Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

kolokvij-3.7.
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:36 čet, 3. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja znam kako su izgledali predbolonjski usmeni kod prof. Nogo: jedan trivijalni zadatak (tzv. eliminacijski, jer padnes ako ga ne znas), u rangu prakticnih kolokvija i jedan "ozbiljni" zadatak (na kojem se formirala ocjena), u rangu necega sto je moglo doci i na pismenom. :) Kako to sada tocno izgleda - ne znam... jer ne znam je l' itko (od bolonjaca) isao na to. :(

Osobno, ocekivao bih da na usmeni zele izaci svi koji pikiraju cetvorke i petice, kao i neki kojima je dosta trojka. :) Naime, "usmeni" je na racunalu, sto znaci da na mjestu lica isporbate je l' nesto radi i kako radi (za razne primjere), imate debugger,... u krajnjoj liniji, imate copy/paste, koji na papiru nije dostupan. :D

Nekoc sam se bavio idejom kako izvesti kolokvije na racunalima... od toga se odustalo zbog nedostatka kapaciteta, no uz ovakvu "navalu" na usmene, zakljucujem i da studenti nisu niti zainteresirani za polaganje na racunalu. :(
Ja znam kako su izgledali predbolonjski usmeni kod prof. Nogo: jedan trivijalni zadatak (tzv. eliminacijski, jer padnes ako ga ne znas), u rangu prakticnih kolokvija i jedan "ozbiljni" zadatak (na kojem se formirala ocjena), u rangu necega sto je moglo doci i na pismenom. Smile Kako to sada tocno izgleda - ne znam... jer ne znam je l' itko (od bolonjaca) isao na to. Sad

Osobno, ocekivao bih da na usmeni zele izaci svi koji pikiraju cetvorke i petice, kao i neki kojima je dosta trojka. Smile Naime, "usmeni" je na racunalu, sto znaci da na mjestu lica isporbate je l' nesto radi i kako radi (za razne primjere), imate debugger,... u krajnjoj liniji, imate copy/paste, koji na papiru nije dostupan. Very Happy

Nekoc sam se bavio idejom kako izvesti kolokvije na racunalima... od toga se odustalo zbog nedostatka kapaciteta, no uz ovakvu "navalu" na usmene, zakljucujem i da studenti nisu niti zainteresirani za polaganje na racunalu. Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 0:00 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
od toga se odustalo zbog nedostatka kapaciteta, no uz ovakvu "navalu" na usmene, zakljucujem i da studenti nisu niti zainteresirani za polaganje na racunalu. :([/quote]

Mislim da zaključak ne stoji jer je velika razlika između usmenog kakav je sad i pisanja kolokvija na računalu...
Ja bih volio kolokvij pisati na računalu, i vjerujem da nisam jedini, da nas ima dosta... A usmeni mi, kao što rekoh, ne pada na pamet.
Osim već spomenutog debbugera i copy/pastea, na računalu je sve puno preglednije, i lakše je brisati...
Evo, u srednjoj smo mogli birati hoćemo li pisati na papiru ili računalu i uvijek sam birao ovo drugo. ;)

Što se tiče usmenog, evo još jednog nedostatka: Ako slučajno ne znaš trivijalni zadatak, padaš. Istina da bi za dva uglavnom trebalo znati rješavati takve zadatke, ali uvijek ti se može dogoditi da izvučeš nešto što ne znaš,. Kažeš da su ti eliminacijski zadaci na razini zadatka iz praktičnog kolokvija... A meni su neki zadaci s "običnih" kolokvija lakši od nekih zadataka s praktičnih. Evo, znam curu koja je odlično napisala prvi kolokvij a praktični položila tek iz druge jer je izvukla jedini od onih zadataka koji nije znala riješiti. A i moguće je zablokirati na nekoj gluposti.
Ako se i riješi taj trivijalni zadatak, opet moraš imati sreće da dobiješ drugi koji ti odgovara...

S druge strane, u kolokviju uvijek ima 4-5 zadataka... Nijedan nije potrebno riješiti do kraja i moguće je ne znati neki zadatak a ipak dobiti 5...
vsego (napisa):

od toga se odustalo zbog nedostatka kapaciteta, no uz ovakvu "navalu" na usmene, zakljucujem i da studenti nisu niti zainteresirani za polaganje na racunalu. Sad


Mislim da zaključak ne stoji jer je velika razlika između usmenog kakav je sad i pisanja kolokvija na računalu...
Ja bih volio kolokvij pisati na računalu, i vjerujem da nisam jedini, da nas ima dosta... A usmeni mi, kao što rekoh, ne pada na pamet.
Osim već spomenutog debbugera i copy/pastea, na računalu je sve puno preglednije, i lakše je brisati...
Evo, u srednjoj smo mogli birati hoćemo li pisati na papiru ili računalu i uvijek sam birao ovo drugo. Wink

Što se tiče usmenog, evo još jednog nedostatka: Ako slučajno ne znaš trivijalni zadatak, padaš. Istina da bi za dva uglavnom trebalo znati rješavati takve zadatke, ali uvijek ti se može dogoditi da izvučeš nešto što ne znaš,. Kažeš da su ti eliminacijski zadaci na razini zadatka iz praktičnog kolokvija... A meni su neki zadaci s "običnih" kolokvija lakši od nekih zadataka s praktičnih. Evo, znam curu koja je odlično napisala prvi kolokvij a praktični položila tek iz druge jer je izvukla jedini od onih zadataka koji nije znala riješiti. A i moguće je zablokirati na nekoj gluposti.
Ako se i riješi taj trivijalni zadatak, opet moraš imati sreće da dobiješ drugi koji ti odgovara...

S druge strane, u kolokviju uvijek ima 4-5 zadataka... Nijedan nije potrebno riješiti do kraja i moguće je ne znati neki zadatak a ipak dobiti 5...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:13 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Atomised"]Što se tiče usmenog, evo još jednog nedostatka: Ako slučajno ne znaš trivijalni zadatak, padaš.[/quote]

Tako je [b]BILO[/b] dok je usmeni bio obavezan. :? Kao sto rekoh, ne znam kako to sada izgleda. :| Nekako sumnjam da postoji eliminacijski zadatak na usmenom na koji dodjes svojevoljno. :D

[quote="Atomised"]A i moguće je zablokirati na nekoj gluposti.[/quote]

Usmeni se ne rade "automatizmom" kao prakticni ili redoviti kolokviji (gdje je to nuzno zbog masovnosti). :? Na usmenom mozes dobiti hint i sl. 8)

[quote="Atomised"]S druge strane, u kolokviju uvijek ima 4-5 zadataka... Nijedan nije potrebno riješiti do kraja i moguće je ne znati neki zadatak a ipak dobiti 5...[/quote]

I ja, iskreno, ne smatram da je to ok. :? Od 10 zadataka (2 kolokvija), netko tko ima peticu trebao bi - IMO - rijesiti barem jednog bez mane. :/ No, to je skroz druga prica. 8)
Atomised (napisa):
Što se tiče usmenog, evo još jednog nedostatka: Ako slučajno ne znaš trivijalni zadatak, padaš.


Tako je BILO dok je usmeni bio obavezan. Confused Kao sto rekoh, ne znam kako to sada izgleda. Neutral Nekako sumnjam da postoji eliminacijski zadatak na usmenom na koji dodjes svojevoljno. Very Happy

Atomised (napisa):
A i moguće je zablokirati na nekoj gluposti.


Usmeni se ne rade "automatizmom" kao prakticni ili redoviti kolokviji (gdje je to nuzno zbog masovnosti). Confused Na usmenom mozes dobiti hint i sl. Cool

Atomised (napisa):
S druge strane, u kolokviju uvijek ima 4-5 zadataka... Nijedan nije potrebno riješiti do kraja i moguće je ne znati neki zadatak a ipak dobiti 5...


I ja, iskreno, ne smatram da je to ok. Confused Od 10 zadataka (2 kolokvija), netko tko ima peticu trebao bi - IMO - rijesiti barem jednog bez mane. Ehm? No, to je skroz druga prica. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ekatarina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2007. (19:22:50)
Postovi: (161)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
30 = 47 - 17

PostPostano: 0:16 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

A sto je jos zanimljivije. Ljudi su odbijali odgovarati elementarnu 1 (profesor ih je morao nagovarati) gdje nisu imali nista za izgubiti! Dakle, dosli su sa rezultatima s kolokvija i imali tu ocjenu, mogli su je samo povisiti za jednu ili dvije, ali ipak, nekima je bilo neugodno sto ne znaju bas dobro i nisu se htjeli u to upustati..
Eto! Usmeni ocigledno nije na cijeni...
A sto je jos zanimljivije. Ljudi su odbijali odgovarati elementarnu 1 (profesor ih je morao nagovarati) gdje nisu imali nista za izgubiti! Dakle, dosli su sa rezultatima s kolokvija i imali tu ocjenu, mogli su je samo povisiti za jednu ili dvije, ali ipak, nekima je bilo neugodno sto ne znaju bas dobro i nisu se htjeli u to upustati..
Eto! Usmeni ocigledno nije na cijeni...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:36 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kuzim to kod obicnih usmenih (iako, da probate, shvatili biste koliko su usmeni na MO zapravo ugodno iskustvo, barem kod vecine nastavnika); no, ovdje se ne "sramotite" pred nastavnikom, nego "peglate" program na racunalu dok niste gotovi (ili do isteka vremena, sto se ne bi trebalo desiti ako znate). :)

Iskreno, mislim da propustate i korisno i ugodno iskustvo (ne, jasno, kod bas svih nastavnika ;)). Meni su usmeni kod oba nastavnika iz Prog1&2 bili izuzetno pozitivna iskustva na studiju; nisam djabe prof. Singera trazio da mi bude u obje dosadasnje komisije (diplomski i magisterij). :D
Kuzim to kod obicnih usmenih (iako, da probate, shvatili biste koliko su usmeni na MO zapravo ugodno iskustvo, barem kod vecine nastavnika); no, ovdje se ne "sramotite" pred nastavnikom, nego "peglate" program na racunalu dok niste gotovi (ili do isteka vremena, sto se ne bi trebalo desiti ako znate). Smile

Iskreno, mislim da propustate i korisno i ugodno iskustvo (ne, jasno, kod bas svih nastavnika Wink). Meni su usmeni kod oba nastavnika iz Prog1&2 bili izuzetno pozitivna iskustva na studiju; nisam djabe prof. Singera trazio da mi bude u obje dosadasnje komisije (diplomski i magisterij). Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 8:47 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ekatarina"]A sto je jos zanimljivije. Ljudi su odbijali odgovarati elementarnu 1 (profesor ih je morao nagovarati) gdje nisu imali nista za izgubiti! Dakle, dosli su sa rezultatima s kolokvija i imali tu ocjenu, mogli su je samo povisiti za jednu ili dvije, ali ipak, nekima je bilo neugodno sto ne znaju bas dobro i nisu se htjeli u to upustati..
Eto! Usmeni ocigledno nije na cijeni...[/quote]

Pa skoro ni ja nisam odgovarao EM1 kad sam vidio kako profesor reagira ako nemaš pojma. :D

@vsego: Ok, priznajem ovo za cijeli zadatak ali to je, kao što kažeš, druga priča. Priznajem i ostale argumente ali opet usmeni nije jednak kolokviju na računalu. Uostalom, kažeš da ne znaš kako danas izgleda usmeni. To je još jedna stvar koja odbija ljude, nitko nije siguran kako to izgleda. Postoje samo legende o tome kako je usmeni strašan. :D

A ne znam za profesora Singera, on meni izgleda kul... Ali profesorice Nogo se malo plašim. :D
ekatarina (napisa):
A sto je jos zanimljivije. Ljudi su odbijali odgovarati elementarnu 1 (profesor ih je morao nagovarati) gdje nisu imali nista za izgubiti! Dakle, dosli su sa rezultatima s kolokvija i imali tu ocjenu, mogli su je samo povisiti za jednu ili dvije, ali ipak, nekima je bilo neugodno sto ne znaju bas dobro i nisu se htjeli u to upustati..
Eto! Usmeni ocigledno nije na cijeni...


Pa skoro ni ja nisam odgovarao EM1 kad sam vidio kako profesor reagira ako nemaš pojma. Very Happy

@vsego: Ok, priznajem ovo za cijeli zadatak ali to je, kao što kažeš, druga priča. Priznajem i ostale argumente ali opet usmeni nije jednak kolokviju na računalu. Uostalom, kažeš da ne znaš kako danas izgleda usmeni. To je još jedna stvar koja odbija ljude, nitko nije siguran kako to izgleda. Postoje samo legende o tome kako je usmeni strašan. Very Happy

A ne znam za profesora Singera, on meni izgleda kul... Ali profesorice Nogo se malo plašim. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nori
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2006. (18:41:07)
Postovi: (E5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 34 - 12

PostPostano: 10:04 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo sigurnih iskustava od prosle godine (nisam ja, ali nije niti rekla-kazala):
kod prof Singera je usmeni super, nije se desilo da ikome spusti ocjenu, ako ne znas, ostavi ti staru. Zada ti zadatak i pusti te da ga rjesavas (ne visi nad kompom cijelo vrijeme) i na kraju dode pogledat :)
Evo sigurnih iskustava od prosle godine (nisam ja, ali nije niti rekla-kazala):
kod prof Singera je usmeni super, nije se desilo da ikome spusti ocjenu, ako ne znas, ostavi ti staru. Zada ti zadatak i pusti te da ga rjesavas (ne visi nad kompom cijelo vrijeme) i na kraju dode pogledat Smile



_________________
Meni mama neda da.... Pričam sa dječacima... meni mama neda to-A što?-Jer kaže da je opasno!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 16:03 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala, Nori, prvi direktan odgovor. Koliko imaš vremena za zadatak, i da li je samo jedan zadatak u kojem se pokušava obuhvatiti što više gradiva (tipa (re)alokacija, vezane liste, (rekurzivne) funkcije, pointeri... sve u jednom) ili više kao zadatak podijeljen na a, b c? Znam da puno tražim, al eto, kao što je već rečeno, (bolonjski) usmeni iz programiranja je mit :D
Hvala, Nori, prvi direktan odgovor. Koliko imaš vremena za zadatak, i da li je samo jedan zadatak u kojem se pokušava obuhvatiti što više gradiva (tipa (re)alokacija, vezane liste, (rekurzivne) funkcije, pointeri... sve u jednom) ili više kao zadatak podijeljen na a, b c? Znam da puno tražim, al eto, kao što je već rečeno, (bolonjski) usmeni iz programiranja je mit Very Happy



_________________
Cry havoc, and let loose the dogs of war!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nori
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2006. (18:41:07)
Postovi: (E5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 34 - 12

PostPostano: 21:52 pet, 4. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad je vec malo kasno, ali sutra nazovem tog tipa i cim saznam detalje, javim :D
Sad je vec malo kasno, ali sutra nazovem tog tipa i cim saznam detalje, javim Very Happy



_________________
Meni mama neda da.... Pričam sa dječacima... meni mama neda to-A što?-Jer kaže da je opasno!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 23:14 sub, 5. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj put sam se potrudila pročitati kad će rezultati, ali i zaboraviti. Pa zakad je ono službeno zakazano? Četvrtak? :-k
Ovaj put sam se potrudila pročitati kad će rezultati, ali i zaboraviti. Pa zakad je ono službeno zakazano? Četvrtak? Think



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 23:24 sub, 5. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Službeni rezultati i žalbe su u četvrtak, u 12:30.
Službeni rezultati i žalbe su u četvrtak, u 12:30.



_________________
Cry havoc, and let loose the dogs of war!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 23:59 sub, 5. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tnx ;)
Tnx Wink



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 1:22 ned, 6. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nema na čemu :)
Nema na čemu Smile



_________________
Cry havoc, and let loose the dogs of war!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:28 ned, 6. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Spectre"]Službeni rezultati i žalbe su u četvrtak, u 12:30.[/quote][color=red][/color]

Nema zalbi. :ccc: :P

Prije nego netko pita (a [b]ugodno[/b] sam iznenadjen da jos nitko nije :D): ne ocekujte nesluzbene rezultate jako rano... ja ispravljam duplo (nema Marka), a ostala dva asistenta imaju podosta drugih ob(a)veza. :(
Spectre (napisa):
Službeni rezultati i žalbe su u četvrtak, u 12:30.


Nema zalbi. Ccc.... Sram te bilo... Razz

Prije nego netko pita (a ugodno sam iznenadjen da jos nitko nije Very Happy): ne ocekujte nesluzbene rezultate jako rano... ja ispravljam duplo (nema Marka), a ostala dva asistenta imaju podosta drugih ob(a)veza. Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 2:36 ned, 6. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Awww, a očekivao sam ih negdje sutra oko 4 ujutro, u standardno vrijeme :lol:
Awww, a očekivao sam ih negdje sutra oko 4 ujutro, u standardno vrijeme Laughing



_________________
Cry havoc, and let loose the dogs of war!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivica13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2007. (14:01:02)
Postovi: (102)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
67 = 75 - 8

PostPostano: 9:58 ned, 6. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Spectre"] očekivao sam ih negdje sutra oko 4 ujutro, u standardno vrijeme :lol:[/quote]

I ja isto... :lol:
Spectre (napisa):
očekivao sam ih negdje sutra oko 4 ujutro, u standardno vrijeme Laughing


I ja isto... Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Novi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2007. (12:08:32)
Postovi: (11F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
60 = 69 - 9

PostPostano: 21:47 ned, 6. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko treba da se ispravi jedan kolokvij? Ili idete po zadacima? Koliko treba da se onaj sa zabama, robotima i kakvim sve ne bestijama ispravi... Ljudi mogu krenit s razlicitim idejama k rjesavanju, a triba to sve i pohvatat...
Koliko treba da se ispravi jedan kolokvij? Ili idete po zadacima? Koliko treba da se onaj sa zabama, robotima i kakvim sve ne bestijama ispravi... Ljudi mogu krenit s razlicitim idejama k rjesavanju, a triba to sve i pohvatat...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:34 ned, 6. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svatko svoje zadatke... budu ujednaceniji kriteriji. ;) Ja sam uskoro gotov sa stringovima, sto znaci da tek trebam rijesiti strukture. :( Rekoh, dupli posao, pogotovo sto te lakse zadatke gotovo svi pokusaju rijesiti. :?
Svatko svoje zadatke... budu ujednaceniji kriteriji. Wink Ja sam uskoro gotov sa stringovima, sto znaci da tek trebam rijesiti strukture. Sad Rekoh, dupli posao, pogotovo sto te lakse zadatke gotovo svi pokusaju rijesiti. Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
milasinovic
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 25. 11. 2002. (17:03:32)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1
Lokacija: FER-D374

PostPostano: 11:17 pon, 7. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Za kraj, potrazi malo rasprave o prepisivanju po Forumu, pa ces vidjeti stavove poput "nekolegijalno je ne dati da se od tebe prepise" i sl. :nuts2:
[/quote]

Malo je off-topic, ali osvrnut ću se na primjer prepisivanja koji sam vidio prije koju godinu.
Original je pisao dosta široko i velikim slovima, a prepisivač malim slovima i usko. Prepisivač je bio toliko (e zbilja nemam druge riječi) glup, da ništa nije kužio, nego je prelazio u novi red svaki put kad bi i original to napravio.
Naravno da su obojica dobili 0 i još su putem pokupili opomenu pred isključenje.
Da li je original svojom voljom dao da se prepiše ili ga je prepisivač na to natjerao, to ne znam, ali mislim da ta dvojica više neće biti "kolegijalni" tijekom daljnjeg studiranja.

No, ono što hoću reći je sljedeće. Prepišete li Programiranje i ne uhvate vas (uhvatimo vas, ako ćemo preciznije), niste napravili štetu ni nama ni sustavu. Napravili ste sebi. Jer onda imate problem sa Strukturama i na svim sljedećim računarskim kolegijima.
vsego (napisa):

Za kraj, potrazi malo rasprave o prepisivanju po Forumu, pa ces vidjeti stavove poput "nekolegijalno je ne dati da se od tebe prepise" i sl. Nuts


Malo je off-topic, ali osvrnut ću se na primjer prepisivanja koji sam vidio prije koju godinu.
Original je pisao dosta široko i velikim slovima, a prepisivač malim slovima i usko. Prepisivač je bio toliko (e zbilja nemam druge riječi) glup, da ništa nije kužio, nego je prelazio u novi red svaki put kad bi i original to napravio.
Naravno da su obojica dobili 0 i još su putem pokupili opomenu pred isključenje.
Da li je original svojom voljom dao da se prepiše ili ga je prepisivač na to natjerao, to ne znam, ali mislim da ta dvojica više neće biti "kolegijalni" tijekom daljnjeg studiranja.

No, ono što hoću reći je sljedeće. Prepišete li Programiranje i ne uhvate vas (uhvatimo vas, ako ćemo preciznije), niste napravili štetu ni nama ni sustavu. Napravili ste sebi. Jer onda imate problem sa Strukturama i na svim sljedećim računarskim kolegijima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Novi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2007. (12:08:32)
Postovi: (11F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
60 = 69 - 9

PostPostano: 20:34 pon, 7. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Onda nece rezultati nocas? Ili tek u noci sa utorka na srijedu?
Onda nece rezultati nocas? Ili tek u noci sa utorka na srijedu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Stranica 4 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan