Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Antikorupcijska kampanja u visokom obrazovanju
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 11:30 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Antikorupcijska kampanja u visokom obrazovanju Citirajte i odgovorite

:veselje: :veselje: :veselje: :veselje:
...bezobrazno cu kopirat obavijest za kemicarskog foruma :)
[quote="Na student.chem.pmf.hr"][quote="Spidi"]Vise nema nepravilnosti prilikom upisa, jer tu je (TAADAAAM):
[url=http://www.monitor-statistica.hr/index.php]Monitor Statistica[/url].
O njihovom istrazivanju o upisima na fakultete u akademskoj godini 2003./2004. mozete procitati [url=http://www.slobodnadalmacija.com/20050616/novosti07.asp]ovdje[/url].
[/quote]
[quote="nemo"] :D brz si. eto ja sam jučer bio na predstavljanju u KICu, jedan od rijetkih studenata koji se pojavio ... nadam se da će odaziv na kampanju biti bolji. prijave lako možete predati na:
[url=http://www.monitor-statistica.hr/index.php?sect=prijava]stranicama[/url]
e-pošta : bezpanike@monitor-statistica.hr
SMS : 091 8465679

svakao preporučam u slučaju da se nađete u čudnoj situaciji ili želite nekoga pohvaliti za korektan rad :!: (da oni prikupljaju i negativne i pozitivne informacije :D)[/quote][/quote]

eto, studenti! ma svi! kad god vam nesto negdje [i]zasmrdi[/i], a pogotovo kad imate provjerene informacije - ne dopustite da to prode nezabiljezeno!
Veseljeeeee! Veseljeeeee! Veseljeeeee! Veseljeeeee!
...bezobrazno cu kopirat obavijest za kemicarskog foruma Smile
Na student.chem.pmf.hr (napisa):
Spidi (napisa):
Vise nema nepravilnosti prilikom upisa, jer tu je (TAADAAAM):
Monitor Statistica.
O njihovom istrazivanju o upisima na fakultete u akademskoj godini 2003./2004. mozete procitati ovdje.

nemo (napisa):
Very Happy brz si. eto ja sam jučer bio na predstavljanju u KICu, jedan od rijetkih studenata koji se pojavio ... nadam se da će odaziv na kampanju biti bolji. prijave lako možete predati na:
stranicama
e-pošta : bezpanike@monitor-statistica.hr
SMS : 091 8465679

svakao preporučam u slučaju da se nađete u čudnoj situaciji ili želite nekoga pohvaliti za korektan rad Exclamation (da oni prikupljaju i negativne i pozitivne informacije Very Happy)


eto, studenti! ma svi! kad god vam nesto negdje zasmrdi, a pogotovo kad imate provjerene informacije - ne dopustite da to prode nezabiljezeno!



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 13:14 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovo je skroz ok sto su oni pokrenuli ali moje pitanje dal se uistinu takve stvari mogu sprijecit u potpunosti?
:oops: :cry: :? :shock:
ovo je skroz ok sto su oni pokrenuli ali moje pitanje dal se uistinu takve stvari mogu sprijecit u potpunosti?
Embarassed Crying or Very sad Confused Shocked



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 13:31 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]ovo je skroz ok sto su oni pokrenuli ali moje pitanje dal se uistinu takve stvari mogu sprijecit u potpunosti?
:oops: :cry: :? :shock:[/quote]
cemu taj pesimizam sad? konacno znas kome se mozes obratit u nekoj ruznoj situaciji (ili kad cujes za neku ruznu situaciju), iskoristi to najbolje sto mzoes!
ovaj projekt ne sluzi samo sprecavanju tih stvari (u potpunosti ili ne) nego i podizanju svijesti ljudi o korupciji oko njih. korupcija ce u svijetu uvijek postojat, samo je pitanje u kojoj kolicini i koliko ce snazno utjecati na ljude. mene ova akcija jako veseli... samo se nadam da ce jednako pokrit sva sveucilista, posto znam neke slucajeve u splitu koji me uzasno ljute.
bily (napisa):
ovo je skroz ok sto su oni pokrenuli ali moje pitanje dal se uistinu takve stvari mogu sprijecit u potpunosti?
Embarassed Crying or Very sad Confused Shocked

cemu taj pesimizam sad? konacno znas kome se mozes obratit u nekoj ruznoj situaciji (ili kad cujes za neku ruznu situaciju), iskoristi to najbolje sto mzoes!
ovaj projekt ne sluzi samo sprecavanju tih stvari (u potpunosti ili ne) nego i podizanju svijesti ljudi o korupciji oko njih. korupcija ce u svijetu uvijek postojat, samo je pitanje u kojoj kolicini i koliko ce snazno utjecati na ljude. mene ova akcija jako veseli... samo se nadam da ce jednako pokrit sva sveucilista, posto znam neke slucajeve u splitu koji me uzasno ljute.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 13:58 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]mene ova akcija jako veseli... samo se nadam da ce jednako pokrit sva sveucilista, posto znam neke slucajeve u splitu koji me uzasno ljute.[/quote]

a da jednostavno pitaš sašu :wink: iako mislimda će biti zato što projekt je oveći, internacionalan uostalom :D

važno je za napomenuti da je akcija za sve, a ne samo studente. dakle asistenti i profesori - slobodno prijavljujte prepisivanja na ispitu :wink:
koryanshea (napisa):
mene ova akcija jako veseli... samo se nadam da ce jednako pokrit sva sveucilista, posto znam neke slucajeve u splitu koji me uzasno ljute.


a da jednostavno pitaš sašu Wink iako mislimda će biti zato što projekt je oveći, internacionalan uostalom Very Happy

važno je za napomenuti da je akcija za sve, a ne samo studente. dakle asistenti i profesori - slobodno prijavljujte prepisivanja na ispitu Wink



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:13 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]ovo je skroz ok sto su oni pokrenuli ali moje pitanje dal se uistinu takve stvari mogu sprijecit u potpunosti?[/quote]

Prerano je za suditi inicijativi, ali znas li zasto je "vani" (aka na Zapadu) korupcija ipak bitno slabija nego kod nas? :-k Bas zbog civilnog nadzora! :prodike:

Monitor statistica nisu izmislili nista novo; samo pokusavaju iskusanu metodu provesti (i) kod nas... 8)

Ergo, ne biti pesimist. :) Tesko da ce biti revolucionarnih rezultata za koji mjesec, ali s vremenom, mislim da je inicijativa korisna. :gg:

Iako, meni se svidja ovako, kad se hvalimo kako smo mi super, a vecina fakulteta ima bar nekakve probleme te prirode... :666:

[quote="nemo"]asistenti i profesori - slobodno prijavljujte prepisivanja na ispitu[/quote]

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ma, je l' ti to ozbiljno?! :anishock:
bily (napisa):
ovo je skroz ok sto su oni pokrenuli ali moje pitanje dal se uistinu takve stvari mogu sprijecit u potpunosti?


Prerano je za suditi inicijativi, ali znas li zasto je "vani" (aka na Zapadu) korupcija ipak bitno slabija nego kod nas? Think Bas zbog civilnog nadzora! Drzim prodike

Monitor statistica nisu izmislili nista novo; samo pokusavaju iskusanu metodu provesti (i) kod nas... Cool

Ergo, ne biti pesimist. Smile Tesko da ce biti revolucionarnih rezultata za koji mjesec, ali s vremenom, mislim da je inicijativa korisna. Mr Green being very Greeen indeed

Iako, meni se svidja ovako, kad se hvalimo kako smo mi super, a vecina fakulteta ima bar nekakve probleme te prirode... 666

nemo (napisa):
asistenti i profesori - slobodno prijavljujte prepisivanja na ispitu


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Ma, je l' ti to ozbiljno?! Jos jedan shock



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 16:22 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="nemo"]asistenti i profesori - slobodno prijavljujte prepisivanja na ispitu[/quote]

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ma, je l' ti to ozbiljno?! :anishock:[/quote]
Ma, lako je to primijeniti kod nas, [size=9]kad je već tak i onak poprilično rešetanje na djelu,[/size] :D ali kaj bi bilo kad bi to probali na [color=blue]xxxxx[/color]? :rotfl:





[color=blue]Necemo prozivati fakultete kao "korumpirane". :ccc: Ako imas kakvih dokaza za svoje tvrdnje (osim "svi znaju"), obrati se Monitor Statistici.

Hvala![/color]
vsego (napisa):
nemo (napisa):
asistenti i profesori - slobodno prijavljujte prepisivanja na ispitu


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Ma, je l' ti to ozbiljno?! Jos jedan shock

Ma, lako je to primijeniti kod nas, kad je već tak i onak poprilično rešetanje na djelu, Very Happy ali kaj bi bilo kad bi to probali na xxxxx? Valjam se po podu od smijeha





Necemo prozivati fakultete kao "korumpirane". Ccc.... Sram te bilo... Ako imas kakvih dokaza za svoje tvrdnje (osim "svi znaju"), obrati se Monitor Statistici.

Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 19:28 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="nemo"]asistenti i profesori - slobodno prijavljujte prepisivanja na ispitu[/quote]
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ma, je l' ti to ozbiljno?! :anishock:[/quote]

pa da i prijavljivanje prepisivanja ima smisla, ako misliš da nisu u stanju sankcionirati (npr. znaš da je netko prepopustljiv, to dojaviš i onda m-s to može malo istražiti). ne šalim se 8)

@korupcijski poznati faksovi:
na predstavljanju je Saša rekao da korupcija kod nas nema veze sa institucijama, već sa [b]pojedincima[/b]. I natuknuo je da neki "poznati" fakulteti imaju lažnu "slavu" po korupciji, dok neki divni i krasni ustvari imaju višu stopu korupcije. no nije htio reći koji :lol: (takve informacije idu samo nadležnima)
vsego (napisa):
nemo (napisa):
asistenti i profesori - slobodno prijavljujte prepisivanja na ispitu

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Ma, je l' ti to ozbiljno?! Jos jedan shock


pa da i prijavljivanje prepisivanja ima smisla, ako misliš da nisu u stanju sankcionirati (npr. znaš da je netko prepopustljiv, to dojaviš i onda m-s to može malo istražiti). ne šalim se Cool

@korupcijski poznati faksovi:
na predstavljanju je Saša rekao da korupcija kod nas nema veze sa institucijama, već sa pojedincima. I natuknuo je da neki "poznati" fakulteti imaju lažnu "slavu" po korupciji, dok neki divni i krasni ustvari imaju višu stopu korupcije. no nije htio reći koji Laughing (takve informacije idu samo nadležnima)



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 22:15 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]Ma, lako je to primijeniti kod nas, [size=9]kad je već tak i onak poprilično rešetanje na djelu,[/size] :D ali kaj bi bilo kad bi to probali na [color=blue]xxxxx[/color]? :rotfl:

[color=blue]Necemo prozivati fakultete kao "korumpirane". :ccc: Ako imas kakvih dokaza za svoje tvrdnje (osim "svi znaju"), obrati se Monitor Statistici.

Hvala![/color][/quote]

Heeey! :evil: Tko god da je ovo prepravio, krivo je shvatio ono što sam napisala! :evil:

Onim gore sam htjela reć, da radi gužve šta ju imaju za vrijeme pisanja kolokvija/ispita (jer ih ima jako puno na godini) na tom xxxxx fakultetu, ne bi se asistent niti mogao probiti do studenta kojeg uoči da prepisuje ili ima šalabahter! :D

Ali ovako komentar sada gubi smisao, pa ZABORAVITE! :roll:
buba (napisa):
Ma, lako je to primijeniti kod nas, kad je već tak i onak poprilično rešetanje na djelu, Very Happy ali kaj bi bilo kad bi to probali na xxxxx? Valjam se po podu od smijeha

Necemo prozivati fakultete kao "korumpirane". Ccc.... Sram te bilo... Ako imas kakvih dokaza za svoje tvrdnje (osim "svi znaju"), obrati se Monitor Statistici.

Hvala!


Heeey! Evil or Very Mad Tko god da je ovo prepravio, krivo je shvatio ono što sam napisala! Evil or Very Mad

Onim gore sam htjela reć, da radi gužve šta ju imaju za vrijeme pisanja kolokvija/ispita (jer ih ima jako puno na godini) na tom xxxxx fakultetu, ne bi se asistent niti mogao probiti do studenta kojeg uoči da prepisuje ili ima šalabahter! Very Happy

Ali ovako komentar sada gubi smisao, pa ZABORAVITE! Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Fakultet Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan