Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

raspored
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
marbaric
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2007. (23:43:27)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2

PostPostano: 17:00 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo mi zaista nije jasno,preklapaju mi se Didaktika i Metrički prostori i to točno u sat,a oba predmeta se slušaju na diplomskom!kome se obratit za to?
Ovo mi zaista nije jasno,preklapaju mi se Didaktika i Metrički prostori i to točno u sat,a oba predmeta se slušaju na diplomskom!kome se obratit za to?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jkrstic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2009. (19:28:31)
Postovi: (AC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8
Lokacija: Somewhere in time

PostPostano: 17:57 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Seminar - Zivotopisi mat. se nikako ne moze uklopiti sa metrickim i euklidskim prostorima. Sta ne nedostaje u rasporedu jedan sat metrickih prostora??
Seminar - Zivotopisi mat. se nikako ne moze uklopiti sa metrickim i euklidskim prostorima. Sta ne nedostaje u rasporedu jedan sat metrickih prostora??



_________________
You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
marbaric
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2007. (23:43:27)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2

PostPostano: 18:02 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da ne. Ali ovo mi zaista nije jasno,jer didaktitku i metričke sluša 1. godina diplomskog na nastavničkom smjeru!
Mislim da ne. Ali ovo mi zaista nije jasno,jer didaktitku i metričke sluša 1. godina diplomskog na nastavničkom smjeru!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivy=)
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2007. (14:00:45)
Postovi: (34)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 18:06 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marbaric"]Ovo mi zaista nije jasno,preklapaju mi se Didaktika i Metrički prostori i to točno u sat,a oba predmeta se slušaju na diplomskom!kome se obratit za to?[/quote]

evo gledam raspored za nastavnicki smjer matematika i nema preklapanja... Didaktika je u cetvrtak od 12-15, a dole pise da su Metricki prostori (Stimac) pet 12-14 004

jedino ako mislis za neki drugi smjer
[quote="marbaric"]Ovo mi zaista nije jasno,preklapaju mi se Didaktika i Metrički prostori i to točno u sat,a oba predmeta se slušaju na diplomskom!kome se obratit za to?[/quote]

evo gledam raspored za nastavnicki smjer matematika i nema preklapanja... Didaktika je u cetvrtak od 12-15, a dole pise da su Metricki prostori (Stimac) pet 12-14 004

jedino ako mislis za neki drugi smjer


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marbaric
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2007. (23:43:27)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2

PostPostano: 18:09 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

To su predavanja,a vježbe nam drži Iljazović i to je četvrtkom.
To su predavanja,a vježbe nam drži Iljazović i to je četvrtkom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Inara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 05. 2010. (21:12:35)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 18:12 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne, nego vam vježbe drži Petrović ponedjeljkom.
Ne, nego vam vježbe drži Petrović ponedjeljkom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivy=)
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2007. (14:00:45)
Postovi: (34)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 18:14 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

to gledas za 3.god, za 4.god diplomski su vjezbe ponedjeljkom od 18-19 i drzi Petrovic

ovo sto pise za 3.god su predavanja i vjezbe koje drzi Iljazovic... bar je tako bilo prosle godine, 2 sata tjedno predavanja i 1 sat vjezbi

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes[/color][/size]

evo neko je bio brzi s odgovorom )
to gledas za 3.god, za 4.god diplomski su vjezbe ponedjeljkom od 18-19 i drzi Petrovic

ovo sto pise za 3.god su predavanja i vjezbe koje drzi Iljazovic... bar je tako bilo prosle godine, 2 sata tjedno predavanja i 1 sat vjezbi

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

evo neko je bio brzi s odgovorom Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
viki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (08:53:07)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 21:03 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

kome se mozemo javiti ako imamo neku koliziju?
kome se mozemo javiti ako imamo neku koliziju?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
malena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 03. 2009. (16:43:42)
Postovi: (62)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 8
Lokacija: ...

PostPostano: 21:51 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni se metricki i euklidski preklapaju i predavanje i vjezbe. htjela bih biti prisutna i na jednom i na drugom kolegiju. kome da se obratim??
meni se metricki i euklidski preklapaju i predavanje i vjezbe. htjela bih biti prisutna i na jednom i na drugom kolegiju. kome da se obratim??



_________________
Titanic
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
chinchi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 02. 2005. (00:15:30)
Postovi: (B2)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 21:57 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za 2. godinu diplomskog studija, mat. i inf. nastavnički na rasporedu je Metodika nastave matematike 1, to je višak. Ali nema prakse iz matematike na rasporedu.
Za 2. godinu diplomskog studija, mat. i inf. nastavnički na rasporedu je Metodika nastave matematike 1, to je višak. Ali nema prakse iz matematike na rasporedu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivy=)
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2007. (14:00:45)
Postovi: (34)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 22:14 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo tu imaju pitanja vezana uz promjene grupa, pa provjerite
http//degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=17053

sva sreca za metricke i euklidske ima dosta grupa, jer to slusaju oba smjera
evo tu imaju pitanja vezana uz promjene grupa, pa provjerite
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=17053

sva sreca za metricke i euklidske ima dosta grupa, jer to slusaju oba smjera


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bucko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2007. (20:55:30)
Postovi: (A9)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 22:31 sri, 7. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jesu predavanja i vježbe iz metričkih kod Iljazoviča obavezni? preklapa mi se s nechim a nemam se gdje prebacit :shock:
jesu predavanja i vježbe iz metričkih kod Iljazoviča obavezni? preklapa mi se s nechim a nemam se gdje prebacit Shocked



_________________
bucko
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jkrstic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2009. (19:28:31)
Postovi: (AC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8
Lokacija: Somewhere in time

PostPostano: 11:17 čet, 8. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jkrstic"]Seminar - Zivotopisi mat. se nikako ne moze uklopiti sa metrickim i euklidskim prostorima. Sta ne nedostaje u rasporedu jedan sat metrickih prostora??[/quote]

pardon,ne euklidskim prostorima,nego primjenjenom matematickom analizom... :oops:
jkrstic (napisa):
Seminar - Zivotopisi mat. se nikako ne moze uklopiti sa metrickim i euklidskim prostorima. Sta ne nedostaje u rasporedu jedan sat metrickih prostora??


pardon,ne euklidskim prostorima,nego primjenjenom matematickom analizom... Embarassed



_________________
You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
mona
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 05. 2010. (14:16:12)
Postovi: (43)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 2

PostPostano: 13:06 čet, 8. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se poklapaju Umjetna inteligencija i Teorija igara - kao izborni na računarstvu, oba su utorkom od 8-11h...
Meni se poklapaju Umjetna inteligencija i Teorija igara - kao izborni na računarstvu, oba su utorkom od 8-11h...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 14:01 čet, 8. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Teorija igara je izborni na drugoj godini. Umjetna inteligencija je na prvoj. Ako slusas oboje, izuzetak si, a ne pravilo, pa se trebas dogovoriti s profesorima oko toga sto ces, kako ces - ili upisati neki drugi izborni.

Meni se tako poklapaju predavanja iz dva OBAVEZNA kolegija - jedan s 1. godine (Gradja racunala), jedan s 2. (Kriptografija) - ali sto mogu kad se radi samo o grupi studenata koja nije polozila Gradju s 1. godine pa sada slusa oboje istovremeno - vidjet cu s profesorima sto cu s tim (mozda ici jedan tjedan na jedno, drugi na drugo - ne znam, vidjet cemo).
Teorija igara je izborni na drugoj godini. Umjetna inteligencija je na prvoj. Ako slusas oboje, izuzetak si, a ne pravilo, pa se trebas dogovoriti s profesorima oko toga sto ces, kako ces - ili upisati neki drugi izborni.

Meni se tako poklapaju predavanja iz dva OBAVEZNA kolegija - jedan s 1. godine (Gradja racunala), jedan s 2. (Kriptografija) - ali sto mogu kad se radi samo o grupi studenata koja nije polozila Gradju s 1. godine pa sada slusa oboje istovremeno - vidjet cu s profesorima sto cu s tim (mozda ici jedan tjedan na jedno, drugi na drugo - ne znam, vidjet cemo).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
bleki88
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 09. 2009. (17:13:58)
Postovi: (27)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 15:10 čet, 8. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, meni takodjer dva obavezna na racunarstvu. Oblikovanje i analiza algoritama i Interpretacija programa... Nadala sam se da ce se raspored jos mijenjati... :(
Da, meni takodjer dva obavezna na racunarstvu. Oblikovanje i analiza algoritama i Interpretacija programa... Nadala sam se da ce se raspored jos mijenjati... Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mona
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 05. 2010. (14:16:12)
Postovi: (43)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 2

PostPostano: 18:43 čet, 8. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znam da sam izuzetak, ali mislim da ima dosta studenata koji slušaju kolegije s prve i druge godine računarstva, a grupa studenata koja je pala građu je malo veća grupa, pa ako se može nešto napravit u bilokojem od ova dva slučaja, bilo bi super... Ako će tolerirat da se jednom dolazi na jedan kolegij, drugi put na drugi, i to bi bilo okej ;)

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

I tko je ovaj profesor Ivek Ivan što drži Umjetnu inteligenciju?? Zar postoji takav? :?
Znam da sam izuzetak, ali mislim da ima dosta studenata koji slušaju kolegije s prve i druge godine računarstva, a grupa studenata koja je pala građu je malo veća grupa, pa ako se može nešto napravit u bilokojem od ova dva slučaja, bilo bi super... Ako će tolerirat da se jednom dolazi na jedan kolegij, drugi put na drugi, i to bi bilo okej Wink

Added after 2 minutes:

I tko je ovaj profesor Ivek Ivan što drži Umjetnu inteligenciju?? Zar postoji takav? Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
chinchi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 02. 2005. (00:15:30)
Postovi: (B2)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 21:22 čet, 8. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Izuzeci ili ne, stalno nam se govori da vise godine kao takve ne postoje, vec kolegiji unutar studijskog programa i njihovi sljedbenici. Pa mi je logicno da se omoguci bilo koja kombinacija slusanja predmeta sa dvije godine koje slijede jedna iza druge, a koji ne uvjetuju jedan drugog. Pa cak i ako su izborni u pitanju, al po mogucnosti za obavezne da to vrijedi.
Ja sam bila ljuta sto su upisi bili u sedmom mjesecu, jer pojma nisam imala sta uzet od izbornih i hoce li mi se sta preklapat, i evo, sad ispada da hoce. OK, ja mogu vjerojatno pisat molbu za promjenu nekog izbornog kolegija, al mislim da je hrpa drugih studenata u slicnoj situaciji, pa se il moraju pomirit s tim, il referadu ponovno zatrpat molbama. Ali u svemu tome mi se ne sviđa ni to da raspored ikome uvjetuje koji ce izborni uzimat. Valjda bi se izborni trebali uzimat zbog interesa za neko područje, jer inace ne vidim smisao postojanja izbornih kolegija.
Izuzeci ili ne, stalno nam se govori da vise godine kao takve ne postoje, vec kolegiji unutar studijskog programa i njihovi sljedbenici. Pa mi je logicno da se omoguci bilo koja kombinacija slusanja predmeta sa dvije godine koje slijede jedna iza druge, a koji ne uvjetuju jedan drugog. Pa cak i ako su izborni u pitanju, al po mogucnosti za obavezne da to vrijedi.
Ja sam bila ljuta sto su upisi bili u sedmom mjesecu, jer pojma nisam imala sta uzet od izbornih i hoce li mi se sta preklapat, i evo, sad ispada da hoce. OK, ja mogu vjerojatno pisat molbu za promjenu nekog izbornog kolegija, al mislim da je hrpa drugih studenata u slicnoj situaciji, pa se il moraju pomirit s tim, il referadu ponovno zatrpat molbama. Ali u svemu tome mi se ne sviđa ni to da raspored ikome uvjetuje koji ce izborni uzimat. Valjda bi se izborni trebali uzimat zbog interesa za neko područje, jer inace ne vidim smisao postojanja izbornih kolegija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
niky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2008. (17:08:33)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 5

PostPostano: 22:36 čet, 8. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zasto se kvaziparcijala odobrava ako je u koliziji s drugim kolegijima, nebi da nam je besplatna plus molba za parcijalu 200kn.
Radije nek ukinu i svi sretni.
Zasto se kvaziparcijala odobrava ako je u koliziji s drugim kolegijima, nebi da nam je besplatna plus molba za parcijalu 200kn.
Radije nek ukinu i svi sretni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vip
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2007. (17:53:31)
Postovi: (8E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 8:51 pet, 9. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja slušam predmete samo sa svoje godine tako da nema preklapanja ali nije mi jasno da cijela grupa ima rupu od 6 sati i drugi dan 5 sati... nije se mogao složiti normalan raspored ni za predmete s iste godine? :shock: :shock:
Ja slušam predmete samo sa svoje godine tako da nema preklapanja ali nije mi jasno da cijela grupa ima rupu od 6 sati i drugi dan 5 sati... nije se mogao složiti normalan raspored ni za predmete s iste godine? Shocked Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan