Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Svečilišna anketa - vrednovanje nastavnika

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Matematika (općenito)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
caklovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2002. (12:08:55)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
= 21 - 14

PostPostano: 11:13 sub, 13. 9. 2014    Naslov: Svečilišna anketa - vrednovanje nastavnika Citirajte i odgovorite

Povod za ovu raspravi je analiza podataka za vrednovanje nastavnika na Sveučilištu u Zagrebu. Poslao sam im sljedeci upit, a mislim da nisamjedini kojeg to zanima. Evo moj upita:

[quote]
Postovani,

zanima me kako bi se moglo doci do podataka ankete o vrednovanju nastavnika. Imam nekoliko ideja kako bi se moglo i graficki i komparativno analizirati ti podaci. Uzimanje sredine mislim da nije jedini nacin, a mozda cak i 'nekorektan' jer sredina sredine nije jednaka sredini (mislim na aritmeticku)

Rado bih napravio nekoliko analiza u R-u, naravno uz vase sugestije i pomoc ako se slazete.
[/quote]

L. Čaklović
PMF-MO

Zanima me vaše mišljenje i eventualni angažman ako do njega dođe.
Povod za ovu raspravi je analiza podataka za vrednovanje nastavnika na Sveučilištu u Zagrebu. Poslao sam im sljedeci upit, a mislim da nisamjedini kojeg to zanima. Evo moj upita:

Citat:

Postovani,

zanima me kako bi se moglo doci do podataka ankete o vrednovanju nastavnika. Imam nekoliko ideja kako bi se moglo i graficki i komparativno analizirati ti podaci. Uzimanje sredine mislim da nije jedini nacin, a mozda cak i 'nekorektan' jer sredina sredine nije jednaka sredini (mislim na aritmeticku)

Rado bih napravio nekoliko analiza u R-u, naravno uz vase sugestije i pomoc ako se slazete.


L. Čaklović
PMF-MO

Zanima me vaše mišljenje i eventualni angažman ako do njega dođe.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 12:23 sub, 13. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

ideja je dobra, mislim da su analize poprilicno lose. ali mene ipak vise zanimaju posljedice tih rezultata, za sada su jedine posljedice neki brojevi koji neznace ama bas nista. npr. neko ko ima ocjenu 1 i dalje ima sve isto kao neko ko ima ocjenu 5, razlika je samoo u tom broju
ideja je dobra, mislim da su analize poprilicno lose. ali mene ipak vise zanimaju posljedice tih rezultata, za sada su jedine posljedice neki brojevi koji neznace ama bas nista. npr. neko ko ima ocjenu 1 i dalje ima sve isto kao neko ko ima ocjenu 5, razlika je samoo u tom broju



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Matematika (općenito) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan