Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

raspored ak. g. 2012/13 (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 19:11 čet, 28. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="funkcija"]Pozz

Zanima me da li mogu slušat gradju petkom od 14-16 umjeto 18-20 jer imam rupu od 4 sata?
Hvala
[/quote]

Osim ako se asistent Ugrina pobuni jer se desi neka velika pretjerana navala na jedan termin (sto se ne bi trebalo desiti, jer su npr. fizicari od 18-20) onda ne vidim zapreke - isti predmet, isti asistent, isto gradivo...
Ako se zelite osigurati da vas se pripusti 100% u tu grupu, uvijek mozete onu nesretnu molbu za promjenu grupe vjezbi ispuniti i predati medju prvima (prvih nekoliko u principu uvijek dobije, ko sto rekoh jedino ako se neka velika navala primjeti onda se mozda pocinje prebacivanje stavljat u pitanje)...

[quote="funkcija"]
Inače raspored za rač. Je super. Samo nemojte vise ništa dirat :)[/quote]

Iz vasih usta u usi svih sto se mene tice; svaka promjena izaziva obicno chain reaction koji nije nimalo lak za rjesiti i uopce mi nije do toga...

[size=9][color=#999999]Added after 6 minutes:[/color][/size]

[quote="Megy Poe"]Ah..ja se nadam da će profesori onda htjet to pomaknut negdje..svi su me ionak upozorili da kad dođem na diplomski da će raspored bit koma al baš ovak se nisam nadala, dva dana ogromne rupe i na faksu od 8-8 i još dva dana po 1 sat samo[/quote]

Vjerojatno ste bas imali veliki peh s izborom izbornih pa se to tako desilo :(.
Izborni na prvoj i drugoj godini racunarstva se dosta ponavljaju, pogledajte i tu listu, pa mozda odlucite odgoditi jedan predmet za iducu godinu i zamjeniti ga s necim sto popravlja raspored? (Naravno, to ima smisla samo ukoliko ste se dvoumili oko nekih izbornih, ukoliko zelite bas tocno odredjene, a druge nikako ne zelite, onda bi bilo bezveze mjenjati izborne radi rasporeda).

Velim, s pocetkom nastave ocekujem jos malo izmjena koje ce prof. obaviti u dogovoru s studentima (tj, te bi za promjenu trebale biti dobre) pa ce mozda vasa biti jedna od tih...
U krajnjoj liniji, tada ce biti vise manevarskog prostora ako se ustanovi da je presjek slusaca izmedju neka dva izborna kolegija slucajno prazan skup, onda ce moci ici i dva u isto vrijeme, sto sada ne smijem pretpostaviti...
funkcija (napisa):
Pozz

Zanima me da li mogu slušat gradju petkom od 14-16 umjeto 18-20 jer imam rupu od 4 sata?
Hvala


Osim ako se asistent Ugrina pobuni jer se desi neka velika pretjerana navala na jedan termin (sto se ne bi trebalo desiti, jer su npr. fizicari od 18-20) onda ne vidim zapreke - isti predmet, isti asistent, isto gradivo...
Ako se zelite osigurati da vas se pripusti 100% u tu grupu, uvijek mozete onu nesretnu molbu za promjenu grupe vjezbi ispuniti i predati medju prvima (prvih nekoliko u principu uvijek dobije, ko sto rekoh jedino ako se neka velika navala primjeti onda se mozda pocinje prebacivanje stavljat u pitanje)...

funkcija (napisa):

Inače raspored za rač. Je super. Samo nemojte vise ništa dirat Smile


Iz vasih usta u usi svih sto se mene tice; svaka promjena izaziva obicno chain reaction koji nije nimalo lak za rjesiti i uopce mi nije do toga...

Added after 6 minutes:

Megy Poe (napisa):
Ah..ja se nadam da će profesori onda htjet to pomaknut negdje..svi su me ionak upozorili da kad dođem na diplomski da će raspored bit koma al baš ovak se nisam nadala, dva dana ogromne rupe i na faksu od 8-8 i još dva dana po 1 sat samo


Vjerojatno ste bas imali veliki peh s izborom izbornih pa se to tako desilo Sad.
Izborni na prvoj i drugoj godini racunarstva se dosta ponavljaju, pogledajte i tu listu, pa mozda odlucite odgoditi jedan predmet za iducu godinu i zamjeniti ga s necim sto popravlja raspored? (Naravno, to ima smisla samo ukoliko ste se dvoumili oko nekih izbornih, ukoliko zelite bas tocno odredjene, a druge nikako ne zelite, onda bi bilo bezveze mjenjati izborne radi rasporeda).

Velim, s pocetkom nastave ocekujem jos malo izmjena koje ce prof. obaviti u dogovoru s studentima (tj, te bi za promjenu trebale biti dobre) pa ce mozda vasa biti jedna od tih...
U krajnjoj liniji, tada ce biti vise manevarskog prostora ako se ustanovi da je presjek slusaca izmedju neka dva izborna kolegija slucajno prazan skup, onda ce moci ici i dva u isto vrijeme, sto sada ne smijem pretpostaviti...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
daisy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2009. (22:17:36)
Postovi: (72)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 21:18 čet, 28. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni samo nije jasno ovo s nacrtnom.. prof. Bruckler i prof. Milin Šipuš imaju u isto vrijeme vježbe/predavanja.. onda to znači da ako idem kod Varošanec na predavanja, idem kod Bruckler na vježbe (i obrnuto, ako sam na pred kod MŠ, na vježbama sam kod Varošanec).. pitam jer.. ja bih sve kod Varošanec :D
meni samo nije jasno ovo s nacrtnom.. prof. Bruckler i prof. Milin Šipuš imaju u isto vrijeme vježbe/predavanja.. onda to znači da ako idem kod Varošanec na predavanja, idem kod Bruckler na vježbe (i obrnuto, ako sam na pred kod MŠ, na vježbama sam kod Varošanec).. pitam jer.. ja bih sve kod Varošanec Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bounce585
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (08:34:41)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:47 ned, 1. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može li se na PD-EM 2.god upisati oba izborna predmeta (Osnove algoritama i Programiranje 1)? Vidim da su po rasporedu predavanja u isto vrijeme..
Može li se na PD-EM 2.god upisati oba izborna predmeta (Osnove algoritama i Programiranje 1)? Vidim da su po rasporedu predavanja u isto vrijeme..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 12:36 ned, 1. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li itko hoće li se držati Poslovne simulacije, na fajlu koji je stavila asistentica Karaga nije na popisu.
Nadalje zanima me hoće li izaći red predavanja prije ponedjeljka :)
Zna li itko hoće li se držati Poslovne simulacije, na fajlu koji je stavila asistentica Karaga nije na popisu.
Nadalje zanima me hoće li izaći red predavanja prije ponedjeljka Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ela999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 11. 2011. (13:15:31)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:11 ned, 1. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

red predavanja je već objavljen
http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?sec=455
red predavanja je već objavljen
http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?sec=455


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 15:40 sri, 4. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="daisy"]meni samo nije jasno ovo s nacrtnom.. prof. Bruckler i prof. Milin Šipuš imaju u isto vrijeme vježbe/predavanja.. onda to znači da ako idem kod Varošanec na predavanja, idem kod Bruckler na vježbe (i obrnuto, ako sam na pred kod MŠ, na vježbama sam kod Varošanec).. pitam jer.. ja bih sve kod Varošanec :D[/quote]

Nemaju u isto vrijeme, Bruckler ima vjezbe 4-6 petkom, a Milin predavanja 6-8 petkom i 13-14 srijedom.
Varosancec ima predavanja 9-12 ponedjeljkom i vjezbe 6-8 srijedom

[size=9][color=#999999]Added after 3 minutes:[/color][/size]

[quote="bounce585"]Može li se na PD-EM 2.god upisati oba izborna predmeta (Osnove algoritama i Programiranje 1)? Vidim da su po rasporedu predavanja u isto vrijeme..[/quote]
Nije predvidjeno da se upisu oba predmeta zajedno (tim vise sto uglavnom imaju isto gradivo, Osnove algoritama ako se ne varam u pseudokodu a Programiranje 1 u C-u). Pretpostavljam da se moze pisati molba za upis oba i onad ici na druga predavanja iz Prog ako pase po rapsoredu (vidjeti na rasporedu za 1. god ing. smjera) ili se dogovoriti s prof. za neko djelomicno pohadjanje nastave. Premda, velim, nema bas puno smisla upisati oba...

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

[quote="ToMeK"]Zna li itko hoće li se držati Poslovne simulacije, na fajlu koji je stavila asistentica Karaga nije na popisu.
Nadalje zanima me hoće li izaći red predavanja prije ponedjeljka :)[/quote]

Poslovne simulacije, pet, 17-20 u 108, Penzar
daisy (napisa):
meni samo nije jasno ovo s nacrtnom.. prof. Bruckler i prof. Milin Šipuš imaju u isto vrijeme vježbe/predavanja.. onda to znači da ako idem kod Varošanec na predavanja, idem kod Bruckler na vježbe (i obrnuto, ako sam na pred kod MŠ, na vježbama sam kod Varošanec).. pitam jer.. ja bih sve kod Varošanec Very Happy


Nemaju u isto vrijeme, Bruckler ima vjezbe 4-6 petkom, a Milin predavanja 6-8 petkom i 13-14 srijedom.
Varosancec ima predavanja 9-12 ponedjeljkom i vjezbe 6-8 srijedom

Added after 3 minutes:

bounce585 (napisa):
Može li se na PD-EM 2.god upisati oba izborna predmeta (Osnove algoritama i Programiranje 1)? Vidim da su po rasporedu predavanja u isto vrijeme..

Nije predvidjeno da se upisu oba predmeta zajedno (tim vise sto uglavnom imaju isto gradivo, Osnove algoritama ako se ne varam u pseudokodu a Programiranje 1 u C-u). Pretpostavljam da se moze pisati molba za upis oba i onad ici na druga predavanja iz Prog ako pase po rapsoredu (vidjeti na rasporedu za 1. god ing. smjera) ili se dogovoriti s prof. za neko djelomicno pohadjanje nastave. Premda, velim, nema bas puno smisla upisati oba...

Added after 1 minutes:

ToMeK (napisa):
Zna li itko hoće li se držati Poslovne simulacije, na fajlu koji je stavila asistentica Karaga nije na popisu.
Nadalje zanima me hoće li izaći red predavanja prije ponedjeljka Smile


Poslovne simulacije, pet, 17-20 u 108, Penzar


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:35 sri, 4. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="karaga"]Nije predvidjeno da se upisu oba predmeta zajedno (tim vise sto uglavnom imaju isto gradivo, Osnove algoritama ako se ne varam u pseudokodu a Programiranje 1 u C-u).[/quote]

Na OA se radi u Pythonu i mislim da nema bas jako slican program Progu (no, ne znam tocno sto se tamo radi).
karaga (napisa):
Nije predvidjeno da se upisu oba predmeta zajedno (tim vise sto uglavnom imaju isto gradivo, Osnove algoritama ako se ne varam u pseudokodu a Programiranje 1 u C-u).


Na OA se radi u Pythonu i mislim da nema bas jako slican program Progu (no, ne znam tocno sto se tamo radi).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 17:06 sri, 4. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[ur=http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/oa/index.phpl]ovdje[/url] mozes pogledati kako izgledaju kolokviji. Koliko sam upoznat s tim kolegijom, neces nauciti nista vise nego na Prog1 i 2. Ako vec oces nauciti radit u Pythonu, isprogramiraj sve zadatke iz skripta od Prog1 i 2.
[ur=http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/oa/index.phpl]ovdje[/url] mozes pogledati kako izgledaju kolokviji. Koliko sam upoznat s tim kolegijom, neces nauciti nista vise nego na Prog1 i 2. Ako vec oces nauciti radit u Pythonu, isprogramiraj sve zadatke iz skripta od Prog1 i 2.



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zenon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 09. 2011. (19:14:43)
Postovi: (2B1)16
Sarma: -
Lokacija: [tex]\pm\infty[/tex]

PostPostano: 5:30 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Raspored mi je odličan jer ću lako pohađati sve kolegije koje planiram upisati, od obveznih do izbornih s više godine. Da ne planiram upisati taj dodatni kolegij, čak cijeli ponedjeljak bih imao slobodno, a to je baš ono što mi treba. Teško je temeljito i kvalitetno učiti ako si skoro cijeli dan na faksu, dođeš kući i istrošen si, spreman za spavanje.
Ovako ću imati 3 dana za redom za kvalitetne pripreme (zanemarimo par sati Vjerojatnosti ponedjeljkom) i to me usrećuje i ohrabruje :happy:
Također se nadam da se ništa neće mijenjati.

EDIT: Vidim da srijedom imam samo dva sata engleskog, pa ću ići na TZK tada, pa i taj dan imam slobodan skoro cijeli. To je 4/7 dana da ću imati dovoljno vremena :happy: Ovaj raspored je najbolji ikad!
:thankyou: :bighug: :thankyou:
Utorkom ću se "teliti" od 11-20, ali nema veze, isplati se.
Raspored mi je odličan jer ću lako pohađati sve kolegije koje planiram upisati, od obveznih do izbornih s više godine. Da ne planiram upisati taj dodatni kolegij, čak cijeli ponedjeljak bih imao slobodno, a to je baš ono što mi treba. Teško je temeljito i kvalitetno učiti ako si skoro cijeli dan na faksu, dođeš kući i istrošen si, spreman za spavanje.
Ovako ću imati 3 dana za redom za kvalitetne pripreme (zanemarimo par sati Vjerojatnosti ponedjeljkom) i to me usrećuje i ohrabruje Happy
Također se nadam da se ništa neće mijenjati.

EDIT: Vidim da srijedom imam samo dva sata engleskog, pa ću ići na TZK tada, pa i taj dan imam slobodan skoro cijeli. To je 4/7 dana da ću imati dovoljno vremena Happy Ovaj raspored je najbolji ikad!
Thank you Jako veliki zagrljaj Thank you
Utorkom ću se "teliti" od 11-20, ali nema veze, isplati se.



_________________
It's a wonderful, wonderful life!
[tex]\heartsuit \ \mathcal{PMF-MO} \ \heartsuit[/tex]
[tex]\mathbb Z\Sigma\mathbb N\emptyset\mathbb N[/tex]
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 10:16 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zenon"]Raspored mi je odličan jer ću lako pohađati sve kolegije koje planiram upisati, od obveznih do izbornih s više godine. Da ne planiram upisati taj dodatni kolegij, čak cijeli ponedjeljak bih imao slobodno, a to je baš ono što mi treba. Teško je temeljito i kvalitetno učiti ako si skoro cijeli dan na faksu, dođeš kući i istrošen si, spreman za spavanje.
Ovako ću imati 3 dana za redom za kvalitetne pripreme (zanemarimo par sati Vjerojatnosti ponedjeljkom) i to me usrećuje i ohrabruje :happy:
Također se nadam da se ništa neće mijenjati.

EDIT: Vidim da srijedom imam samo dva sata engleskog, pa ću ići na TZK tada, pa i taj dan imam slobodan skoro cijeli. To je 4/7 dana da ću imati dovoljno vremena :happy: Ovaj raspored je najbolji ikad!
:thankyou: :bighug: :thankyou:
Utorkom ću se "teliti" od 11-20, ali nema veze, isplati se.[/quote]

Hvala, uljepsali ste mi dan :)
Zenon (napisa):
Raspored mi je odličan jer ću lako pohađati sve kolegije koje planiram upisati, od obveznih do izbornih s više godine. Da ne planiram upisati taj dodatni kolegij, čak cijeli ponedjeljak bih imao slobodno, a to je baš ono što mi treba. Teško je temeljito i kvalitetno učiti ako si skoro cijeli dan na faksu, dođeš kući i istrošen si, spreman za spavanje.
Ovako ću imati 3 dana za redom za kvalitetne pripreme (zanemarimo par sati Vjerojatnosti ponedjeljkom) i to me usrećuje i ohrabruje Happy
Također se nadam da se ništa neće mijenjati.

EDIT: Vidim da srijedom imam samo dva sata engleskog, pa ću ići na TZK tada, pa i taj dan imam slobodan skoro cijeli. To je 4/7 dana da ću imati dovoljno vremena Happy Ovaj raspored je najbolji ikad!
Thank you Jako veliki zagrljaj Thank you
Utorkom ću se "teliti" od 11-20, ali nema veze, isplati se.


Hvala, uljepsali ste mi dan Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
sart
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 12. 2011. (14:22:31)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:03 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ak sam dobro shvatila, ponedjeljkom je od 8 do 9 analitička i psihologija isti dan od 8 do pol 10 i onda poslije u 2 završi elementarna kad počne na uciteljskom psihologija. sto da sad radim s tim? ocito na pola toga ne mogu doci (prezime mi počinje s K). na elementarnu i analiticku moram ici jer mi je drugi put... da onda ne upisujem psihologiju ili ce se to mozda nesto promijeniti? hvala
ak sam dobro shvatila, ponedjeljkom je od 8 do 9 analitička i psihologija isti dan od 8 do pol 10 i onda poslije u 2 završi elementarna kad počne na uciteljskom psihologija. sto da sad radim s tim? ocito na pola toga ne mogu doci (prezime mi počinje s K). na elementarnu i analiticku moram ici jer mi je drugi put... da onda ne upisujem psihologiju ili ce se to mozda nesto promijeniti? hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:30 čet, 5. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="karaga"]Nije predvidjeno da se upisu oba predmeta zajedno (tim vise sto uglavnom imaju isto gradivo, Osnove algoritama ako se ne varam u pseudokodu a Programiranje 1 u C-u).[/quote]

Na OA se radi u Pythonu i mislim da nema bas jako slican program Progu (no, ne znam tocno sto se tamo radi).[/quote]

U praksi se pojavljuju studenti koji upisuju oba kolegija paralelno, ali to su do sada bili oni kojima dobro ide. Mislim da ce se s njima moci iskemijati promjena grupe za vjezbe itd.
vsego (napisa):
karaga (napisa):
Nije predvidjeno da se upisu oba predmeta zajedno (tim vise sto uglavnom imaju isto gradivo, Osnove algoritama ako se ne varam u pseudokodu a Programiranje 1 u C-u).


Na OA se radi u Pythonu i mislim da nema bas jako slican program Progu (no, ne znam tocno sto se tamo radi).


U praksi se pojavljuju studenti koji upisuju oba kolegija paralelno, ali to su do sada bili oni kojima dobro ide. Mislim da ce se s njima moci iskemijati promjena grupe za vjezbe itd.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 23:06 ned, 8. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Di je na D-R 2 godini nestao predmet Softversko inžinjerstvo?
:)
Di je na D-R 2 godini nestao predmet Softversko inžinjerstvo?
Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ps1h0m4n
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 01. 2012. (21:51:02)
Postovi: (5)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 18:44 pon, 9. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja ne vidim da pise koji profesor predava kada i u kojoj grupi :oops: :boliglava: Jeli to uopce sada objavljeno ?
ja ne vidim da pise koji profesor predava kada i u kojoj grupi Embarassed Boli glava Jeli to uopce sada objavljeno ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanaaaa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2011. (19:36:26)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 4

PostPostano: 18:54 sri, 18. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je zbilja drago sto ima osoba kojima se raspored sviđa. i isto bi tak zbilja htjela da se u mom rasporedu nešto promijeni. razumijem da ima puno izbornih i da se to baš neda lijepo posložiti, al zar zaista onda barem oni obavezni predmeti nisu mogli biti bolje posloženi :(

na nast-mat: petkom bude nešto ujutro pa nakon pola dana rupe navečer od 4-6 i od 6-8, i onda nemogu nikako kući petkom :bigcry:
i s tim da je ta nacrtna jedini i najveći problem od svih. jedan sat u srijedu i ta dva navečer do 8 u petak, bilo bi super kad bi se sve prebacilo na srijedu :blista: probajte, pliiiiiiiiis :moze: :?:

[size=9](ionako nitko neće slušati ono vrednovanje - ko ide na nacrtnu, a i čisto sumnjam da je netko odabrao uvod u optimizaciju)[/size]
meni je zbilja drago sto ima osoba kojima se raspored sviđa. i isto bi tak zbilja htjela da se u mom rasporedu nešto promijeni. razumijem da ima puno izbornih i da se to baš neda lijepo posložiti, al zar zaista onda barem oni obavezni predmeti nisu mogli biti bolje posloženi Sad

na nast-mat: petkom bude nešto ujutro pa nakon pola dana rupe navečer od 4-6 i od 6-8, i onda nemogu nikako kući petkom Very sad
i s tim da je ta nacrtna jedini i najveći problem od svih. jedan sat u srijedu i ta dva navečer do 8 u petak, bilo bi super kad bi se sve prebacilo na srijedu Reklamiram neku zubnu pastu probajte, pliiiiiiiiis Svidja mi se ta ideja! Question

(ionako nitko neće slušati ono vrednovanje - ko ide na nacrtnu, a i čisto sumnjam da je netko odabrao uvod u optimizaciju)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pmfovka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2009. (21:58:15)
Postovi: (60)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 2 - 5

PostPostano: 23:06 sub, 1. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

da,ta nacrtna je stvarno gadno složena...jel može nekako se to uskladit da taj petak se malo rastereti jer ovo 8-20 s rupama je preteško :(
da,ta nacrtna je stvarno gadno složena...jel može nekako se to uskladit da taj petak se malo rastereti jer ovo 8-20 s rupama je preteško Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 22:26 ned, 2. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sart"]ak sam dobro shvatila, ponedjeljkom je od 8 do 9 analitička i psihologija isti dan od 8 do pol 10 i onda poslije u 2 završi elementarna kad počne na uciteljskom psihologija. sto da sad radim s tim? ocito na pola toga ne mogu doci (prezime mi počinje s K). na elementarnu i analiticku moram ici jer mi je drugi put... da onda ne upisujem psihologiju ili ce se to mozda nesto promijeniti? hvala[/quote]

Ne kuzim bas tocno vase pitanje, mozete mi napisati barem o kojem se smjeru/godini radi?

[size=9][color=#999999]Added after 36 seconds:[/color][/size]

[quote="insane_raver"]Di je na D-R 2 godini nestao predmet Softversko inžinjerstvo?
:)[/quote]

Lost in translation :). Vratila sam ga...

[size=9][color=#999999]Added after 41 seconds:[/color][/size]

[quote="ps1h0m4n"]ja ne vidim da pise koji profesor predava kada i u kojoj grupi :oops: :boliglava: Jeli to uopce sada objavljeno ?[/quote]

Imate neku pomocnu tablicu negdje na pocetku ovog topica...

[size=9][color=#999999]Added after 5 minutes:[/color][/size]

[quote="ivanaaaa"]meni je zbilja drago sto ima osoba kojima se raspored sviđa. i isto bi tak zbilja htjela da se u mom rasporedu nešto promijeni. razumijem da ima puno izbornih i da se to baš neda lijepo posložiti, al zar zaista onda barem oni obavezni predmeti nisu mogli biti bolje posloženi :(

na nast-mat: petkom bude nešto ujutro pa nakon pola dana rupe navečer od 4-6 i od 6-8, i onda nemogu nikako kući petkom :bigcry:
i s tim da je ta nacrtna jedini i najveći problem od svih. jedan sat u srijedu i ta dva navečer do 8 u petak, bilo bi super kad bi se sve prebacilo na srijedu :blista: probajte, pliiiiiiiiis :moze: :?:

[size=9](ionako nitko neće slušati ono vrednovanje - ko ide na nacrtnu, a i čisto sumnjam da je netko odabrao uvod u optimizaciju)[/size][/quote]

Razumijem da je to problem... Pretpostavljam da se radi o drugoj godini nastavnickog smjera za koju je bilo potpuno nemoguce sloziti raspored zbog hrpetine izbornih koje sve moram nekako nagurati a da se to ne preklapa a jos i da svim predavacima pasu termini. Pa su ovi koji drze vase izborne kolegije (a koji su obavezni na nekim drugim smjerovima) uzeli centralne termine. Ocito je onda ostalo islo ujutro/navecer di nije moglo drugacije... Moj prijedlog je da pricekate prvi tjedan nastave, kada ce te se svi ukazati na nastavi i kada ce te ustanoviti ko je upisao koje izborne a ko nije. Jednom kad nadjete neki izborni koji niko nije upisao (a to ne bi trebalo biti problem), dogovorite se s profesoricom da se uselite u njegov termin u rasporedu i to bi valjda trebalo rjesiti problem. Bar se nadam...

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

[quote="pmfovka"]da,ta nacrtna je stvarno gadno složena...jel može nekako se to uskladit da taj petak se malo rastereti jer ovo 8-20 s rupama je preteško :([/quote]

Znaci kao i kolegici gore - prvi tjedan nastave, pa dogovor prvo medju sobom slusaci a onda s profesoricom... Trebalo bi se moci rjesiti...

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

Inace, doslo je do manjih promjena u rasporedu - promjenio se raspored iz Engleskog na trazenje nove profesorice iz Engleskog te raspored iz Poslovnih simulacija na zahtjev profesora Penzara (vidjeti na webu).
sart (napisa):
ak sam dobro shvatila, ponedjeljkom je od 8 do 9 analitička i psihologija isti dan od 8 do pol 10 i onda poslije u 2 završi elementarna kad počne na uciteljskom psihologija. sto da sad radim s tim? ocito na pola toga ne mogu doci (prezime mi počinje s K). na elementarnu i analiticku moram ici jer mi je drugi put... da onda ne upisujem psihologiju ili ce se to mozda nesto promijeniti? hvala


Ne kuzim bas tocno vase pitanje, mozete mi napisati barem o kojem se smjeru/godini radi?

Added after 36 seconds:

insane_raver (napisa):
Di je na D-R 2 godini nestao predmet Softversko inžinjerstvo?
Smile


Lost in translation Smile. Vratila sam ga...

Added after 41 seconds:

ps1h0m4n (napisa):
ja ne vidim da pise koji profesor predava kada i u kojoj grupi Embarassed Boli glava Jeli to uopce sada objavljeno ?


Imate neku pomocnu tablicu negdje na pocetku ovog topica...

Added after 5 minutes:

ivanaaaa (napisa):
meni je zbilja drago sto ima osoba kojima se raspored sviđa. i isto bi tak zbilja htjela da se u mom rasporedu nešto promijeni. razumijem da ima puno izbornih i da se to baš neda lijepo posložiti, al zar zaista onda barem oni obavezni predmeti nisu mogli biti bolje posloženi Sad

na nast-mat: petkom bude nešto ujutro pa nakon pola dana rupe navečer od 4-6 i od 6-8, i onda nemogu nikako kući petkom Very sad
i s tim da je ta nacrtna jedini i najveći problem od svih. jedan sat u srijedu i ta dva navečer do 8 u petak, bilo bi super kad bi se sve prebacilo na srijedu Reklamiram neku zubnu pastu probajte, pliiiiiiiiis Svidja mi se ta ideja! Question

(ionako nitko neće slušati ono vrednovanje - ko ide na nacrtnu, a i čisto sumnjam da je netko odabrao uvod u optimizaciju)


Razumijem da je to problem... Pretpostavljam da se radi o drugoj godini nastavnickog smjera za koju je bilo potpuno nemoguce sloziti raspored zbog hrpetine izbornih koje sve moram nekako nagurati a da se to ne preklapa a jos i da svim predavacima pasu termini. Pa su ovi koji drze vase izborne kolegije (a koji su obavezni na nekim drugim smjerovima) uzeli centralne termine. Ocito je onda ostalo islo ujutro/navecer di nije moglo drugacije... Moj prijedlog je da pricekate prvi tjedan nastave, kada ce te se svi ukazati na nastavi i kada ce te ustanoviti ko je upisao koje izborne a ko nije. Jednom kad nadjete neki izborni koji niko nije upisao (a to ne bi trebalo biti problem), dogovorite se s profesoricom da se uselite u njegov termin u rasporedu i to bi valjda trebalo rjesiti problem. Bar se nadam...

Added after 1 minutes:

pmfovka (napisa):
da,ta nacrtna je stvarno gadno složena...jel može nekako se to uskladit da taj petak se malo rastereti jer ovo 8-20 s rupama je preteško Sad


Znaci kao i kolegici gore - prvi tjedan nastave, pa dogovor prvo medju sobom slusaci a onda s profesoricom... Trebalo bi se moci rjesiti...

Added after 2 minutes:

Inace, doslo je do manjih promjena u rasporedu - promjenio se raspored iz Engleskog na trazenje nove profesorice iz Engleskog te raspored iz Poslovnih simulacija na zahtjev profesora Penzara (vidjeti na webu).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 18:42 pon, 3. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Što s nama koji smo kvaziparcijala? Ja slušam skupove iz čeg vježbe postoje srijedom od 6.15 do 8 kad je u isto vrijeme kombinatorika, a drugi termin je četvrtkom od 10.15 do 12 kad su u isto vrijeme predavanja iz građe, tj ne moguće je da budem na svim predavanjima i vježbama jel se preklapaju.
Što s nama koji smo kvaziparcijala? Ja slušam skupove iz čeg vježbe postoje srijedom od 6.15 do 8 kad je u isto vrijeme kombinatorika, a drugi termin je četvrtkom od 10.15 do 12 kad su u isto vrijeme predavanja iz građe, tj ne moguće je da budem na svim predavanjima i vježbama jel se preklapaju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 18:57 pon, 3. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Megy Poe"]Što s nama koji smo kvaziparcijala? Ja slušam skupove iz čeg vježbe postoje srijedom od 6.15 do 8 kad je u isto vrijeme kombinatorika, a drugi termin je četvrtkom od 10.15 do 12 kad su u isto vrijeme predavanja iz građe, tj ne moguće je da budem na svim predavanjima i vježbama jel se preklapaju.[/quote]
To je tako na zalost svake godine; jer je i redovnim studentima nemoguce sloziti raspored bez preklapanja a kamoli svim mogucim kvaziparcijalnim kombinacijama. Profesori su svjesni situacije i u takvim slucajevima izlaze u susret studentima, tj. dodjete na pocetku semestra do profesora, objasnite mu situaciju i onda dogovorite da li ce te mozda dolaziti na samo dio nastave iz jednog, dio iz drugog kolegija ili na neku nastavu necete ici i slicno. Znam da ti nije najsretnije ali ne ide drugacije.

Inace raspored je dozivio i ja se nadam svoju zadnju promjenu (tj mozete smatrati da je ovo sto je sada na webu sluzbeni raspored, uskoro ce kao takav biti polinkan na sluzbenom webu). Mjenjali su se termini vjezbi iz Kombinatorike i kompletni termini iz Metodike na prvim godinama diplomskog profesorskog. Znam da je ova posljednja promjena bitno na gore ali ja tu nista ne mogu na zalost, nove termine su izabrali predavaci.
Megy Poe (napisa):
Što s nama koji smo kvaziparcijala? Ja slušam skupove iz čeg vježbe postoje srijedom od 6.15 do 8 kad je u isto vrijeme kombinatorika, a drugi termin je četvrtkom od 10.15 do 12 kad su u isto vrijeme predavanja iz građe, tj ne moguće je da budem na svim predavanjima i vježbama jel se preklapaju.

To je tako na zalost svake godine; jer je i redovnim studentima nemoguce sloziti raspored bez preklapanja a kamoli svim mogucim kvaziparcijalnim kombinacijama. Profesori su svjesni situacije i u takvim slucajevima izlaze u susret studentima, tj. dodjete na pocetku semestra do profesora, objasnite mu situaciju i onda dogovorite da li ce te mozda dolaziti na samo dio nastave iz jednog, dio iz drugog kolegija ili na neku nastavu necete ici i slicno. Znam da ti nije najsretnije ali ne ide drugacije.

Inace raspored je dozivio i ja se nadam svoju zadnju promjenu (tj mozete smatrati da je ovo sto je sada na webu sluzbeni raspored, uskoro ce kao takav biti polinkan na sluzbenom webu). Mjenjali su se termini vjezbi iz Kombinatorike i kompletni termini iz Metodike na prvim godinama diplomskog profesorskog. Znam da je ova posljednja promjena bitno na gore ali ja tu nista ne mogu na zalost, nove termine su izabrali predavaci.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 19:29 pon, 3. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovo sto se mjenjala metodika...

znaci li da metodiku utorkom imamo svi od 4:15 do 20:00 (s obzirom da tako pise)?
sto je onda sa psihopatologijom?
ovo sto se mjenjala metodika...

znaci li da metodiku utorkom imamo svi od 4:15 do 20:00 (s obzirom da tako pise)?
sto je onda sa psihopatologijom?



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sljedeće
Stranica 3 / 12.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan