Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prijedlog novog rasporeda ispitnih rokova za stare studente (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 9:47 čet, 10. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znači, za 2 godine će biti 600-tinjak netom dipl. matematičara na tržištu rada i max. 100-tinjak bolonjaca prve generacije...
Znači, za 2 godine će biti 600-tinjak netom dipl. matematičara na tržištu rada i max. 100-tinjak bolonjaca prve generacije...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:25 čet, 10. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marijap"]Znači, za 2 godine će biti 600-tinjak netom dipl. matematičara na tržištu rada i max. 100-tinjak bolonjaca prve generacije...[/quote]

Ne. :ccc: Neki od ovih ~670 ce pasti na Bolonju, neki ce odustati,... to sto bi mi [b]htjeli[/b] da svi predbolonjci diplomiraju, ne znaci da ce se ista slicnoga desiti. :(

Recimo, ocekujem da ce hrpa ljudi poostavljati najteze kolegije za kraj i onda ce se negdje u rujnu 2010. sjetiti da ipak ne mogu dati MA3&4 i/ili UVIS odjednom. :(

Zato i ono moje upozorenje od gore. ;)
marijap (napisa):
Znači, za 2 godine će biti 600-tinjak netom dipl. matematičara na tržištu rada i max. 100-tinjak bolonjaca prve generacije...


Ne. Ccc.... Sram te bilo... Neki od ovih ~670 ce pasti na Bolonju, neki ce odustati,... to sto bi mi htjeli da svi predbolonjci diplomiraju, ne znaci da ce se ista slicnoga desiti. Sad

Recimo, ocekujem da ce hrpa ljudi poostavljati najteze kolegije za kraj i onda ce se negdje u rujnu 2010. sjetiti da ipak ne mogu dati MA3&4 i/ili UVIS odjednom. Sad

Zato i ono moje upozorenje od gore. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 10:28 čet, 10. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zato sam napisala [u]600-tinjak[/u] i [u]max. 100[/u] jer nisam ni mislila da će svih 670 nebolonjaca i 100 bolonjaca stvarno i diplomirati za 2 godine :wink: Da je pola jednih i 3/4 drugih, nije ni to malo...
Zato sam napisala 600-tinjak i max. 100 jer nisam ni mislila da će svih 670 nebolonjaca i 100 bolonjaca stvarno i diplomirati za 2 godine Wink Da je pola jednih i 3/4 drugih, nije ni to malo...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:39 čet, 10. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije malo, ali gledaj na to ovako:
- mi smo upisivali ~300 ljudi godisnje,
- posjecno, mislim da ih je barem pola poodustajalo ili vec preslo na Bolonju,
- ne racunajuci ovogodisnju cetvrtu godinu i studente koji su prvi put apsolventi, znacajan broj "prezivjelih" u prethodnim generacijama je diplomirao, tj. ostalo ih je poprilicno malo
:arrow: Ima tu jako puno prastarih studenata, od kojih vecina vjerojatno nece (na vrijeme) reaktivirati studij. :(

Dakle, pitanje je koliko je "zivih" (as in "aktivnih") studenata u ovih ~670, a tek od tih "zivih" ce neki (hopefully vecina) diplomirati. :-k Rekao bih da je ukupni realni broj solidno ispod 1/2. :(

Iskreno, briga me za neaktivne... ja se samo nadam prodrmati sto vise aktivnih, pa da tu minimiziramo gubitke. :)

P.S. Nije niti 3/4 Bolonjaca bas jako realno. :? Mislim da ih je oko 100 doslo doslo do 3. godine; dio ce tu otpasti, dio ce otici negdje drugdje na diplomski, dio nece niti ganjati diplomu, dio ce pasti 1. god. diplomskog,... cini mi se realnije da ih u prvoj "rundi" diplomira 50ak. :?

Disk lejmer: sve procjene ovdje su moje osobne i nemaju nikakve veze s Fakultetom niti mojim duznostima na istom. 8)
Nije malo, ali gledaj na to ovako:
- mi smo upisivali ~300 ljudi godisnje,
- posjecno, mislim da ih je barem pola poodustajalo ili vec preslo na Bolonju,
- ne racunajuci ovogodisnju cetvrtu godinu i studente koji su prvi put apsolventi, znacajan broj "prezivjelih" u prethodnim generacijama je diplomirao, tj. ostalo ih je poprilicno malo
Arrow Ima tu jako puno prastarih studenata, od kojih vecina vjerojatno nece (na vrijeme) reaktivirati studij. Sad

Dakle, pitanje je koliko je "zivih" (as in "aktivnih") studenata u ovih ~670, a tek od tih "zivih" ce neki (hopefully vecina) diplomirati. Think Rekao bih da je ukupni realni broj solidno ispod 1/2. Sad

Iskreno, briga me za neaktivne... ja se samo nadam prodrmati sto vise aktivnih, pa da tu minimiziramo gubitke. Smile

P.S. Nije niti 3/4 Bolonjaca bas jako realno. Confused Mislim da ih je oko 100 doslo doslo do 3. godine; dio ce tu otpasti, dio ce otici negdje drugdje na diplomski, dio nece niti ganjati diplomu, dio ce pasti 1. god. diplomskog,... cini mi se realnije da ih u prvoj "rundi" diplomira 50ak. Confused

Disk lejmer: sve procjene ovdje su moje osobne i nemaju nikakve veze s Fakultetom niti mojim duznostima na istom. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:14 čet, 10. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Romana"]znači rok za polaganja svih ispita (uključujući i drugu godinu) za stare studente je do 30.9.2010.?[/quote]

Tako je. :) Nakon tog datuma, vise ne smijemo izdavati stare diplome. :? To je do Zakona i, ako se nesto ne promijeni, Fakultet vam nece moci izaci u susret niti za jedan dan, dakle shvatite tu granicu [b]JAKO OZBILJNO[/b] :!:[/quote]

Jesi li ti siguran da je bas tako? Meni je nekako ostalo u sjecanju da smo do tog datuma duzni osigurati diplomiravanje na starim programima. Ovaj drugi dio da nakon tog roka ne smijemo mi je novost.
vsego (napisa):
Romana (napisa):
znači rok za polaganja svih ispita (uključujući i drugu godinu) za stare studente je do 30.9.2010.?


Tako je. Smile Nakon tog datuma, vise ne smijemo izdavati stare diplome. Confused To je do Zakona i, ako se nesto ne promijeni, Fakultet vam nece moci izaci u susret niti za jedan dan, dakle shvatite tu granicu JAKO OZBILJNO Exclamation


Jesi li ti siguran da je bas tako? Meni je nekako ostalo u sjecanju da smo do tog datuma duzni osigurati diplomiravanje na starim programima. Ovaj drugi dio da nakon tog roka ne smijemo mi je novost.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:53 čet, 10. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad vise nisam. :oops: Tako sam cuo u vise navrata na VVSu (ili sam krivo zapamtio? :djed:), no u [url=http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2003/1742.htm]Zakonu[/url] stvarno nema takve odredbe (Cl.116, st.3 kaze nesto slicno ovome sto ti tvrdis; malo restriktivnije, no dovoljno blizu). :) Takodjer, prema [url=http://www.unizg.hr/fileadmin/rektorat/dokumenti/statut/statut050225.pdf]Statutu Sveucilista[/url], cl.120, st.3, cini se da stvarno sami odredjujemo. :D

Ne znam postoji li neki drugi propis koji ovo dodatno regulira. :neznam: Malo mi je cudno da mozemo dijeliti stare diplome bas unedogled. :?

No, moj je dojam da je trenutni stav Fakulteta da nakon 30.9.2010. nece davati stare diplome, a pogotovo da se nece odrzavati stari ispiti. :|
Sad vise nisam. Embarassed Tako sam cuo u vise navrata na VVSu (ili sam krivo zapamtio? Sjecam se ja, bilo je to cetr'est pete...), no u Zakonu stvarno nema takve odredbe (Cl.116, st.3 kaze nesto slicno ovome sto ti tvrdis; malo restriktivnije, no dovoljno blizu). Smile Takodjer, prema Statutu Sveucilista, cl.120, st.3, cini se da stvarno sami odredjujemo. Very Happy

Ne znam postoji li neki drugi propis koji ovo dodatno regulira. Ja to stvarno ne znam Malo mi je cudno da mozemo dijeliti stare diplome bas unedogled. Confused

No, moj je dojam da je trenutni stav Fakulteta da nakon 30.9.2010. nece davati stare diplome, a pogotovo da se nece odrzavati stari ispiti. Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:20 čet, 10. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]No, moj je dojam da je trenutni stav Fakulteta da nakon 30.9.2010. nece davati stare diplome, a pogotovo da se nece odrzavati stari ispiti. :|[/quote]

Samo podsjecam da je do nedavno sluzbena obavijest glasila da se nakon 30.9.2008. nece vise odrzavati ispiti za kolegije 2. godine starih studija, a sada je to produzeno do 30.9.2010. No ja takodjer mislim da cemo u nekom trenutku donijeti odluku o krajnjem roku do kada stari studenti moraju diplomirati. Mozda ce to biti 30.9.2010., a mozda cemo im dati malo vise vremena. One koji to ne uspiju prebacit cemo na preddiplomske studije, ili cemo im direktno dati prvostupnicke diplome ako imaju dovoljno toga polozenog (ekvivalent 180 ECTS-a).
vsego (napisa):
No, moj je dojam da je trenutni stav Fakulteta da nakon 30.9.2010. nece davati stare diplome, a pogotovo da se nece odrzavati stari ispiti. Neutral


Samo podsjecam da je do nedavno sluzbena obavijest glasila da se nakon 30.9.2008. nece vise odrzavati ispiti za kolegije 2. godine starih studija, a sada je to produzeno do 30.9.2010. No ja takodjer mislim da cemo u nekom trenutku donijeti odluku o krajnjem roku do kada stari studenti moraju diplomirati. Mozda ce to biti 30.9.2010., a mozda cemo im dati malo vise vremena. One koji to ne uspiju prebacit cemo na preddiplomske studije, ili cemo im direktno dati prvostupnicke diplome ako imaju dovoljno toga polozenog (ekvivalent 180 ECTS-a).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 11:30 čet, 31. 7. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

jedno pitanje:

dakl, kolegiji s druge godine se moraju položiti po starom sistemu? nece biti opcije da mozemo sad upisati i slusati (i poloziti) bolonjski ekvivalent?
jedno pitanje:

dakl, kolegiji s druge godine se moraju položiti po starom sistemu? nece biti opcije da mozemo sad upisati i slusati (i poloziti) bolonjski ekvivalent?



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:48 pet, 1. 8. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tocno. :) Izronilo je neko pravilo (Zakon, Statut,... ne znam) po kojem ne mozete upisivati kolegije s drugih studija na vlastitom fakultetu ili tako nesto (ne hvataj me na detalje; to su mi samo rekli, a i ja sam malo zaboravio). :|

Jedini nacin da zaostatke rijesis bolonjski je da se skroz prebacis na bolonjski studij. :)
Tocno. Smile Izronilo je neko pravilo (Zakon, Statut,... ne znam) po kojem ne mozete upisivati kolegije s drugih studija na vlastitom fakultetu ili tako nesto (ne hvataj me na detalje; to su mi samo rekli, a i ja sam malo zaboravio). Neutral

Jedini nacin da zaostatke rijesis bolonjski je da se skroz prebacis na bolonjski studij. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MB
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (12:35:21)
Postovi: (224)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
62 = 80 - 18
Lokacija: Molvice

PostPostano: 19:59 sub, 23. 8. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

netko mi je rekao da se i ispiti u 9. mjesecu odvijaju po novom rasporedu.
preletio sam sve 4 stranice i pogledao prijedlog novih rokova, ali sve se odnosi na polaganje iza 1.10.
je li mi nesto promaklo ili imam krive izvore? jesu li rokovi u 9. mjesecu potpuno isti kao sto su bili prije?
hvala!
netko mi je rekao da se i ispiti u 9. mjesecu odvijaju po novom rasporedu.
preletio sam sve 4 stranice i pogledao prijedlog novih rokova, ali sve se odnosi na polaganje iza 1.10.
je li mi nesto promaklo ili imam krive izvore? jesu li rokovi u 9. mjesecu potpuno isti kao sto su bili prije?
hvala!



_________________
Trcim u krug od srece!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:45 sub, 23. 8. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imas krive izvore. :) Novi raspored krece s novom akademskom godinom (kinda makes sense, ne? ;)).
Imas krive izvore. Smile Novi raspored krece s novom akademskom godinom (kinda makes sense, ne? Wink).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kristina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2003. (12:44:13)
Postovi: (DE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 11 - 17

PostPostano: 8:58 sub, 27. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel ima negdje na webu službeno novi raspored za apsolvente? :)
Jel ima negdje na webu službeno novi raspored za apsolvente? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 9:28 sub, 27. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da je to ovo:
http://www.math.hr/Default.aspx?art=2974&sec=304

a ovo novi ispitni razredi:
http://www.math.hr/lgs.axd?t=16&id=1655

inače sad sam skužio da ti novi rokovi i nisu tak super...jer ak padneš jedan ispit moraš čekat sto godina da bi mogo na njega ponovo izać.. :?
mislim da je to ovo:
http://www.math.hr/Default.aspx?art=2974&sec=304

a ovo novi ispitni razredi:
http://www.math.hr/lgs.axd?t=16&id=1655

inače sad sam skužio da ti novi rokovi i nisu tak super...jer ak padneš jedan ispit moraš čekat sto godina da bi mogo na njega ponovo izać.. Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kristina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2003. (12:44:13)
Postovi: (DE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 11 - 17

PostPostano: 11:13 sub, 27. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rat in a cage"]mislim da je to ovo:
http://www.math.hr/Default.aspx?art=2974&sec=304

a ovo novi ispitni razredi:
http://www.math.hr/lgs.axd?t=16&id=1655

inače sad sam skužio da ti novi rokovi i nisu tak super...jer ak padneš jedan ispit moraš čekat sto godina da bi mogo na njega ponovo izać.. :?[/quote]

Da, baš i nisu super. :( Pogotovo ako ti je ostala većina kolegija iz jedne grupe pa nikak ne možeš isti mjesec izać na oba...
rat in a cage (napisa):
mislim da je to ovo:
http://www.math.hr/Default.aspx?art=2974&sec=304

a ovo novi ispitni razredi:
http://www.math.hr/lgs.axd?t=16&id=1655

inače sad sam skužio da ti novi rokovi i nisu tak super...jer ak padneš jedan ispit moraš čekat sto godina da bi mogo na njega ponovo izać.. Confused


Da, baš i nisu super. Sad Pogotovo ako ti je ostala većina kolegija iz jedne grupe pa nikak ne možeš isti mjesec izać na oba...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 12:51 sub, 27. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kristina"]
Da, baš i nisu super. :( Pogotovo ako ti je ostala većina kolegija iz jedne grupe pa nikak ne možeš isti mjesec izać na oba...[/quote]
Mislim da ako imas jedan ili 2 ispita do kraja se mozes dogovoriti sa profesorom ili asistentom da ti daju apsolventski rok.
kristina (napisa):

Da, baš i nisu super. Sad Pogotovo ako ti je ostala većina kolegija iz jedne grupe pa nikak ne možeš isti mjesec izać na oba...

Mislim da ako imas jedan ili 2 ispita do kraja se mozes dogovoriti sa profesorom ili asistentom da ti daju apsolventski rok.



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2007. (18:03:28)
Postovi: (3D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:27 sub, 27. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovisi koja dva ti ostanu jer ti nece bas svi dati da iskoristis apsolventski rok... :(
Ovisi koja dva ti ostanu jer ti nece bas svi dati da iskoristis apsolventski rok... Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 18:38 sub, 27. 9. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa ak ti da jedan, i to je nesto. taman dok das taj jedan, dode pravi rok za 2.
pa ak ti da jedan, i to je nesto. taman dok das taj jedan, dode pravi rok za 2.



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
plavooka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2004. (18:22:48)
Postovi: (43)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:43 čet, 9. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

..jel se zna u koliko sati bi bili rokovi prema novom rasporedu za apsolvente?

..bas srijedom radim pa bi morala unaprijed potražiti zamjenu za te sate kad ću izostat s posla..
..jel se zna u koliko sati bi bili rokovi prema novom rasporedu za apsolvente?

..bas srijedom radim pa bi morala unaprijed potražiti zamjenu za te sate kad ću izostat s posla..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 10:36 čet, 9. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam tocno vrijeme, ali predvidjeno je da su pismeni ispiti kasno poslijepodne. Mozda zamjena nece biti potrebna.
Ne znam tocno vrijeme, ali predvidjeno je da su pismeni ispiti kasno poslijepodne. Mozda zamjena nece biti potrebna.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 14:37 čet, 9. 10. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Ne znam tocno vrijeme, ali predvidjeno je da su pismeni ispiti kasno poslijepodne..[/quote]


mislim da je to grozno, imat ispite kasno popodne.. (meni je koma nesto radit u to doba)... al sta je, tu je.. :(
krcko (napisa):
Ne znam tocno vrijeme, ali predvidjeno je da su pismeni ispiti kasno poslijepodne..



mislim da je to grozno, imat ispite kasno popodne.. (meni je koma nesto radit u to doba)... al sta je, tu je.. Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 4 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan