Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

marketing - sekvencijalni logit

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
blup
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2008. (17:48:59)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:03 sub, 14. 6. 2008    Naslov: ajme meni Citirajte i odgovorite

je li mi itko može pomoći oko sekvencijalnog logita. samo bar natuknuti odakle da krenem. što su mi varijable? kako ću dobiti p vrijednosti, kako signifikantnost? kako generirati grafove?


Upomoć!!!!!!!!!!!!!!!
je li mi itko može pomoći oko sekvencijalnog logita. samo bar natuknuti odakle da krenem. što su mi varijable? kako ću dobiti p vrijednosti, kako signifikantnost? kako generirati grafove?


Upomoć!!!!!!!!!!!!!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
blup
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2008. (17:48:59)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:38 sub, 14. 6. 2008    Naslov: marketing - sekvencijalni logit Citirajte i odgovorite

da li matlab sam izvršava funkciju logit ili je sami trebamo programirati, ako da, kako? koja je razlika i među bete, p-vrijednosti, i signifikantnosti? u zadatku kad se traži promjena vjerojatnosti izbora proizvoda B je li tu koristimo marginalni efekt? koju funkciju tu trebam nacrtati? Da li treba uopće crtati graf(generirajte grafove???????) 'Ispitajte kako izbor proizvoda B ovisi o razlici cijena.' je li to različito od one vjerojatnosti izbora?

Bar na nešto odgovorite
da li matlab sam izvršava funkciju logit ili je sami trebamo programirati, ako da, kako? koja je razlika i među bete, p-vrijednosti, i signifikantnosti? u zadatku kad se traži promjena vjerojatnosti izbora proizvoda B je li tu koristimo marginalni efekt? koju funkciju tu trebam nacrtati? Da li treba uopće crtati graf(generirajte grafove???????) 'Ispitajte kako izbor proizvoda B ovisi o razlici cijena.' je li to različito od one vjerojatnosti izbora?

Bar na nešto odgovorite


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:18 ned, 15. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

matlab nema funkciju logit,al postoje napisani m-fileovi,i kad to nabavis onda samo pokrenes,i on ti izbaci vecinu(ili cak sve) vrjednosti koje trebas procjeniti...pa si to nabavi za pocetak...
mogu ti ja poslat ak ostavis mail.
ili googlaj logit.m, naci ces puno toga.meni je to bilo malo cudno,al mozda tebi nece bit,pa sam se odlucila za drugu verziju m-fileova
matlab nema funkciju logit,al postoje napisani m-fileovi,i kad to nabavis onda samo pokrenes,i on ti izbaci vecinu(ili cak sve) vrjednosti koje trebas procjeniti...pa si to nabavi za pocetak...
mogu ti ja poslat ak ostavis mail.
ili googlaj logit.m, naci ces puno toga.meni je to bilo malo cudno,al mozda tebi nece bit,pa sam se odlucila za drugu verziju m-fileova


[Vrh]
narubusnaga
Gost





PostPostano: 12:56 ned, 15. 6. 2008    Naslov: sekvencijalni logit Citirajte i odgovorite

ti logit.m fileovi su dobro za sekvencijalni logit? jer logita ima puno vise... i od tih nekoliko verzija, koja to procjenjuje 'sve' parametre? :D unaprijed i srdacno zahvaljujem na odgovoru... (jer sam jucer kopala po netu pola dana i nasla nista iskoristivo pa bih lijepo molila za pomoc :wink: )
ti logit.m fileovi su dobro za sekvencijalni logit? jer logita ima puno vise... i od tih nekoliko verzija, koja to procjenjuje 'sve' parametre? Very Happy unaprijed i srdacno zahvaljujem na odgovoru... (jer sam jucer kopala po netu pola dana i nasla nista iskoristivo pa bih lijepo molila za pomoc Wink )


[Vrh]
Gost






PostPostano: 17:35 ned, 15. 6. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolko sam ja shvatila,sekvencijalni logit je zapravo samo niz obicnih logita.prvo gledas dal su ljudi kupili onaj kruh,uzmes sve koji jesu pa logit toga.onda gledas koji su od njih kupili sq,a,b i sl.
tak bar mislim...
kolko sam ja shvatila,sekvencijalni logit je zapravo samo niz obicnih logita.prvo gledas dal su ljudi kupili onaj kruh,uzmes sve koji jesu pa logit toga.onda gledas koji su od njih kupili sq,a,b i sl.
tak bar mislim...


[Vrh]
Ana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2005. (20:41:07)
Postovi: (89)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 0

PostPostano: 22:12 ned, 31. 5. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima li netko tko zna kako doći do m-fileova potrebnih za logit? :(
Ima li netko tko zna kako doći do m-fileova potrebnih za logit? Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan