Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

zaostajanje u studiju (studij)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ivana08
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 04. 2013. (15:42:04)
Postovi: (4)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:48 pet, 13. 6. 2014    Naslov: zaostajanje u studiju Citirajte i odgovorite

Dobar dan, ako bi netko možda znao odgovoriti na ovu temu? :)

Moja situacija je ovakva, upisala sam prošle godine 1. godinu studija i položila sve predmete osim jednoga koji srećom nije bio prethodnik ničemu u 3. semestru i tako sam ga uspjela položiti ove godine bez gubljenja ECTS bodova i produžavanja studija. Također, ove godine ću položiti sve predmete s 2. godine koji su propisani programom za 2. godinu (imat ću 120 ECTS bodova) te bi dogodine po nekoj logici trebala biti 3. godina. Da li ću biti 3. godina?

Zanima me da li mi se sad ova godina broji kao godina zaostajanja budući da u studomatu piše da sam sad ponavljala godinu, a u indeksu piše da sam 2. semestar unatoč tome što imam 120 ECTS-a i dogodine bi trebala završiti preddiplomski?
I još jedna stvar, hoću li moći dobiti bodove za dom za završenu 2. godinu jer mi na studomatu piše da sam 1. (iako, opet, imam(imat ću) 120 ECTS-a)?
Da li ću kroz cijelo svoje školovanje biti onemogućena od primanja stipendija, jer je skoro na svima uvjet da student nije ponavljao niti jednu godinu i to samo zbog jednog nepoloženog predmeta na prvoj godini?(Znam da nije fer kada ljudi na drugim fakultetima mogu prenijeti i do tri predmeta u iduću godinu i opet upisati tu višu godinu, i dobiti bodove za dom i primati stipendiju?)
Hvala ;)
Dobar dan, ako bi netko možda znao odgovoriti na ovu temu? Smile

Moja situacija je ovakva, upisala sam prošle godine 1. godinu studija i položila sve predmete osim jednoga koji srećom nije bio prethodnik ničemu u 3. semestru i tako sam ga uspjela položiti ove godine bez gubljenja ECTS bodova i produžavanja studija. Također, ove godine ću položiti sve predmete s 2. godine koji su propisani programom za 2. godinu (imat ću 120 ECTS bodova) te bi dogodine po nekoj logici trebala biti 3. godina. Da li ću biti 3. godina?

Zanima me da li mi se sad ova godina broji kao godina zaostajanja budući da u studomatu piše da sam sad ponavljala godinu, a u indeksu piše da sam 2. semestar unatoč tome što imam 120 ECTS-a i dogodine bi trebala završiti preddiplomski?
I još jedna stvar, hoću li moći dobiti bodove za dom za završenu 2. godinu jer mi na studomatu piše da sam 1. (iako, opet, imam(imat ću) 120 ECTS-a)?
Da li ću kroz cijelo svoje školovanje biti onemogućena od primanja stipendija, jer je skoro na svima uvjet da student nije ponavljao niti jednu godinu i to samo zbog jednog nepoloženog predmeta na prvoj godini?(Znam da nije fer kada ljudi na drugim fakultetima mogu prenijeti i do tri predmeta u iduću godinu i opet upisati tu višu godinu, i dobiti bodove za dom i primati stipendiju?)
Hvala Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:29 pet, 13. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

S polozenih 120 ECTS-a u referadi dobijes potrvrdu da si 3. godina. Ako su polozeni svi predmeti s prve dvije godine, mozes upisati sve s 3. i zavrsiti studij u roku.
S polozenih 120 ECTS-a u referadi dobijes potrvrdu da si 3. godina. Ako su polozeni svi predmeti s prve dvije godine, mozes upisati sve s 3. i zavrsiti studij u roku.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ivana08
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 04. 2013. (15:42:04)
Postovi: (4)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:41 sub, 14. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala! :)
Hvala! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan