Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Upis diplomskog i koga kontaktirati za pitanja

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
luka_m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2012. (14:09:25)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 15 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:43 sri, 28. 8. 2013    Naslov: Upis diplomskog i koga kontaktirati za pitanja Citirajte i odgovorite

Htio bih upisati matematiku i računarstvo diplomski studij za godinu dana kad završim preddiplomski (koji nije na PMF-u). Kome da se javim s pitanjima? Konkretno, želim saznati je li to izvedivo s obzirom da sam trenutno na malo neuobičajenoj studijskoj kombinaciji i nisam siguran kako se uvjeti iz pravilnika odnose na mene.

Poslao sam referadi mail ali nisu mi odgovorili. Naišao sam na stranicama Odsjeka na "Prof.dr.sc. Vedran Krčadinac", pomoćnik pročelnika za nastavu. Je li to aktualno? Da se njemu javim? Ili radije voditelju studija?

Hvala :)
Htio bih upisati matematiku i računarstvo diplomski studij za godinu dana kad završim preddiplomski (koji nije na PMF-u). Kome da se javim s pitanjima? Konkretno, želim saznati je li to izvedivo s obzirom da sam trenutno na malo neuobičajenoj studijskoj kombinaciji i nisam siguran kako se uvjeti iz pravilnika odnose na mene.

Poslao sam referadi mail ali nisu mi odgovorili. Naišao sam na stranicama Odsjeka na "Prof.dr.sc. Vedran Krčadinac", pomoćnik pročelnika za nastavu. Je li to aktualno? Da se njemu javim? Ili radije voditelju studija?

Hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 15:55 sri, 28. 8. 2013    Naslov: Re: Upis diplomskog i koga kontaktirati za pitanja Citirajte i odgovorite

[quote="luka_m"]Htio bih upisati matematiku i računarstvo diplomski studij za godinu dana kad završim preddiplomski (koji nije na PMF-u). Kome da se javim s pitanjima? Konkretno, želim saznati je li to izvedivo s obzirom da sam trenutno na malo neuobičajenoj studijskoj kombinaciji i nisam siguran kako se uvjeti iz pravilnika odnose na mene.

Poslao sam referadi mail ali nisu mi odgovorili. Naišao sam na stranicama Odsjeka na "Prof.dr.sc. Vedran Krčadinac", pomoćnik pročelnika za nastavu. Je li to aktualno? Da se njemu javim? Ili radije voditelju studija?

Hvala :)[/quote]

javi se prof krcadincu on ce te dalje uputiti kome treba ako treba, jako redovno odgovara na mailove (radnim danamom uglavnom dobijes odgovor u roku 24h osim ako je u inozemstvu ali mislim da je i tada jako azuran sa provjerom mailova).

ako se ne varam mislim dati je uvjet 120 ects-a matematickih kolegija, ali nisam 100% siguran, mozda se drukcije vrijedi za razlicite fakultete
luka_m (napisa):
Htio bih upisati matematiku i računarstvo diplomski studij za godinu dana kad završim preddiplomski (koji nije na PMF-u). Kome da se javim s pitanjima? Konkretno, želim saznati je li to izvedivo s obzirom da sam trenutno na malo neuobičajenoj studijskoj kombinaciji i nisam siguran kako se uvjeti iz pravilnika odnose na mene.

Poslao sam referadi mail ali nisu mi odgovorili. Naišao sam na stranicama Odsjeka na "Prof.dr.sc. Vedran Krčadinac", pomoćnik pročelnika za nastavu. Je li to aktualno? Da se njemu javim? Ili radije voditelju studija?

Hvala Smile


javi se prof krcadincu on ce te dalje uputiti kome treba ako treba, jako redovno odgovara na mailove (radnim danamom uglavnom dobijes odgovor u roku 24h osim ako je u inozemstvu ali mislim da je i tada jako azuran sa provjerom mailova).

ako se ne varam mislim dati je uvjet 120 ects-a matematickih kolegija, ali nisam 100% siguran, mozda se drukcije vrijedi za razlicite fakultete



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
luka_m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2012. (14:09:25)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 15 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:46 sri, 28. 8. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Super, hvala! :)

(da, 120, samo ne znam kako mi se to gleda jer paralelno studiram)
Super, hvala! Smile

(da, 120, samo ne znam kako mi se to gleda jer paralelno studiram)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
markos
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2010. (20:09:26)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:26 uto, 1. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

da ne otvaram novu temu, mene zanima jedna stvar, naime ja sam zavrsio preddiplomski studij matematiku inzenjerski smjer i htio bi upisati matematiku i informatiku nastavnicki smijer, ali vecinu kolegija sam vec polozio i cuo sam od kolega da sad umjesto njih moram upisati neke kolegije koji su bili obavezni na nastavnickom smjeru. Je li to istina i ako jest, koji bi to bili kolegiji?
da ne otvaram novu temu, mene zanima jedna stvar, naime ja sam zavrsio preddiplomski studij matematiku inzenjerski smjer i htio bi upisati matematiku i informatiku nastavnicki smijer, ali vecinu kolegija sam vec polozio i cuo sam od kolega da sad umjesto njih moram upisati neke kolegije koji su bili obavezni na nastavnickom smjeru. Je li to istina i ako jest, koji bi to bili kolegiji?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Neno
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2008. (20:03:15)
Postovi: (98)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-33 = 19 - 52
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 6:33 sri, 2. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="markos"] mene zanima jedna stvar, naime ja sam zavrsio preddiplomski studij matematiku inzenjerski smjer [/quote]
Lijepo! :) ,
i [quote]vecinu kolegija sam vec polozio [/quote]
ovo znači da si položio Elementarnu matematiku 1 i 2. Ali u njima si obradio analitičku geometriju i elementarnu geometriju u skraćenoj, nižoj satnici nego što ju obrađuje nastavnički smjer.
[quote]cuo sam od kolega da sad umjesto njih moram upisati neke kolegije koji su bili obavezni na nastavnickom smjeru. Je li to istina i ako jest, koji bi to bili kolegiji?[/quote]
to bi bili
1) analitička geometrija, 5 sati tjedno
2) elementarna geometrija, 4 sata tjedno
markos (napisa):
mene zanima jedna stvar, naime ja sam zavrsio preddiplomski studij matematiku inzenjerski smjer

Lijepo! Smile ,
i
Citat:
vecinu kolegija sam vec polozio

ovo znači da si položio Elementarnu matematiku 1 i 2. Ali u njima si obradio analitičku geometriju i elementarnu geometriju u skraćenoj, nižoj satnici nego što ju obrađuje nastavnički smjer.
Citat:
cuo sam od kolega da sad umjesto njih moram upisati neke kolegije koji su bili obavezni na nastavnickom smjeru. Je li to istina i ako jest, koji bi to bili kolegiji?

to bi bili
1) analitička geometrija, 5 sati tjedno
2) elementarna geometrija, 4 sata tjedno


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
thomary
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2007. (20:45:28)
Postovi: (87)16
Sarma = la pohva - posuda
15 = 15 - 0

PostPostano: 7:18 sri, 2. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da ne ovo sto pise Neno vec Pedagogiju 1 i Pedagogiju 2, Psihologiju učenja i poučavanja. To troje sigurno jer je prijateljica također završila inženjerski i upisala diplomski mat i informat. Vjerojatno još nešto, ali ne znam što.
Mislim da ne ovo sto pise Neno vec Pedagogiju 1 i Pedagogiju 2, Psihologiju učenja i poučavanja. To troje sigurno jer je prijateljica također završila inženjerski i upisala diplomski mat i informat. Vjerojatno još nešto, ali ne znam što.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 11:00 sri, 2. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slušat ćeš 2 godine psihološke predmete koji su oni imali na prediplomskom i jako malo matematike,pogotovo ako si za izborne na preddiplomskom npr imo metričke prostore ili uudg koji su njima na četvrtoj.
Moj prijatelj je konkretno slušao samo 2 mat predmeta na prvoj godini.
Slušat ćeš 2 godine psihološke predmete koji su oni imali na prediplomskom i jako malo matematike,pogotovo ako si za izborne na preddiplomskom npr imo metričke prostore ili uudg koji su njima na četvrtoj.
Moj prijatelj je konkretno slušao samo 2 mat predmeta na prvoj godini.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan