Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

predavanja (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Bioinformatika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
sstudentica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2010. (13:18:02)
Postovi: (3A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:37 čet, 17. 2. 2011    Naslov: predavanja Citirajte i odgovorite

zanima me da li ovaj tjedan ima predavanja iz bioinformatike? i kad su? sutra od 14-16??
zanima me da li ovaj tjedan ima predavanja iz bioinformatike? i kad su? sutra od 14-16??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sailor m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (10:46:13)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 8:37 pet, 18. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima predavanja. počinju u 14h. al ne znam dal su do 16 il 17.
danas su, tj petkom.
ima predavanja. počinju u 14h. al ne znam dal su do 16 il 17.
danas su, tj petkom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
piper at the gates
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 03. 2009. (20:02:03)
Postovi: (1F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 1

PostPostano: 15:03 pet, 4. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

što se tiče tema za seminare, to su ove ovdje http://web.math.hr/nastava/bioinformatika/semtem001.txt il je to od prošlih godina?
što se tiče tema za seminare, to su ove ovdje http://web.math.hr/nastava/bioinformatika/semtem001.txt il je to od prošlih godina?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 20:07 pon, 14. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="piper at the gates"]što se tiče tema za seminare, to su ove ovdje http://web.math.hr/nastava/bioinformatika/semtem001.txt il je to od prošlih godina?[/quote]

Od danas jesu za ovu godinu - tj. profesor je nadopunio teme i upute te stavio rok za predaju seminara.
piper at the gates (napisa):
što se tiče tema za seminare, to su ove ovdje http://web.math.hr/nastava/bioinformatika/semtem001.txt il je to od prošlih godina?


Od danas jesu za ovu godinu - tj. profesor je nadopunio teme i upute te stavio rok za predaju seminara.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
doras
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (09:44:23)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:42 uto, 15. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

A jel se trebamo prijavit negdje za teme ili ?
A jel se trebamo prijavit negdje za teme ili ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 17:34 uto, 15. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Trebali bi, kod profesora. Prosle godine je izvjesio popis tema na vratima kabineta a studenti (odnosno samo jedan predstavnik grupe ako su 2,3 ili 4 studenta radili zajedno) su se potpisali na taj papir na vratima za temu koju zele. Javit cu mu pa ce vjerojatno to uciniti i ove godine. Ako se ne ukaze popis na vratima kabineta za dan-dva, a onda se predbiljezite za temu mailom ili mu dodjite na konzultacije.
Trebali bi, kod profesora. Prosle godine je izvjesio popis tema na vratima kabineta a studenti (odnosno samo jedan predstavnik grupe ako su 2,3 ili 4 studenta radili zajedno) su se potpisali na taj papir na vratima za temu koju zele. Javit cu mu pa ce vjerojatno to uciniti i ove godine. Ako se ne ukaze popis na vratima kabineta za dan-dva, a onda se predbiljezite za temu mailom ili mu dodjite na konzultacije.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
marlen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2007. (23:42:26)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 13 - 3
Lokacija: MedVEšČak

PostPostano: 14:38 sub, 26. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam pitanje u vezi zapisivanja na listu za odabir seminara.

naime, tema koju bismo kolege i ja odabrali, odabrana je već 5 puta pojedinačno tako da ne možemo znati da li je ta tema još uvijek slobodna pošto smo shvatili da se može uzeti maksimalno 4 puta od strane grupa koje mogu sadržavati maksimalno 4 člana.
dakle, velika je šansa da je ta tema odabrana manje od 4 puta.

slična situacija je s temom koja nam je drugi izbor.

da odaberemo neku treću temu ili?
imam pitanje u vezi zapisivanja na listu za odabir seminara.

naime, tema koju bismo kolege i ja odabrali, odabrana je već 5 puta pojedinačno tako da ne možemo znati da li je ta tema još uvijek slobodna pošto smo shvatili da se može uzeti maksimalno 4 puta od strane grupa koje mogu sadržavati maksimalno 4 člana.
dakle, velika je šansa da je ta tema odabrana manje od 4 puta.

slična situacija je s temom koja nam je drugi izbor.

da odaberemo neku treću temu ili?



_________________
u Meni vLaDa LudiLO
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 19:51 sub, 26. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ideja je da se ne upisuje citava (potencijalno cetveroclana) grupa vec predstavnik grupe. Naravno, nije jasno koliko su studenti s time upoznati i pridrzavaju se toga. S obzirom da je tema koja vas interesira izabrana 5 puta my guess je da su je izabrale dvije grupe od kojih se jedna pridrzavala te konvencije a jedna nije, ali to bi jos trebalo provjeriti. Ne znam, vjerojatno je najpametnije da se zapisete (predstavnik vase grupe) i za temu koja vam je prvi izbor i za jednu temu koja je jos slobodna i da zatim pokusate kontaktirati kolege koji su upisani na vama najinteresantniju temu i provjerite kakvo je stanje stvari te nakon toga oslobodite jednu od tema na koje ste se upisali.

Ujedno spominjem ovdje da ukoliko su se neki clanovi grupe svi upisali za neku temu, ucinili bi veliku uslugu kolegama koji jos nisu izabrali teme ako bi otisli obrisati/prekriziti suvisne upise.
Ideja je da se ne upisuje citava (potencijalno cetveroclana) grupa vec predstavnik grupe. Naravno, nije jasno koliko su studenti s time upoznati i pridrzavaju se toga. S obzirom da je tema koja vas interesira izabrana 5 puta my guess je da su je izabrale dvije grupe od kojih se jedna pridrzavala te konvencije a jedna nije, ali to bi jos trebalo provjeriti. Ne znam, vjerojatno je najpametnije da se zapisete (predstavnik vase grupe) i za temu koja vam je prvi izbor i za jednu temu koja je jos slobodna i da zatim pokusate kontaktirati kolege koji su upisani na vama najinteresantniju temu i provjerite kakvo je stanje stvari te nakon toga oslobodite jednu od tema na koje ste se upisali.

Ujedno spominjem ovdje da ukoliko su se neki clanovi grupe svi upisali za neku temu, ucinili bi veliku uslugu kolegama koji jos nisu izabrali teme ako bi otisli obrisati/prekriziti suvisne upise.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Bioinformatika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan