Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

komisija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 9:57 ned, 25. 9. 2005    Naslov: komisija Citirajte i odgovorite

ja sam inace odslusala kolegija kod prof Veljana.Zanima me bude li jos tko uz prof Pandzica na komisiji?cula sam da je prof Nogo odsutna na dekanskom roku?koja su najcesca pitanja na komisiji?
ja sam inace odslusala kolegija kod prof Veljana.Zanima me bude li jos tko uz prof Pandzica na komisiji?cula sam da je prof Nogo odsutna na dekanskom roku?koja su najcesca pitanja na komisiji?


[Vrh]
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 11:31 ned, 25. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vec odgovoreno na
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=4530
Vec odgovoreno na
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=4530


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 13:04 ned, 25. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

prof. Nogo odsutna? jel moze netko potvrdit ovu informaciju? I tko ce onda drzat usmene?
prof. Nogo odsutna? jel moze netko potvrdit ovu informaciju? I tko ce onda drzat usmene?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
toby
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 06. 2005. (10:24:20)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:22 pon, 26. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo ja danas bila na komisiji iz komb...(prosla!!)
nije nista strasno, prof. Pandzic,Caklovic i Goldstein-svi su bili bas ok.uglavnom je Pandzic ispitivao,eventualno koje potpitanje ostali.
pitanja su uglavnom kao i na obicnom usmenom-iznimka-znaju postaviti zad s pismenog pa bi bilo dobro da si malo pogledate!
znaci,pitanja su:
tm o injekcijama,surjekcijama+dokazi,fui,rekurzije s konst koef-napisati opci oblik,karak.jednadzbu,princip zrcaljenja...,toliko o komisiji
a inace pita-rekurziju za triangulaciju,tj.catalanove br(po svom izboru),bin koef,mult tm+koef,vanderm.konvolucije(i dokaz),deranzmane,cjelobrojnu mrezu,binetovu formulu,...to je sve cega se sjecam-nadam se da je nekome pomoglo-sretno!!
evo ja danas bila na komisiji iz komb...(prosla!!)
nije nista strasno, prof. Pandzic,Caklovic i Goldstein-svi su bili bas ok.uglavnom je Pandzic ispitivao,eventualno koje potpitanje ostali.
pitanja su uglavnom kao i na obicnom usmenom-iznimka-znaju postaviti zad s pismenog pa bi bilo dobro da si malo pogledate!
znaci,pitanja su:
tm o injekcijama,surjekcijama+dokazi,fui,rekurzije s konst koef-napisati opci oblik,karak.jednadzbu,princip zrcaljenja...,toliko o komisiji
a inace pita-rekurziju za triangulaciju,tj.catalanove br(po svom izboru),bin koef,mult tm+koef,vanderm.konvolucije(i dokaz),deranzmane,cjelobrojnu mrezu,binetovu formulu,...to je sve cega se sjecam-nadam se da je nekome pomoglo-sretno!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kreso
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2004. (21:44:46)
Postovi: (7B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 11:58 uto, 27. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

danas sam sreo prof Nogo i pitao je kada ce biti usmeni, rekla je da ce biti u utorak ili srijedu. i da, na faksu je. :D
danas sam sreo prof Nogo i pitao je kada ce biti usmeni, rekla je da ce biti u utorak ili srijedu. i da, na faksu je. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 20:28 sri, 28. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

usmeni je u utorak 4.10. u 10 sati, a komisije isti dan u 13 sati. svi studenti odgovaraju kod prof.Nogo neovisno o tome kod koga su slusali kombinatoriku... pa sretno nam svima :)
usmeni je u utorak 4.10. u 10 sati, a komisije isti dan u 13 sati. svi studenti odgovaraju kod prof.Nogo neovisno o tome kod koga su slusali kombinatoriku... pa sretno nam svima Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan