Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

nastavnički smjer
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
biba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (19:53:02)
Postovi: (45)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 11:29 sri, 13. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li se zna kada je popravni kolokvij??
Da li se zna kada je popravni kolokvij??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanak1111
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 03. 2007. (17:57:37)
Postovi: (22)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 13:19 sri, 13. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna li se kada će rezultati?
zna li se kada će rezultati?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kslaven
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2010. (18:07:06)
Postovi: (52)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 36 - 3

PostPostano: 13:31 sri, 13. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rezultati će biti idući tjedan. S obzirom da mene tada nema, ispravit ću svoje zadatke (1. & 3.) prije ovog petka i staviti uvid u 1. i 3. zadatak ovaj petak popodne. Točan termin će uskoro pisati na službenom webu.

[quote="gest"]Meni je stalno ispadalo nešto čudno pa sam išao provjeravat SVA ona pravila kad je nešto prsten, budući da sam imao vremena podosta :)

i ispalo mi da ne vrijedi distributivnost

PS:govorim za grupu B

možda da se razmisli o opciji da se svima da nešto sitno bodova na tom zadatku jer ljudi su tu masovno svašta dobivali...i oni koji su dobili da je potprsten, barem oni s kojima sam razgovarao, su dobili na skroz drugačiji način i zanemarivali su predznak

sad eto, odluka je na profesoru i asistentu[/quote]

Svaka čast na provjeravanju svih aksioma, ali s obzirom da se radi o kompleksnim brojevima (pretpostavljam da govorite o 4. zadatku) distributivnost mora vrijediti.
Rezultati će biti idući tjedan. S obzirom da mene tada nema, ispravit ću svoje zadatke (1. & 3.) prije ovog petka i staviti uvid u 1. i 3. zadatak ovaj petak popodne. Točan termin će uskoro pisati na službenom webu.

gest (napisa):
Meni je stalno ispadalo nešto čudno pa sam išao provjeravat SVA ona pravila kad je nešto prsten, budući da sam imao vremena podosta Smile

i ispalo mi da ne vrijedi distributivnost

PS:govorim za grupu B

možda da se razmisli o opciji da se svima da nešto sitno bodova na tom zadatku jer ljudi su tu masovno svašta dobivali...i oni koji su dobili da je potprsten, barem oni s kojima sam razgovarao, su dobili na skroz drugačiji način i zanemarivali su predznak

sad eto, odluka je na profesoru i asistentu


Svaka čast na provjeravanju svih aksioma, ali s obzirom da se radi o kompleksnim brojevima (pretpostavljam da govorite o 4. zadatku) distributivnost mora vrijediti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
gest
Gost





PostPostano: 13:52 sri, 13. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kslaven"]

Svaka čast na provjeravanju svih aksioma, ali s obzirom da se radi o kompleksnim brojevima (pretpostavljam da govorite o 4. zadatku) distributivnost mora vrijediti.[/quote]

a šteta onda :)

sad idem živjet u nadi da će profesor biti darežljiviji nego na prvom kolokviju :D
kslaven (napisa):


Svaka čast na provjeravanju svih aksioma, ali s obzirom da se radi o kompleksnim brojevima (pretpostavljam da govorite o 4. zadatku) distributivnost mora vrijediti.


a šteta onda Smile

sad idem živjet u nadi da će profesor biti darežljiviji nego na prvom kolokviju Very Happy


[Vrh]
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 13:56 sri, 13. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ivanak1111"]zna li se kada će rezultati?[/quote]
Stavljena je obavijest na webu a glasi ovako:

Bodovi za 1. i 3. zadatak 2. kolokvija za profesorski smjer će biti objavljeni ovdje do četvrtka, 14. lipnja, u 15 sati. Uvid u 1. i 3. zadatak će biti u petak, 15. lipnja, u 16:30, kod asistenta Kožića (ured 207). Potpuni rezultati kolokvija će biti objavljeni idući tjedan.
ivanak1111 (napisa):
zna li se kada će rezultati?

Stavljena je obavijest na webu a glasi ovako:

Bodovi za 1. i 3. zadatak 2. kolokvija za profesorski smjer će biti objavljeni ovdje do četvrtka, 14. lipnja, u 15 sati. Uvid u 1. i 3. zadatak će biti u petak, 15. lipnja, u 16:30, kod asistenta Kožića (ured 207). Potpuni rezultati kolokvija će biti objavljeni idući tjedan.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 15:45 sri, 13. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

došla je i nadopuna, svi rezultati bit će do ponedjeljka u 13:00.
došla je i nadopuna, svi rezultati bit će do ponedjeljka u 13:00.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
did_
Gost





PostPostano: 22:35 sri, 13. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li se zna kada ce biti zavrsni pismeni? Prije ili poslije popravnog?
Da li se zna kada ce biti zavrsni pismeni? Prije ili poslije popravnog?


[Vrh]
Serious Sam
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2009. (15:08:32)
Postovi: (5C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 6 - 9

PostPostano: 1:04 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nadao sam se da ce asistent Kozic ispravljat vise zadataka. Za svoj 2. i 4. zadatak sad ne ocekujem skoro nista kad znam da profesor ispravlja. :(
Nadao sam se da ce asistent Kozic ispravljat vise zadataka. Za svoj 2. i 4. zadatak sad ne ocekujem skoro nista kad znam da profesor ispravlja. Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 7:47 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam cuo da na usmenom kod prof niko ne prodje, pa me sam zanima jel to istina kaj sam cuo?
ja sam cuo da na usmenom kod prof niko ne prodje, pa me sam zanima jel to istina kaj sam cuo?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 8:00 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]U utorak 19. lipnja, do 15 sati, na vratima kabineta prof. Širole bit će točan raspored studenata koji moraju doći na usmeni završni ispit, [b]kao i onih kojima će usmeni ispit eventualno biti dozvoljen kao mogućnost odgovora za bolju ocjenu[/b]. Sami usmeni ispiti odrćat će se 27. i 28. lipnja, te po potrebi i 29. lipnja.[/quote]

Jel to znači da će studenti koji bi mogli odgovarat za veću ocjenu morat na taj usmeni ili će moći reći na upisima već: "Pišite 2"? :)
Citat:
U utorak 19. lipnja, do 15 sati, na vratima kabineta prof. Širole bit će točan raspored studenata koji moraju doći na usmeni završni ispit, kao i onih kojima će usmeni ispit eventualno biti dozvoljen kao mogućnost odgovora za bolju ocjenu. Sami usmeni ispiti odrćat će se 27. i 28. lipnja, te po potrebi i 29. lipnja.


Jel to znači da će studenti koji bi mogli odgovarat za veću ocjenu morat na taj usmeni ili će moći reći na upisima već: "Pišite 2"? Smile


[Vrh]
Lupiga
Gost





PostPostano: 8:39 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]ja sam cuo da na usmenom kod prof niko ne prodje, pa me sam zanima jel to istina kaj sam cuo?[/quote]

Treba znati sve iz predavanja, a onda i malo više. Dobitna kombinacija ti je jedino ako je jako jako jako lijep dan + profesor je jako jako dobre volje + zbilja znas sve (mogao bi ponoviti i dokaz posljednjeg Fermatovog teorema). Dobro, dokaz Goldbachove slutnje zadnjih godina profesor ne pita toliko često pošto je odlučio malo smanjiti kriterije ( Bolonja i sve to... ). Uglavnom ako su ti mama Mary Fairfax Sommerville a stari Leibniz mozda imas neke minimalne sanse proci (no to je vise manje nevjerojatno posto su oboje vec mrtvi stoljecima a i da zbilja imas te gene vec bi prosao na kolokvijima).


Upozorenje: mozda zvuci komicno no ovo je zbilja realno stanje stvari.
Anonymous (napisa):
ja sam cuo da na usmenom kod prof niko ne prodje, pa me sam zanima jel to istina kaj sam cuo?


Treba znati sve iz predavanja, a onda i malo više. Dobitna kombinacija ti je jedino ako je jako jako jako lijep dan + profesor je jako jako dobre volje + zbilja znas sve (mogao bi ponoviti i dokaz posljednjeg Fermatovog teorema). Dobro, dokaz Goldbachove slutnje zadnjih godina profesor ne pita toliko često pošto je odlučio malo smanjiti kriterije ( Bolonja i sve to... ). Uglavnom ako su ti mama Mary Fairfax Sommerville a stari Leibniz mozda imas neke minimalne sanse proci (no to je vise manje nevjerojatno posto su oboje vec mrtvi stoljecima a i da zbilja imas te gene vec bi prosao na kolokvijima).


Upozorenje: mozda zvuci komicno no ovo je zbilja realno stanje stvari.


[Vrh]
marlen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2007. (23:42:26)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 13 - 3
Lokacija: MedVEšČak

PostPostano: 9:15 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]ja sam cuo da na usmenom kod prof niko ne prodje, pa me sam zanima jel to istina kaj sam cuo?[/quote]

no, no Lupiga. Nemojmo pretjerivati.
Nije baš potpuna istina da nitko ne prođe. Većina ne prođe.
Prošle godine je na usmenom nakon popravnog prolaznost bila 2/16 (s tim da se nije svih 16 ljudi pojavilo na usmenom).
Nakon kolokvija, dakle bez popravnog kolokvija, prolaznost na usmenom je bila znatno veća.
Recimo da je profesor skloniji studentima koji su na redovnim kolokvijima skupili između 35-45 bodova nego onima koji su išli na popravni s npr 23 boda.
To je i sam rekao na predavanjima. Rekao je da ne "čaćka" ako je vidio da je neko radio kroz semestar a da čaćka u suprotnom.
Pretpostavljam da taj naš rad procjenjuje na temelju rezultata a vi procijenite je li to u redu ili nije.
Ali nije istina da nije moguće proći na usmenom.

Profesor sve pita, posebno teoreme o izomorfizmima i dokaze istih. To se baš mora jako dobro znati i razumijeti dokaze.
Izdvojila bih još: klase i relacije, Lagrangeov tm, kvocijentne grupe i kvoc. prstene, direktan produkt i direktna suma grupa i prstena, polja.
To je ono osnovno što svakoga pita. Naravno da uz to moraš znati sve definicije, primjere svake moguće strukture i 100% vladati gradivom.
Jer, ako nešto ne razumiješ baš skroz, profesor će to skužiti! :D :D
Anonymous (napisa):
ja sam cuo da na usmenom kod prof niko ne prodje, pa me sam zanima jel to istina kaj sam cuo?


no, no Lupiga. Nemojmo pretjerivati.
Nije baš potpuna istina da nitko ne prođe. Većina ne prođe.
Prošle godine je na usmenom nakon popravnog prolaznost bila 2/16 (s tim da se nije svih 16 ljudi pojavilo na usmenom).
Nakon kolokvija, dakle bez popravnog kolokvija, prolaznost na usmenom je bila znatno veća.
Recimo da je profesor skloniji studentima koji su na redovnim kolokvijima skupili između 35-45 bodova nego onima koji su išli na popravni s npr 23 boda.
To je i sam rekao na predavanjima. Rekao je da ne "čaćka" ako je vidio da je neko radio kroz semestar a da čaćka u suprotnom.
Pretpostavljam da taj naš rad procjenjuje na temelju rezultata a vi procijenite je li to u redu ili nije.
Ali nije istina da nije moguće proći na usmenom.

Profesor sve pita, posebno teoreme o izomorfizmima i dokaze istih. To se baš mora jako dobro znati i razumijeti dokaze.
Izdvojila bih još: klase i relacije, Lagrangeov tm, kvocijentne grupe i kvoc. prstene, direktan produkt i direktna suma grupa i prstena, polja.
To je ono osnovno što svakoga pita. Naravno da uz to moraš znati sve definicije, primjere svake moguće strukture i 100% vladati gradivom.
Jer, ako nešto ne razumiješ baš skroz, profesor će to skužiti! Very Happy Very Happy



_________________
u Meni vLaDa LudiLO
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:27 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li ce ostatak bodova doci u pon ili mozemo ocekivat i prije? :/
da li ce ostatak bodova doci u pon ili mozemo ocekivat i prije? Ehm?


[Vrh]
ddujmic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2009. (14:01:31)
Postovi: (75)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 1

PostPostano: 10:16 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dosli rezultati 1. i 3. zadatka

http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/alg/2011-12/kol2_nast_13_rezultati_1112.html
Dosli rezultati 1. i 3. zadatka

http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/alg/2011-12/kol2_nast_13_rezultati_1112.html



_________________
Nothing lasts forever
Even cold November rain
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 10:44 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marlen"][quote="Anonymous"]ja sam cuo da na usmenom kod prof niko ne prodje, pa me sam zanima jel to istina kaj sam cuo?[/quote]

no, no Lupiga. Nemojmo pretjerivati.
Nije baš potpuna istina da nitko ne prođe. Većina ne prođe.
Prošle godine je na usmenom nakon popravnog prolaznost bila 2/16 (s tim da se nije svih 16 ljudi pojavilo na usmenom).
Nakon kolokvija, dakle bez popravnog kolokvija, prolaznost na usmenom je bila znatno veća.
Recimo da je profesor skloniji studentima koji su na redovnim kolokvijima skupili između 35-45 bodova nego onima koji su išli na popravni s npr 23 boda.
To je i sam rekao na predavanjima. Rekao je da ne "čaćka" ako je vidio da je neko radio kroz semestar a da čaćka u suprotnom.
Pretpostavljam da taj naš rad procjenjuje na temelju rezultata a vi procijenite je li to u redu ili nije.
Ali nije istina da nije moguće proći na usmenom.

Profesor sve pita, posebno teoreme o izomorfizmima i dokaze istih. To se baš mora jako dobro znati i razumijeti dokaze.
Izdvojila bih još: klase i relacije, Lagrangeov tm, kvocijentne grupe i kvoc. prstene, direktan produkt i direktna suma grupa i prstena, polja.
To je ono osnovno što svakoga pita. Naravno da uz to moraš znati sve definicije, primjere svake moguće strukture i 100% vladati gradivom.
Jer, ako nešto ne razumiješ baš skroz, profesor će to skužiti! :D :D[/quote]
Sada sam totalno ohraben i baš se veselim tom usmenom!
:lol:
Koliko sam shvatio, znači imaš recimo 44.5 bodova dodjes na usmeni na kojem odgovaras za dva ali moras znat sve, ko da odgovaras za pet. Pa to je stvarno super!
No, svašta se priča po faksu, i jedno je sigurno, studentima se ne treba vjerovat, tako ni meni!
:D
marlen (napisa):
Anonymous (napisa):
ja sam cuo da na usmenom kod prof niko ne prodje, pa me sam zanima jel to istina kaj sam cuo?


no, no Lupiga. Nemojmo pretjerivati.
Nije baš potpuna istina da nitko ne prođe. Većina ne prođe.
Prošle godine je na usmenom nakon popravnog prolaznost bila 2/16 (s tim da se nije svih 16 ljudi pojavilo na usmenom).
Nakon kolokvija, dakle bez popravnog kolokvija, prolaznost na usmenom je bila znatno veća.
Recimo da je profesor skloniji studentima koji su na redovnim kolokvijima skupili između 35-45 bodova nego onima koji su išli na popravni s npr 23 boda.
To je i sam rekao na predavanjima. Rekao je da ne "čaćka" ako je vidio da je neko radio kroz semestar a da čaćka u suprotnom.
Pretpostavljam da taj naš rad procjenjuje na temelju rezultata a vi procijenite je li to u redu ili nije.
Ali nije istina da nije moguće proći na usmenom.

Profesor sve pita, posebno teoreme o izomorfizmima i dokaze istih. To se baš mora jako dobro znati i razumijeti dokaze.
Izdvojila bih još: klase i relacije, Lagrangeov tm, kvocijentne grupe i kvoc. prstene, direktan produkt i direktna suma grupa i prstena, polja.
To je ono osnovno što svakoga pita. Naravno da uz to moraš znati sve definicije, primjere svake moguće strukture i 100% vladati gradivom.
Jer, ako nešto ne razumiješ baš skroz, profesor će to skužiti! Very Happy Very Happy

Sada sam totalno ohraben i baš se veselim tom usmenom!
Laughing
Koliko sam shvatio, znači imaš recimo 44.5 bodova dodjes na usmeni na kojem odgovaras za dva ali moras znat sve, ko da odgovaras za pet. Pa to je stvarno super!
No, svašta se priča po faksu, i jedno je sigurno, studentima se ne treba vjerovat, tako ni meni!
Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marlen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2007. (23:42:26)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 13 - 3
Lokacija: MedVEšČak

PostPostano: 15:28 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolega kkarlo, ako imaš 44.5 bodova ne moraš brinuti jer profesor to zaokružuje ne 45.
No, kužim da to nije bila poanta tvojeg posta i ne znam odgovor na to kaj tebe zanima. Mogu pretpostavljati isto ko i ti.
Ne vjeruj onome kaj se priča po hodniku nek se spremaj ko i za svaki drugi usmeni.
Ono kaj sam ja nabrojala je osnovno, znači 1. tm o izomorfizmima za grupe i prstene i tm o kvoc. grupama i prstenima i dokaze istih treba znati.
I ja idem na usmeni i zato ne želim misliti da je proći nemoguće. :D
Kolega kkarlo, ako imaš 44.5 bodova ne moraš brinuti jer profesor to zaokružuje ne 45.
No, kužim da to nije bila poanta tvojeg posta i ne znam odgovor na to kaj tebe zanima. Mogu pretpostavljati isto ko i ti.
Ne vjeruj onome kaj se priča po hodniku nek se spremaj ko i za svaki drugi usmeni.
Ono kaj sam ja nabrojala je osnovno, znači 1. tm o izomorfizmima za grupe i prstene i tm o kvoc. grupama i prstenima i dokaze istih treba znati.
I ja idem na usmeni i zato ne želim misliti da je proći nemoguće. Very Happy



_________________
u Meni vLaDa LudiLO
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:48 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tko ide poslije popravnoga na usmeni, gotovo da ne treba ni ici :evil:
Oni koji idu prije popravnoga, naravno da mogu proci i proci ce, ako barem malo razumiju stvari koje se rade na ovome kolegiju. Sve ono sto u dokazu pise da je ocito, to si doma sami raspisite, jer na usmenome nije dovoljno reci: "Ocito je", vec to treba i pokazati i zato dosta ljudi pada na usmenome, jer se pouzdaju u to da je nesto ocito :) Bitno je da i znate potkrijepiti konkretnim primjerima, npr. kada vas pita sto je ideal, pa da i znate neki primjer navesti, prosti ideal, itd, itd.. Kvocijentne grupe, kako se kod njih def mnozenje, zbrajanje.. Ugl, ucite s razumijevanjem i raspisite si doma "ocite" stvari kako biste na usmenome bili sigurni da ih znate i to je to :)
Tko ide poslije popravnoga na usmeni, gotovo da ne treba ni ici Evil or Very Mad
Oni koji idu prije popravnoga, naravno da mogu proci i proci ce, ako barem malo razumiju stvari koje se rade na ovome kolegiju. Sve ono sto u dokazu pise da je ocito, to si doma sami raspisite, jer na usmenome nije dovoljno reci: "Ocito je", vec to treba i pokazati i zato dosta ljudi pada na usmenome, jer se pouzdaju u to da je nesto ocito Smile Bitno je da i znate potkrijepiti konkretnim primjerima, npr. kada vas pita sto je ideal, pa da i znate neki primjer navesti, prosti ideal, itd, itd.. Kvocijentne grupe, kako se kod njih def mnozenje, zbrajanje.. Ugl, ucite s razumijevanjem i raspisite si doma "ocite" stvari kako biste na usmenome bili sigurni da ih znate i to je to Smile


[Vrh]
apollo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2012. (17:22:48)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:54 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel moramo na usmeni ako na popravnom imamo 45 bodova?
Jel moramo na usmeni ako na popravnom imamo 45 bodova?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 19:38 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolko ja znam, prošle godine na popravnom je bilo moguće 25, ko je imao 12 i više je imao upis ocjene, a s 9,10 i 11 se još išlo na usmeni
kolko ja znam, prošle godine na popravnom je bilo moguće 25, ko je imao 12 i više je imao upis ocjene, a s 9,10 i 11 se još išlo na usmeni


[Vrh]
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 21:53 čet, 14. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marlen"]Kolega kkarlo, ako imaš 44.5 bodova ne moraš brinuti jer profesor to zaokružuje ne 45.
No, kužim da to nije bila poanta tvojeg posta i ne znam odgovor na to kaj tebe zanima. Mogu pretpostavljati isto ko i ti.
Ne vjeruj onome kaj se priča po hodniku nek se spremaj ko i za svaki drugi usmeni.
Ono kaj sam ja nabrojala je osnovno, znači 1. tm o izomorfizmima za grupe i prstene i tm o kvoc. grupama i prstenima i dokaze istih treba znati.
I ja idem na usmeni i zato ne želim misliti da je proći nemoguće. :D[/quote]
Poanta moga posta je ono što je svima očito i što se ne treba dokazivat, a to je da je usmeni iz ovog kolegija izuzetno težak, pogotovo pošto za dvojkicu moraš znat sve, i naravno ne samo znat već i razumjet, a ako sve znaš i razumiješ, pa nećeš niti doć na usmeni...

Naravno da nije nemoguće, samo je jako teško, teže no što bi trebalo bit...

Ali veseli me ovo da se 44.5 zaokružuje na 45, još ako je to istina onda još i bolje!
marlen (napisa):
Kolega kkarlo, ako imaš 44.5 bodova ne moraš brinuti jer profesor to zaokružuje ne 45.
No, kužim da to nije bila poanta tvojeg posta i ne znam odgovor na to kaj tebe zanima. Mogu pretpostavljati isto ko i ti.
Ne vjeruj onome kaj se priča po hodniku nek se spremaj ko i za svaki drugi usmeni.
Ono kaj sam ja nabrojala je osnovno, znači 1. tm o izomorfizmima za grupe i prstene i tm o kvoc. grupama i prstenima i dokaze istih treba znati.
I ja idem na usmeni i zato ne želim misliti da je proći nemoguće. Very Happy

Poanta moga posta je ono što je svima očito i što se ne treba dokazivat, a to je da je usmeni iz ovog kolegija izuzetno težak, pogotovo pošto za dvojkicu moraš znat sve, i naravno ne samo znat već i razumjet, a ako sve znaš i razumiješ, pa nećeš niti doć na usmeni...

Naravno da nije nemoguće, samo je jako teško, teže no što bi trebalo bit...

Ali veseli me ovo da se 44.5 zaokružuje na 45, još ako je to istina onda još i bolje!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sljedeće
Stranica 9 / 11.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan