Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

i Arhitekti se grohotom nasmijashe

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

kako vam se cini Zgrada
vrhunac arhitekture
0%
 0%  [ 0 ]
ljepo, ima ljepsheg
54%
 54%  [ 6 ]
sluzi svrsi
18%
 18%  [ 2 ]
bojkotiram predavanja zbog ruznoce, zovite buldozdere
0%
 0%  [ 0 ]
neznam, estetika sta je to?!
27%
 27%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 11

Autor/ica Poruka
divERgenT
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (17:41:15)
Postovi: (4B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Tu negdje

PostPostano: 23:24 pon, 15. 3. 2004    Naslov: i Arhitekti se grohotom nasmijashe Citirajte i odgovorite

ee da i ja otvorim jednu anketu usko vezanu za ovaj fax..naime

prolaz izmedju fiz i mat, meni bar, izgleda nekako nedoradjeno i prazno kao da je u jednom trenutku nestalo novaca i doslo se do pomisli imamo funkcionalnost, a potencijalni estetski aspekti su pali u drugi plan...

tipa masivna Fe konstrukcija koja je sveprisutna neznam cem moze sluzit nego potencijalnim hazardima... ubiti ja osim ovog nemam nijedan prigovor
ee da i ja otvorim jednu anketu usko vezanu za ovaj fax..naime

prolaz izmedju fiz i mat, meni bar, izgleda nekako nedoradjeno i prazno kao da je u jednom trenutku nestalo novaca i doslo se do pomisli imamo funkcionalnost, a potencijalni estetski aspekti su pali u drugi plan...

tipa masivna Fe konstrukcija koja je sveprisutna neznam cem moze sluzit nego potencijalnim hazardima... ubiti ja osim ovog nemam nijedan prigovor


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 1:21 uto, 16. 3. 2004    Naslov: Re: i Arhitekti se grohotom nasmijashe Citirajte i odgovorite

[quote="divERgenT"]prolaz izmedju fiz i mat, meni bar, izgleda nekako nedoradjeno i prazno kao da je u jednom trenutku nestalo novaca i doslo se do pomisli imamo funkcionalnost, a potencijalni estetski aspekti su pali u drugi plan...[/quote]

Ja sam svojedobno zamisljeo kako bi bilo lijepo kad bi se gore na toj [i]Fe[/i] konstrukciji napravile tus kabine (zapravo nesto kao car wash, ali za bicikliste), tako da kad lijepo pred ljeto (ili bilo kad u godini) ides s bicom na faks samo se zapeljas s bicom gore na konstrukciju i sidjes svjez i mirisljiv po regeneratoru za kosu.

Cak sam zamislio da bi se to naplacivalo. Ja bi dao kojih 5 KN, mozda i vise (ovisi da li bi pruzali usluge sapunanja... :rotfl: )

_____________________________________

Zgrada mi je OK inace, mozda mi ima premalo prostora gdje bi mogli biti studenti (izvan predavanja) i crckati svoje misli, pisati, razmisljati... Je da imamo livadu iza, ali nije uvijek toplo i suncano. A i kak sam cuo na vijestima u nedjelju bilo je nekakvih obracuna, pucnjava i svakakvih stvari na toj livadi u noci sa subote u nedjelju => nije bas sigurno po noci. :cry:

Da! One lampe po hodnicima skrivene iza tih mutnih plasticnih ploca koje mlako propustaju svijetlost na nase zaposlene glavice. Lijepo zamisljeno, ali pola ih ne radi i nekako izgleda da je veliki problem da se poprave/zamjene one koje pregore ili dozive nekakvi kvar, pa dosta puta zna biti mrak po hodnicima. :(
divERgenT (napisa):
prolaz izmedju fiz i mat, meni bar, izgleda nekako nedoradjeno i prazno kao da je u jednom trenutku nestalo novaca i doslo se do pomisli imamo funkcionalnost, a potencijalni estetski aspekti su pali u drugi plan...


Ja sam svojedobno zamisljeo kako bi bilo lijepo kad bi se gore na toj Fe konstrukciji napravile tus kabine (zapravo nesto kao car wash, ali za bicikliste), tako da kad lijepo pred ljeto (ili bilo kad u godini) ides s bicom na faks samo se zapeljas s bicom gore na konstrukciju i sidjes svjez i mirisljiv po regeneratoru za kosu.

Cak sam zamislio da bi se to naplacivalo. Ja bi dao kojih 5 KN, mozda i vise (ovisi da li bi pruzali usluge sapunanja... Valjam se po podu od smijeha )

_____________________________________

Zgrada mi je OK inace, mozda mi ima premalo prostora gdje bi mogli biti studenti (izvan predavanja) i crckati svoje misli, pisati, razmisljati... Je da imamo livadu iza, ali nije uvijek toplo i suncano. A i kak sam cuo na vijestima u nedjelju bilo je nekakvih obracuna, pucnjava i svakakvih stvari na toj livadi u noci sa subote u nedjelju ⇒ nije bas sigurno po noci. Crying or Very sad

Da! One lampe po hodnicima skrivene iza tih mutnih plasticnih ploca koje mlako propustaju svijetlost na nase zaposlene glavice. Lijepo zamisljeno, ali pola ih ne radi i nekako izgleda da je veliki problem da se poprave/zamjene one koje pregore ili dozive nekakvi kvar, pa dosta puta zna biti mrak po hodnicima. Sad



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 1:45 uto, 16. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ona željezna konstrukcija daje iznimnu akustiku cijelom prostoru tak da je najpogodniji, po mojoj slobodnoj procjeni, za skupinu onižih rudara u koloni koji bi tamo vikali hajho...

Meni je većina zgrada naših bajnih odjela intelektualno ful poticajna, mada mi je recimo ono željezo na terasi neshvatljivo, osim ako je predviđeno da se po ljetu natkrije i dofura nekakav stage gore s barom i onda se koncert uz drinks organizira. A kad je vrijeme olujno, pretpostavljam da onda to valjda služi kao gromobran? Ne znam, jer nisam vidio uzemljenje...
Ona željezna konstrukcija daje iznimnu akustiku cijelom prostoru tak da je najpogodniji, po mojoj slobodnoj procjeni, za skupinu onižih rudara u koloni koji bi tamo vikali hajho...

Meni je većina zgrada naših bajnih odjela intelektualno ful poticajna, mada mi je recimo ono željezo na terasi neshvatljivo, osim ako je predviđeno da se po ljetu natkrije i dofura nekakav stage gore s barom i onda se koncert uz drinks organizira. A kad je vrijeme olujno, pretpostavljam da onda to valjda služi kao gromobran? Ne znam, jer nisam vidio uzemljenje...



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:50 uto, 16. 3. 2004    Naslov: Re: i Arhitekti se grohotom nasmijashe Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]A i kak sam cuo na vijestima u nedjelju bilo je nekakvih obracuna, pucnjava i svakakvih stvari na toj livadi u noci sa subote u nedjelju => nije bas sigurno po noci. :cry:[/quote]

:OT: :shock: Moze netko ovo raspisati? :-k
steelworker (napisa):
A i kak sam cuo na vijestima u nedjelju bilo je nekakvih obracuna, pucnjava i svakakvih stvari na toj livadi u noci sa subote u nedjelju ⇒ nije bas sigurno po noci. Crying or Very sad


Off-topic Shocked Moze netko ovo raspisati? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 8:48 uto, 16. 3. 2004    Naslov: Re: i Arhitekti se grohotom nasmijashe Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="steelworker"]A i kak sam cuo na vijestima u nedjelju bilo je nekakvih obracuna, pucnjava i svakakvih stvari na toj livadi u noci sa subote u nedjelju => nije bas sigurno po noci. :cry:[/quote]

:OT: :shock: Moze netko ovo raspisati? :-k[/quote]

ukratko:

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=191312
vsego (napisa):
steelworker (napisa):
A i kak sam cuo na vijestima u nedjelju bilo je nekakvih obracuna, pucnjava i svakakvih stvari na toj livadi u noci sa subote u nedjelju ⇒ nije bas sigurno po noci. Crying or Very sad


Off-topic Shocked Moze netko ovo raspisati? Think


ukratko:

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=191312



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:26 uto, 16. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobra je zgrada. Izvana joj niš ne fali. Sam bi ja nutra ugradil malo bolju ventilaciju. Ionak se puno ekipe žali da se nemre nutra disat. Pogotovo u predavaonicama.
Dobra je zgrada. Izvana joj niš ne fali. Sam bi ja nutra ugradil malo bolju ventilaciju. Ionak se puno ekipe žali da se nemre nutra disat. Pogotovo u predavaonicama.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 0:48 sri, 17. 3. 2004    Naslov: Re: i Arhitekti se grohotom nasmijashe Citirajte i odgovorite

[quote="dodge"]
ukratko:

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=191312[/quote]

Jos krace, haharijada :lol: (NHF crni)

Slazem se da je ventilacija ozbiljan problem. I inace ima dosta propusta, recimo prozori u 004 i 005 koji su na 4-5 metara visine a otvaraju se obicnom rucicom. Ekvivalent predavaonice 003 u zgradi Fizike ima vjesalicu za kapute oko 4 metra od poda :shock: Da ne spominjemo kut pod kojim se s nekih mjesta u 003 gleda na plocu.
dodge (napisa):

ukratko:

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=191312


Jos krace, haharijada Laughing (NHF crni)

Slazem se da je ventilacija ozbiljan problem. I inace ima dosta propusta, recimo prozori u 004 i 005 koji su na 4-5 metara visine a otvaraju se obicnom rucicom. Ekvivalent predavaonice 003 u zgradi Fizike ima vjesalicu za kapute oko 4 metra od poda Shocked Da ne spominjemo kut pod kojim se s nekih mjesta u 003 gleda na plocu.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 0:53 sri, 17. 3. 2004    Naslov: Re: i Arhitekti se grohotom nasmijashe Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]
Ekvivalent predavaonice 003 u zgradi Fizike ima vjesalicu za kapute oko 4 metra od poda :shock: [/quote]

pa ne mislis valjda da je to tako slucajno napravljeno :twisted:
krcko (napisa):

Ekvivalent predavaonice 003 u zgradi Fizike ima vjesalicu za kapute oko 4 metra od poda Shocked


pa ne mislis valjda da je to tako slucajno napravljeno Twisted Evil



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:01 sri, 17. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Jos krace, haharijada (NHF crni)[/quote]

Joj, jadna moja haharijada. :(


Jednom prije 2 godine na Linearnoj algebri u pauzi sam otvoril' vrata da se malo prolufta. Vrati se profesor na sat, pogleda vrata, malo razmišlja, i zatvori ih. U tom momentu su me fakat jako zainteresirale njegove potrebe za disanjem, jer sam se ja (vjerujem i ostali) prvi sat, skoro ugušil'. To je bilo u 003. :) :shock:
krcko (napisa):
Jos krace, haharijada (NHF crni)


Joj, jadna moja haharijada. Sad


Jednom prije 2 godine na Linearnoj algebri u pauzi sam otvoril' vrata da se malo prolufta. Vrati se profesor na sat, pogleda vrata, malo razmišlja, i zatvori ih. U tom momentu su me fakat jako zainteresirale njegove potrebe za disanjem, jer sam se ja (vjerujem i ostali) prvi sat, skoro ugušil'. To je bilo u 003. Smile Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:36 sri, 17. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Paaa... 003 sada ima klimu! 8) Jos kad se izborite da ju netko ukljuci... :)

Mislim da su neki prosle godine pokupili prehladu ili tako nesto od te klime... :shock: :lol:

Je l' se samo meni posushe dishni putevi kad sam dugo na faxu? :shock: To od radijatora ili...? :-k
Paaa... 003 sada ima klimu! Cool Jos kad se izborite da ju netko ukljuci... Smile

Mislim da su neki prosle godine pokupili prehladu ili tako nesto od te klime... Shocked Laughing

Je l' se samo meni posushe dishni putevi kad sam dugo na faxu? Shocked To od radijatora ili...? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Asmodai
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (16:42:53)
Postovi: (C7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Gernsback Continuum

PostPostano: 11:55 sri, 17. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

A i bilo bi ljepo da su prozori i rolete u ucinicama prema gradu u boljem stanju pa da se tam isto mozes zivjet...

003/4/5 znaju biti zivi uzas... kuhaone bez kisika...

A sto se prehalade tice, nemoze lise kilma sloziti na automatsko na neku normalniju temperaturu?
A i bilo bi ljepo da su prozori i rolete u ucinicama prema gradu u boljem stanju pa da se tam isto mozes zivjet...

003/4/5 znaju biti zivi uzas... kuhaone bez kisika...

A sto se prehalade tice, nemoze lise kilma sloziti na automatsko na neku normalniju temperaturu?



_________________
Take him to the labs and start the experiments at once... If you harm him in any way...

... you know you are doing something right!
-Blitzkrieg
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
divERgenT
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (17:41:15)
Postovi: (4B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Tu negdje

PostPostano: 11:14 pon, 22. 3. 2004    Naslov: joj Citirajte i odgovorite

dobro sad,nije me bilo, vidim tema je dosla do nekog niskog stadija korisnosti i zatim pala u duboki [i]oftopik[/i] sori vsego necu vise..

dosli smo do zakljucka da treba osposobit tiim koji ce mjenjat zarulje po hodnicima i ucionicama, ugradit ventilacuiju u 4 i 5,
al ja jos nisam dobio odgovor svrsi ogromnih kolicina zeljeza na faxu, gromobrani su manji, bicikli *aaa?*, rudari neidu na ovaj fax, a nihovo stupanje moglo bi pogodit sv.vrijednost akusticnosti konstrukcije u urusit SVE.....

ja sam se vise nado da ce neko doc i rec cujte imamo u planu stavit plexiglas(il sta vec) na krov konstrukcije da se studenti imaju kuda prosetat tokom ljetnh kisnih dana.... bash ni nekak onaj prostor ljepo izgleda kad je tokom pauze tamo masa studenata prepricava svoje dozivljaje, ovak se svi skrivaju negdje...u nekim mishjim zagusljivim rupama ... sori ulazima
dobro sad,nije me bilo, vidim tema je dosla do nekog niskog stadija korisnosti i zatim pala u duboki oftopik sori vsego necu vise..

dosli smo do zakljucka da treba osposobit tiim koji ce mjenjat zarulje po hodnicima i ucionicama, ugradit ventilacuiju u 4 i 5,
al ja jos nisam dobio odgovor svrsi ogromnih kolicina zeljeza na faxu, gromobrani su manji, bicikli *aaa?*, rudari neidu na ovaj fax, a nihovo stupanje moglo bi pogodit sv.vrijednost akusticnosti konstrukcije u urusit SVE.....

ja sam se vise nado da ce neko doc i rec cujte imamo u planu stavit plexiglas(il sta vec) na krov konstrukcije da se studenti imaju kuda prosetat tokom ljetnh kisnih dana.... bash ni nekak onaj prostor ljepo izgleda kad je tokom pauze tamo masa studenata prepricava svoje dozivljaje, ovak se svi skrivaju negdje...u nekim mishjim zagusljivim rupama ... sori ulazima


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:37 pon, 22. 3. 2004    Naslov: Re: joj Citirajte i odgovorite

[quote="divERgenT"]zatim pala u duboki [i]oftopik[/i][/quote]

Diskusija je u granicama pitanja koje si postavio. Anketa je o zgradi opcenito, ne samo o metalnoj konstrukciji. Btw, mislim da bi bila velika greska stavljat pleksiglas gore, zapravo natkrivat bilo cime. Lako za kisu, sjeti se ljetnih vrucina...

Evo bas gledam tu konstrukciju odozgora, i osim metalnih zica upadljive su debele grede koje spajaju zgrade fizike i matematike. Grede su ocito premasivne ako im je jedina svrha nositi zicu... mozda su arhitekti htjeli sprijeciti da matematicari zdime s brda skupa sa zgradom :-k
divERgenT (napisa):
zatim pala u duboki oftopik


Diskusija je u granicama pitanja koje si postavio. Anketa je o zgradi opcenito, ne samo o metalnoj konstrukciji. Btw, mislim da bi bila velika greska stavljat pleksiglas gore, zapravo natkrivat bilo cime. Lako za kisu, sjeti se ljetnih vrucina...

Evo bas gledam tu konstrukciju odozgora, i osim metalnih zica upadljive su debele grede koje spajaju zgrade fizike i matematike. Grede su ocito premasivne ako im je jedina svrha nositi zicu... mozda su arhitekti htjeli sprijeciti da matematicari zdime s brda skupa sa zgradom Think



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
divERgenT
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (17:41:15)
Postovi: (4B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Tu negdje

PostPostano: 19:04 pon, 22. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa ja se i jesam nado da ce studenti i profesori ocjenjivat cjelokupno stanje zgrade,. samo nado sam se malo vecem uzorku anketiranih al...

pitanje fe konstrukcije je kao podpitanje, tjeh saznat cemu takvo sto... mislim nista od navedenog sigurno, nekako mi se cini da bash kako rekoste nebi zgrada oslla.. valjda je na nekom klizishtu....

a kad bi se napravila nekakva pleksiglas poludvorana, mogli bi se ostvarit dodatni sadrzaji na istom prostoru, tipa svashta: sama pozicija na brdu bi osiguravala stalnu prozrachnost ( ja se ne sjecham kad bar na 5 minuta nije puho nikakav vjetar)
pa ja se i jesam nado da ce studenti i profesori ocjenjivat cjelokupno stanje zgrade,. samo nado sam se malo vecem uzorku anketiranih al...

pitanje fe konstrukcije je kao podpitanje, tjeh saznat cemu takvo sto... mislim nista od navedenog sigurno, nekako mi se cini da bash kako rekoste nebi zgrada oslla.. valjda je na nekom klizishtu....

a kad bi se napravila nekakva pleksiglas poludvorana, mogli bi se ostvarit dodatni sadrzaji na istom prostoru, tipa svashta: sama pozicija na brdu bi osiguravala stalnu prozrachnost ( ja se ne sjecham kad bar na 5 minuta nije puho nikakav vjetar)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 1:07 uto, 23. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="divERgenT"]nekako mi se cini da bash kako rekoste nebi zgrada oslla.. valjda je na nekom klizishtu....[/quote]

Normalno, matematika vec dugo pokusava kliznuti :wink:

[quote="divERgenT"]a kad bi se napravila nekakva pleksiglas poludvorana, mogli bi se ostvarit dodatni sadrzaji na istom prostoru, tipa svashta:[/quote]

Koji sadrzaji se ne mogu napraviti vec sada, bez pleksiglasa? Jedino sto mi pada na pamet su "drustveni plesovi", za koje SUMA na kraju ipak nije dobila pare (ne cini mi se vjerojatno da bi besplatno plesali :twisted: )
divERgenT (napisa):
nekako mi se cini da bash kako rekoste nebi zgrada oslla.. valjda je na nekom klizishtu....


Normalno, matematika vec dugo pokusava kliznuti Wink

divERgenT (napisa):
a kad bi se napravila nekakva pleksiglas poludvorana, mogli bi se ostvarit dodatni sadrzaji na istom prostoru, tipa svashta:


Koji sadrzaji se ne mogu napraviti vec sada, bez pleksiglasa? Jedino sto mi pada na pamet su "drustveni plesovi", za koje SUMA na kraju ipak nije dobila pare (ne cini mi se vjerojatno da bi besplatno plesali Twisted Evil )



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
divERgenT
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (17:41:15)
Postovi: (4B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Tu negdje

PostPostano: 6:02 uto, 23. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Koji sadrzaji se ne mogu napraviti vec sada, bez pleksiglasa? [/quote]

pa ja bi stavio nekakav red fotelja umjesto onog kamena da tokom neke dulje pauze mogu sjest sa drustvom uz kafce, il tokom ljetnih ispita se fino opustit uz povjetarac i listanje biljeski, knjiga, skripti itd...(cista fantastika)...

hi hi :roll: ovo ostalo sam se tako pogubio medju redovima pa necu nista dodavat :D
krcko (napisa):
Koji sadrzaji se ne mogu napraviti vec sada, bez pleksiglasa?


pa ja bi stavio nekakav red fotelja umjesto onog kamena da tokom neke dulje pauze mogu sjest sa drustvom uz kafce, il tokom ljetnih ispita se fino opustit uz povjetarac i listanje biljeski, knjiga, skripti itd...(cista fantastika)...

hi hi Rolling Eyes ovo ostalo sam se tako pogubio medju redovima pa necu nista dodavat Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 12:17 uto, 23. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

A mogli bi i popravit rasvjetu, jucer sam do 20:00 imao nastavu i skoro ni jedna ona kuglasta lampa nije radila! To mislim da je sramota! :ccc:
A i mislim da su te kuglaste lampe preglamozne! Mislim da bi trebalo stavit neke manje koje ugodno svjetle! :-k
A mogli bi i popravit rasvjetu, jucer sam do 20:00 imao nastavu i skoro ni jedna ona kuglasta lampa nije radila! To mislim da je sramota! Ccc.... Sram te bilo...
A i mislim da su te kuglaste lampe preglamozne! Mislim da bi trebalo stavit neke manje koje ugodno svjetle! Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan