Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

klopanje... gdje i kako?
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 22:04 sub, 24. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam nešto načuo da se u Varaždinu može na subvenciju dobiti Coca-Cola....eh da mi je Varaždin blizu.... :(
Ja sam nešto načuo da se u Varaždinu može na subvenciju dobiti Coca-Cola....eh da mi je Varaždin blizu.... Sad



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 22:22 sub, 24. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]eh da mi je Varaždin blizu.... :([/quote]
A ko fol Varaždin je od Zagreba jo-ho-ho... :?
Lord Sirius (napisa):
eh da mi je Varaždin blizu.... Sad

A ko fol Varaždin je od Zagreba jo-ho-ho... Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 22:24 sub, 24. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"][quote="Lord Sirius"]eh da mi je Varaždin blizu.... :([/quote]
A ko fol Varaždin je od Zagreba jo-ho-ho... :?[/quote]

pa da, ono baš da si skokneš pod pauzom po coca-colu :lol:
buba (napisa):
Lord Sirius (napisa):
eh da mi je Varaždin blizu.... Sad

A ko fol Varaždin je od Zagreba jo-ho-ho... Confused


pa da, ono baš da si skokneš pod pauzom po coca-colu Laughing



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 22:35 sub, 24. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nemo"][quote="buba"][quote="Lord Sirius"]eh da mi je Varaždin blizu.... :([/quote]
A ko fol Varaždin je od Zagreba jo-ho-ho... :?[/quote]

pa da, ono baš da si skokneš pod pauzom po coca-colu :lol:[/quote]

a zasto bi netko uopce htio imati u menzi coca-colu? pa puno su bolji oni vindija sokovi :-)
nemo (napisa):
buba (napisa):
Lord Sirius (napisa):
eh da mi je Varaždin blizu.... Sad

A ko fol Varaždin je od Zagreba jo-ho-ho... Confused


pa da, ono baš da si skokneš pod pauzom po coca-colu Laughing


a zasto bi netko uopce htio imati u menzi coca-colu? pa puno su bolji oni vindija sokovi Smile



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 22:36 sub, 24. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nemo"][quote="buba"][quote="Lord Sirius"]eh da mi je Varaždin blizu.... :([/quote]
A ko fol Varaždin je od Zagreba jo-ho-ho... :?[/quote]

pa da, ono baš da si skokneš pod pauzom po coca-colu :lol:[/quote]
Pa ako čovjek baš toliko voli CC, onda ode lijepo jednom prilikom u Varaždin i pokupuje si na x-icu koliko može. :wink:
nemo (napisa):
buba (napisa):
Lord Sirius (napisa):
eh da mi je Varaždin blizu.... Sad

A ko fol Varaždin je od Zagreba jo-ho-ho... Confused


pa da, ono baš da si skokneš pod pauzom po coca-colu Laughing

Pa ako čovjek baš toliko voli CC, onda ode lijepo jednom prilikom u Varaždin i pokupuje si na x-icu koliko može. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 22:58 sub, 24. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja ne znam kaj ljudi imaju protiv menze na FER-u. Svaki put kad ja tamo dodem jest je hrana super.
Ako imam 2 h pauze onda [b]uvijek[/b] idem do SC-a. I ak nije guzva u gradu ni u liniji za fast, cak se mozes vratit na fax za 1h i10min (provjereno). Samo onda moras izbjegavat bus nego se trebas spustit na Zvijezdu i sjest na 14-najstku i s njom picit do SC-a. Tim putem i natrag.

Kaj se tice Varazdina, obzirom da oni tam nemaju menzu (ili imaju samo jednu, ne znam tocno) imaju par restorana koji primaju x-ice. Jedan restoran je pizzerija s krusnom peci tak da mogu jesti pravu pizzu, a ne pizza wannabe kao mi. Makar kvaliteta pizze u SC-u se popravila u zadnje 3.g. ali je opet ostala na srednjoj zalosti.

Cujem da i u Krizevcima ima par restorana kaj primaju X-icu, ali mi se zali frend da mozes dnevno dobit "samo" 8 pivi :)
Ja ne znam kaj ljudi imaju protiv menze na FER-u. Svaki put kad ja tamo dodem jest je hrana super.
Ako imam 2 h pauze onda uvijek idem do SC-a. I ak nije guzva u gradu ni u liniji za fast, cak se mozes vratit na fax za 1h i10min (provjereno). Samo onda moras izbjegavat bus nego se trebas spustit na Zvijezdu i sjest na 14-najstku i s njom picit do SC-a. Tim putem i natrag.

Kaj se tice Varazdina, obzirom da oni tam nemaju menzu (ili imaju samo jednu, ne znam tocno) imaju par restorana koji primaju x-ice. Jedan restoran je pizzerija s krusnom peci tak da mogu jesti pravu pizzu, a ne pizza wannabe kao mi. Makar kvaliteta pizze u SC-u se popravila u zadnje 3.g. ali je opet ostala na srednjoj zalosti.

Cujem da i u Krizevcima ima par restorana kaj primaju X-icu, ali mi se zali frend da mozes dnevno dobit "samo" 8 pivi Smile



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 23:14 sub, 24. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]Pa ako čovjek baš toliko voli CC, onda ode lijepo jednom prilikom u Varaždin i pokupuje si na x-icu koliko može. :wink:[/quote]

[fatalni_gubitak_smisla_za_humor] a što je sa prijevozom? :twisted: [/fatalni_gubitak_smisla_za_humor]
buba (napisa):
Pa ako čovjek baš toliko voli CC, onda ode lijepo jednom prilikom u Varaždin i pokupuje si na x-icu koliko može. Wink


[fatalni_gubitak_smisla_za_humor] a što je sa prijevozom? Twisted Evil [/fatalni_gubitak_smisla_za_humor]



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 0:08 ned, 25. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]Pa ako čovjek baš toliko voli CC, onda ode lijepo jednom prilikom u Varaždin i pokupuje si na x-icu koliko može. :wink:[/quote]
Vjerojatno ima neka dnevna kvota koliko se može uzeti i kad bih na to dodao kolko bi me benga do Varaždina koštala, ne bi bila dobra računica :D
Ali kada ću biti nekom prilikom u Varaždinu, morati ću se opskrbiti 8)
buba (napisa):
Pa ako čovjek baš toliko voli CC, onda ode lijepo jednom prilikom u Varaždin i pokupuje si na x-icu koliko može. Wink

Vjerojatno ima neka dnevna kvota koliko se može uzeti i kad bih na to dodao kolko bi me benga do Varaždina koštala, ne bi bila dobra računica Very Happy
Ali kada ću biti nekom prilikom u Varaždinu, morati ću se opskrbiti Cool



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 17:22 ned, 25. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ha ha... a u splitskin menzama imate kupit lino-ladu za 4 kune na ix-icu... 8)

je Zagreb faca sta se tice studija, ali Split ima Lino-ladu... :lol:
ha ha... a u splitskin menzama imate kupit lino-ladu za 4 kune na ix-icu... Cool

je Zagreb faca sta se tice studija, ali Split ima Lino-ladu... Laughing



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:37 ned, 25. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prije puno godina (jos su bonovi bili aktualni) [ :djed: ] dobio sam u Opatiji obrok kao u restoranu (kolicina, kvaliteta, konobar,... sve, cak i pogled na more! :D) za cijenu menua u Zg. :shock: :bow:
Prije puno godina (jos su bonovi bili aktualni) [ Sjecam se ja, bilo je to cetr'est pete... ] dobio sam u Opatiji obrok kao u restoranu (kolicina, kvaliteta, konobar,... sve, cak i pogled na more! Very Happy) za cijenu menua u Zg. Shocked I bow before you



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 22:46 ned, 25. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Prije puno godina (jos su bonovi bili aktualni) [ :djed: ] dobio sam u Opatiji obrok kao u restoranu (kolicina, kvaliteta, konobar,... sve, cak i pogled na more! :D) za cijenu menua u Zg. :shock: :bow:[/quote]

Imam ja frendove kaj studiraju u Opatiji. Mogo bi malo skocit do njih da provjerim dal' jos ima toga. Bilo bi lijepo...
vsego (napisa):
Prije puno godina (jos su bonovi bili aktualni) [ Sjecam se ja, bilo je to cetr'est pete... ] dobio sam u Opatiji obrok kao u restoranu (kolicina, kvaliteta, konobar,... sve, cak i pogled na more! Very Happy) za cijenu menua u Zg. Shocked I bow before you


Imam ja frendove kaj studiraju u Opatiji. Mogo bi malo skocit do njih da provjerim dal' jos ima toga. Bilo bi lijepo...



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 23:30 ned, 25. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Iki"][quote="vsego"]Prije puno godina (jos su bonovi bili aktualni) [ :djed: ] dobio sam u Opatiji obrok kao u restoranu (kolicina, kvaliteta, konobar,... sve, cak i pogled na more! :D) za cijenu menua u Zg. :shock: :bow:[/quote]

Imam ja frendove kaj studiraju u Opatiji. Mogo bi malo skocit do njih da provjerim dal' jos ima toga. Bilo bi lijepo...[/quote]

meni ovi moji friendovi koji studiraju u opatija kažu da su kod njih bonovi još uvijek u modi... x-ica mi je ipak draža... ali mi još niko nije spomeno takav restoran po tako iskoj cjeni, ali ako to još uvijek postoji morat ću skoknut do opatije koji put na ručak:)
Iki (napisa):
vsego (napisa):
Prije puno godina (jos su bonovi bili aktualni) [ Sjecam se ja, bilo je to cetr'est pete... ] dobio sam u Opatiji obrok kao u restoranu (kolicina, kvaliteta, konobar,... sve, cak i pogled na more! Very Happy) za cijenu menua u Zg. Shocked I bow before you


Imam ja frendove kaj studiraju u Opatiji. Mogo bi malo skocit do njih da provjerim dal' jos ima toga. Bilo bi lijepo...


meni ovi moji friendovi koji studiraju u opatija kažu da su kod njih bonovi još uvijek u modi... x-ica mi je ipak draža... ali mi još niko nije spomeno takav restoran po tako iskoj cjeni, ali ako to još uvijek postoji morat ću skoknut do opatije koji put na ručak:)



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Unnamed One
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2005. (22:09:33)
Postovi: (3C)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 11 - 0

PostPostano: 22:13 čet, 5. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Čuo sam nekakve priče o kantini na kemiji koja samo što se nije otvorila. :D
Čuo sam nekakve priče o kantini na kemiji koja samo što se nije otvorila. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 1:12 pet, 6. 1. 2006    Naslov: ali... Citirajte i odgovorite

pričali su nam o toj kantini na kemiji i zbilja će se otvorit (ne znam kad točno stvarno), al će bit jako mala. za 50-60 ljudi valjda. a kad nahrupe svi gladni pmf-ovci, što uključuje hrpu matematičara, nešto malo manju hrpu fizičara, pa tek biolozi i sami kemičari... ne znam... ne čini se kao adekvatno rješenje...

a nitko ne komentira hranu na savi? šta je tak loše da se ni ne spominje? :wink:
pričali su nam o toj kantini na kemiji i zbilja će se otvorit (ne znam kad točno stvarno), al će bit jako mala. za 50-60 ljudi valjda. a kad nahrupe svi gladni pmf-ovci, što uključuje hrpu matematičara, nešto malo manju hrpu fizičara, pa tek biolozi i sami kemičari... ne znam... ne čini se kao adekvatno rješenje...

a nitko ne komentira hranu na savi? šta je tak loše da se ni ne spominje? Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 5:41 pet, 6. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prije par godina, na Savi se moglo bas fino papati; onako, za zagrijavanje prije jeftinog kina. :gg: To je bilo prije nego je Cvijetno dobilo slasticarnicu. :djed: Jedini prigovor u to vrijeme je bio sto nisu imali (kao u SCu) hrenovke s pomfrijem (sad ce Steel biti :upset: ;)) koje su meni bile najdraze iz asortimana fast-fooda. :(

:OT: A to kino... nikad tamo nisam vidio los film, jer i kad film nije valjao, komentari i dobacivanja publike bi spasili provod. :gg:
Prije par godina, na Savi se moglo bas fino papati; onako, za zagrijavanje prije jeftinog kina. Mr Green being very Greeen indeed To je bilo prije nego je Cvijetno dobilo slasticarnicu. Sjecam se ja, bilo je to cetr'est pete... Jedini prigovor u to vrijeme je bio sto nisu imali (kao u SCu) hrenovke s pomfrijem (sad ce Steel biti I'm upset! Wink) koje su meni bile najdraze iz asortimana fast-fooda. Sad

Off-topic A to kino... nikad tamo nisam vidio los film, jer i kad film nije valjao, komentari i dobacivanja publike bi spasili provod. Mr Green being very Greeen indeed



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 10:35 pet, 6. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"] Jedini prigovor u to vrijeme je bio sto nisu imali (kao u SCu) hrenovke s pomfrijem (sad ce Steel biti :upset: ;)) koje su meni bile najdraze iz asortimana fast-fooda. :([/quote]

enznam za svau nisam još bio tamo jest jer mi i nije baš usput... a što se tiče njabolje hrane u sc-u... definitivno pomfri, punjeni pileći i pileći i najedem se kao prašćić i ide ća zadovoljan malo prileći da mi se sve to ragradi utijelu i masnioća prilijepi na već postojeću... :D
vsego (napisa):
Jedini prigovor u to vrijeme je bio sto nisu imali (kao u SCu) hrenovke s pomfrijem (sad ce Steel biti I'm upset! Wink) koje su meni bile najdraze iz asortimana fast-fooda. Sad


enznam za svau nisam još bio tamo jest jer mi i nije baš usput... a što se tiče njabolje hrane u sc-u... definitivno pomfri, punjeni pileći i pileći i najedem se kao prašćić i ide ća zadovoljan malo prileći da mi se sve to ragradi utijelu i masnioća prilijepi na već postojeću... Very Happy



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 11:50 pet, 6. 1. 2006    Naslov: Re: ali... Citirajte i odgovorite

[quote="kljuki"]a nitko ne komentira hranu na savi? šta je tak loše da se ni ne spominje? :wink:[/quote]
Meni su na Savi [b]p r e z a k o n[/b] štrukle. :klopa:
kljuki (napisa):
a nitko ne komentira hranu na savi? šta je tak loše da se ni ne spominje? Wink

Meni su na Savi p r e z a k o n štrukle. Dosli cevapi!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 14:33 pon, 9. 1. 2006    Naslov: Re: ali... Citirajte i odgovorite

[quote="buba"][quote="kljuki"]a nitko ne komentira hranu na savi? šta je tak loše da se ni ne spominje? :wink:[/quote]
Meni su na Savi [b]p r e z a k o n[/b] štrukle. :klopa:[/quote]

U potpunosti se slažem sa tobom. Tamo su štrukli odlični. :D
I kod mene u Sisku ima jedna pizzerija koja prima xicu i ima gotovo sve što i u "brzim" menzama, samo što ti još ima Coca Cole, Cappya i Paga. Rijetko kad odem ovdje u Zagreb u menzu jer putujem svaki dan i jednostavno ne stignem, pa kada dođem doma ravno produžim u našu menzu.E i bar nisu pizze minijaturne kao ovdje u Zagrebu. Možda su tri puta veće, ali zamislite, košta samo 4,50 kn. :D



[color=blue][b]Moderator:[/b] Pricica o struklima i sl. hrani prebacena je [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=5838]ovdje[/url].[/color]
buba (napisa):
kljuki (napisa):
a nitko ne komentira hranu na savi? šta je tak loše da se ni ne spominje? Wink

Meni su na Savi p r e z a k o n štrukle. Dosli cevapi!!!!


U potpunosti se slažem sa tobom. Tamo su štrukli odlični. Very Happy
I kod mene u Sisku ima jedna pizzerija koja prima xicu i ima gotovo sve što i u "brzim" menzama, samo što ti još ima Coca Cole, Cappya i Paga. Rijetko kad odem ovdje u Zagreb u menzu jer putujem svaki dan i jednostavno ne stignem, pa kada dođem doma ravno produžim u našu menzu.E i bar nisu pizze minijaturne kao ovdje u Zagrebu. Možda su tri puta veće, ali zamislite, košta samo 4,50 kn. Very Happy



Moderator: Pricica o struklima i sl. hrani prebacena je ovdje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
iuppiter
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 01. 2006. (12:15:51)
Postovi: (6A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 7
Lokacija: Nigdjezemska

PostPostano: 14:08 pon, 16. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

E, da ja velim kak je stvarno u vž...reciomo sokovi su tipa ledeni caj Studena od 0.5l, mali jucy u staklenoj boci, vindi shakeovi, ice coffee, gusti vindi sokovi, čokoladno mlijeko od 1l i 0,25l..dosta prakticno kad si uzimas doma,a dosta ljudi to cini :)
Menze su mislim 3 (Raj, Electron - sendviči su od pol francuza tam, Park) tipa cassandra i fakat imaju super menije.
Do prije 2 tjedna su bile 2 pizzerije gde se mogla pojesti prava pizza,a ne ko ovdje neka mini polu-pizza, ali to su ukinuli...smrc
Kad i ako budete u vz kod frenda/frendice/rodbine ili tak bez nekog posebnog razloga, imate se di posteno najesti i napiti na xicu :D :D
E, da ja velim kak je stvarno u vž...reciomo sokovi su tipa ledeni caj Studena od 0.5l, mali jucy u staklenoj boci, vindi shakeovi, ice coffee, gusti vindi sokovi, čokoladno mlijeko od 1l i 0,25l..dosta prakticno kad si uzimas doma,a dosta ljudi to cini Smile
Menze su mislim 3 (Raj, Electron - sendviči su od pol francuza tam, Park) tipa cassandra i fakat imaju super menije.
Do prije 2 tjedna su bile 2 pizzerije gde se mogla pojesti prava pizza,a ne ko ovdje neka mini polu-pizza, ali to su ukinuli...smrc
Kad i ako budete u vz kod frenda/frendice/rodbine ili tak bez nekog posebnog razloga, imate se di posteno najesti i napiti na xicu Very Happy Very Happy



_________________
Stultorum plena sunt omnia.

/Ciceron/
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 13:55 uto, 17. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Već sam bila kod brata na FOI-u i stvarno je odlično. :ok:
Već sam bila kod brata na FOI-u i stvarno je odlično. O-kay!



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan