Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

1.kolokvij

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Umjetna inteligencija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 20:45 uto, 11. 11. 2014    Naslov: 1.kolokvij Citirajte i odgovorite

Jel reko profesor što otprilike možemo očekivat u kolokviju? Jel dao neke 'napomene'?
Jel reko profesor što otprilike možemo očekivat u kolokviju? Jel dao neke 'napomene'?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 20:55 uto, 11. 11. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

I vidim da je za zadnja dva puta navedeno puno materijala. Jel profesor to sve obradio? Hoće li prolog bit u kolokviju?

Hvala
I vidim da je za zadnja dva puta navedeno puno materijala. Jel profesor to sve obradio? Hoće li prolog bit u kolokviju?

Hvala


[Vrh]
nuclear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 11. 2011. (17:40:12)
Postovi: (74)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 20 - 10

PostPostano: 18:18 čet, 13. 11. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako sam ja dobro shvatila (nek me ispravi netko ako sam krivo rekla), trebali bi pisati kolokvij sličan onom objavljenom (2010/2011)...dakle:
-pretraživanje prostora znanja: usmjereno, slijepo, igranje igara
(metoda najboljeg prvog, GBF, *A, BFS, DFS, minmax, UFS )
-heuristika (malo i teorije :D), inteligentni/logički agenti, logika i zaključivanje

Nisam sigurna...ono što mene muči je gdje mogu provježbati zadatke koji bi mogli doći na kolokviju, ili općenito da provježbam nešto?
Ako sam ja dobro shvatila (nek me ispravi netko ako sam krivo rekla), trebali bi pisati kolokvij sličan onom objavljenom (2010/2011)...dakle:
-pretraživanje prostora znanja: usmjereno, slijepo, igranje igara
(metoda najboljeg prvog, GBF, *A, BFS, DFS, minmax, UFS )
-heuristika (malo i teorije Very Happy), inteligentni/logički agenti, logika i zaključivanje

Nisam sigurna...ono što mene muči je gdje mogu provježbati zadatke koji bi mogli doći na kolokviju, ili općenito da provježbam nešto?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nuclear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 11. 2011. (17:40:12)
Postovi: (74)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 20 - 10

PostPostano: 21:45 sub, 15. 11. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zašto su svi tako beživotni i nekooperativni :(

Zar je tako teško da itko išta komentira i pomogne kolegi?
Zašto su svi tako beživotni i nekooperativni Sad

Zar je tako teško da itko išta komentira i pomogne kolegi?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jurinho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (23:39:13)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-16 = 10 - 26

PostPostano: 22:03 sub, 15. 11. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Profesor nije dao nikakve napomene, niti rekao bilo što o kolokviju.

Na pitanje:"Hoće li biti prolog u kolokviju?", rekao je da ne zna. Nije(tada) još napravio kolokvije, pa ako i bude prolog, neće biti nešto teško. To nam je sve rekao.

Profesor je na zadnjim predavanjima napravio: -Logika prvog reda, Zaključivanje u logici prvog reda, Prolog i Primjer: Baza znanja za pukovnika Westa u Prologu. Ostale materijale nije prolazio. S time da je o prologu govorio zadnji 15minuta nastave.

Što se tiče kolokvija, ako ste gledali, nismo napravili genetski algoritam niti JESS.
Profesor nije dao nikakve napomene, niti rekao bilo što o kolokviju.

Na pitanje:"Hoće li biti prolog u kolokviju?", rekao je da ne zna. Nije(tada) još napravio kolokvije, pa ako i bude prolog, neće biti nešto teško. To nam je sve rekao.

Profesor je na zadnjim predavanjima napravio: -Logika prvog reda, Zaključivanje u logici prvog reda, Prolog i Primjer: Baza znanja za pukovnika Westa u Prologu. Ostale materijale nije prolazio. S time da je o prologu govorio zadnji 15minuta nastave.

Što se tiče kolokvija, ako ste gledali, nismo napravili genetski algoritam niti JESS.



_________________
"Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Umjetna inteligencija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan