Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Asistenti javite se
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 19:07 čet, 30. 10. 2003    Naslov: Asistenti javite se Citirajte i odgovorite

pao sam prvu godinu. Zanima me tko nammože omogućiti da idemo na kolokvije. Pitali smo prof. Drmača i on je rekao ok. A asistentica Maja iz UUR-a je rekla da jedino on nam može to omogućiti. Da li to znači da smo sredili stvar ili........ :evil:
pao sam prvu godinu. Zanima me tko nammože omogućiti da idemo na kolokvije. Pitali smo prof. Drmača i on je rekao ok. A asistentica Maja iz UUR-a je rekla da jedino on nam može to omogućiti. Da li to znači da smo sredili stvar ili........ Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:36 čet, 30. 10. 2003    Naslov: Re: Asistenti javite se Citirajte i odgovorite

[quote="goc9999"]pao sam prvu godinu. Zanima me tko nammože omogućiti da idemo na kolokvije. Pitali smo prof. Drmača i on je rekao ok. A asistentica Maja iz UUR-a je rekla da jedino on nam može to omogućiti. Da li to znači da smo sredili stvar ili........ :evil:[/quote]

Paaa... Prof. Drmac i Marusic su voditelji kolegija. Ako se oni slazu (a valjda su uskladjeni), onda se mi asistenti mozemo samo sloziti... 8)
goc9999 (napisa):
pao sam prvu godinu. Zanima me tko nammože omogućiti da idemo na kolokvije. Pitali smo prof. Drmača i on je rekao ok. A asistentica Maja iz UUR-a je rekla da jedino on nam može to omogućiti. Da li to znači da smo sredili stvar ili........ Evil or Very Mad


Paaa... Prof. Drmac i Marusic su voditelji kolegija. Ako se oni slazu (a valjda su uskladjeni), onda se mi asistenti mozemo samo sloziti... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 7:35 pet, 31. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma, znala sam ja da s nasim vsegom nece biti problema.. :D
Kome se mi sad moramo javiti, posto kao ponavljaci( :cry: ) necemo biti na popisu za kolokvije!?
Ma, znala sam ja da s nasim vsegom nece biti problema.. Very Happy
Kome se mi sad moramo javiti, posto kao ponavljaci( Crying or Very sad ) necemo biti na popisu za kolokvije!?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 9:21 pet, 31. 10. 2003    Naslov: pa... Citirajte i odgovorite

pa ja samo znam za prof. Drmaca. Za ostalo neznam. A nemoze se da jedan prof da a drugi ne. :oops:
pa ja samo znam za prof. Drmaca. Za ostalo neznam. A nemoze se da jedan prof da a drugi ne. Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:01 čet, 6. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pitah profesore e-mailom. Ovo je odgovor prof. Drmaca:

[quote="prof. Drmac"]To trebamo odluciti.
Mene su pitali studenti koji su ponovo upisali da li mogu na kolokvije i ja sam rekao da treba provjeriti sa pravilnicima na nivou cijelog fakulteta i da cu ja odobriti sve sto nije protiv neceg vec odlucenog, tj. ako samo ovisi o meni onda cu se ja sloziti.[/quote]

Kad saznam nesto vise, objavit cu ovdje. 8)

Nemojte otvarati nove topice za istu temu. :roll: Mozete postati ovdje, meni PMom, javiti mi se e-mailom ili me potraziti osobno na faxu... 8)
Pitah profesore e-mailom. Ovo je odgovor prof. Drmaca:

prof. Drmac (napisa):
To trebamo odluciti.
Mene su pitali studenti koji su ponovo upisali da li mogu na kolokvije i ja sam rekao da treba provjeriti sa pravilnicima na nivou cijelog fakulteta i da cu ja odobriti sve sto nije protiv neceg vec odlucenog, tj. ako samo ovisi o meni onda cu se ja sloziti.


Kad saznam nesto vise, objavit cu ovdje. Cool

Nemojte otvarati nove topice za istu temu. Rolling Eyes Mozete postati ovdje, meni PMom, javiti mi se e-mailom ili me potraziti osobno na faxu... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 20:18 pet, 7. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

:evil: dobro necu vise ''floodati''. :shock:
Kad cemo saznati onda ?
Evil or Very Mad dobro necu vise ''floodati''. Shocked
Kad cemo saznati onda ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:29 sri, 12. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goc9999"]Kad cemo saznati onda ?[/quote]

[url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=1006]Sada[/url]. 8)
goc9999 (napisa):
Kad cemo saznati onda ?


Sada. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan