Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prebacivanje
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:25 ned, 11. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao sto rekoh, to samo FO zna. Kod donosenja odluka tog tipa, odsjeci PMF-a nisu nista manje anarhicni od Odjela.
Kao sto rekoh, to samo FO zna. Kod donosenja odluka tog tipa, odsjeci PMF-a nisu nista manje anarhicni od Odjela.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
niveus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2009. (16:12:58)
Postovi: (5E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 9:45 ned, 11. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Još jedno pitanje takvim prijelazom prelazim li ja na drugo sveučilište ili ostajem na istom?

hvala :)
Još jedno pitanje takvim prijelazom prelazim li ja na drugo sveučilište ili ostajem na istom?

hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 10:06 ned, 11. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa i jedno i drugo je Sveučilište u Zagrebu.
Pa i jedno i drugo je Sveučilište u Zagrebu.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
niveus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2009. (16:12:58)
Postovi: (5E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 10:10 ned, 11. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

:oops:

mislila sam sa fakulteta na fakultet ili samo s odsjeka na odsjek?
Embarassed

mislila sam sa fakulteta na fakultet ili samo s odsjeka na odsjek?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:39 ned, 11. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="niveus"]mislila sam sa fakulteta na fakultet ili samo s odsjeka na odsjek?[/quote]

PMF smatra da smo svo ovo vrijeme jedan fax, pa vjerujem da ti broje kao prelazak s odsjeka na odsjek. Da ides sa FO na MO, pitanje bi bilo puno zanimljivije. :lol:
niveus (napisa):
mislila sam sa fakulteta na fakultet ili samo s odsjeka na odsjek?


PMF smatra da smo svo ovo vrijeme jedan fax, pa vjerujem da ti broje kao prelazak s odsjeka na odsjek. Da ides sa FO na MO, pitanje bi bilo puno zanimljivije. Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nameless
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2007. (13:59:36)
Postovi: (58)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:21 ned, 11. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

koliko se placa ispis s matematike? i sto se dobiva tocno tim ispisom jer kolko mi se cini moze se bez ispisivanja ovog upisat neki drugi faks, samo s potvrdom o drzavnoj maturi
koliko se placa ispis s matematike? i sto se dobiva tocno tim ispisom jer kolko mi se cini moze se bez ispisivanja ovog upisat neki drugi faks, samo s potvrdom o drzavnoj maturi



_________________
"ja sam samo tu da vreme brže proleti"...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 13:10 pon, 12. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="spot137"][quote="buba"]Je li mozda netko ima neko iskustvo prebacivanja na nastavnicki smjer u Rijeci ili Osijeku?[/quote]
Neznam za Osjek al u Rijeci su rekli da se moze prebaciti ali ces najvjerovatnije morati placati tako da oni preporucaju da polozis drzavnu maturu i upises normalno, jer uvjek ima mjesta. 2. rok mature se sad negdje prijavljuje. I neznaju koje biti ti kolegije priznali nego moras otici u nasu referadu i traziti plan nastave i to im odnesti. ma najbolje ti je nazvati njihovu referadu.http://www.math.uniri.hr/[/quote]
Bila sam u Rijeci 1.7. i predala sve potrebne papire. Danas sam dobila odbijenicu. Koliko ja znam, ove godine se vise ne moze polagat DM u kasnijem roku, ako nisi prijavljen u sistem. :-k
spot137 (napisa):
buba (napisa):
Je li mozda netko ima neko iskustvo prebacivanja na nastavnicki smjer u Rijeci ili Osijeku?

Neznam za Osjek al u Rijeci su rekli da se moze prebaciti ali ces najvjerovatnije morati placati tako da oni preporucaju da polozis drzavnu maturu i upises normalno, jer uvjek ima mjesta. 2. rok mature se sad negdje prijavljuje. I neznaju koje biti ti kolegije priznali nego moras otici u nasu referadu i traziti plan nastave i to im odnesti. ma najbolje ti je nazvati njihovu referadu.http://www.math.uniri.hr/

Bila sam u Rijeci 1.7. i predala sve potrebne papire. Danas sam dobila odbijenicu. Koliko ja znam, ove godine se vise ne moze polagat DM u kasnijem roku, ako nisi prijavljen u sistem. Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jirrxj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2009. (17:24:06)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 5

PostPostano: 17:53 pon, 12. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Predala sam molbu za prebacivanje sa inženjerskog na profesorski smjer i u referadi su mi rekli da još nije riješena, a da će možda biti tek u 9.mj. riješena. Što s upisom? Može li se to sada riješiti kad je rok za upise ili moram čekati da mi se molba odobri?
Predala sam molbu za prebacivanje sa inženjerskog na profesorski smjer i u referadi su mi rekli da još nije riješena, a da će možda biti tek u 9.mj. riješena. Što s upisom? Može li se to sada riješiti kad je rok za upise ili moram čekati da mi se molba odobri?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bucko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2007. (20:55:30)
Postovi: (A9)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 20:28 pon, 12. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

to i mene zanima. zvala sam prošli tjedan u referadu i rekli su mi da se može upisat i u 9 mjesecu, da nije problem. i da mogu još nazvat ovaj tjedan da provjerim jel molba odobrena.
to i mene zanima. zvala sam prošli tjedan u referadu i rekli su mi da se može upisat i u 9 mjesecu, da nije problem. i da mogu još nazvat ovaj tjedan da provjerim jel molba odobrena.



_________________
bucko
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 9:48 uto, 13. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako ste vi odabrali profesorski nastavnički smjer - integrirani studij matematike i fizike - onda odgovor teta u referadi ne iznenađuje jer na stranici piše:

"... Upisi u višu godinu preddiplomskih studija počinju 7. srpnja i trajat će do 16. srpnja 2010. od 9,00 do 14,00 sati u predavaonici 101, [b]iznimno za Integrirani studij matematike i fizike do 17. rujna 2010. god.[/b] "
Ako ste vi odabrali profesorski nastavnički smjer - integrirani studij matematike i fizike - onda odgovor teta u referadi ne iznenađuje jer na stranici piše:

"... Upisi u višu godinu preddiplomskih studija počinju 7. srpnja i trajat će do 16. srpnja 2010. od 9,00 do 14,00 sati u predavaonici 101, iznimno za Integrirani studij matematike i fizike do 17. rujna 2010. god. "



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jirrxj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2009. (17:24:06)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 5

PostPostano: 18:53 uto, 13. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ali ja nisam odabrala taj smjer. A valjda se svejedno može upisati u 9.mj. Pa nismo mi krivi što molbe nisu riješene u roku kad se treba upisati.
Ali ja nisam odabrala taj smjer. A valjda se svejedno može upisati u 9.mj. Pa nismo mi krivi što molbe nisu riješene u roku kad se treba upisati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 21:34 uto, 13. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako sam ja dobro shvatio, jednom kad predaš sve u urudžbeni onda to dalje ide odatle, znači odobri se ili ne molba pa odmah se seli index na upis i sve.
ako sam ja dobro shvatio, jednom kad predaš sve u urudžbeni onda to dalje ide odatle, znači odobri se ili ne molba pa odmah se seli index na upis i sve.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
eustahije
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 06. 2010. (13:34:36)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:24 sri, 14. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel netko možda dobio rješenje za prebacivanje sa inženjerskog na profesorski?
Jel netko možda dobio rješenje za prebacivanje sa inženjerskog na profesorski?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 9:15 čet, 15. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="eustahije"]Jel netko možda dobio rješenje za prebacivanje sa inženjerskog na profesorski?[/quote]

Ja sam dobio 3*pi / 2. :shock:

Šalu na stranu, upućen da nazovem sljedeći tjedan. :)
eustahije (napisa):
Jel netko možda dobio rješenje za prebacivanje sa inženjerskog na profesorski?


Ja sam dobio 3*pi / 2. Shocked

Šalu na stranu, upućen da nazovem sljedeći tjedan. Smile



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 10:08 čet, 15. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="RonnieColeman"]Ja sam dobio 3*pi / 2. :shock: [/quote]

Meni se takodjer cini da ce rjesenja biti pozitivna i iracionalna :wink:
RonnieColeman (napisa):
Ja sam dobio 3*pi / 2. Shocked


Meni se takodjer cini da ce rjesenja biti pozitivna i iracionalna Wink



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 10:47 čet, 15. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

LOLčina!
LOLčina!



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jkrstic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2009. (19:28:31)
Postovi: (AC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8
Lokacija: Somewhere in time

PostPostano: 15:13 ned, 18. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="eustahije"]Jel netko možda dobio rješenje za prebacivanje sa inženjerskog na profesorski?[/quote]

dobio sam ja... imao sam polozenih 45 ects-a,nakon priznavanja predmeta i preracunavanja bodova u one sa prof smjera to je polozenih 46 bodova... placam 2 290 kn za godinu...ako te jos sta zanima,pitaj...
eustahije (napisa):
Jel netko možda dobio rješenje za prebacivanje sa inženjerskog na profesorski?


dobio sam ja... imao sam polozenih 45 ects-a,nakon priznavanja predmeta i preracunavanja bodova u one sa prof smjera to je polozenih 46 bodova... placam 2 290 kn za godinu...ako te jos sta zanima,pitaj...



_________________
You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 15:47 ned, 18. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molbe su se tek pocele rijesavati 12.07.
Predao sam molbu 30.06. a 16.07. su mi rekli da je rijesena. Primjera radi, kolega je preda cca 7.7. i njegova jos nije rijesena.

Jos nesto, referada (valjda i cijeli fax) radi do 23.07. i ako slucajno molbe nebudu rijesene do tada, nastavak slijedi u 8-9mj kad ponovo pocinju sa radom. Tako da se ne brinete, ima vremena i za molbe i za upis godine. Slobodno mozak na pasu, nemojte se opterecivati jer ste ste napravili sve kaj ste mogli. Iako sam poprilicno uvjeren da ce sve molbe biti rijesene prije ljeta.

BTW, nakon kaj vam molbe budu (nadajmo se) uspjesno rijesene, trebate donesti uplatnicu od 200kn (troskovi upisa).
Molbe su se tek pocele rijesavati 12.07.
Predao sam molbu 30.06. a 16.07. su mi rekli da je rijesena. Primjera radi, kolega je preda cca 7.7. i njegova jos nije rijesena.

Jos nesto, referada (valjda i cijeli fax) radi do 23.07. i ako slucajno molbe nebudu rijesene do tada, nastavak slijedi u 8-9mj kad ponovo pocinju sa radom. Tako da se ne brinete, ima vremena i za molbe i za upis godine. Slobodno mozak na pasu, nemojte se opterecivati jer ste ste napravili sve kaj ste mogli. Iako sam poprilicno uvjeren da ce sve molbe biti rijesene prije ljeta.

BTW, nakon kaj vam molbe budu (nadajmo se) uspjesno rijesene, trebate donesti uplatnicu od 200kn (troskovi upisa).



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jkrstic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2009. (19:28:31)
Postovi: (AC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8
Lokacija: Somewhere in time

PostPostano: 16:25 ned, 18. 7. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

da se jos nadovezem...ukoliko cete trebati neku potvrdu sa faksa,npr. za dom,morat cete odmah uplatiti i godinu...po meni malo nelogicno,jer se rjesenjem molbe jos nismo prebacili,pa imamo valjda pravo traziti i potvrde za tekucu godinu sa faksa (ili da kazem smjera...) na koji smo trenutno upisani...
da se jos nadovezem...ukoliko cete trebati neku potvrdu sa faksa,npr. za dom,morat cete odmah uplatiti i godinu...po meni malo nelogicno,jer se rjesenjem molbe jos nismo prebacili,pa imamo valjda pravo traziti i potvrde za tekucu godinu sa faksa (ili da kazem smjera...) na koji smo trenutno upisani...



_________________
You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 13:59 sri, 1. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako se računa cijena kolegija(funkcija ects bodova) kojeg želimo upisati sa diplomskog studija, a na preddiplomskom studiju smo?

Konkretno, želim upisati matematičku logiku, mreže računala i građu računala. (eventualni prethodnici zadovoljeni)
Kako se računa cijena kolegija(funkcija ects bodova) kojeg želimo upisati sa diplomskog studija, a na preddiplomskom studiju smo?

Konkretno, želim upisati matematičku logiku, mreže računala i građu računala. (eventualni prethodnici zadovoljeni)



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.


Zadnja promjena: RonnieColeman; 14:14 sri, 1. 9. 2010; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sljedeće
Stranica 4 / 11.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan