Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Projekt: zadovoljstvo studijem

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematički modeli u marketingu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
caklovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2002. (12:08:55)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
= 21 - 14

PostPostano: 6:38 čet, 4. 6. 2015    Naslov: Projekt: zadovoljstvo studijem Citirajte i odgovorite

Anketna pitanja nalaze se u repozitoriju. To su konačna pitanja koja smo odabrali na predavanju.

Ako netko od voditelja grupa smatra da smo izbacili 'krivo pitanje' neka nas upozori. Ovo je završna rasprava i trebala bi završiti do nedjelje u ponoć.

Završnu verziju ankete će Vladimir postaviti ne Google docs, a pravo upisivanja podataka će imati samo anketari, tj. svi vi koji ćete skupljati anketne listiće.


Ovo što slijedi je zaključak naših rasprava.

[b]Ideja o sprovođenju ankete je sljedeća:[/b]

1. Pitanja (papiri) bi se podijelili studentima na predavanju (bez ometanja nastave) s napomenom da ispunjenu anketu vrate timu za sprovođenje ankete (stol u prizemlju). Treba nam neki plakat ili vidna oznaka za tim da bude prepoznatljiv. Počeli bismo u ponedjeljak. Trebalo bi organizirati dežurstva. To neka odluče voditelji grupa.

2. Ako se ustanovi da je premalen broj ispunjenih listića, onda ćemo anketna pitanja na netu otvoriti svim studentima.

3. Anketna pitanja za 'diplomce' bismo sad mogli još proširiti. Ako mislite da neko pitanje treba dodati u tu grupu pitanja molim vas obratite se Mateji.


[b]O samim pitanjima:[/b]
(Ima ih još uvijek previše :))

- Nedostaje nekoliko pitanja na početku ankete (ne mislim na korice) koja se odnose na: studij, smjer, godinu studiranja, ....

- Neka pitanja zahtijevaju objašnjenja. Marinino pitanje ne bih izbacivao jer je zanimljivo kako će studenti na njega reagirati. U anketi je primjer odgovora.

- Možda nedostaje jedno polje za komentar na kraju svega.

- Čini mi se da ima previše pitanja o izbornim kolegijima.

- Predlažem da SVA pitanja koja zadiru u organizaciju radnog vremena i organizaciju studija, a nisu povezana sa (ne)zadovoljstvom izbacimo.

- ????


Još jednom zahvala svima vama na uloženom trudu. Bili ste inovativni, maštoviti i vrijedni.

Ako sam nešto ispustio nadopunite me molim vas.

L. Čaklović


Linkovi:

https://docs.google.com/forms/d/1I7b6gE3q_CrDjjCGtwVbDo8fc-Jyv2G_Rv2BhRcvx3I/viewform
http://viveka.math.hr/nastava/mmm/MMUM%20-%20anketa%20-final.pdf
Anketna pitanja nalaze se u repozitoriju. To su konačna pitanja koja smo odabrali na predavanju.

Ako netko od voditelja grupa smatra da smo izbacili 'krivo pitanje' neka nas upozori. Ovo je završna rasprava i trebala bi završiti do nedjelje u ponoć.

Završnu verziju ankete će Vladimir postaviti ne Google docs, a pravo upisivanja podataka će imati samo anketari, tj. svi vi koji ćete skupljati anketne listiće.


Ovo što slijedi je zaključak naših rasprava.

Ideja o sprovođenju ankete je sljedeća:

1. Pitanja (papiri) bi se podijelili studentima na predavanju (bez ometanja nastave) s napomenom da ispunjenu anketu vrate timu za sprovođenje ankete (stol u prizemlju). Treba nam neki plakat ili vidna oznaka za tim da bude prepoznatljiv. Počeli bismo u ponedjeljak. Trebalo bi organizirati dežurstva. To neka odluče voditelji grupa.

2. Ako se ustanovi da je premalen broj ispunjenih listića, onda ćemo anketna pitanja na netu otvoriti svim studentima.

3. Anketna pitanja za 'diplomce' bismo sad mogli još proširiti. Ako mislite da neko pitanje treba dodati u tu grupu pitanja molim vas obratite se Mateji.


O samim pitanjima:
(Ima ih još uvijek previše Smile)

- Nedostaje nekoliko pitanja na početku ankete (ne mislim na korice) koja se odnose na: studij, smjer, godinu studiranja, ....

- Neka pitanja zahtijevaju objašnjenja. Marinino pitanje ne bih izbacivao jer je zanimljivo kako će studenti na njega reagirati. U anketi je primjer odgovora.

- Možda nedostaje jedno polje za komentar na kraju svega.

- Čini mi se da ima previše pitanja o izbornim kolegijima.

- Predlažem da SVA pitanja koja zadiru u organizaciju radnog vremena i organizaciju studija, a nisu povezana sa (ne)zadovoljstvom izbacimo.

- ????


Još jednom zahvala svima vama na uloženom trudu. Bili ste inovativni, maštoviti i vrijedni.

Ako sam nešto ispustio nadopunite me molim vas.

L. Čaklović


Linkovi:

https://docs.google.com/forms/d/1I7b6gE3q_CrDjjCGtwVbDo8fc-Jyv2G_Rv2BhRcvx3I/viewform
http://viveka.math.hr/nastava/mmm/MMUM%20-%20anketa%20-final.pdf


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Karla_Z
Gost





PostPostano: 14:11 čet, 4. 6. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pročitala sam još jednom pitanja koja se odnose na moj tim tj. na izborne kolegije.

Moji prijedlozi su slijedeći:

-D1 i D2 zapravo ispituju sličnu stvar, ako ne i istu, možda ih spojiti u jednu tvrdnju (ako netko smatra da nisu dobro raspodijeljeni očito je da smatra da bi neki obavezni trebao biti izborni i obrnuto)

-D5-D7 također

-D15 i D16 obrisati jer teško da će student znati točan broj ako ih je više.

-D17 i D25 bi se mogli spojiti u jedno pitanje

Ako netko ima prijedlog za preformulaciju gore navedenih pitanja neka napiše.

Hvala :)


Lp,

Karla
Pročitala sam još jednom pitanja koja se odnose na moj tim tj. na izborne kolegije.

Moji prijedlozi su slijedeći:

-D1 i D2 zapravo ispituju sličnu stvar, ako ne i istu, možda ih spojiti u jednu tvrdnju (ako netko smatra da nisu dobro raspodijeljeni očito je da smatra da bi neki obavezni trebao biti izborni i obrnuto)

-D5-D7 također

-D15 i D16 obrisati jer teško da će student znati točan broj ako ih je više.

-D17 i D25 bi se mogli spojiti u jedno pitanje

Ako netko ima prijedlog za preformulaciju gore navedenih pitanja neka napiše.

Hvala Smile


Lp,

Karla


[Vrh]
Bernarda Z.
Gost





PostPostano: 23:00 sub, 6. 6. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pogledala sam pitanja koja se tiču bivših studenata.

Mislim da su pitanja sveobuhvatna i da mogu dati realnu sliku o kvalitetama i slabostima studiranja na PMF-u.

Predlažem da se ubaci sljedeće pitanje:

Jeste li na radnom mjestu imali mogućnost dodatne edukacije od strane poslodavca? Ukoliko jeste, o kojoj se edukaciji radilo? Da li smatrate da je takva edukacija potrebna i za vrijeme studiranja?

Trebalo bi uobličiti pitanje tako da se skrati ali da sadrži sve bitne sastavnice.
Pogledala sam pitanja koja se tiču bivših studenata.

Mislim da su pitanja sveobuhvatna i da mogu dati realnu sliku o kvalitetama i slabostima studiranja na PMF-u.

Predlažem da se ubaci sljedeće pitanje:

Jeste li na radnom mjestu imali mogućnost dodatne edukacije od strane poslodavca? Ukoliko jeste, o kojoj se edukaciji radilo? Da li smatrate da je takva edukacija potrebna i za vrijeme studiranja?

Trebalo bi uobličiti pitanje tako da se skrati ali da sadrži sve bitne sastavnice.


[Vrh]
Bernarda Z.
Gost





PostPostano: 23:03 sub, 6. 6. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Također, ne znam ima li smisla i je li potrebno, ali možda bi bilo dobro obuhvatiti i one osobe koje su završile samo preddiplomski studij te nisu nastavili daljnje studiranje na nekom od diplomskih smjerova. Predlažem u prvo pitanje dodati opciju:

Preddiplomski studij Matematika
Preddiplomski studij Matematika, nastavnički smjer
Također, ne znam ima li smisla i je li potrebno, ali možda bi bilo dobro obuhvatiti i one osobe koje su završile samo preddiplomski studij te nisu nastavili daljnje studiranje na nekom od diplomskih smjerova. Predlažem u prvo pitanje dodati opciju:

Preddiplomski studij Matematika
Preddiplomski studij Matematika, nastavnički smjer


[Vrh]
Kristina_D
Gost





PostPostano: 21:11 ned, 7. 6. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bernarda, hvala ti na prijedlozima za anketu za bivše studente.
Prvi prijedlog vezan uz edukaciju nam se svidio stoga ćemo to pitanje sigurno dodati u našu anketu.
Što se tiče dodavanja odgovora na prvo pitanje, to nam nije potrebno, jer se anketa šalje samo studentima koji su diplomirali i završili svih 5 godina faksa.
Bernarda, hvala ti na prijedlozima za anketu za bivše studente.
Prvi prijedlog vezan uz edukaciju nam se svidio stoga ćemo to pitanje sigurno dodati u našu anketu.
Što se tiče dodavanja odgovora na prvo pitanje, to nam nije potrebno, jer se anketa šalje samo studentima koji su diplomirali i završili svih 5 godina faksa.


[Vrh]
Kristina_D
Gost





PostPostano: 21:15 ned, 7. 6. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Također, slažem se s Karlinim prijedlogom pošto ima puno pitanja vezanih za izborne.
Izbacila bih pitanja D2,D6,D7,D15 i D16. A pitanja D17 i D25 bi mogli spojiti u jedno.
Također, slažem se s Karlinim prijedlogom pošto ima puno pitanja vezanih za izborne.
Izbacila bih pitanja D2,D6,D7,D15 i D16. A pitanja D17 i D25 bi mogli spojiti u jedno.


[Vrh]
Petra_Haban
Gost





PostPostano: 19:41 pon, 8. 6. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Samo mala napomena. Pitanje B8, fali jedno od ponuđenih. Vjerojatno nestalo kod pretipkavanja.
Samo mala napomena. Pitanje B8, fali jedno od ponuđenih. Vjerojatno nestalo kod pretipkavanja.


[Vrh]
caklovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2002. (12:08:55)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
= 21 - 14

PostPostano: 12:17 ned, 14. 6. 2015    Naslov: Link na anketu Citirajte i odgovorite

Link na anketu u izradi. Pitanja nisu u istom poretku kao u pisanoj formi.
Ako nešto nedostaje komentirajte molim vas.

[url]https://docs.google.com/forms/d/1I4ozxN1mZGpyzdZUSrqpd1vkQUkufBIkzomSRcANpF8/viewform[/url]

L. Čaklović
Link na anketu u izradi. Pitanja nisu u istom poretku kao u pisanoj formi.
Ako nešto nedostaje komentirajte molim vas.

https://docs.google.com/forms/d/1I4ozxN1mZGpyzdZUSrqpd1vkQUkufBIkzomSRcANpF8/viewform

L. Čaklović


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 21:35 ned, 14. 6. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

- ne vidim zasto je jmbag (ne)obavezan, ili nek bude ili ne
- prva pitanja o predavacima su malo (ustvari puno) nejasna
- java-excel se trazi 2 puta
- D sekcija je nejasna sa pitanjima "nisam zadovoljan" a odgovorima izrazito ne ili izrazito da. tj da li pozitivan odgovor potvrduje negativnost pitanja? nadam se da je tako :D
- o stranim jezicima isto kao i gore
- C2 neka pitanja nisu u cjelosti prikazana vec se vode kao 2 pitanja
- pitnja u C2 su malo cudna, treba uzet u obzir sto pise na papiru i sto se desava u praksi. isto tako, MO vise nema zbor nego samo predstavnike

- mislim da bi bilo dobro da postoji i sekcija pitanja o knjiznici i citaonici, ili bar ta pitanja podvalit negdje (radno vrijeme, ljubaznost, i sto je najvaznije FOND knjiga i njihova dostupnost, znast i struc clanci i diplomski/magistarski radovi i disertacije...)

Generalno treba poraditi na samoj formulaciji pitanja i odgovora. drago mi je vidjet da postoji 'vanjska anketa' za evaluaciju (bilo koje vrste), bilo bi super kada bi imala i utjecaja kasnije...
- ne vidim zasto je jmbag (ne)obavezan, ili nek bude ili ne
- prva pitanja o predavacima su malo (ustvari puno) nejasna
- java-excel se trazi 2 puta
- D sekcija je nejasna sa pitanjima "nisam zadovoljan" a odgovorima izrazito ne ili izrazito da. tj da li pozitivan odgovor potvrduje negativnost pitanja? nadam se da je tako Very Happy
- o stranim jezicima isto kao i gore
- C2 neka pitanja nisu u cjelosti prikazana vec se vode kao 2 pitanja
- pitnja u C2 su malo cudna, treba uzet u obzir sto pise na papiru i sto se desava u praksi. isto tako, MO vise nema zbor nego samo predstavnike

- mislim da bi bilo dobro da postoji i sekcija pitanja o knjiznici i citaonici, ili bar ta pitanja podvalit negdje (radno vrijeme, ljubaznost, i sto je najvaznije FOND knjiga i njihova dostupnost, znast i struc clanci i diplomski/magistarski radovi i disertacije...)

Generalno treba poraditi na samoj formulaciji pitanja i odgovora. drago mi je vidjet da postoji 'vanjska anketa' za evaluaciju (bilo koje vrste), bilo bi super kada bi imala i utjecaja kasnije...



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
caklovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2002. (12:08:55)
Postovi: (80)16
Sarma = la pohva - posuda
= 21 - 14

PostPostano: 22:25 pon, 15. 6. 2015    Naslov: Anketa za anketare Citirajte i odgovorite

Anketa je spremna za upisivanje podataka:

[url]https://docs.google.com/forms/d/1I4ozxN1mZGpyzdZUSrqpd1vkQUkufBIkzomSRcANpF8/viewform[/url]

U ovoj fazi podatke u anketu upisuju anketari koji su radili na anketi. Nakon toga će biti otvorena javnosti.

Hvala svima na komentarima i korisnim savjetima. Neke smo uvažili već sada, a druge ćemo kasnije.

L. Čaklović
Anketa je spremna za upisivanje podataka:

https://docs.google.com/forms/d/1I4ozxN1mZGpyzdZUSrqpd1vkQUkufBIkzomSRcANpF8/viewform

U ovoj fazi podatke u anketu upisuju anketari koji su radili na anketi. Nakon toga će biti otvorena javnosti.

Hvala svima na komentarima i korisnim savjetima. Neke smo uvažili već sada, a druge ćemo kasnije.

L. Čaklović


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematički modeli u marketingu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan