Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Polaganje kolegija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 7:20 sri, 8. 6. 2011    Naslov: Polaganje kolegija Citirajte i odgovorite

Zanima me zbraja li se broj bodova iz 1,2 kolokvija + zadace pa onda racuna ukupan broj bodova i prema tome se gleda je li student prosao, dobio 2,3,4,5 ili se zadace racunaju tek ako se na kolokvijima skupi vise od 50? Na math.hr ima tamo neki pdf sa nacinom izvodenja ovosemestralnih kolegija, i pod EM2 ne pise nista o tome da se zadace iskljucuju iz ukupne sume... I kakva je situacija s tim zadacama, svi dobiju 10 bodova ako predaju sve zadace i to je to?
Zanima me zbraja li se broj bodova iz 1,2 kolokvija + zadace pa onda racuna ukupan broj bodova i prema tome se gleda je li student prosao, dobio 2,3,4,5 ili se zadace racunaju tek ako se na kolokvijima skupi vise od 50? Na math.hr ima tamo neki pdf sa nacinom izvodenja ovosemestralnih kolegija, i pod EM2 ne pise nista o tome da se zadace iskljucuju iz ukupne sume... I kakva je situacija s tim zadacama, svi dobiju 10 bodova ako predaju sve zadace i to je to?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
snow100
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2011. (21:22:48)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:59 sri, 8. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa kaj nije za prolaz 45 bodova?

koliko ja znam zadace se uvijek racunaju tek kad skupis dovoljan broj bodova na kolokvijima za prolaz....
pa kaj nije za prolaz 45 bodova?

koliko ja znam zadace se uvijek racunaju tek kad skupis dovoljan broj bodova na kolokvijima za prolaz....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
piccola
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2009. (15:39:50)
Postovi: (D7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 8

PostPostano: 10:28 sri, 8. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

da,45 je za prolaz...a zadaće su dodatni bodovi...
da,45 je za prolaz...a zadaće su dodatni bodovi...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 10:58 sri, 8. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobro posto vidim da ljudi vole odgovarati bez da procitaju moj post do kraja, evo linka: http://www.math.hr/lgs.axd?t=16&id=2875 .

Sada nadite u tom pdf-u EM2 i pogledajte sto kaze (znaci za 2 je 50 bodova) i ne pise nista da se zadace ne racunaju (kao sto pise ispod toga za Prog2, gdje je tocno navedeno "na kolokvijskom dijelu je nuzno skupiti toliko i toliko za prolaz"...
Dobro posto vidim da ljudi vole odgovarati bez da procitaju moj post do kraja, evo linka: http://www.math.hr/lgs.axd?t=16&id=2875 .

Sada nadite u tom pdf-u EM2 i pogledajte sto kaze (znaci za 2 je 50 bodova) i ne pise nista da se zadace ne racunaju (kao sto pise ispod toga za Prog2, gdje je tocno navedeno "na kolokvijskom dijelu je nuzno skupiti toliko i toliko za prolaz"...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
piccola
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2009. (15:39:50)
Postovi: (D7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 8

PostPostano: 11:52 sri, 8. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne znam kako ide s bodovima ove godine, ali znam da smo se i mi prošle godine do zadnjeg trena mislili što će bit s ocjenama... na kraju smo tek saznali da nije bilo potrebno skupit 50 bodova na kolokvijima nego iz svega zajedno...
znači, za prolaz je bilo potrebno 50 ukupno...
evo sad sam malo provjeravala rezultate i forum od prošle god i tako piše...

ne znam jel se situacija ove godine mijenja ili ne... ipak vi to provjerite za svaki slučaj jer na stranici ništa ne piše, a na elementarnoj se pravila iz semestra u semestar mijenjaju...
ne znam kako ide s bodovima ove godine, ali znam da smo se i mi prošle godine do zadnjeg trena mislili što će bit s ocjenama... na kraju smo tek saznali da nije bilo potrebno skupit 50 bodova na kolokvijima nego iz svega zajedno...
znači, za prolaz je bilo potrebno 50 ukupno...
evo sad sam malo provjeravala rezultate i forum od prošle god i tako piše...

ne znam jel se situacija ove godine mijenja ili ne... ipak vi to provjerite za svaki slučaj jer na stranici ništa ne piše, a na elementarnoj se pravila iz semestra u semestar mijenjaju...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan