Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

1. kolokvij (šk.god. 2008/2009)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Operacijski sustavi
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Leonardo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2003. (08:13:53)
Postovi: (6B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
16 = 17 - 1

PostPostano: 8:39 čet, 16. 4. 2009    Naslov: 1. kolokvij (šk.god. 2008/2009) Citirajte i odgovorite

Termin prvog kolokvija je 27.4.2009. u 12 sati.
"Gdje" će biti naknadno objavljeno.
Mogu mu bez najave pristupiti svi studenti (i oni koji su prošlih godina upisali predmet, ali nisu položili).
U prvi kolokvij ulazi gradivo poglavlja 1-5 i pripadni zadaci (i sinkronizacija semaforima).
Termin prvog kolokvija je: 27.4.2009. u 12 sati.
"Gdje" će biti naknadno objavljeno.
Mogu mu bez najave pristupiti svi studenti (i oni koji su prošlih godina upisali predmet, ali nisu položili).
U prvi kolokvij ulazi gradivo poglavlja 1-5 i pripadni zadaci (i sinkronizacija semaforima).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
plavooka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2004. (18:22:48)
Postovi: (43)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:49 sub, 18. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

..slusala sam Operacijske sustave prosle godine i imam namjeru pristupiti kolokvijima jer nisam jos polozila.. pa me zanima, posto sam prosle godine predala sve laboratorijske vjezbe, hoce li mi se racunati i ti bodovi?
..slusala sam Operacijske sustave prosle godine i imam namjeru pristupiti kolokvijima jer nisam jos polozila.. pa me zanima, posto sam prosle godine predala sve laboratorijske vjezbe, hoce li mi se racunati i ti bodovi?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 15:14 sub, 18. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam u istoj situaciji. vec sam razgovarao s profesorom na tu temu. ne predajemo labose i ne racunaju nam se bodovi od prosle godine. trebamo skupiti 50 bodova (od 85) za prolaz. neki komentari su bili da nije posteno, a moj komentar na to njihovo je: profesor nam je izasao u susret. nije obavezan ni dati nam te kolokvije, pa nemojmo traziti dlaku u jajetu. ;)
ja sam u istoj situaciji. vec sam razgovarao s profesorom na tu temu. ne predajemo labose i ne racunaju nam se bodovi od prosle godine. trebamo skupiti 50 bodova (od 85) za prolaz. neki komentari su bili da nije posteno, a moj komentar na to njihovo je: profesor nam je izasao u susret. nije obavezan ni dati nam te kolokvije, pa nemojmo traziti dlaku u jajetu. Wink



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Leonardo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2003. (08:13:53)
Postovi: (6B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
16 = 17 - 1

PostPostano: 10:55 pon, 20. 4. 2009    Naslov: 1. kolokvij (šk.god. 2008/2009) Citirajte i odgovorite

"Stari" studenti, koji imaju potpis, mogu pristupiti kolokviju. Za njih se ocjena formira isključivo od bodova na kolokviju, tj. ne prenose se bodovi iz labosa. Drugim riječima, ako prvi kolokvij nosi 35 a drugi 50 bodova, to je ukupno 85 koji se mogu ostvariti, ne 85 od 100. 50%, koliko je potrebno za prolaz je 43 boda.
"Stari" studenti, koji imaju potpis, mogu pristupiti kolokviju. Za njih se ocjena formira isključivo od bodova na kolokviju, tj. ne prenose se bodovi iz labosa. Drugim riječima, ako prvi kolokvij nosi 35 a drugi 50 bodova, to je ukupno 85 koji se mogu ostvariti, ne 85 od 100. 50%, koliko je potrebno za prolaz je 43 boda.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 11:34 pon, 20. 4. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

opa, znaci, za ocjenu treba sakupiti 43 bodova..... odlicno. hvala puuuuuno. :)

karma++
opa, znaci, za ocjenu treba sakupiti 43 bodova..... odlicno. hvala puuuuuno. Smile

karma++



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frano
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 01. 2008. (13:54:40)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 15:48 uto, 9. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me za stare studente. Ako poloze kolokvije, kada prijavljuju ispit, buduci da nema roka iz OS-a poslije 1.7?
Ili ce ici bez prijave? Zadnji rok prije 9mj je 17.6.
Zanima me za stare studente. Ako poloze kolokvije, kada prijavljuju ispit, buduci da nema roka iz OS-a poslije 1.7?
Ili ce ici bez prijave? Zadnji rok prije 9mj je 17.6.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anekalo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 03. 2007. (16:48:54)
Postovi: (55)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 5

PostPostano: 20:07 uto, 9. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

U uvodno predavanju pise da OS mozemo polagati putem kolokvija i pismenih ispita.

Mene zanima kako i kada se polazu pisemni ispiti. :D
U uvodno predavanju pise da OS mozemo polagati putem kolokvija i pismenih ispita.

Mene zanima kako i kada se polazu pisemni ispiti. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Leonardo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2003. (08:13:53)
Postovi: (6B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
16 = 17 - 1

PostPostano: 11:16 sri, 10. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anekalo"]U uvodno predavanju pise da OS mozemo polagati putem kolokvija i pismenih ispita.

Mene zanima kako i kada se polazu pisemni ispiti. :D[/quote]

Za "bolonjce" nema pismenih ispita... jedino ako je to dozvoljeno sustavom (ali sumnjam).
anekalo (napisa):
U uvodno predavanju pise da OS mozemo polagati putem kolokvija i pismenih ispita.

Mene zanima kako i kada se polazu pisemni ispiti. Very Happy


Za "bolonjce" nema pismenih ispita... jedino ako je to dozvoljeno sustavom (ali sumnjam).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 13:55 sri, 10. 6. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="frano"]Zanima me za stare studente. Ako poloze kolokvije, kada prijavljuju ispit, buduci da nema roka iz OS-a poslije 1.7?
Ili ce ici bez prijave? Zadnji rok prije 9mj je 17.6.[/quote]
Buduci da nastava traje i taj tjedan, ne mozes imati izvrsene obaveze pa je prvi rok na koji mozes izaci tek na jesen. Osim naravno ako profesor kaze drugacije :)
frano (napisa):
Zanima me za stare studente. Ako poloze kolokvije, kada prijavljuju ispit, buduci da nema roka iz OS-a poslije 1.7?
Ili ce ici bez prijave? Zadnji rok prije 9mj je 17.6.

Buduci da nastava traje i taj tjedan, ne mozes imati izvrsene obaveze pa je prvi rok na koji mozes izaci tek na jesen. Osim naravno ako profesor kaze drugacije Smile



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Operacijski sustavi Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan