Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demosi demosi svi su vrazi u vama
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:57 uto, 21. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma primijetio sam nesi sto si napisala, ali ja sam imao jedan pokusaj ulaska u pr3 za vrijeme tvojih demonstratura u 19:30 i receno mi je da se praktikum zatvara??

ako je to tako rijetko kako ti kazes, onda sam stvarno pehist... :)
ma primijetio sam nesi sto si napisala, ali ja sam imao jedan pokusaj ulaska u pr3 za vrijeme tvojih demonstratura u 19:30 i receno mi je da se praktikum zatvara??

ako je to tako rijetko kako ti kazes, onda sam stvarno pehist... Smile



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 20:37 uto, 21. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gogs"]ma primijetio sam nesi sto si napisala, ali ja sam imao jedan pokusaj ulaska u pr3 za vrijeme tvojih demonstratura u 19:30 i receno mi je da se praktikum zatvara??
ako je to tako rijetko kako ti kazes, onda sam stvarno pehist... :)[/quote]

cinise :-k

on the other hand - mozda nije bio moj termin vec nitko nije zaduzio napusteni praktikum, pa sam ja uletila nes osobno pa sam morala ici... i to se dosta cesto znalo desavati, doduse ne u pr3.... :grebgreb:
ali zapravo, zbilja me zanima kada je to bilo :-k
ovaj semestar sam bila samo cetvrtkom ali skupa sa steelom pa je valjda uvijek bio netko od nas dvoje....

hmhm....
mozemo i u pm jer nema smisla spammanju mojim pokusajima odgonetanja sto se desilo.... i tvojim pokusajima objasnjavanja mi kada se desilo :g:
aj, vrisni detalje u pm....

btw, mogao si odmah tako reci :PPPP a ne tu mene napadati zbog opcenitog ponasanja demosa, da se na kraju ispostavi da sam te ja hitila van =:PPPP
aj, bas me zanima sto je to bilo.... :wave: :pm:
Gogs (napisa):
ma primijetio sam nesi sto si napisala, ali ja sam imao jedan pokusaj ulaska u pr3 za vrijeme tvojih demonstratura u 19:30 i receno mi je da se praktikum zatvara??
ako je to tako rijetko kako ti kazes, onda sam stvarno pehist... Smile


cinise Think

on the other hand - mozda nije bio moj termin vec nitko nije zaduzio napusteni praktikum, pa sam ja uletila nes osobno pa sam morala ici... i to se dosta cesto znalo desavati, doduse ne u pr3.... Kotacici rade 100 na sat
ali zapravo, zbilja me zanima kada je to bilo Think
ovaj semestar sam bila samo cetvrtkom ali skupa sa steelom pa je valjda uvijek bio netko od nas dvoje....

hmhm....
mozemo i u pm jer nema smisla spammanju mojim pokusajima odgonetanja sto se desilo.... i tvojim pokusajima objasnjavanja mi kada se desilo Mr. Green
aj, vrisni detalje u pm....

btw, mogao si odmah tako reci Blaeh! a ne tu mene napadati zbog opcenitog ponasanja demosa, da se na kraju ispostavi da sam te ja hitila van Blaeh! with hat
aj, bas me zanima sto je to bilo.... Wave Poziv za preseljenje u Private Message



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan