Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Rezultati 2. kolokvija
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
AnaP
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2008. (15:41:46)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
55 = 60 - 5

PostPostano: 16:30 sri, 19. 1. 2011    Naslov: Rezultati 2. kolokvija Citirajte i odgovorite

Uvid u zadatke 3-8 ce biti u petak 21.01. u 13 sati, a u zadatke 1-2 u
ponedjeljak 24.1. u 11 (kod prof. Pazanina).

Raspored usmenih kod prof. Pazanina ce biti objavljen u ponedjeljak 24.1.

Raspored za upisivanje kod prof. Krcadinca ce biti objavljen u cetvrtak 20.01.

(usmeni pocinju vec od utorka 25.1. kod oba profesora).


Rezultati na oglasnoj ploci.
Uvid u zadatke 3-8 ce biti u petak 21.01. u 13 sati, a u zadatke 1-2 u
ponedjeljak 24.1. u 11 (kod prof. Pazanina).

Raspored usmenih kod prof. Pazanina ce biti objavljen u ponedjeljak 24.1.

Raspored za upisivanje kod prof. Krcadinca ce biti objavljen u cetvrtak 20.01.

(usmeni pocinju vec od utorka 25.1. kod oba profesora).


Rezultati na oglasnoj ploci.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bruno^_^
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (20:22:27)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 16:53 sri, 19. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Htio sam pitati kad su žalbe, no sad sam pročitao.
Htio sam pitati kad su žalbe, no sad sam pročitao.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zubinho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2010. (18:34:08)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:28 sri, 19. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel potrebno odgovarati na usmenom ako se ima sveukupno preko 50 bodova?
jel potrebno odgovarati na usmenom ako se ima sveukupno preko 50 bodova?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sailor m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (10:46:13)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 19:49 sri, 19. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

a što ako imam 61.75 bodova ukupno i ne želim odg al hoću 3. hoće li mi profesor pokloniti 0.25 bodova kolko mi fali za 3? :lol:
a što ako imam 61.75 bodova ukupno i ne želim odg al hoću 3. hoće li mi profesor pokloniti 0.25 bodova kolko mi fali za 3? Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Linadus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2010. (12:57:28)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 3

PostPostano: 20:13 sri, 19. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajme...

"[b]Student je položio kolegij ako ukupno ima barem 50 bodova, od čega barem 35 bodova na kolokvijima i barem 5 bodova na kratkim testovima, [u]te ako na završnom ispitu pokaže zadovoljavajuće razumijevanje gradiva[/u].[/b]"

koliko ja shvaćam pročitano na stranici kolegija, piše da student općenito može imati 70 bodova ukupno na kolokvijima (što je max) i 15 bodova na blicevima (također max), ali svejedno MORA na završni (aka usmeni) gdje MORA pokazati barem minimalno znanje, inače...adio studentu :D

i sve ostalo piše -> [url]http://web.math.hr/nastava/em/[/url] <-
Ajme...

"Student je položio kolegij ako ukupno ima barem 50 bodova, od čega barem 35 bodova na kolokvijima i barem 5 bodova na kratkim testovima, te ako na završnom ispitu pokaže zadovoljavajuće razumijevanje gradiva."

koliko ja shvaćam pročitano na stranici kolegija, piše da student općenito može imati 70 bodova ukupno na kolokvijima (što je max) i 15 bodova na blicevima (također max), ali svejedno MORA na završni (aka usmeni) gdje MORA pokazati barem minimalno znanje, inače...adio studentu Very Happy

i sve ostalo piše → http://web.math.hr/nastava/em/


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bruno^_^
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (20:22:27)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 2 - 3

PostPostano: 21:06 sri, 19. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li se zna koji profesori/asistenti su nadležni za ispravljanje pojedinih zadataka? Zadnji put je bilo obznanjeno, as far as i recall
Da li se zna koji profesori/asistenti su nadležni za ispravljanje pojedinih zadataka? Zadnji put je bilo obznanjeno, as far as i recall


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Annemarie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2010. (19:45:56)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 2 - 5

PostPostano: 21:12 sri, 19. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

A za one koji nisu prošli....oće biti organiziran pismeni popravni ili? E i jel ima gdje na netu primjeri popravnih od prošle godine?
A za one koji nisu prošli....oće biti organiziran pismeni popravni ili? E i jel ima gdje na netu primjeri popravnih od prošle godine?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 21:19 sri, 19. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Linadus"]Ajme...

"[b]Student je položio kolegij ako ukupno ima barem 50 bodova, od čega barem 35 bodova na kolokvijima i barem 5 bodova na kratkim testovima, [u]te ako na završnom ispitu pokaže zadovoljavajuće razumijevanje gradiva[/u].[/b]"

koliko ja shvaćam pročitano na stranici kolegija, piše da student općenito može imati 70 bodova ukupno na kolokvijima (što je max) i 15 bodova na blicevima (također max), ali svejedno MORA na završni (aka usmeni) gdje MORA pokazati barem minimalno znanje, inače...adio studentu :D

i sve ostalo piše -> [url]http://web.math.hr/nastava/em/[/url] <-[/quote]


Odite u topic "Teorijska pitanja" tamo je profesor Krcko jasno rekao tko je skupio bodove za 2 (ili bilo koju ocjenu) moze, a ne mora odogovarati za visu ocjenu. Naravno mora doci "na usmeni" da mu se ocjena upise u svakom slucaju.
Linadus (napisa):
Ajme...

"Student je položio kolegij ako ukupno ima barem 50 bodova, od čega barem 35 bodova na kolokvijima i barem 5 bodova na kratkim testovima, te ako na završnom ispitu pokaže zadovoljavajuće razumijevanje gradiva."

koliko ja shvaćam pročitano na stranici kolegija, piše da student općenito može imati 70 bodova ukupno na kolokvijima (što je max) i 15 bodova na blicevima (također max), ali svejedno MORA na završni (aka usmeni) gdje MORA pokazati barem minimalno znanje, inače...adio studentu Very Happy

i sve ostalo piše → http://web.math.hr/nastava/em/



Odite u topic "Teorijska pitanja" tamo je profesor Krcko jasno rekao tko je skupio bodove za 2 (ili bilo koju ocjenu) moze, a ne mora odogovarati za visu ocjenu. Naravno mora doci "na usmeni" da mu se ocjena upise u svakom slucaju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Borgcube
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (21:14:10)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 27 - 3
Lokacija: Tu i tamo.

PostPostano: 21:32 sri, 19. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="frutabella"]Odite u topic "Teorijska pitanja" tamo je profesor Krcko jasno rekao tko je skupio bodove za 2 (ili bilo koju ocjenu) moze, a ne mora odogovarati za visu ocjenu. Naravno mora doci "na usmeni" da mu se ocjena upise u svakom slucaju.[/quote]

Ne, kasnije se ispravio, a i rečeno je početkom godine, svi moraju odgovarati za prolaz.
frutabella (napisa):
Odite u topic "Teorijska pitanja" tamo je profesor Krcko jasno rekao tko je skupio bodove za 2 (ili bilo koju ocjenu) moze, a ne mora odogovarati za visu ocjenu. Naravno mora doci "na usmeni" da mu se ocjena upise u svakom slucaju.


Ne, kasnije se ispravio, a i rečeno je početkom godine, svi moraju odgovarati za prolaz.



_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 22:10 sri, 19. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije valjda... :cry:
Nije valjda... Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
klopka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 01. 2011. (10:10:02)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:15 čet, 20. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Annemarie"]A za one koji nisu prošli....oće biti organiziran pismeni popravni ili? E i jel ima gdje na netu primjeri popravnih od prošle godine?[/quote]

popravni kolokvij bit će 28.01. u 9 sati. A za popravne od prošlih godina ni ja ne znam gdje su. :?: :?: Ako netko zna molim vas da nas obavijesti!
Annemarie (napisa):
A za one koji nisu prošli....oće biti organiziran pismeni popravni ili? E i jel ima gdje na netu primjeri popravnih od prošle godine?


popravni kolokvij bit će 28.01. u 9 sati. A za popravne od prošlih godina ni ja ne znam gdje su. Question Question Ako netko zna molim vas da nas obavijesti!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
snoops
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 01. 2011. (21:49:54)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:11 čet, 20. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me što se događa ako ja s puno bodova na kolokvijima, recimo za četvorku, dođem na usmeni i znam samo pitanja za 2?

Jel onda dobijem malo bodova na usmenom koji se pribrajaju ovima s kolokvija ili mi se snizuje ocjena?

Čisto hipotetski :D
Zanima me što se događa ako ja s puno bodova na kolokvijima, recimo za četvorku, dođem na usmeni i znam samo pitanja za 2?

Jel onda dobijem malo bodova na usmenom koji se pribrajaju ovima s kolokvija ili mi se snizuje ocjena?

Čisto hipotetski Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 15:14 čet, 20. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vjerujem da ce ti se sniziti ocjena, mozda ne bas na 2, ali na 3.. no who am I to say :oops: :lol: , prof. krcadinac ce to bolje znati :)
Vjerujem da ce ti se sniziti ocjena, mozda ne bas na 2, ali na 3.. no who am I to say Embarassed Laughing , prof. krcadinac ce to bolje znati Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lepi91
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2010. (15:22:23)
Postovi: (C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 13 - 4

PostPostano: 15:43 čet, 20. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolko sam ja skuzio,elementarna se gleda preko bodova,za ocijene i tako usmeni nosi 15 bodova...i onda ako ti imas bez usmenog za 4,mislim da ako znas ona pitanja sa papira onda bi trebao imat 4...
kolko sam ja skuzio,elementarna se gleda preko bodova,za ocijene i tako usmeni nosi 15 bodova...i onda ako ti imas bez usmenog za 4,mislim da ako znas ona pitanja sa papira onda bi trebao imat 4...



_________________
tko rano rani,malo spava
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:50 čet, 20. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Lepi dobro kaze. Na usmenom se ne moze izgubiti bodove stecene na kolokvijima i blicevima. Moze se samo pasti O:)
Lepi dobro kaze. Na usmenom se ne moze izgubiti bodove stecene na kolokvijima i blicevima. Moze se samo pasti Angel



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
lalala5
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 10. 2010. (17:54:28)
Postovi: (3C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 18:43 čet, 20. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sailor m"]a što ako imam 61.75 bodova ukupno i ne želim odg al hoću 3. hoće li mi profesor pokloniti 0.25 bodova kolko mi fali za 3? lol[/quote]

ovo mene isto zanima
recimo (hipotetski) imam 87,5 bodova ukupno (88 je za peticu) jel to onda 4 ili 5?
mozda ide na onu foru zaokruzivanje decimalnih i to pa bi ovo onda bilo 5??? D D D
[quote="sailor m"]a što ako imam 61.75 bodova ukupno i ne želim odg al hoću 3. hoće li mi profesor pokloniti 0.25 bodova kolko mi fali za 3? Laughing[/quote]

ovo mene isto zanima
recimo (hipotetski) imam 87,5 bodova ukupno (88 je za peticu) jel to onda 4 ili 5?
mozda ide na onu foru zaokruzivanje decimalnih i to pa bi ovo onda bilo 5??? Very Happy Very Happy Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sstudentica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2010. (13:18:02)
Postovi: (3A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 12:14 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

gdje ce biti uvidi u kolokvij??
gdje ce biti uvidi u kolokvij??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 12:27 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja vjerujem da ako ti fale ta 1-2 boda za 5, a na usmenom znas apsolutno sve, da bi ti prof. sasvim hladno mogao dati 5. Mislim ono ne vidim razloga zasto ne :)
Ja vjerujem da ako ti fale ta 1-2 boda za 5, a na usmenom znas apsolutno sve, da bi ti prof. sasvim hladno mogao dati 5. Mislim ono ne vidim razloga zasto ne Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lalala5
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 10. 2010. (17:54:28)
Postovi: (3C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 15:25 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jesi siguran??? nadam se da si u pravu
jer kad bih dobila 15 bodova na usmenom fali mi 1.5 bod za onaj prag za 5
iz tvojih usta u Bozje usi D
jesi siguran??? nadam se da si u pravu
jer kad bih dobila 15 bodova na usmenom fali mi 1.5 bod za onaj prag za 5
iz tvojih usta u Bozje usi Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Joker
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2010. (10:19:16)
Postovi: (8C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 11

PostPostano: 15:30 pet, 21. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

haha,mislim da bas i nije tako =D
tj nzm,ali bilo bi smijesno da ekipa dode,joj meni fali bod i pol,meni fale dva,pa ak je njemu dao 5 a meni treba samo pola boda vise,mogu i ja imat 5....cemu onda taj bodovni prag...meni fali 6 bodova za 5 onda,pa to su oni bodovi koje sam izgubila jer sam krivo pomnozila dva broja,da mi je to bilo tocno falila bi mi dva boda,ja bi isto 5!!! =)))))
haha,mislim da bas i nije tako =D
tj nzm,ali bilo bi smijesno da ekipa dode,joj meni fali bod i pol,meni fale dva,pa ak je njemu dao 5 a meni treba samo pola boda vise,mogu i ja imat 5....cemu onda taj bodovni prag...meni fali 6 bodova za 5 onda,pa to su oni bodovi koje sam izgubila jer sam krivo pomnozila dva broja,da mi je to bilo tocno falila bi mi dva boda,ja bi isto 5!!! =)))))


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan