Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

ilja, kitovi i ostale zahvale (split)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Drvena Škrinjarić
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 20. 12. 2005. (22:24:19)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 10 - 0
Lokacija: isto u trajnoj odsutnosti (dok me ne zbrišu)

PostPostano: 1:13 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajde daj, šta pa svi se tu znamo... :D
Ajde daj, šta pa svi se tu znamo... Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanam
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 21. 12. 2005. (16:25:02)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 1:17 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Drvena Matrija"]Jel smijem ja ovdje postat jednu pjesmicu, bas sam je nasla na netu?[/quote]

čekaj sad, pusti pjesme, ja sam vizualni tip. crtam ovo što je rekla
Drvena Matrija (napisa):
Jel smijem ja ovdje postat jednu pjesmicu, bas sam je nasla na netu?


čekaj sad, pusti pjesme, ja sam vizualni tip. crtam ovo što je rekla


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Drvena Matrija
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 21. 12. 2005. (00:11:50)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0
Lokacija: u trajnoj odsutnosti (dok me ne zbrišu)

PostPostano: 1:33 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=red]Evo pjesme, našla sam je negdje na web.math.hr:[/color]

[color=darkblue][b]Edit: Zbog nekih primjedbi na povredu autorstva moram navesti da je pjesma preuzeta [url=http://web.math.hr/~veky/T/T2/reconfused.html][u]odavde[/u][/url] i na tom linku je prilično jasno imenovan njezin autor. Komentari su pak moja osobna interpretacija pjesme.[/b][/color]

[b]Reconfused[/b]

Školski hodnici. Mjesto našeg prvog susreta.
Prolazim, ne znam znači li tebi jednako
to što smo vidjeli jedno drugom u očima
onoga dana, pod snijegom, u Zagrebu, davno...
[color=red](Fino počne, sa snijegom u Zagrebu, da bi čovjek riječ reko...)[/color]

Ne želim pitati. Možda se ne usuđujem
a možda jednostavno ne znam što bih s odgovorom.
Uvijek je bilo skupo biti različit, imati svoj metar,
tješim se dok odlaziš bez osvrtanja.
[color=red](Je, skup je metar, 15kn u Bauhausu.)[/color]

Hej... tvoja frizura čini mi se odnekud poznata!
Još od onog dana kad sam ti nehotice razbarušio kosu,
ostao mi je pred očima taj look, pod prstima taj feel.
[color=red](Ovaj zadnji stih mi je tak super da ću ga pročitat još nekoliko puta. Taj look i taj feel me doslovno ruše s nogu.)[/color]

Osvrćem se. Nema nikog. Odmor je odavno završio.
Pogled u tvom smjeru. Ti gledaš u mene,
u moje oči, onaj poznati pogled bez blende.
[color=red](Ovo sad s blendom me malo buni jer to ovisi kakav film koristiš, recimo 100 ASA je standardno. Ali za objektiv koji ima F2,8 tj. koji je brži od onog koji ima maksimalnih F4 treba dvostruko više. Mogo je isto tako bit F 0.7, 1, 1.4, 2, 2.8, 4, 5.6, 8. 11, 16, 22, 32, 45, 64. Tako na primjer F5.6 propušta dvostruko više svjetla na senzor od F8 ali i dvostruko manje od F4 koji je opet 4 puta propusniji od F8. )[/color]

Kroz moju glavu prolaze slike. Klupa u parku,
pogled k mostu, nabujala rijeka, grad kao iz snova -
dok naši koraci prelaze ogromne provalije,
tih nekoliko stopa; što nas još dijele.
[color=red](1 stopa = 30.5 cm
Bilo bi bolje da autor koristi jedinice SI sustava.)[/color]

Moram te zagrliti. Moram osjetiti
taj tvoj pogled što budi me, izbliza.
U zadnji tren, začuđeno pitaš "A Ona?"
Zašto si ikad pomislila da mi je važna?
[color=red]("Samo ti si mi važna, ona je bezveze...")[/color]

I dok još razmišljam o tome, moje usne
me ne žele čekati. Još jednom je potpuno normalna stvar
postala centrom Svemira. Sve dalje od toga više nismo mi,
već neka bića u nama koja su jedva dočekala svojih 5 minuta.
[color=red](Ovo nemrem komentirat. Sve dalje od centra Svemira već opasno ide prema rubu.)[/color]

Osjećam ti glavu na svojim prsima. Osjećam težinu
tvog tijela na mojem, tu čvrstoću oslonca koju samo
jedni drugima možemo podariti. Osjećam da sanjam...
[color=red](Slikovito, nema šta. Težina tijela je tu lajtmotiv.)[/color]

Da, sanjam. Al' gle čuda: budim se, već je dan,
a osjećaj je još tu. I sad znam da si to ti,
jedina što prelazi bezdan snova da me utješi.

Prematam natrag na školske hodnike. Ponovo u san...
i opet odlaziš bez osvrtanja, a ja ne želim pitati ništa.
Ali zato ovoj tebi, što gledaš možda stihove ove,
mogu ispričati bar samo događaj, ako već ne i osjećaj...

[color=red]Moj osjećaji su sad neodređeni ko i ova pjesma.
Ipak, htjela sam svoje iskustvo podijeliti s drugim dobrim ljudima.
Mislim da bi poneki uradak ovog autora trebalo uvrstiti u Čitanku 3. Zvonimir Balog mi je fakat lame nakon ovog.[/color]

[color=darkblue][b]Edit: Zbog nekih primjedbi na povredu autorstva moram navesti da je pjesma preuzeta [url=http://web.math.hr/~veky/T/T2/reconfused.html][u]odavde[/u][/url] i na tom linku je prilično jasno imenovan njezin autor. Komentari su pak moja osobna interpretacija pjesme.[/b][/color]
Evo pjesme, našla sam je negdje na web.math.hr:

Edit: Zbog nekih primjedbi na povredu autorstva moram navesti da je pjesma preuzeta odavde i na tom linku je prilično jasno imenovan njezin autor. Komentari su pak moja osobna interpretacija pjesme.

Reconfused

Školski hodnici. Mjesto našeg prvog susreta.
Prolazim, ne znam znači li tebi jednako
to što smo vidjeli jedno drugom u očima
onoga dana, pod snijegom, u Zagrebu, davno...
(Fino počne, sa snijegom u Zagrebu, da bi čovjek riječ reko...)

Ne želim pitati. Možda se ne usuđujem
a možda jednostavno ne znam što bih s odgovorom.
Uvijek je bilo skupo biti različit, imati svoj metar,
tješim se dok odlaziš bez osvrtanja.
(Je, skup je metar, 15kn u Bauhausu.)

Hej... tvoja frizura čini mi se odnekud poznata!
Još od onog dana kad sam ti nehotice razbarušio kosu,
ostao mi je pred očima taj look, pod prstima taj feel.
(Ovaj zadnji stih mi je tak super da ću ga pročitat još nekoliko puta. Taj look i taj feel me doslovno ruše s nogu.)

Osvrćem se. Nema nikog. Odmor je odavno završio.
Pogled u tvom smjeru. Ti gledaš u mene,
u moje oči, onaj poznati pogled bez blende.
(Ovo sad s blendom me malo buni jer to ovisi kakav film koristiš, recimo 100 ASA je standardno. Ali za objektiv koji ima F2,8 tj. koji je brži od onog koji ima maksimalnih F4 treba dvostruko više. Mogo je isto tako bit F 0.7, 1, 1.4, 2, 2.8, 4, 5.6, 8. 11, 16, 22, 32, 45, 64. Tako na primjer F5.6 propušta dvostruko više svjetla na senzor od F8 ali i dvostruko manje od F4 koji je opet 4 puta propusniji od F8. )

Kroz moju glavu prolaze slike. Klupa u parku,
pogled k mostu, nabujala rijeka, grad kao iz snova -
dok naši koraci prelaze ogromne provalije,
tih nekoliko stopa; što nas još dijele.
(1 stopa = 30.5 cm
Bilo bi bolje da autor koristi jedinice SI sustava.)


Moram te zagrliti. Moram osjetiti
taj tvoj pogled što budi me, izbliza.
U zadnji tren, začuđeno pitaš "A Ona?"
Zašto si ikad pomislila da mi je važna?
("Samo ti si mi važna, ona je bezveze...")

I dok još razmišljam o tome, moje usne
me ne žele čekati. Još jednom je potpuno normalna stvar
postala centrom Svemira. Sve dalje od toga više nismo mi,
već neka bića u nama koja su jedva dočekala svojih 5 minuta.
(Ovo nemrem komentirat. Sve dalje od centra Svemira već opasno ide prema rubu.)

Osjećam ti glavu na svojim prsima. Osjećam težinu
tvog tijela na mojem, tu čvrstoću oslonca koju samo
jedni drugima možemo podariti. Osjećam da sanjam...
(Slikovito, nema šta. Težina tijela je tu lajtmotiv.)

Da, sanjam. Al' gle čuda: budim se, već je dan,
a osjećaj je još tu. I sad znam da si to ti,
jedina što prelazi bezdan snova da me utješi.

Prematam natrag na školske hodnike. Ponovo u san...
i opet odlaziš bez osvrtanja, a ja ne želim pitati ništa.
Ali zato ovoj tebi, što gledaš možda stihove ove,
mogu ispričati bar samo događaj, ako već ne i osjećaj...

Moj osjećaji su sad neodređeni ko i ova pjesma.
Ipak, htjela sam svoje iskustvo podijeliti s drugim dobrim ljudima.
Mislim da bi poneki uradak ovog autora trebalo uvrstiti u Čitanku 3. Zvonimir Balog mi je fakat lame nakon ovog.


Edit: Zbog nekih primjedbi na povredu autorstva moram navesti da je pjesma preuzeta odavde i na tom linku je prilično jasno imenovan njezin autor. Komentari su pak moja osobna interpretacija pjesme.




Zadnja promjena: Drvena Matrija; 1:36 sri, 28. 12. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanam
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 21. 12. 2005. (16:25:02)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 1:34 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo nacrtala sam i nisam pod milim bogom niš dobila, šta je to, kakve to ima veze sa onime što sam pitala? znaš kaj Škrinja, ja mislim da si ti najobičnija plagijatorica i da se voliš samo praviti važna kak si pametna, znaš? :evil: To kaj ja nemam novaca za postdiplomski ne znači da ne znam prepoznati kad mi netko uvaljuje mačka u vreći. sram te bilo,
fatalno sam uvrijeđena. :x
Budem ja pitala mikoša kak se to rješi, on to supač kuži, i objavit će u Acta Bulgarica, to je CC članak znaš?
evo nacrtala sam i nisam pod milim bogom niš dobila, šta je to, kakve to ima veze sa onime što sam pitala? znaš kaj Škrinja, ja mislim da si ti najobičnija plagijatorica i da se voliš samo praviti važna kak si pametna, znaš? Evil or Very Mad To kaj ja nemam novaca za postdiplomski ne znači da ne znam prepoznati kad mi netko uvaljuje mačka u vreći. sram te bilo,
fatalno sam uvrijeđena. Mad
Budem ja pitala mikoša kak se to rješi, on to supač kuži, i objavit će u Acta Bulgarica, to je CC članak znaš?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Fenky
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 12. 2005. (00:48:04)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 1:47 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Drvena Matrijo,
iako tvoj omiljeni pjesnik nije loš, nažalost se ne može mjeriti sa vrsnim pjesnikom i spisateljem koji svoje radove objavljuje pod pseudonimom janjetina.
Ovo je jedan njegov prozni uradak, ali on u svom opusu ima i mnogo boljih djela:

Njupilo je rođen u vrijeme zdruga Titla, Kulena bana i dobrih dana. Imao je dvije bake i tri noge. Život ga nije mazio, a ni njegova žena, stoga je tražio utjehu u tapetama. Omiljeni mu je susjed bio slivnik, a gajio je duboko poćtovanje prema perilici za rublje i zelenom flomasteru. Činjenica da je Zemlja okrugla duboko ga je tištila, te je povremene psihotične epizode liječio vranama. U ćaši pored revizora na reveru gumb je rotirao do sada nikad viđenom kutnom brzinom, što je nagnalo našega Njupila na školovanje u inozemstvo. Kao što korijen upija vodu, tako je i Zemlja živo biče, uz Njupilovu kokoš uvijek je stajao tenk. U današnje vrijeme više nema takvih molekula kisika, ostali su jedino bombastični naslovi. U inozemstvu je njupilo upoznao trola i Allahovog trećeg bratića u dvanaestom koljenu, Četku za Cipele. Međžu njima se oblikovala neraskidiva veza, ali voda je smoćila pauzu.
Drvena Matrijo,
iako tvoj omiljeni pjesnik nije loš, nažalost se ne može mjeriti sa vrsnim pjesnikom i spisateljem koji svoje radove objavljuje pod pseudonimom janjetina.
Ovo je jedan njegov prozni uradak, ali on u svom opusu ima i mnogo boljih djela:

Njupilo je rođen u vrijeme zdruga Titla, Kulena bana i dobrih dana. Imao je dvije bake i tri noge. Život ga nije mazio, a ni njegova žena, stoga je tražio utjehu u tapetama. Omiljeni mu je susjed bio slivnik, a gajio je duboko poćtovanje prema perilici za rublje i zelenom flomasteru. Činjenica da je Zemlja okrugla duboko ga je tištila, te je povremene psihotične epizode liječio vranama. U ćaši pored revizora na reveru gumb je rotirao do sada nikad viđenom kutnom brzinom, što je nagnalo našega Njupila na školovanje u inozemstvo. Kao što korijen upija vodu, tako je i Zemlja živo biče, uz Njupilovu kokoš uvijek je stajao tenk. U današnje vrijeme više nema takvih molekula kisika, ostali su jedino bombastični naslovi. U inozemstvu je njupilo upoznao trola i Allahovog trećeg bratića u dvanaestom koljenu, Četku za Cipele. Međžu njima se oblikovala neraskidiva veza, ali voda je smoćila pauzu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Drvena Škrinjarić
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 20. 12. 2005. (22:24:19)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 10 - 0
Lokacija: isto u trajnoj odsutnosti (dok me ne zbrišu)

PostPostano: 1:48 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ivanam"]evo nacrtala sam i nisam pod milim bogom niš dobila, šta je to, kakve to ima veze sa onime što sam pitala? znaš kaj Škrinja, ja mislim da si ti najobičnija plagijatorica i da se voliš samo praviti važna kak si pametna, znaš? :evil: To kaj ja nemam novaca za postdiplomski ne znači da ne znam prepoznati kad mi netko uvaljuje mačka u vreći. sram te bilo,
fatalno sam uvrijeđena. :x
Budem ja pitala mikoša kak se to rješi, on to supač kuži[/quote]
A šta sam ti sad ja skrivila. O Bože dragi, kakovih sve ljudi ima na ovome forumu. :!:
Matrija je počela s glupim pjesmicama :evil: , nju treba špotat, ne mene. :roll:
A i ti se tu nešto kočoperiš sa svojim CC člancima... sa svojom slikom na forumu. Da svi vide kak si ti tip-top i šik... :roll:
ivanam (napisa):
evo nacrtala sam i nisam pod milim bogom niš dobila, šta je to, kakve to ima veze sa onime što sam pitala? znaš kaj Škrinja, ja mislim da si ti najobičnija plagijatorica i da se voliš samo praviti važna kak si pametna, znaš? Evil or Very Mad To kaj ja nemam novaca za postdiplomski ne znači da ne znam prepoznati kad mi netko uvaljuje mačka u vreći. sram te bilo,
fatalno sam uvrijeđena. Mad
Budem ja pitala mikoša kak se to rješi, on to supač kuži

A šta sam ti sad ja skrivila. O Bože dragi, kakovih sve ljudi ima na ovome forumu. Exclamation
Matrija je počela s glupim pjesmicama Evil or Very Mad , nju treba špotat, ne mene. Rolling Eyes
A i ti se tu nešto kočoperiš sa svojim CC člancima... sa svojom slikom na forumu. Da svi vide kak si ti tip-top i šik... Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanam
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 21. 12. 2005. (16:25:02)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 1:58 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Drvena Škrinjarić"] A šta sam ti sad ja skrivila. O Bože dragi, kakovih sve ljudi ima na ovome forumu. :!:
Matrija je počela s glupim pjesmicama :evil: , nju treba špotat, ne mene. :roll:
A i ti se tu nešto kočoperiš sa svojim CC člancima... sa svojom slikom na forumu. Da svi vide kak si ti tip-top i šik... :roll:[/quote]

Čekaj sad, nebumo se sad svađale, nekaj mi drugo u oku zapelo a da nije mrena. [b] fenky[/b] ima dobar način razmišljanja, totalno avangardno postmodernistički stil sa dijelom Cubrickove kostimografije. ja njega nisam viđala na predavanju. ili je to možda on. hm? jel ti znaš tko je ta?
Drvena Škrinjarić (napisa):
A šta sam ti sad ja skrivila. O Bože dragi, kakovih sve ljudi ima na ovome forumu. Exclamation
Matrija je počela s glupim pjesmicama Evil or Very Mad , nju treba špotat, ne mene. Rolling Eyes
A i ti se tu nešto kočoperiš sa svojim CC člancima... sa svojom slikom na forumu. Da svi vide kak si ti tip-top i šik... Rolling Eyes


Čekaj sad, nebumo se sad svađale, nekaj mi drugo u oku zapelo a da nije mrena. fenky ima dobar način razmišljanja, totalno avangardno postmodernistički stil sa dijelom Cubrickove kostimografije. ja njega nisam viđala na predavanju. ili je to možda on. hm? jel ti znaš tko je ta?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Drvena Matrija
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 21. 12. 2005. (00:11:50)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0
Lokacija: u trajnoj odsutnosti (dok me ne zbrišu)

PostPostano: 2:00 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Fenky"]Njupilo je rođen u vrijeme zdruga Titla, Kulena bana i dobrih dana. Imao je dvije bake i tri noge. Život ga nije mazio, a ni njegova žena, stoga je tražio utjehu u tapetama. Omiljeni mu je susjed bio slivnik, a gajio je duboko poćtovanje prema perilici za rublje i zelenom flomasteru. Činjenica da je Zemlja okrugla duboko ga je tištila, te je povremene psihotične epizode liječio vranama. U ćaši pored revizora na reveru gumb je rotirao do sada nikad viđenom kutnom brzinom, što je nagnalo našega Njupila na školovanje u inozemstvo. Kao što korijen upija vodu, tako je i Zemlja živo biče, uz Njupilovu kokoš uvijek je stajao tenk. U današnje vrijeme više nema takvih molekula kisika, ostali su jedino bombastični naslovi. U inozemstvu je njupilo upoznao trola i Allahovog trećeg bratića u dvanaestom koljenu, Četku za Cipele. Međžu njima se oblikovala neraskidiva veza, ali voda je smoćila pauzu.[/quote]
Baš je fina ta janjetina. Sviđa mi se i ovo sa školovanjem u inozemstvu.
Ej Fenky, ti si meni isto kul, ja se palim na takve tipove.
Očemo se vjenčat pod pauzom od Vektorskih. Pošalji mi PM ako nećeš da bezveze baka ne peče kolače. :ljubimruke:
Fenky (napisa):
Njupilo je rođen u vrijeme zdruga Titla, Kulena bana i dobrih dana. Imao je dvije bake i tri noge. Život ga nije mazio, a ni njegova žena, stoga je tražio utjehu u tapetama. Omiljeni mu je susjed bio slivnik, a gajio je duboko poćtovanje prema perilici za rublje i zelenom flomasteru. Činjenica da je Zemlja okrugla duboko ga je tištila, te je povremene psihotične epizode liječio vranama. U ćaši pored revizora na reveru gumb je rotirao do sada nikad viđenom kutnom brzinom, što je nagnalo našega Njupila na školovanje u inozemstvo. Kao što korijen upija vodu, tako je i Zemlja živo biče, uz Njupilovu kokoš uvijek je stajao tenk. U današnje vrijeme više nema takvih molekula kisika, ostali su jedino bombastični naslovi. U inozemstvu je njupilo upoznao trola i Allahovog trećeg bratića u dvanaestom koljenu, Četku za Cipele. Međžu njima se oblikovala neraskidiva veza, ali voda je smoćila pauzu.

Baš je fina ta janjetina. Sviđa mi se i ovo sa školovanjem u inozemstvu.
Ej Fenky, ti si meni isto kul, ja se palim na takve tipove.
Očemo se vjenčat pod pauzom od Vektorskih. Pošalji mi PM ako nećeš da bezveze baka ne peče kolače. Manira pravog kavalira


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Fenky
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 12. 2005. (00:48:04)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 2:05 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Drvena Matrija"]Ej Fenky, ti si meni isto kul, ja se palim na takve tipove.
Očemo se vjenčat pod pauzom od Vektorskih. [/quote]
Ljubav i ine stvari
Tko za to još mari
Kad se sve radi o piku i kari
Ali najgori je tref
Jer nije svatko stvoren za blef
Rezultat je stres
A tada srce ide bum-tres
Drvena Matrija (napisa):
Ej Fenky, ti si meni isto kul, ja se palim na takve tipove.
Očemo se vjenčat pod pauzom od Vektorskih.

Ljubav i ine stvari
Tko za to još mari
Kad se sve radi o piku i kari
Ali najgori je tref
Jer nije svatko stvoren za blef
Rezultat je stres
A tada srce ide bum-tres


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanam
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 21. 12. 2005. (16:25:02)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 2:07 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Drvena Matrija"]Baš je fina ta janjetina. Sviđa mi se i ovo sa školovanjem u inozemstvu.
Ej Fenky, ti si meni isto kul, ja se palim na takve tipove.
Očemo se vjenčat pod pauzom od Vektorskih. Pošalji mi PM ako nećeš da bezveze baka ne peče kolače. :ljubimruke:[/quote]

Ma gle ti nju, prste k sebi Matrija, nebuš mi otela svakog frajera, obećala si mi na ručku. fenky, nemoj ju slušat, ja sam ljepša i u duši čista, sad sam se okupala u svetoj vodici što govori o mojoj svestranosti. dođi kod mene na salatu od hobotnice, tata bude oktopod
Drvena Matrija (napisa):
Baš je fina ta janjetina. Sviđa mi se i ovo sa školovanjem u inozemstvu.
Ej Fenky, ti si meni isto kul, ja se palim na takve tipove.
Očemo se vjenčat pod pauzom od Vektorskih. Pošalji mi PM ako nećeš da bezveze baka ne peče kolače. Manira pravog kavalira


Ma gle ti nju, prste k sebi Matrija, nebuš mi otela svakog frajera, obećala si mi na ručku. fenky, nemoj ju slušat, ja sam ljepša i u duši čista, sad sam se okupala u svetoj vodici što govori o mojoj svestranosti. dođi kod mene na salatu od hobotnice, tata bude oktopod


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Drvena Škrinjarić
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 20. 12. 2005. (22:24:19)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 10 - 0
Lokacija: isto u trajnoj odsutnosti (dok me ne zbrišu)

PostPostano: 2:11 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Fenky"]Ljubav i ine stvari
Tko za to još mari
Kad se sve radi o piku i kari
Ali najgori je tref
Jer nije svatko stvoren za blef
Rezultat je stres
A tada srce ide bum-tres[/quote]
[color=red]Kako slatko... [/color]:cmok:

A dok baba kaže "keks"
Malo ćemo praxat **** (deriviranje)
:inlove:
Fenky (napisa):
Ljubav i ine stvari
Tko za to još mari
Kad se sve radi o piku i kari
Ali najgori je tref
Jer nije svatko stvoren za blef
Rezultat je stres
A tada srce ide bum-tres

Kako slatko... Cmok!

A dok baba kaže "keks"
Malo ćemo praxat **** (deriviranje)
In love


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Fenky
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 12. 2005. (00:48:04)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 2:14 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa ćujte cure, ja sam uvijek spreman za avanture, pa ako se baš nikako ne možete dopgovoriti, možemo napraviti izlućno natjecanje za tu ćast...
Predlažem da se natječete u disciplini kopanja nosa u dalj, iako ni hrvanje u blatu nije loše
Pa ćujte cure, ja sam uvijek spreman za avanture, pa ako se baš nikako ne možete dopgovoriti, možemo napraviti izlućno natjecanje za tu ćast...
Predlažem da se natječete u disciplini kopanja nosa u dalj, iako ni hrvanje u blatu nije loše


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanam
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 21. 12. 2005. (16:25:02)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 2:16 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam i ja dara za muziku, ovo razara dušu, suvremene riječi apstraktne elegancije, vidi ovo:

[i]Volim piti
Volim piti
Volim piti i ljubiti
Takvoga me majka rodi
Takav ću i ostariti

Koliko sam vina ja popio
Još sam više žena imao
Moje ludo srce nije biralo
Sve od reda ja sam ljubio

Koliko sam kuna ja satrao
S još sam više žena spavao
Moje ludo srce nije štedilo
Svakom redom ja sam plaćao[/i]

To je divna pjesma, surovo suočavanje pojma bitka i pojma samokontrole naviranja emocija uzrokovanih gubitkom vlastitog bića, kako biti a ne biti dio okoline koja nas posjeduje? kako spojiti a ne biti spojen mimikrijom stvaranja. upravo time se dubina riječi gubi u strofama, dok je istančanim odabirom riječi limes sudbine ostao zapečaćen u našim srcima koja i dalje plamte vječnom olimpijskom bakljom. [b]Vuco, ja te volim!!![/b]
imam i ja dara za muziku, ovo razara dušu, suvremene riječi apstraktne elegancije, vidi ovo:

Volim piti
Volim piti
Volim piti i ljubiti
Takvoga me majka rodi
Takav ću i ostariti

Koliko sam vina ja popio
Još sam više žena imao
Moje ludo srce nije biralo
Sve od reda ja sam ljubio

Koliko sam kuna ja satrao
S još sam više žena spavao
Moje ludo srce nije štedilo
Svakom redom ja sam plaćao


To je divna pjesma, surovo suočavanje pojma bitka i pojma samokontrole naviranja emocija uzrokovanih gubitkom vlastitog bića, kako biti a ne biti dio okoline koja nas posjeduje? kako spojiti a ne biti spojen mimikrijom stvaranja. upravo time se dubina riječi gubi u strofama, dok je istančanim odabirom riječi limes sudbine ostao zapečaćen u našim srcima koja i dalje plamte vječnom olimpijskom bakljom. Vuco, ja te volim!!!




Zadnja promjena: ivanam; 2:24 sri, 28. 12. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Fenky
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 12. 2005. (00:48:04)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 2:23 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ivanam"]imam i ja dara za muziku, ovo dira dušu, suvremene riječi apstraktne elegancije, vidi ovo:

Volim piti
Volim piti
Volim piti i ljubiti
Takvoga me majka rodi
Takav ću i ostariti

Koliko sam vina ja popio
Još sam više žena imao
Moje ludo srce nije biralo
Sve od reda ja sam ljubio

Koliko sam kuna ja satrao
S još sam više žena spavao
Moje ludo srce nije štedilo
Svakom redom ja sam plaćao

To je pjesma, surovo suočavanje pojma bitka i pojma samokontrole, kako biti a ne biti dio okoline koja nas posjeduje? dubina riječi gubi se u strofama[/quote]

ćekaj, sad mi nije jasno... jesi li ti muško ili žensko? Ili si ti žensko, ali je tvoja pjesnićka duša muška? Je li to uopče moguče s obzirom na problematiku koju susrečemo u devijantnom ponašanju pingvina išćašenog mozga?! Doduše, moglo bi biti da imaš neki oblik šizofrenije, što i ne bi bilo tako loše ako možeš sve svoje lićnosti zaposliti da rješavaju razlićite probleme istovremeno - tada ti uopče ne bi bio problem rješiti kolokvije
ivanam (napisa):
imam i ja dara za muziku, ovo dira dušu, suvremene riječi apstraktne elegancije, vidi ovo:

Volim piti
Volim piti
Volim piti i ljubiti
Takvoga me majka rodi
Takav ću i ostariti

Koliko sam vina ja popio
Još sam više žena imao
Moje ludo srce nije biralo
Sve od reda ja sam ljubio

Koliko sam kuna ja satrao
S još sam više žena spavao
Moje ludo srce nije štedilo
Svakom redom ja sam plaćao

To je pjesma, surovo suočavanje pojma bitka i pojma samokontrole, kako biti a ne biti dio okoline koja nas posjeduje? dubina riječi gubi se u strofama


ćekaj, sad mi nije jasno... jesi li ti muško ili žensko? Ili si ti žensko, ali je tvoja pjesnićka duša muška? Je li to uopče moguče s obzirom na problematiku koju susrečemo u devijantnom ponašanju pingvina išćašenog mozga?! Doduše, moglo bi biti da imaš neki oblik šizofrenije, što i ne bi bilo tako loše ako možeš sve svoje lićnosti zaposliti da rješavaju razlićite probleme istovremeno - tada ti uopče ne bi bio problem rješiti kolokvije


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Drvena Matrija
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 21. 12. 2005. (00:11:50)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0
Lokacija: u trajnoj odsutnosti (dok me ne zbrišu)

PostPostano: 2:24 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Fenky"]Pa ćujte cure, ja sam uvijek spreman za avanture, pa ako se baš nikako ne možete dopgovoriti, možemo napraviti izlućno natjecanje za tu ćast...
Predlažem da se natječete u disciplini kopanja nosa u dalj, iako ni hrvanje u blatu nije loše[/quote]
Ja već jesam u blatu do pojasa! Dođi da se malo pohrvamo, grančice moja... :love:

@ivanam:
Emocije koje ti izaziva pjesma se otprilike mogu dočarati i tako da pojedeš truli paradajz sa senfom, zaliješ litrom Ribara, zaključaš si WC (i baciš ključ kroz prozor) i onda gledaš Opru dok ne pozeleniš.
Fenky (napisa):
Pa ćujte cure, ja sam uvijek spreman za avanture, pa ako se baš nikako ne možete dopgovoriti, možemo napraviti izlućno natjecanje za tu ćast...
Predlažem da se natječete u disciplini kopanja nosa u dalj, iako ni hrvanje u blatu nije loše

Ja već jesam u blatu do pojasa! Dođi da se malo pohrvamo, grančice moja... Zaljubljen(a)

@ivanam:
Emocije koje ti izaziva pjesma se otprilike mogu dočarati i tako da pojedeš truli paradajz sa senfom, zaliješ litrom Ribara, zaključaš si WC (i baciš ključ kroz prozor) i onda gledaš Opru dok ne pozeleniš.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Fenky
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 12. 2005. (00:48:04)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 2:32 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Drvena Matrija"][quote="Fenky"]Pa ćujte cure, ja sam uvijek spreman za avanture, pa ako se baš nikako ne možete dopgovoriti, možemo napraviti izlućno natjecanje za tu ćast...
Predlažem da se natječete u disciplini kopanja nosa u dalj, iako ni hrvanje u blatu nije loše[/quote]
Ja već jesam u blatu do pojasa! Dođi da se malo pohrvamo, grančice moja... :love:

@ivanam:
Emocije koje ti izaziva pjesma se otprilike mogu dočarati i tako da pojedeš truli paradajz sa senfom, zaliješ litrom Ribara, zaključaš si WC (i baciš ključ kroz prozor) i onda gledaš Opru dok ne pozeleniš.[/quote]

Nesreče li nesretne! AKo si ti več u blatu, postoje samo dvije mogučnosti:
1. Da ne živiš u zagrebu, jer ovdje pada snijeg, i svo blato se nalazi u stanju potencijalnosti, i tebalo bi donijeti energiju pobuđenja da se zasleđena zemlja preobrati u blato.
2. Da živiš u zagrebu, a u tom slučaju živiš u svinjcu sa centralnim grijanjem. No jedini takav svinjac u zagrebu nastanjuje moja pola tone teska celava susjeda koja ne zna razliku izmedu alfa-invarijantne funkcije i realnog broja, a s takvom osobom ne bih mogao imati duboku emocionalnu vezu punu ljubavi i razumijevanja te bih se morao zaputiti na put za ostvarivanje samopotencijala :eating:
Drvena Matrija (napisa):
Fenky (napisa):
Pa ćujte cure, ja sam uvijek spreman za avanture, pa ako se baš nikako ne možete dopgovoriti, možemo napraviti izlućno natjecanje za tu ćast...
Predlažem da se natječete u disciplini kopanja nosa u dalj, iako ni hrvanje u blatu nije loše

Ja već jesam u blatu do pojasa! Dođi da se malo pohrvamo, grančice moja... Zaljubljen(a)

@ivanam:
Emocije koje ti izaziva pjesma se otprilike mogu dočarati i tako da pojedeš truli paradajz sa senfom, zaliješ litrom Ribara, zaključaš si WC (i baciš ključ kroz prozor) i onda gledaš Opru dok ne pozeleniš.


Nesreče li nesretne! AKo si ti več u blatu, postoje samo dvije mogučnosti:
1. Da ne živiš u zagrebu, jer ovdje pada snijeg, i svo blato se nalazi u stanju potencijalnosti, i tebalo bi donijeti energiju pobuđenja da se zasleđena zemlja preobrati u blato.
2. Da živiš u zagrebu, a u tom slučaju živiš u svinjcu sa centralnim grijanjem. No jedini takav svinjac u zagrebu nastanjuje moja pola tone teska celava susjeda koja ne zna razliku izmedu alfa-invarijantne funkcije i realnog broja, a s takvom osobom ne bih mogao imati duboku emocionalnu vezu punu ljubavi i razumijevanja te bih se morao zaputiti na put za ostvarivanje samopotencijala #Eating smiley


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Debela_Oprah
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (19:08:00)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 2:37 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Drvena Matrija"]Emocije koje ti izaziva pjesma se otprilike mogu dočarati i tako da pojedeš truli paradajz sa senfom, zaliješ litrom Ribara, zaključaš si WC (i baciš ključ kroz prozor) i onda gledaš Opru dok ne pozeleniš.[/quote]
Oprosti molim te, a sto ti imas protiv mene?! :evil: Mozda to sto sam [color=red]u[/color][color=brown]s[/color][color=blue]p[/color][color=darkred]j[/color][color=violet]e[/color][color=green]s[/color][color=orange]n[/color][color=blue]a[/color]?

The Fat_Oprah is out there
Drvena Matrija (napisa):
Emocije koje ti izaziva pjesma se otprilike mogu dočarati i tako da pojedeš truli paradajz sa senfom, zaliješ litrom Ribara, zaključaš si WC (i baciš ključ kroz prozor) i onda gledaš Opru dok ne pozeleniš.

Oprosti molim te, a sto ti imas protiv mene?! Evil or Very Mad Mozda to sto sam uspjesna?

The Fat_Oprah is out there


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanam
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 21. 12. 2005. (16:25:02)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 2:43 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Debela_Oprah"][quote="Drvena Matrija"]Emocije koje ti izaziva pjesma se otprilike mogu dočarati i tako da pojedeš truli paradajz sa senfom, zaliješ litrom Ribara, zaključaš si WC (i baciš ključ kroz prozor) i onda gledaš Opru dok ne pozeleniš.[/quote]
Oprosti molim te, a sto ti imas protiv mene?! :evil: Mozda to sto sam [color=red]u[/color][color=brown]s[/color][color=blue]p[/color][color=darkred]j[/color][color=violet]e[/color][color=green]s[/color][color=orange]n[/color][color=blue]a[/color]?

The Fat_Oprah is out there[/quote]


:bow: :bow: :bow:

Auuuuu.... otvorile ste Pandorinu kutiju. :trema: Sad je i cijela Amerika protiv vas! :2losha: :kidam:
Debela_Oprah (napisa):
Drvena Matrija (napisa):
Emocije koje ti izaziva pjesma se otprilike mogu dočarati i tako da pojedeš truli paradajz sa senfom, zaliješ litrom Ribara, zaključaš si WC (i baciš ključ kroz prozor) i onda gledaš Opru dok ne pozeleniš.

Oprosti molim te, a sto ti imas protiv mene?! Evil or Very Mad Mozda to sto sam uspjesna?

The Fat_Oprah is out there



I bow before you I bow before you I bow before you

Auuuuu.... otvorile ste Pandorinu kutiju. Imam tremu Sad je i cijela Amerika protiv vas! Dva losha ubise... Kidam nalijevo




Zadnja promjena: ivanam; 2:44 sri, 28. 12. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Fenky
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 12. 2005. (00:48:04)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 2:44 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Drvena Matrija"][quote="Ilja"]Imam, vjekovac je moja vanbračna kćer, al aj pliz nemoj nikom reć, neću da ga ponovo uhapse.
i kćeri moja, pred svima te molim, ubuduće kad nam dođu gosti nemoj bockat dedu škarama, već i ovako je klimav.[/quote]
A ja sam tvoja zakonom priznata kćer, zašto mene manje voliš. :cry: Samo zato što sam malo drukčija od ostalih (vidi sliku lijevo).

Deda nam je još jučer puko! Šta ne znaš?! Boc-boc škarama, samo čuješ pššššššššššššš................ i ode deda. :djed:

Šteta, a za večerom je uvijek bio zabavan sa svojim vicevima iz Austro-Ugarske:
[i]"Zašto Indijanci svoje mrtve sahranjuju iza brda? Zato što je tamo groblje."[/i]
(Znam da je loš, nismo se ni mi smijali...)[/quote]

Drvky, bojim se da ti moram reci da si me razoćarala nepoznavanjem osnovnih osnova elementarne logike...
Nisu indijanci mrtve sahranjivali iza brda jer je tamo groblje, nego je tamo groblje jer su tamo indijanci sahranjivali svoje mrtve :roll:

bas si ono, ali nema veze, ja te ipak volim vise od plasticnog povrca gorkog okusa koje svaki dan tocno u podne pijem kako ne bih izgubio nogostup
Drvena Matrija (napisa):
Ilja (napisa):
Imam, vjekovac je moja vanbračna kćer, al aj pliz nemoj nikom reć, neću da ga ponovo uhapse.
i kćeri moja, pred svima te molim, ubuduće kad nam dođu gosti nemoj bockat dedu škarama, već i ovako je klimav.

A ja sam tvoja zakonom priznata kćer, zašto mene manje voliš. Crying or Very sad Samo zato što sam malo drukčija od ostalih (vidi sliku lijevo).

Deda nam je još jučer puko! Šta ne znaš?! Boc-boc škarama, samo čuješ pššššššššššššš................ i ode deda. Sjecam se ja, bilo je to cetr'est pete...

Šteta, a za večerom je uvijek bio zabavan sa svojim vicevima iz Austro-Ugarske:
"Zašto Indijanci svoje mrtve sahranjuju iza brda? Zato što je tamo groblje."
(Znam da je loš, nismo se ni mi smijali...)


Drvky, bojim se da ti moram reci da si me razoćarala nepoznavanjem osnovnih osnova elementarne logike...
Nisu indijanci mrtve sahranjivali iza brda jer je tamo groblje, nego je tamo groblje jer su tamo indijanci sahranjivali svoje mrtve Rolling Eyes

bas si ono, ali nema veze, ja te ipak volim vise od plasticnog povrca gorkog okusa koje svaki dan tocno u podne pijem kako ne bih izgubio nogostup


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Drvena Škrinjarić
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 20. 12. 2005. (22:24:19)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 10 - 0
Lokacija: isto u trajnoj odsutnosti (dok me ne zbrišu)

PostPostano: 2:51 sri, 28. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Fenky"]bas si ono, ali nema veze, ja te ipak volim vise od plasticnog povrca gorkog okusa koje svaki dan tocno u podne pijem kako ne bih izgubio nogostup[/quote]
Ali ipak ćeš oženit mene, a ne nju?
Ajde, sad mi je lakše, mogu mirno otić spavat...
Fenky (napisa):
bas si ono, ali nema veze, ja te ipak volim vise od plasticnog povrca gorkog okusa koje svaki dan tocno u podne pijem kako ne bih izgubio nogostup

Ali ipak ćeš oženit mene, a ne nju?
Ajde, sad mi je lakše, mogu mirno otić spavat...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Stranica 5 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan