Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

1. domaća zadaća
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 18:49 ned, 22. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

(Edit: izbrisano)
(Edit: izbrisano)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 19:22 ned, 22. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

sad se vise ni ne sjecam tocno sto je demos napravio, ( znam da je u konstruktoru ( struct1 ) za ulazne parametre stavio vrijednosti:
[code:1]
struct1( int a = 0, int b = 0 ... ){ ... } // konstruktor
[/code:1]
sad nisam siguran dal je to sve sto je napravio, ali nakon tog se implementacija iskompajlirala ( mislim da je to napravio jer mi i doma na isti nacin program prolazi ), ali tada nisam imo cijelu implementaciju pa nisam ni pokusavo neki klijentski program, ali trenutno imam doma s tim problema... klijentski program mi se iskompajlira i pokrene, ali cim inicijaliziram struct2. npr.
[quote]
struct2 x;
[/quote]
javlja mi gresku vezanu uz prvi konstruktor, tak da ga izbaci iz programa...
( struct2 je u biti polje struct1 )...
demos je pokazao jos par nacina, ali ih nisam toliko tocno zapamtio da bi ih iznosio ( navedeni je bio najlakse za zapamtit )
sad se vise ni ne sjecam tocno sto je demos napravio, ( znam da je u konstruktoru ( struct1 ) za ulazne parametre stavio vrijednosti:
Kod:

struct1( int a = 0, int b = 0 ... ){ ... } // konstruktor

sad nisam siguran dal je to sve sto je napravio, ali nakon tog se implementacija iskompajlirala ( mislim da je to napravio jer mi i doma na isti nacin program prolazi ), ali tada nisam imo cijelu implementaciju pa nisam ni pokusavo neki klijentski program, ali trenutno imam doma s tim problema... klijentski program mi se iskompajlira i pokrene, ali cim inicijaliziram struct2. npr.
Citat:

struct2 x;

javlja mi gresku vezanu uz prvi konstruktor, tak da ga izbaci iz programa...
( struct2 je u biti polje struct1 )...
demos je pokazao jos par nacina, ali ih nisam toliko tocno zapamtio da bi ih iznosio ( navedeni je bio najlakse za zapamtit )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
finalni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 08. 2007. (11:48:53)
Postovi: (10D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: Bloodbuzz Zagreb

PostPostano: 19:28 ned, 22. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nap"]kad imamo dvije strukutre A i B, npr. tocka A i tocka B...mogu li napisati A=B, ili moram A.x=B.x i A.y=b.y ?[/quote]

možeš to čak i u c-u ako se ne varam :)
al što nisi pito kompajler umjesto nas? :D

za razliku od =, nema == :/


nego, jel smijemo mi pretpostavit da se ove najljeviji i ine funkcije neće pozivat na praznim strukturama (u zadatku nije specificirano što da u tom slučaju napraivmo, mislim, men se neće srušit neg će vraćat neš bzvz)?


i da, jel se moderator ovdje potpiše kad nešto obriše/izmijeni?
nap (napisa):
kad imamo dvije strukutre A i B, npr. tocka A i tocka B...mogu li napisati A=B, ili moram A.x=B.x i A.y=b.y ?


možeš to čak i u c-u ako se ne varam Smile
al što nisi pito kompajler umjesto nas? Very Happy

za razliku od =, nema == Ehm?


nego, jel smijemo mi pretpostavit da se ove najljeviji i ine funkcije neće pozivat na praznim strukturama (u zadatku nije specificirano što da u tom slučaju napraivmo, mislim, men se neće srušit neg će vraćat neš bzvz)?


i da, jel se moderator ovdje potpiše kad nešto obriše/izmijeni?



_________________
Nikola Adžaga
Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 19:32 ned, 22. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="finalni"]
i da, jel se moderator ovdje potpiše kad nešto obriše/izmijeni?[/quote]

Mislim da obično piše plavim slovima i skuži se da je moderator to radio. :D

Masiela je sama svoje izbrisala, iako nije napisala ništa što nije dopušteno, i ja sam izbrisao svoje nakon toga jer je moje bilo odgovor na njeno.
Ovo pišem da asistenti ne bi mislili da je pisalo ne znam šta. :D
finalni (napisa):

i da, jel se moderator ovdje potpiše kad nešto obriše/izmijeni?


Mislim da obično piše plavim slovima i skuži se da je moderator to radio. Very Happy

Masiela je sama svoje izbrisala, iako nije napisala ništa što nije dopušteno, i ja sam izbrisao svoje nakon toga jer je moje bilo odgovor na njeno.
Ovo pišem da asistenti ne bi mislili da je pisalo ne znam šta. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 19:59 ned, 22. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam onda jedno teoretsko pitanje... problem je naveden jos u gornjem postu
imam dvije strukture:npr. ( sucelje.h )
[code:1]
struct struct1{

int a;
double b;
char c;

struct1( int x, double y, char z );

};

struct struct2{

struct1 polje[500];

struct2(){};

};
[/code:1]
implementacija:
[code:1]
#include<iostream>
#include "sucelje.h"

using namespace std;

struct1::struct1( int x, double y, char z ){

a = x;
b = y;
c = z;

}

[/code:1]
i sad ako stavim u klijentski dio:
[code:1]
#include<iostream>
#include "sucelje.h"

using namespace std;

int main(){

struct2 p;

return 0;

}
[/code:1]

ako pokusam iskompajlirat program ce mi proci i pokrenuti se, ali ce se zatim sam izbacit zbog neke greske... sto bih tu trebao napravit?
mislim da je problem u ovom:
napiso sam naredbu:
[code:1]
struct2 p;
[/code:1]
ali s obzirom da mi je struct2 polje struct1 trebao bih pisati posebnu deklaraciju za svaki struct1: p[0]( x, y, z ), p[1]( x1, y1, z1 ), ... , p[499]( x499, y499, z499 ). To se vjerojatno rjesava prek copy - constructora kojeg ja neznam napravit... pa bih molio za pomoc i ako nisam u pravu samo mi recite sto je tocno( zasto to ne prolazi u realizaciji ). Mislim da ce rjesenje ovog pitanja pomoci i drugima...
imam onda jedno teoretsko pitanje... problem je naveden jos u gornjem postu
imam dvije strukture:npr. ( sucelje.h )
Kod:

    struct struct1{

             int a;
             double b;
             char c;

             struct1( int x, double y, char z );

    };

    struct struct2{
         
             struct1 polje[500];

             struct2(){};

    };

implementacija:
Kod:

#include<iostream>
#include "sucelje.h"

 using namespace std;

 struct1::struct1( int x, double y, char z ){
             
              a = x;
              b = y;
              c = z;

 }


i sad ako stavim u klijentski dio:
Kod:

#include<iostream>
#include "sucelje.h"

 using namespace std;

 int main(){

      struct2 p;

      return 0;

 }


ako pokusam iskompajlirat program ce mi proci i pokrenuti se, ali ce se zatim sam izbacit zbog neke greske... sto bih tu trebao napravit?
mislim da je problem u ovom:
napiso sam naredbu:
Kod:

 struct2 p;

ali s obzirom da mi je struct2 polje struct1 trebao bih pisati posebnu deklaraciju za svaki struct1: p[0]( x, y, z ), p[1]( x1, y1, z1 ), ... , p[499]( x499, y499, z499 ). To se vjerojatno rjesava prek copy - constructora kojeg ja neznam napravit... pa bih molio za pomoc i ako nisam u pravu samo mi recite sto je tocno( zasto to ne prolazi u realizaciji ). Mislim da ce rjesenje ovog pitanja pomoci i drugima...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Novi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2007. (12:08:32)
Postovi: (11F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
60 = 69 - 9

PostPostano: 20:20 ned, 22. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

U struct2 deklariras polje structova1. [tt]struct1 polje[500]; [/tt] To je kao da napises (neznam jel doslovno memorijski isto) ali princip je da deklariras 500 varijabli tipa struct1. Tj kao da napises [tt]struct1 polje1,polje2,polje3....;[/tt] I sad program pada jer nema konstruktora tipa struct1(). Tj nezna deklarirat varijablu struct1 bez parametara.Ta se stvar rjesi (bar sam ja tako) da dodas prazni konstruktor koji (ako bas ne treba) ne radi nista. Tj dodas jos jedan konstruktor
[code:1]
struct1(void) {
}
[/code:1]
U struct2 deklariras polje structova1. struct1 polje[500]; To je kao da napises (neznam jel doslovno memorijski isto) ali princip je da deklariras 500 varijabli tipa struct1. Tj kao da napises struct1 polje1,polje2,polje3....; I sad program pada jer nema konstruktora tipa struct1(). Tj nezna deklarirat varijablu struct1 bez parametara.Ta se stvar rjesi (bar sam ja tako) da dodas prazni konstruktor koji (ako bas ne treba) ne radi nista. Tj dodas jos jedan konstruktor
Kod:

struct1(void) {
}


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 21:14 ned, 22. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Novi"]U struct2 deklariras polje structova1. [tt]struct1 polje[500]; [/tt] To je kao da napises (neznam jel doslovno memorijski isto) ali princip je da deklariras 500 varijabli tipa struct1. Tj kao da napises [tt]struct1 polje1,polje2,polje3....;[/tt] I sad program pada jer nema konstruktora tipa struct1(). Tj nezna deklarirat varijablu struct1 bez parametara.Ta se stvar rjesi (bar sam ja tako) da dodas prazni konstruktor koji (ako bas ne treba) ne radi nista. Tj dodas jos jedan konstruktor
[/quote]
Da , skuzil sam, struktura ima konstruktor koji mora izvrsit, a ak sam ja nekak drukcije deklariro strukturu od nacina koji se dobiva konstruktorom moram i taj slucaj pokrit jos jednim konstruktorom jer inace sve propada... Hvala
Novi (napisa):
U struct2 deklariras polje structova1. struct1 polje[500]; To je kao da napises (neznam jel doslovno memorijski isto) ali princip je da deklariras 500 varijabli tipa struct1. Tj kao da napises struct1 polje1,polje2,polje3....; I sad program pada jer nema konstruktora tipa struct1(). Tj nezna deklarirat varijablu struct1 bez parametara.Ta se stvar rjesi (bar sam ja tako) da dodas prazni konstruktor koji (ako bas ne treba) ne radi nista. Tj dodas jos jedan konstruktor

Da , skuzil sam, struktura ima konstruktor koji mora izvrsit, a ak sam ja nekak drukcije deklariro strukturu od nacina koji se dobiva konstruktorom moram i taj slucaj pokrit jos jednim konstruktorom jer inace sve propada... Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 22:26 ned, 22. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nap"]kad imamo dvije strukutre A i B, npr. tocka A i tocka B...mogu li napisati A=B, ili moram A.x=B.x i A.y=b.y ?[/quote]

Ako imaš strukturu sa poljima ili nečim drugim varijabilne duljine, onda prolazi ako napraviš copy-konstruktor ;)

Ako nema varijabilnih dijelova A=B je ustvari pokrata za [tt]struktura A (B);[/tt] što prolazi sigurno ako napraviš konstruktor koji prima strukturu kao parametar, a nisam 100% ziher dal prolazi uvijek ako tog konstruktora nema (moguće da ovisi o compileru)

Odgovor na drugo pitanje: uspjeli smo na demonstraturama, falio je konstruktor koje ne prima parametre (tj prima void).

@Cobs Najjednostavnije je bilo dodat konstruktor koji ne prima parametre ( ono moje još niste radili na vježbama, samo sam isprobavo )
Dakle ono kaj je Novi napiso.

@finalni najsigurnije exit (1). Npr ako tražiš najveći element praznog skupa :)
nap (napisa):
kad imamo dvije strukutre A i B, npr. tocka A i tocka B...mogu li napisati A=B, ili moram A.x=B.x i A.y=b.y ?


Ako imaš strukturu sa poljima ili nečim drugim varijabilne duljine, onda prolazi ako napraviš copy-konstruktor Wink

Ako nema varijabilnih dijelova A=B je ustvari pokrata za struktura A (B); što prolazi sigurno ako napraviš konstruktor koji prima strukturu kao parametar, a nisam 100% ziher dal prolazi uvijek ako tog konstruktora nema (moguće da ovisi o compileru)

Odgovor na drugo pitanje: uspjeli smo na demonstraturama, falio je konstruktor koje ne prima parametre (tj prima void).

@Cobs Najjednostavnije je bilo dodat konstruktor koji ne prima parametre ( ono moje još niste radili na vježbama, samo sam isprobavo )
Dakle ono kaj je Novi napiso.

@finalni najsigurnije exit (1). Npr ako tražiš najveći element praznog skupa Smile



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Novi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2007. (12:08:32)
Postovi: (11F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
60 = 69 - 9

PostPostano: 23:03 ned, 22. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nap"]kad imamo dvije strukutre A i B, npr. tocka A i tocka B...mogu li napisati A=B, ili moram A.x=B.x i A.y=b.y ?[/quote]
Kako je finalni vec rekao strukture se mogu pridruzivati!
To prolazi i u C-u. 8)
nap (napisa):
kad imamo dvije strukutre A i B, npr. tocka A i tocka B...mogu li napisati A=B, ili moram A.x=B.x i A.y=b.y ?

Kako je finalni vec rekao strukture se mogu pridruzivati!
To prolazi i u C-u. Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 23:21 ned, 22. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="finalni"]
za razliku od =, nema == :/
[/quote]

Moći će se i to, al kasnije u kolegiju ;)
finalni (napisa):

za razliku od =, nema == Ehm?


Moći će se i to, al kasnije u kolegiju Wink



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
malivrag
Gost





PostPostano: 14:52 uto, 24. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam jedno trivijalno pitanje, dakle imamo struct1 i struct2, struct2 je zapravo neki niz podataka tipa struct1. Kako definitrati prazan konstruktor za struct2, dakle:

struct2::struct2(){
niz[0]=???

sto treba ici na mjesto ???

Hvala i ispricavam se unaprijed na glupim pitanjima.
Imam jedno trivijalno pitanje, dakle imamo struct1 i struct2, struct2 je zapravo neki niz podataka tipa struct1. Kako definitrati prazan konstruktor za struct2, dakle:

struct2::struct2(){
niz[0]=???

sto treba ici na mjesto ???

Hvala i ispricavam se unaprijed na glupim pitanjima.


[Vrh]
malivrag
Gost





PostPostano: 15:45 uto, 24. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

U redu, shvatio sam, uzmem pomocnu varijablu recimo n, koji pamti koliko clanova niza postoji, za ovaj konstruktor samo stvaim n=0
U redu, shvatio sam, uzmem pomocnu varijablu recimo n, koji pamti koliko clanova niza postoji, za ovaj konstruktor samo stvaim n=0


[Vrh]
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 15:52 uto, 24. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tako je. Dakle struct2 se sastoji od polja struct1, i od kursora na zadnji element polja (int). Ta ideja će se pokazat jako korisna u puno primjera, i u zadaćama (bar je tako bilo prošle godine)...

p.s. U svim grupama (mirko i slavko, intervali, dužine) je taj element strukture dobra ideja ;)
Tako je. Dakle struct2 se sastoji od polja struct1, i od kursora na zadnji element polja (int). Ta ideja će se pokazat jako korisna u puno primjera, i u zadaćama (bar je tako bilo prošle godine)...

p.s. U svim grupama (mirko i slavko, intervali, dužine) je taj element strukture dobra ideja Wink



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 1:56 pet, 27. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

A gdje će biti objavljeni rezultati zadaće?
A gdje će biti objavljeni rezultati zadaće?


[Vrh]
ivica13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2007. (14:01:02)
Postovi: (102)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
67 = 75 - 8

PostPostano: 9:57 pet, 27. 3. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="web stranica kolegija"]U četvrtak, 26. ožujka u 23h59 je isteklo vrijeme za predaju prve zadaće. Rezultate ćete moći vidjeti idući tjedan. [/quote]

Dakle, vjerojatno će biti objavljeni na webu...

:P
web stranica kolegija (napisa):
U četvrtak, 26. ožujka u 23h59 je isteklo vrijeme za predaju prve zadaće. Rezultate ćete moći vidjeti idući tjedan.


Dakle, vjerojatno će biti objavljeni na webu...

Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 13:11 čet, 2. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kad ce bit? mislim da je vec vrijeme...
a kad ce bit? mislim da je vec vrijeme...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 15:24 pet, 3. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je li rezultata još nema ili ih ja ne vidim...?
Je li rezultata još nema ili ih ja ne vidim...?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 17:11 pet, 3. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

nema ih jos
nema ih jos


[Vrh]
ivica13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2007. (14:01:02)
Postovi: (102)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
67 = 75 - 8

PostPostano: 17:42 pet, 3. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

A, gle, tjedan još uvijek traje...
Poznavajući praksu objavljivanja (nekih) rezultata, ne bih se čudio kad bi rezultati bili objavljeni u nedjelju u 23:59 sati... ;)
A, gle, tjedan još uvijek traje...
Poznavajući praksu objavljivanja (nekih) rezultata, ne bih se čudio kad bi rezultati bili objavljeni u nedjelju u 23:59 sati... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 18:19 pet, 3. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Joj ljudi, polako, doći će... nije da je to sad nešto o čemu vam život ovisi... dobili te bodove sad ili za tjedan dana, ista stvar, nisu to rezultati kolokvija pred usmeni ili tak nešto... kad dođu, dođu...:D

[size=3]makar im stvarno puno treba...[/size]
Joj ljudi, polako, doći će... nije da je to sad nešto o čemu vam život ovisi... dobili te bodove sad ili za tjedan dana, ista stvar, nisu to rezultati kolokvija pred usmeni ili tak nešto... kad dođu, dođu...Very Happy

makar im stvarno puno treba...



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Računarski praktikum 1 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan