Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature 2014./2015. (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 10:59 sub, 28. 2. 2015    Naslov: Demonstrature 2014./2015. Citirajte i odgovorite

Bok svima!
Demonstrature iz Mjere i integrala držat ću [b]ponedjeljkom, 16-18h[/b].
Zasad je sastanak kod oglasne ploče, gdje ću i napisati broj učionice u kojoj se održavaju demonstrature.
Ako mislite doći, svakako se najavite na [b]lvalidz[at]student.math.hr[/b] najkasnije večer prije.
Na taj mail slobodno šaljite i bilokakva pitanja u vezi gradiva - trudit ću se odgovarati koliko brzo mogu, ali u vrijeme kolokvija i ispita ćete vjerojatno malo dulje čekati na odgovor. :roll:

Moj savjet u vezi kolegija je da ga zbilja pokušate učiti što redovitije možete.
Ovo bi trebalo vrijediti za sve kolegije :wink: ali ovdje je nekako posebno važno da si date vremena da vam gradivo "sjedne".
Znam da je kolegij na glasu kao jedan od najtežih, ali gradivo je takvo da ako se potrudite, zbilja možete sve shvatiti od a do ž i imati lijepu ocjenu na kraju.
Znači, samo bez straha i slobodno pitajte ako negdje zapnete.

Vidimo se! :yuhu:

Lucija Validžić
Bok svima!
Demonstrature iz Mjere i integrala držat ću ponedjeljkom, 16-18h.
Zasad je sastanak kod oglasne ploče, gdje ću i napisati broj učionice u kojoj se održavaju demonstrature.
Ako mislite doći, svakako se najavite na lvalidz[at]student.math.hr najkasnije večer prije.
Na taj mail slobodno šaljite i bilokakva pitanja u vezi gradiva - trudit ću se odgovarati koliko brzo mogu, ali u vrijeme kolokvija i ispita ćete vjerojatno malo dulje čekati na odgovor. Rolling Eyes

Moj savjet u vezi kolegija je da ga zbilja pokušate učiti što redovitije možete.
Ovo bi trebalo vrijediti za sve kolegije Wink ali ovdje je nekako posebno važno da si date vremena da vam gradivo "sjedne".
Znam da je kolegij na glasu kao jedan od najtežih, ali gradivo je takvo da ako se potrudite, zbilja možete sve shvatiti od a do ž i imati lijepu ocjenu na kraju.
Znači, samo bez straha i slobodno pitajte ako negdje zapnete.

Vidimo se! Yu-huuuu!

Lucija Validžić


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
R2-D2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2011. (20:32:10)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 12 - 0

PostPostano: 8:48 pon, 9. 3. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav!
Držat ću demonstrature iz Mjere i integrala srijedom od 12 do 14 sati. Ukoliko planirate doći, poželjna je najava mailom na mia.jukic2@gmail.com te kratki opis problema koji vas muči. Vidimo se!
Mia Jukić
Pozdrav!
Držat ću demonstrature iz Mjere i integrala srijedom od 12 do 14 sati. Ukoliko planirate doći, poželjna je najava mailom na mia.jukic2@gmail.com te kratki opis problema koji vas muči. Vidimo se!
Mia Jukić


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
R2-D2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2011. (20:32:10)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 12 - 0

PostPostano: 9:51 uto, 17. 3. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ukoliko planirate doći na demonstrature sutra, 18.3., molila bih da mi se obavezno najavite najkasnije do danas navečer jer inače neću biti na fakultetu u 12. Hvala.
Mia
Ukoliko planirate doći na demonstrature sutra, 18.3., molila bih da mi se obavezno najavite najkasnije do danas navečer jer inače neću biti na fakultetu u 12. Hvala.
Mia


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 22:39 pon, 23. 3. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zbog pomaka termina predavanja (ako niste znali http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=20288) i zbog neradnog uskrsnog ponedjeljka,
sljedeća tri tjedna demonstrature će se održavati [b]četvrtkom, 15-17h[/b] (znači skroz do prvih kolokvija).
Nakon kolokvijskog dvotjedna vraćamo se na stari termin.

Lucija
Zbog pomaka termina predavanja (ako niste znali http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=20288) i zbog neradnog uskrsnog ponedjeljka,
sljedeća tri tjedna demonstrature će se održavati četvrtkom, 15-17h (znači skroz do prvih kolokvija).
Nakon kolokvijskog dvotjedna vraćamo se na stari termin.

Lucija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 9:35 sub, 28. 3. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Javili su mi kolege da je u ovom novom terminu neka odrada pa onda neka demonstrature ovaj [b]četvrtak (2.4.)[/b] budu [b]17-19h[/b].

Lucija
Javili su mi kolege da je u ovom novom terminu neka odrada pa onda neka demonstrature ovaj četvrtak (2.4.) budu 17-19h.

Lucija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
R2-D2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2011. (20:32:10)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 12 - 0

PostPostano: 19:26 pon, 30. 3. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj tjedan će se demonstrature iznimno održati u petak od 15 do 17 sati. Dakle, nema demonstratura u srijedu. Ukoliko planirate doći javite se mailom barem do petka ujutro.
Mia
Ovaj tjedan će se demonstrature iznimno održati u petak od 15 do 17 sati. Dakle, nema demonstratura u srijedu. Ukoliko planirate doći javite se mailom barem do petka ujutro.
Mia


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 15:57 uto, 7. 4. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj tjedan su opet demonstrature u [b]četvrtak, 17-19h[/b].
Za sljedeći tjedan ćemo se još dogovoriti.
Usput se ispričavam vama koji ste slali mailove s pitanjima tokom vikenda, trenutačno ne stignem odgovoriti jer imam kolokvij u četvrtak pa sam malo u gužvi. Pitanja se uglavnom ponavljaju pa ću staviti rješenja na forum nakon četvrtka.
Vidimo se!

Lucija
Ovaj tjedan su opet demonstrature u četvrtak, 17-19h.
Za sljedeći tjedan ćemo se još dogovoriti.
Usput se ispričavam vama koji ste slali mailove s pitanjima tokom vikenda, trenutačno ne stignem odgovoriti jer imam kolokvij u četvrtak pa sam malo u gužvi. Pitanja se uglavnom ponavljaju pa ću staviti rješenja na forum nakon četvrtka.
Vidimo se!

Lucija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 20:24 čet, 9. 4. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sljedeći tjedan su demonstrature u [b]ponedjeljak, 12-14h[/b].
Nakon kolokvija se vraćamo na stari termin.

Vidimo se!
Lucija
Sljedeći tjedan su demonstrature u ponedjeljak, 12-14h.
Nakon kolokvija se vraćamo na stari termin.

Vidimo se!
Lucija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 12:26 sub, 16. 5. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Budući da su sada predavanja u mom originalnom terminu, demonstrature će se nadalje održavati [b]četvrtkom, 14-16h[/b].

Lucija
Budući da su sada predavanja u mom originalnom terminu, demonstrature će se nadalje održavati četvrtkom, 14-16h.

Lucija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Loo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 06. 2012. (16:02:07)
Postovi: (D0)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
84 = 85 - 1

PostPostano: 9:10 čet, 4. 6. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako je danas praznik, demonstrature se neće održati. "Odrada" za ovaj tjedan će biti u [b]petak, prvi kolokvijski tjedan, 18-20h[/b].

Lucija
Kako je danas praznik, demonstrature se neće održati. "Odrada" za ovaj tjedan će biti u petak, prvi kolokvijski tjedan, 18-20h.

Lucija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan