio mjesto.


Kako je ovaj Forum neka vrsta oglasne ploce, evo moj prijedlog za one kojima je "neugodno cinkati"... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan