Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature '10./'11.
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
pmli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2009. (12:03:05)
Postovi: (2C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
197 = 203 - 6

PostPostano: 17:53 uto, 21. 9. 2010    Naslov: Demonstrature '10./'11. Citirajte i odgovorite

Demonstrature koje drže Stjepan Šebek i Petar Mlinarić održavaju se [b]ponedjeljkom 18-20[/b].
Čekamo do 18:15 pred oglasnom pločom, pa ako se netko pojavi, krećemo u potragu za slobodnom prostorijom, a inače odlazimo. Ako namjeravate doći nakon 18:15, dogovoriti se za drugi termin ili postaviti jednostavnije pitanje, pošaljite nam mail (na ssebek ili petarmli na student.math.hr).
Demonstrature koje drže Stjepan Šebek i Petar Mlinarić održavaju se ponedjeljkom 18-20.
Čekamo do 18:15 pred oglasnom pločom, pa ako se netko pojavi, krećemo u potragu za slobodnom prostorijom, a inače odlazimo. Ako namjeravate doći nakon 18:15, dogovoriti se za drugi termin ili postaviti jednostavnije pitanje, pošaljite nam mail (na ssebek ili petarmli na student.math.hr).




Zadnja promjena: pmli; 23:29 pet, 4. 3. 2011; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pmli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2009. (12:03:05)
Postovi: (2C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
197 = 203 - 6

PostPostano: 19:30 pon, 27. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]PROMJENA![/b]

Nakon malih modifikacija u našim rasporedima, kolega Šebek i ja smo odlučili promjeniti termin demonstratura u neko nama (a vjerujemo i vama :)) pogodnije doba dana.
Novi termin je [b]četvrtak 12-14[/b].
Ostatak priče je isti kao i gore. Znači, slobodno nam šaljite mail-ove (bilo za najaviti da ćete kasniti, dogovoriti se za neki drugi termin ili postaviti kraće pitanje) i čekamo vas 15 min pred oglasnom pločom.
Ova obavijest će osvanuti sutra na oglasnoj ploči.
PROMJENA!

Nakon malih modifikacija u našim rasporedima, kolega Šebek i ja smo odlučili promjeniti termin demonstratura u neko nama (a vjerujemo i vama Smile) pogodnije doba dana.
Novi termin je četvrtak 12-14.
Ostatak priče je isti kao i gore. Znači, slobodno nam šaljite mail-ove (bilo za najaviti da ćete kasniti, dogovoriti se za neki drugi termin ili postaviti kraće pitanje) i čekamo vas 15 min pred oglasnom pločom.
Ova obavijest će osvanuti sutra na oglasnoj ploči.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fbarl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2010. (19:30:57)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:10 pon, 4. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Denis Husadžić i ja ( Filip Barl ) držat ćemo demonstrature [b]četvrtkom 17-19[/b] sati. Cijenili bismo ako biste svoj dolazak prethodno najavili mailom u kojem biste ukratko predstavili svoja pitanja i probleme. Sigurno ćemo čekati 15min pred oglasnom pločom, ako se nitko i ne najavi. Također, ako vam termin ne odgovara, javite nam mailom pa možda privatno dogovorimo neki drugi termin.

Naši mailovi su dakle denis.husadzic@hotmail.com i filip.barl@gmail.com. Moguće je da će uskoro doći do promjene termina demonstratura - u tom slučaju stavit ćemo obavijest na forum.
Denis Husadžić i ja ( Filip Barl ) držat ćemo demonstrature četvrtkom 17-19 sati. Cijenili bismo ako biste svoj dolazak prethodno najavili mailom u kojem biste ukratko predstavili svoja pitanja i probleme. Sigurno ćemo čekati 15min pred oglasnom pločom, ako se nitko i ne najavi. Također, ako vam termin ne odgovara, javite nam mailom pa možda privatno dogovorimo neki drugi termin.

Naši mailovi su dakle denis.husadzic@hotmail.com i filip.barl@gmail.com. Moguće je da će uskoro doći do promjene termina demonstratura - u tom slučaju stavit ćemo obavijest na forum.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
genchy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2009. (18:32:56)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 18:04 čet, 7. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na isti način kao i kolege iznad, ja ću držati demonstrature [b]petkom 12-14[/b] sati. Dakle, slobodno se najavite na mail eugen@student.math.hr i to je to, naravno, može i neki drugi termin.

Vidimo se!

Eugen Čičković
Na isti način kao i kolege iznad, ja ću držati demonstrature petkom 12-14 sati. Dakle, slobodno se najavite na mail eugen@student.math.hr i to je to, naravno, može i neki drugi termin.

Vidimo se!

Eugen Čičković


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pero Kvrzica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 06. 2010. (12:45:56)
Postovi: (19)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:43 sri, 13. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eugen Čičković i Hermina Petric Maretić držat će demonstrature[b] srijedom 14-16[/b]. Molimo da svoj dolazak najavite mailom i, naravno, vrijedi sve gore već navedeno. Naši mailovi su eugen@student.math.hr i hermina@student.math.hr.
Eugen Čičković i Hermina Petric Maretić držat će demonstrature srijedom 14-16. Molimo da svoj dolazak najavite mailom i, naravno, vrijedi sve gore već navedeno. Naši mailovi su eugen@student.math.hr i hermina@student.math.hr.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fbarl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2010. (19:30:57)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:44 ned, 24. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Denis i ja nećemo držati demonstrature četvrtkom 17-19 sati kroz sljedeća dva tjedna ( dok traju kolokviji ), ukoliko nam se nitko ne najavi mailom. Pošto nam je raspored ovih dana slobodniji, lako se možemo dogovoriti i za neki drugi termin osim tog standardnog, ukoliko želite.
Denis i ja nećemo držati demonstrature četvrtkom 17-19 sati kroz sljedeća dva tjedna ( dok traju kolokviji ), ukoliko nam se nitko ne najavi mailom. Pošto nam je raspored ovih dana slobodniji, lako se možemo dogovoriti i za neki drugi termin osim tog standardnog, ukoliko želite.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pmli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2009. (12:03:05)
Postovi: (2C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
197 = 203 - 6

PostPostano: 14:55 ned, 24. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolega Šebek i ja namjeravamo održati jedne demonstrature tokom kolokvijskog dvotjedna. Složili smo se da bi najpogodniji temin bio četvrtak prije vašeg kolokvija iz LA1 (4.11.). Kako mi imamo svoj kolokvij taj dan, počeli bi u 15h (plus akademska četvrt).
Obvezno se najavite na mail (moj, po mogućnosti, da se kolega i ja ne zivkamo svaki put kad nam se netko javi :)) ako namjeravate doći. Možete predložiti i drugi termin. Redovito pratite forum za moguće promjene.
Očekujemo da ćete do tada porješavati sve što možete naći [url=http://web.math.hr/nastava/la/kolokviji.html]tu[/url] i [url=http://web.math.hr/nastava/la/zadace.html]tu[/url], te da ćete doći s konkretnim pitanjima vezana za konkretne tipove zadataka. :)
Kolega Šebek i ja namjeravamo održati jedne demonstrature tokom kolokvijskog dvotjedna. Složili smo se da bi najpogodniji temin bio četvrtak prije vašeg kolokvija iz LA1 (4.11.). Kako mi imamo svoj kolokvij taj dan, počeli bi u 15h (plus akademska četvrt).
Obvezno se najavite na mail (moj, po mogućnosti, da se kolega i ja ne zivkamo svaki put kad nam se netko javi Smile) ako namjeravate doći. Možete predložiti i drugi termin. Redovito pratite forum za moguće promjene.
Očekujemo da ćete do tada porješavati sve što možete naći tu i tu, te da ćete doći s konkretnim pitanjima vezana za konkretne tipove zadataka. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pmli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2009. (12:03:05)
Postovi: (2C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
197 = 203 - 6

PostPostano: 20:06 pon, 1. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nitko ne šalje mail-ove! :tuuuga:
Pretpostavljam da ste prošli tjedan bili previše zaokupljeni elementarnom da bi ste provirili na ovaj podforum. Stoga pišem ovaj post, u nadi da će neka dobra duša svratiti, poslati mail i rješiti nas muka. :)
Nitko ne šalje mail-ove! Tuuuga je moja pregolema!
Pretpostavljam da ste prošli tjedan bili previše zaokupljeni elementarnom da bi ste provirili na ovaj podforum. Stoga pišem ovaj post, u nadi da će neka dobra duša svratiti, poslati mail i rješiti nas muka. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pero Kvrzica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 06. 2010. (12:45:56)
Postovi: (19)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:14 uto, 16. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

U srijedu, 17.11. kolega i ja necemo biti u mogucnosti odrzati demonstrature, pa molim zainteresirane da mi se za eventualnu nadoknadu jave na mail.
Isto tako, s obzirom da nema puno zainteresiranih za demonstrature dok ne zagusti, obavezno se najavite na mail ako kanite doci, da mi ne dolazimo bezveze. Najave nisu potrebne 2 tjedna prije kolokvija.
U srijedu, 17.11. kolega i ja necemo biti u mogucnosti odrzati demonstrature, pa molim zainteresirane da mi se za eventualnu nadoknadu jave na mail.
Isto tako, s obzirom da nema puno zainteresiranih za demonstrature dok ne zagusti, obavezno se najavite na mail ako kanite doci, da mi ne dolazimo bezveze. Najave nisu potrebne 2 tjedna prije kolokvija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pmli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2009. (12:03:05)
Postovi: (2C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
197 = 203 - 6

PostPostano: 21:28 uto, 21. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj četvrtak Šebek i ja nemamo nikakva predavanja, tako da je najava za ovotjedne demonstrature OBVEZNA. Jednostavno pošaljite mail nekome od nas. U poruci i dodajte kada bi htjeli da počnu demonstrature.
Naravno, ako se nitko ne javi, mi ostajemo doma spavati. :D
Ovaj četvrtak Šebek i ja nemamo nikakva predavanja, tako da je najava za ovotjedne demonstrature OBVEZNA. Jednostavno pošaljite mail nekome od nas. U poruci i dodajte kada bi htjeli da počnu demonstrature.
Naravno, ako se nitko ne javi, mi ostajemo doma spavati. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fbarl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2010. (19:30:57)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:16 sri, 12. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo što je pmli rekao odnosi se i na demonstrature koje inače držim četvrtkom s Denisom ( 17-19h ). Dakle demonstratura ovih tjedana neće biti ukoliko se nitko ne najavi.
Ovo što je pmli rekao odnosi se i na demonstrature koje inače držim četvrtkom s Denisom ( 17-19h ). Dakle demonstratura ovih tjedana neće biti ukoliko se nitko ne najavi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Flame
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 08. 2009. (02:14:39)
Postovi: (53)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
19 = 23 - 4

PostPostano: 21:21 uto, 18. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolega Barl i ja cemo sutra, 19.1., odrzati demonstrature u [b]15:30[/b]. Nalazimo se, standardno, pred oglasnom plocom i trazimo slobodnu predavaonu.
Termin je takav kakav je, i mi bismo htjeli popiti kavu poslije kolokvija :D

Ispricavam se sto je obavijest stavljena relativno kasno.
Kolega Barl i ja cemo sutra, 19.1., odrzati demonstrature u 15:30. Nalazimo se, standardno, pred oglasnom plocom i trazimo slobodnu predavaonu.
Termin je takav kakav je, i mi bismo htjeli popiti kavu poslije kolokvija Very Happy

Ispricavam se sto je obavijest stavljena relativno kasno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
pmli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2009. (12:03:05)
Postovi: (2C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
197 = 203 - 6

PostPostano: 20:29 sub, 12. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uskoro će novi semestar, a time i još demonstratura. :w00t: :greenstars: :party:

Termin demonstratura kolege Šebeka i Mlinarića je [b]srijeda 12-14[/b]. Nažalost, ovaj termin nam nije idealan kao prošli, pa je [b]najava obvezna[/b] najkasnije dan prije (ako mislite doći nakon 12:15, i to napomenite). Samo pošaljite mail na poznato mjesto (ssebek ili petarmli na student.math.hr). Također, možete nam slati pitanja na iste adrese.
Uskoro će novi semestar, a time i još demonstratura. w00t! Green stars Tuluuuuum!!!

Termin demonstratura kolege Šebeka i Mlinarića je srijeda 12-14. Nažalost, ovaj termin nam nije idealan kao prošli, pa je najava obvezna najkasnije dan prije (ako mislite doći nakon 12:15, i to napomenite). Samo pošaljite mail na poznato mjesto (ssebek ili petarmli na student.math.hr). Također, možete nam slati pitanja na iste adrese.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pmli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2009. (12:03:05)
Postovi: (2C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
197 = 203 - 6

PostPostano: 16:45 sub, 19. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Opet, kao i prošli semestar, kolega Šebek i ja smo odlučiti promijeniti temin. Možda se opametimo do sljedeće godine. :silly:

Novi termin je [size=18][b][color=red]petak 8-10[/color][/b][/size]. Trebalo bi biti jasno da je najava i dalje [b]obvezna[/b] (recite i kad želite da počnemo). Ako se možemo pouzdati u raspored, neće biti problem naći slobodnu predavaonicu. :D

Ovaj termin i dalje sve grupe mogu posjetiti. Ako imate zadatke, a neda vam se rano buditi, imate forum i naše mail-ove.
Opet, kao i prošli semestar, kolega Šebek i ja smo odlučiti promijeniti temin. Možda se opametimo do sljedeće godine. #Silly

Novi termin je petak 8-10. Trebalo bi biti jasno da je najava i dalje obvezna (recite i kad želite da počnemo). Ako se možemo pouzdati u raspored, neće biti problem naći slobodnu predavaonicu. Very Happy

Ovaj termin i dalje sve grupe mogu posjetiti. Ako imate zadatke, a neda vam se rano buditi, imate forum i naše mail-ove.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
genchy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2009. (18:32:56)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 18:58 sub, 19. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja nastavljam sa demonstraturama ovaj semestar, sluzbeni termin je u cetvrtak u 13 sati, no predlazem da se svakako cujemo mailom prije nego dođete jer cemo se lako dogovoriti i za neki pogodniji termin,

Pozdrav,

Eugen Čičković
I ja nastavljam sa demonstraturama ovaj semestar, sluzbeni termin je u cetvrtak u 13 sati, no predlazem da se svakako cujemo mailom prije nego dođete jer cemo se lako dogovoriti i za neki pogodniji termin,

Pozdrav,

Eugen Čičković


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fbarl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2010. (19:30:57)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:32 ned, 27. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolega Denis Husadžić i ja nastavljamo držati demonstrature iz LA [b]četvrtkom 17-19[/b] sati. Sastanak je pred oglasnom pločom. Najavljivanje mailom je odsada obavezno ( dakle na denis.husadzic@hotmail.com ili filip.barl@gmail.com ), a bilo bi poželjno obavijestiti nas otprilike i o zadacima koje želite da pokažemo. Kao i prije, možete nam mailom slati pitanja glede gradiva ili zadataka ili eventualnog dogovora izvanrednih termina demonstratura.
Kolega Denis Husadžić i ja nastavljamo držati demonstrature iz LA četvrtkom 17-19 sati. Sastanak je pred oglasnom pločom. Najavljivanje mailom je odsada obavezno ( dakle na denis.husadzic@hotmail.com ili filip.barl@gmail.com ), a bilo bi poželjno obavijestiti nas otprilike i o zadacima koje želite da pokažemo. Kao i prije, možete nam mailom slati pitanja glede gradiva ili zadataka ili eventualnog dogovora izvanrednih termina demonstratura.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Pero Kvrzica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 06. 2010. (12:45:56)
Postovi: (19)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:10 ned, 20. 3. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hermina Petric Maretić drži demonstrature utorkom 13-15. Vjerojatno necu biti na faksu prije toga, pa je obavezna najava mejlom dan prije, a pozeljno je i da u tom mejlu napisete zadatke koji vas muce
Hermina Petric Maretić drži demonstrature utorkom 13-15. Vjerojatno necu biti na faksu prije toga, pa je obavezna najava mejlom dan prije, a pozeljno je i da u tom mejlu napisete zadatke koji vas muce


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pmli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 11. 2009. (12:03:05)
Postovi: (2C8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
197 = 203 - 6

PostPostano: 18:35 ned, 15. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zbog nekih poprilično nepredvidljivih razloga, Šebek i ja ovaj petak nismo održali demonstrature, iako se par ljudi izjasnilo željnim prisustvovanja. Stoga ćemo dodatno održati demonstrature u [u]četvrtak 19.5. od 12 do 14 sati[/u].
Svi ste pozvani!
Zbog nekih poprilično nepredvidljivih razloga, Šebek i ja ovaj petak nismo održali demonstrature, iako se par ljudi izjasnilo željnim prisustvovanja. Stoga ćemo dodatno održati demonstrature u četvrtak 19.5. od 12 do 14 sati.
Svi ste pozvani!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan