Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Formule za kolokvije
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
gramzon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 07. 2009. (20:11:44)
Postovi: (3B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 12:50 sub, 31. 10. 2009    Naslov: Formule za kolokvije Citirajte i odgovorite

Evo pokušavam skinut formule za kolokvije ali mi javlja da nemam permission pa me zanima ako ih ima i negdje drugdje.

[url]http://web.math.hr/nastava/analiza/files/formule.pdf[/url]
Evo pokušavam skinut formule za kolokvije ali mi javlja da nemam permission pa me zanima ako ih ima i negdje drugdje.

http://web.math.hr/nastava/analiza/files/formule.pdf


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mornik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2009. (06:25:44)
Postovi: (128)16
Sarma = la pohva - posuda
118 = 124 - 6

PostPostano: 13:11 sub, 31. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za to je vjerojatno "odgovoran" asistent Mimica jer je ujutro mijenjao file budući da je bilo nekih grešaka. Evo, poslao sam mu mail, vjerujem da će uskoro sve biti u redu :).
Za to je vjerojatno "odgovoran" asistent Mimica jer je ujutro mijenjao file budući da je bilo nekih grešaka. Evo, poslao sam mu mail, vjerujem da će uskoro sve biti u redu Smile.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 20:31 sub, 31. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Djabe printate to...
Na kolokviju ce podijeliti dozvoljene formule i "pomocne" papire. Od svojih stvari trebas/smijes imati samo pribor za pisanje i xicu ili osobnu.
Tak je barem bilo prosle godine.

P.S.
Meni radi link. Ak nekome trebaju formule u PDF-u nek mi javi pa cu mu poslati e-mailom.

EDIT: Kakvih greskica? Ja koristim one od prosle godine.
Djabe printate to...
Na kolokviju ce podijeliti dozvoljene formule i "pomocne" papire. Od svojih stvari trebas/smijes imati samo pribor za pisanje i xicu ili osobnu.
Tak je barem bilo prosle godine.

P.S.
Meni radi link. Ak nekome trebaju formule u PDF-u nek mi javi pa cu mu poslati e-mailom.

EDIT: Kakvih greskica? Ja koristim one od prosle godine.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mornik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2009. (06:25:44)
Postovi: (128)16
Sarma = la pohva - posuda
118 = 124 - 6

PostPostano: 20:48 sub, 31. 10. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa otkrij sam :twisted:.

Šalim se... pogledaj adicijske formule za tangens i kotangens te tangens i kotangens hiperbolni :).

Link je popravljen, kako je Swerz primijetio.

A u vezi printanja, ja se iskreno ne sjećam sa sigurnošću kako je bilo prošle godine, ali dao bih se zakleti da sam na minimalno jednom kolokviju iz MA smio koristiti te formule koje sam isprintao (tj. da ih nisu podijelili prije testa). Ali možda griješim... U svakom slučaju, vjerojatno ste na vježbama o tome već pričali s asistentima, ali ne vidim štetu u tome da ih isprintate, pa ako daju na kolokviju, vaše vam ne trebaju, a ako ne daju, a smijete ih koristiti, ipak ih imate :).
Pa otkrij sam Twisted Evil.

Šalim se... pogledaj adicijske formule za tangens i kotangens te tangens i kotangens hiperbolni Smile.

Link je popravljen, kako je Swerz primijetio.

A u vezi printanja, ja se iskreno ne sjećam sa sigurnošću kako je bilo prošle godine, ali dao bih se zakleti da sam na minimalno jednom kolokviju iz MA smio koristiti te formule koje sam isprintao (tj. da ih nisu podijelili prije testa). Ali možda griješim... U svakom slučaju, vjerojatno ste na vježbama o tome već pričali s asistentima, ali ne vidim štetu u tome da ih isprintate, pa ako daju na kolokviju, vaše vam ne trebaju, a ako ne daju, a smijete ih koristiti, ipak ih imate Smile.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan