Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Osniva se udruga za zaštitu prava ateista
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 36, 37, 38  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
raspjevani_opat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2005. (12:42:04)
Postovi: (E5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 16

PostPostano: 11:55 ned, 29. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sve ateiste pozivam da danas odu na misu...
uz dobru misu, u dobroj crkvi, uz dobrog svecenika, mozda napokon progledate i vidite svijet ostvorenim ocima 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
ja sve ateiste pozivam da danas odu na misu...
uz dobru misu, u dobroj crkvi, uz dobrog svecenika, mozda napokon progledate i vidite svijet ostvorenim ocima Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 13:08 ned, 29. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="raspjevani_opat"]ja sve ateiste pozivam da danas odu na misu...
uz dobru misu, u dobroj crkvi, uz dobrog svecenika, mozda napokon progledate i vidite svijet ostvorenim ocima 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)[/quote]

isto nemozes tako... razliciti ljudi razlicito vjeruju... mozda su tvoje oci zatvorene... kako mozes govorit ljudima da su in oci zatvorene :? , to je isto kao da mi tebi kazemo da si zasljepljen vjeron...
raspjevani_opat (napisa):
ja sve ateiste pozivam da danas odu na misu...
uz dobru misu, u dobroj crkvi, uz dobrog svecenika, mozda napokon progledate i vidite svijet ostvorenim ocima Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool


isto nemozes tako... razliciti ljudi razlicito vjeruju... mozda su tvoje oci zatvorene... kako mozes govorit ljudima da su in oci zatvorene Confused , to je isto kao da mi tebi kazemo da si zasljepljen vjeron...



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
raspjevani_opat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2005. (12:42:04)
Postovi: (E5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 16

PostPostano: 13:14 ned, 29. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

kaj tu nitko ne kuzi sarkazam :twisted: :twisted: :twisted:
kaj tu nitko ne kuzi sarkazam Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 13:18 ned, 29. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

nije bia niti jedan smile da bi uopce apeliralo na sarkazam... ustvari, post je u poprilicno ozbiljnon tonu...

ps. sada znamo da je zezancija, sve ok... :D
nije bia niti jedan smile da bi uopce apeliralo na sarkazam... ustvari, post je u poprilicno ozbiljnon tonu...

ps. sada znamo da je zezancija, sve ok... Very Happy



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 14:05 ned, 29. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="raspjevani_opat"]ja sve ateiste pozivam da danas odu na misu...
uz dobru misu, u dobroj crkvi, uz dobrog svecenika, mozda napokon progledate i vidite [b]svijet ostvorenim ocima[/b] 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)[/quote]
I onda hrpetina smajlića sa tamnim naočalama :twisted: :) :D :D :lol: 8)
raspjevani_opat (napisa):
ja sve ateiste pozivam da danas odu na misu...
uz dobru misu, u dobroj crkvi, uz dobrog svecenika, mozda napokon progledate i vidite svijet ostvorenim ocima Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool

I onda hrpetina smajlića sa tamnim naočalama Twisted Evil Smile Very Happy Very Happy Laughing Cool



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
jazzmin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2006. (19:13:17)
Postovi: (18)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 21:16 ned, 29. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
koryanshea (napisa):
kakva su vasa iskustva glede diskriminiranja ateista, mislite li da tako nesto uopce postoji, biste li se uclanili u takvu udrugu i tako dalje...
ne zelim raspravu o vjeri opcenito. please stick to the topic.
[/quote]
[quote]
koryanshea (napisa):
jesam lipo rekla "please stick to the topic"... dakle, nije rodjen...
drugo... "udrugu za zaštitu prava ateista" ste preimenovali u
"udrugu ateista" i zakljucili da je glupo "osnovati udrugu ateista".
ali nitko ju nije ni osnovao a udruga se uostalom zove "Protagora"
[/quote]

Probat ću se držati teme (premda se pokazalo kako je to gotovo
nemoguće :) ) pa ću se vratiti inicijalnom članku. Dosta je površan,
za početak. Čini mi se da je i to dovelo do nekih nepotrebnih "sukoba" u
daljnjoj raspravi. Npr. jednom se naziva [i]udrugom za zaštitu prava [/i][i]ateista[/i], drugi put [i]udrugom za promicanje ireligioznog poimanja svijeta[/i],
a to baš nije isto -
[quote]tp: Ja se ne bih uclanio u tu udrugu jer nisam ateist,
a na ostala pitanja ne mogu odgovoriti jer nisam u toj poziciji. [/quote]
[b]Zanima me da li bi član udruge zato mogao biti i vjernik. [/b]Jer zašto
vjernik ne bi bio član udruge koja štiti prava jedne (možda manjinske) skupine ljudi?
On bi tada mogao biti i [b]punopravni član [/b]kakvih, tvrdi Polić, još nemaju dovoljno.
(Inače, je li punopravno članstvo (zasad) ponuđeno samo [i]poznatim intelektualcima[/i] :? ?)
Ideja, naravno, ne bi imala previše smisla ako je to ipak [i]udruga za
ireligiozno poimanje svijeta[/i]. No tu me opet buni članak, gdje Polić
značajno ističe razliku između vjere i religije: [i]A religija je,
dodaje on, samo jedan oblik vjere, iako svojata cijelo podrucje vjere.[/i]
Misli li onda Udruga koja želi [i]argumentirano i kriticki tumaciti
prednosti ireligioznog poimanja svijeta[/i] progovarati i u ime onih
vjernika koji nisu čisto religijski opredijeljeni?
Dalje, ovo mi nikako nije jasno:
[i]Sada nas ima dovoljno da osnujemo udrugu (...) - kaže Polic.
Za to im je, pak, potrebno bar osam osoba,
a toliki broj osoba spremnih za punopravno clanstvo još nemaju (...).[/i]
:?:

I jedna (od) stvar(i) koja me oduvijek buni je kako bi glasila konkretna i
smislena (ako [b]to[/b] uopće zvuči smisleno :D ) "definicija" ateizma.
Kad je već spomenuta etika kao dobra alternativa vjeronauku u školi,
baš u udžbeniku iz etike sam pronašla jednu (meni) pomalo uznemirujuću
definiciju: [i]Ateizam - protureligijski nastroj; [b]često kombinirano sa
željom da se religija i crkva unište[/b][/i] :? :shock:
To zvuči prilično ratoborno :soldierangry: Ateist - terorist? :roll:
Citat:

koryanshea (napisa):
kakva su vasa iskustva glede diskriminiranja ateista, mislite li da tako nesto uopce postoji, biste li se uclanili u takvu udrugu i tako dalje...
ne zelim raspravu o vjeri opcenito. please stick to the topic.

Citat:

koryanshea (napisa):
jesam lipo rekla "please stick to the topic"... dakle, nije rodjen...
drugo... "udrugu za zaštitu prava ateista" ste preimenovali u
"udrugu ateista" i zakljucili da je glupo "osnovati udrugu ateista".
ali nitko ju nije ni osnovao a udruga se uostalom zove "Protagora"


Probat ću se držati teme (premda se pokazalo kako je to gotovo
nemoguće Smile ) pa ću se vratiti inicijalnom članku. Dosta je površan,
za početak. Čini mi se da je i to dovelo do nekih nepotrebnih "sukoba" u
daljnjoj raspravi. Npr. jednom se naziva udrugom za zaštitu prava ateista, drugi put udrugom za promicanje ireligioznog poimanja svijeta,
a to baš nije isto -
Citat:
tp: Ja se ne bih uclanio u tu udrugu jer nisam ateist,
a na ostala pitanja ne mogu odgovoriti jer nisam u toj poziciji.

Zanima me da li bi član udruge zato mogao biti i vjernik. Jer zašto
vjernik ne bi bio član udruge koja štiti prava jedne (možda manjinske) skupine ljudi?
On bi tada mogao biti i punopravni član kakvih, tvrdi Polić, još nemaju dovoljno.
(Inače, je li punopravno članstvo (zasad) ponuđeno samo poznatim intelektualcima Confused ?)
Ideja, naravno, ne bi imala previše smisla ako je to ipak udruga za
ireligiozno poimanje svijeta
. No tu me opet buni članak, gdje Polić
značajno ističe razliku između vjere i religije: A religija je,
dodaje on, samo jedan oblik vjere, iako svojata cijelo podrucje vjere.

Misli li onda Udruga koja želi argumentirano i kriticki tumaciti
prednosti ireligioznog poimanja svijeta
progovarati i u ime onih
vjernika koji nisu čisto religijski opredijeljeni?
Dalje, ovo mi nikako nije jasno:
Sada nas ima dovoljno da osnujemo udrugu (...) - kaže Polic.
Za to im je, pak, potrebno bar osam osoba,
a toliki broj osoba spremnih za punopravno clanstvo još nemaju (...).

Question

I jedna (od) stvar(i) koja me oduvijek buni je kako bi glasila konkretna i
smislena (ako to uopće zvuči smisleno Very Happy ) "definicija" ateizma.
Kad je već spomenuta etika kao dobra alternativa vjeronauku u školi,
baš u udžbeniku iz etike sam pronašla jednu (meni) pomalo uznemirujuću
definiciju: Ateizam - protureligijski nastroj; često kombinirano sa
željom da se religija i crkva unište
Confused Shocked
To zvuči prilično ratoborno Angry Ateist - terorist? Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 22:29 ned, 29. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

I onda nek netko kaze da nema diskriminacije. :roll:

[color=darkred]Necete siriti diskriminaciju po Forumu. Molim lijepo ne davajte osobama koje nemaju ista uvjerenja kao i vi pridjeve koji su pogrdni ili tvrde da su oni u zabludi!

Na ovom Forumu svatko ima pravo na svoje misljenje i religijsko uvjerenje ili "neuvjerenje". I to je svacija privatna stvar.
Ako smatrate da ste vi u pravu, a drugi u zabludi, lijepo, ali molim bez _opcih_ izjava o zabludi osoba sa drugim uvjerenjima. Vase misljenje je vase misljenje (i kao takvo ga i iznesite), a ne istina koju svi moraju prihvatiti ili trpjeti da ih zbog neslaganja opisujete raznim pridjevima.

Ono gore cu sad ostavit kao primjer kako se ne treba ponasati i na savjest onog koji je to napisao.[/color]

-----------

:doh: Kam ste vi otisli s ovom raspravom.. I mislim da su neki itekako dokazali postojanje diskriminacije.
I kory mi je dala bas lijepi analogon sa straznjim djelom busa. :ok:

Ja mogu sarkasticno ustvrditi puno stvari i o katolicima, i o protestantima, i o muslimanima, i o budistima, i hinduistima, i o sotonistima, i o bilo kojim vjernicima, i o ateistima, pa i o samom sebi. I mislim da bi se u svakoj grupi naslo uvrijedjenih. [color=darkred]Zato prestanite sa time[size=24].[/size][/color]



@jazzmin:

1. Mislim da vecina korisnika koja se pozitivno izjasnila o udruzi, pritom imala na umu bas ono kako ju je Kory opisala i da su davali svoje misljenje o takvoj hipotetskoj udruzi za borbu protiv diskriminacije ateista, tj. za zastitu njihovih gradjanskih prava garantiranih Ustavom RH po kojem su svi gradjani RH ravnopravni S obzirom na njihovo vjersko uvjerenje.
A isticanje vjerskih obiljezja jedne vjerske zajednice (pa bila ona u velikoj vecini) u drzavnih institucijama je upravo narusavanje te ravnopravnosti koju bi drzavne institucije trebale upravo promicati i stititi.
I ja osobno nemam nista protiv raspela, ni kriza, imam protiv nametanja bilo kakvih simbola ljudima koji to ne zele i kojima se krsi njihovo ustavno pravo na slobodu vjerskog uvjerenja.
I mislim da rjesenje nije isticanje svih, nego ne isticanje niti jedne. jer uvijek se moze nac netko tko vjeruje u "nesto drugo".
Isto kao i "crkvena desetina".
Isto kao i vjeronak u skolama. Ne postoji ravnopravnost. Ravnopravnost bi bila kad bi se uz taj vjeronauk provodila kampanja da se sprijece diskriminacije i omalovazavanja onih koji ga ne zele pohadjati. Kad bi se aktivno provodila i edukacija djece, da oni koji ne pohadjaju vjeronak nisu zbog toga losi, glupi ili tko zna kakvi. A problem je u tome sto mnogi koji bi na tome trebali i raditi i sami tako ne misle. I to _je_ diskriminacija.
Ovako ima puno slucajeva gdje su djeca, tj. njihovi roditelji primorani poslati ih na vjeronauk kako im dijete ne bi patilo zbog "izopcenja" od ostalih.
Sto se tice postotka, u Hrvatskoj ima puno ljudi koji se deklariraju krscanima i ljubiteljima svoje zemlje itd. pa 5 minuta poslije razbijaju tramvaje i svoj grad koji toliko navodno vole, varaju na porezu, krse skoro pa sve od 10 zapovjedi, i zapravo uopce ne vjeruju u to za sto se izjasnjavaju, tako da se ja ne bi slozio da je on tako velik kako je to sluzbeno znano.

Evo, ako odete u Savsku 25 u sjediste SZ-ZG, naci cete ga punog katolickih obiljezja. A trebali bi predstavljati sve studente...

2. Ponekad uvjeriti nekoga da nesto drukcije nije opasno/zlo/zaludjeno/demosko/krivo/itd. se moze tek kad ga malo upoznas sa time tj. da vidi o cemu se radi.
Uopce ne pratim zbivanja oko te udruge, samo ovo tu po Forumu, ali mozda je to jedan od razloga zasto govore o "promicanju ireligioznog poimanja svijeta", mozda govore o "mi smo ovakvi, eto pogledajte nas, zar smo tako zli, da nas morate tretirati kao gradjane nizeg reda?"

3. Od kad datiraju te definicije? S jedne strane mozes se vratiti 50 godina unatrag i vidjeti da su se mnoge drustvene skupine nepravedno tretirale i definirale, a to se jos i danas radi... Drugo, kad se u takvim definicijama/opisima upotrebljava "cesto", onda se cesto ( :P ) misli na nekadasnja, prosla shvacanja.
I na kraju krajeva mnogi, nazalost (po meni), shvacaju razlicita uvjerenja nekoga kao napad na njihova vlastita. A to ne mora uvijek biti istina.

[i]Ne cini drugima ono sto ne zelis da drugi tebi cine.[/i] Mnogi se toga ne drze.
I onda nek netko kaze da nema diskriminacije. Rolling Eyes

Necete siriti diskriminaciju po Forumu. Molim lijepo ne davajte osobama koje nemaju ista uvjerenja kao i vi pridjeve koji su pogrdni ili tvrde da su oni u zabludi!

Na ovom Forumu svatko ima pravo na svoje misljenje i religijsko uvjerenje ili "neuvjerenje". I to je svacija privatna stvar.
Ako smatrate da ste vi u pravu, a drugi u zabludi, lijepo, ali molim bez _opcih_ izjava o zabludi osoba sa drugim uvjerenjima. Vase misljenje je vase misljenje (i kao takvo ga i iznesite), a ne istina koju svi moraju prihvatiti ili trpjeti da ih zbog neslaganja opisujete raznim pridjevima.

Ono gore cu sad ostavit kao primjer kako se ne treba ponasati i na savjest onog koji je to napisao.


-----------

Joj, pa da! Kam ste vi otisli s ovom raspravom.. I mislim da su neki itekako dokazali postojanje diskriminacije.
I kory mi je dala bas lijepi analogon sa straznjim djelom busa. O-kay!

Ja mogu sarkasticno ustvrditi puno stvari i o katolicima, i o protestantima, i o muslimanima, i o budistima, i hinduistima, i o sotonistima, i o bilo kojim vjernicima, i o ateistima, pa i o samom sebi. I mislim da bi se u svakoj grupi naslo uvrijedjenih. Zato prestanite sa time.



@jazzmin:

1. Mislim da vecina korisnika koja se pozitivno izjasnila o udruzi, pritom imala na umu bas ono kako ju je Kory opisala i da su davali svoje misljenje o takvoj hipotetskoj udruzi za borbu protiv diskriminacije ateista, tj. za zastitu njihovih gradjanskih prava garantiranih Ustavom RH po kojem su svi gradjani RH ravnopravni S obzirom na njihovo vjersko uvjerenje.
A isticanje vjerskih obiljezja jedne vjerske zajednice (pa bila ona u velikoj vecini) u drzavnih institucijama je upravo narusavanje te ravnopravnosti koju bi drzavne institucije trebale upravo promicati i stititi.
I ja osobno nemam nista protiv raspela, ni kriza, imam protiv nametanja bilo kakvih simbola ljudima koji to ne zele i kojima se krsi njihovo ustavno pravo na slobodu vjerskog uvjerenja.
I mislim da rjesenje nije isticanje svih, nego ne isticanje niti jedne. jer uvijek se moze nac netko tko vjeruje u "nesto drugo".
Isto kao i "crkvena desetina".
Isto kao i vjeronak u skolama. Ne postoji ravnopravnost. Ravnopravnost bi bila kad bi se uz taj vjeronauk provodila kampanja da se sprijece diskriminacije i omalovazavanja onih koji ga ne zele pohadjati. Kad bi se aktivno provodila i edukacija djece, da oni koji ne pohadjaju vjeronak nisu zbog toga losi, glupi ili tko zna kakvi. A problem je u tome sto mnogi koji bi na tome trebali i raditi i sami tako ne misle. I to _je_ diskriminacija.
Ovako ima puno slucajeva gdje su djeca, tj. njihovi roditelji primorani poslati ih na vjeronauk kako im dijete ne bi patilo zbog "izopcenja" od ostalih.
Sto se tice postotka, u Hrvatskoj ima puno ljudi koji se deklariraju krscanima i ljubiteljima svoje zemlje itd. pa 5 minuta poslije razbijaju tramvaje i svoj grad koji toliko navodno vole, varaju na porezu, krse skoro pa sve od 10 zapovjedi, i zapravo uopce ne vjeruju u to za sto se izjasnjavaju, tako da se ja ne bi slozio da je on tako velik kako je to sluzbeno znano.

Evo, ako odete u Savsku 25 u sjediste SZ-ZG, naci cete ga punog katolickih obiljezja. A trebali bi predstavljati sve studente...

2. Ponekad uvjeriti nekoga da nesto drukcije nije opasno/zlo/zaludjeno/demosko/krivo/itd. se moze tek kad ga malo upoznas sa time tj. da vidi o cemu se radi.
Uopce ne pratim zbivanja oko te udruge, samo ovo tu po Forumu, ali mozda je to jedan od razloga zasto govore o "promicanju ireligioznog poimanja svijeta", mozda govore o "mi smo ovakvi, eto pogledajte nas, zar smo tako zli, da nas morate tretirati kao gradjane nizeg reda?"

3. Od kad datiraju te definicije? S jedne strane mozes se vratiti 50 godina unatrag i vidjeti da su se mnoge drustvene skupine nepravedno tretirale i definirale, a to se jos i danas radi... Drugo, kad se u takvim definicijama/opisima upotrebljava "cesto", onda se cesto ( Razz ) misli na nekadasnja, prosla shvacanja.
I na kraju krajeva mnogi, nazalost (po meni), shvacaju razlicita uvjerenja nekoga kao napad na njihova vlastita. A to ne mora uvijek biti istina.

Ne cini drugima ono sto ne zelis da drugi tebi cine. Mnogi se toga ne drze.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 3:31 pon, 30. 1. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
jazzmin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2006. (19:13:17)
Postovi: (18)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 0:32 pon, 30. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]
[color=darkred]Necete siriti diskriminaciju po Forumu.
Ono gore cu sad ostavit kao primjer kako se ne treba ponasati i na savjest onog koji je to napisao.[/color]

[/quote]

:?: :?: :?:
O bože! jel se to odnosi na mene :?: :!:
Jer sad mi je katastrofalno neugodno,
ali htjela bih pojasniti kako se radi o :!: velikoj :!: zabuni.
steelworker (napisa):

Necete siriti diskriminaciju po Forumu.
Ono gore cu sad ostavit kao primjer kako se ne treba ponasati i na savjest onog koji je to napisao.




Question Question Question
O bože! jel se to odnosi na mene Question Exclamation
Jer sad mi je katastrofalno neugodno,
ali htjela bih pojasniti kako se radi o Exclamation velikoj Exclamation zabuni.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:38 pon, 30. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jazzmin"][quote="steelworker"][color=darkred]Necete siriti diskriminaciju po Forumu.
Ono gore cu sad ostavit kao primjer kako se ne treba ponasati i na savjest onog koji je to napisao.[/color][/quote]
:?: :?: :?:
O bože! jel se to odnosi na mene :?: :!:
Jer sad mi je katastrofalno neugodno,
ali htjela bih pojasniti kako se radi o :!: velikoj :!: zabuni.[/quote]

:ccc: Ne se brinuti... :tapsh:

Ne mogu pouzdano pricati u ime kolege Administratora, ali iz sadrzaja njegovog posta zakljucujem da se ovo odnosi na pojedince koji su izvrtali izjave kolega sugovornika, interpretirali "protivnicke" argumente kao napade i slicno. :roll:

Da se odnosilo direktno na tebe, vjeruj mi - to bi znala. ;) Ako nista drugo, pisalo bi "o[color=red]v[/color]o gore", a ne "o[color=red]n[/color]o gore". :gg:

Meni je tvoj post skroz u redu, iako se ne bih slozio bas sa svime sto tamo pise. :xg:
jazzmin (napisa):
steelworker (napisa):
Necete siriti diskriminaciju po Forumu.
Ono gore cu sad ostavit kao primjer kako se ne treba ponasati i na savjest onog koji je to napisao.

Question Question Question
O bože! jel se to odnosi na mene Question Exclamation
Jer sad mi je katastrofalno neugodno,
ali htjela bih pojasniti kako se radi o Exclamation velikoj Exclamation zabuni.


Ccc.... Sram te bilo... Ne se brinuti... Tapsh, tapsh,...

Ne mogu pouzdano pricati u ime kolege Administratora, ali iz sadrzaja njegovog posta zakljucujem da se ovo odnosi na pojedince koji su izvrtali izjave kolega sugovornika, interpretirali "protivnicke" argumente kao napade i slicno. Rolling Eyes

Da se odnosilo direktno na tebe, vjeruj mi - to bi znala. Wink Ako nista drugo, pisalo bi "ovo gore", a ne "ono gore". Mr Green being very Greeen indeed

Meni je tvoj post skroz u redu, iako se ne bih slozio bas sa svime sto tamo pise. Xmas Mr.Green



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jazzmin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 01. 2006. (19:13:17)
Postovi: (18)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 1:27 pon, 30. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
:ccc: Ne se brinuti... :tapsh:

Da se odnosilo direktno na tebe, vjeruj mi - to bi znala. ;) Ako nista drugo, pisalo bi "o[color=red]v[/color]o gore", a ne "o[color=red]n[/color]o gore". :gg:
[/quote]
Hvala :!:!!
Jer imam groznicu, no moja paranoidna priroda bi me sigurno nagnala da sad nešto trkeljam i vjerojatno bi ispalo vrlo jadno :silly:

[quote="vsego"]
Meni je tvoj post skroz u redu, iako se ne bih slozio bas sa svime sto tamo pise. :xg:[/quote]
Nisam ni očekivala :D Pa u tome i je poanta :wink:
Foruma i ove teme specijalno.

Pozivam da se oglase svi koji se [i]baš sa svime[/i] :lol: ne slažu.
vsego (napisa):

Ccc.... Sram te bilo... Ne se brinuti... Tapsh, tapsh,...

Da se odnosilo direktno na tebe, vjeruj mi - to bi znala. Wink Ako nista drugo, pisalo bi "ovo gore", a ne "ono gore". Mr Green being very Greeen indeed

Hvala Exclamation!!
Jer imam groznicu, no moja paranoidna priroda bi me sigurno nagnala da sad nešto trkeljam i vjerojatno bi ispalo vrlo jadno #Silly

vsego (napisa):

Meni je tvoj post skroz u redu, iako se ne bih slozio bas sa svime sto tamo pise. Xmas Mr.Green

Nisam ni očekivala Very Happy Pa u tome i je poanta Wink
Foruma i ove teme specijalno.

Pozivam da se oglase svi koji se baš sa svime Laughing ne slažu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:33 pon, 30. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=blue]a ja pozivam da ne :!:
puka nabrajanja i izjasnjavanja oblika 'ja', 'ja ne', 'i ja isto' nisu dobrodosla
hvala[/color]
a ja pozivam da ne Exclamation
puka nabrajanja i izjasnjavanja oblika 'ja', 'ja ne', 'i ja isto' nisu dobrodosla
hvala



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 3:23 pon, 30. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jazzmin"]:?: :?: :?:
O bože! jel se to odnosi na mene :?: :!:
Jer sad mi je katastrofalno neugodno,
ali htjela bih pojasniti kako se radi o :!: velikoj :!: zabuni.[/quote]

:buket: Sorry kaj sam tak neodredjeno napisal.

Prvenstveno sam mislio na [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=45982#45982]ovo[/url].

Ne brini, oni koji su se prepoznali su sad tiho.
jazzmin (napisa):
Question Question Question
O bože! jel se to odnosi na mene Question Exclamation
Jer sad mi je katastrofalno neugodno,
ali htjela bih pojasniti kako se radi o Exclamation velikoj Exclamation zabuni.


Samo za tebe Sorry kaj sam tak neodredjeno napisal.

Prvenstveno sam mislio na ovo.

Ne brini, oni koji su se prepoznali su sad tiho.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 7:28 pon, 30. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ispricavan se ako san preburno reagira na post od kolege opata... nisan misli diskriminirat ili napadat, samo, lik me udria u zivac sa svojin poston... :?
[url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=45982#45982]ovo[/url].
ispricavan se ako san preburno reagira na post od kolege opata... nisan misli diskriminirat ili napadat, samo, lik me udria u zivac sa svojin poston... Confused
ovo.



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pbanicev
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2004. (19:32:44)
Postovi: (52)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0
Lokacija: /dev/random V /dev/null V /dev/zero

PostPostano: 10:45 pon, 30. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bilo koje iskazivanje Vasih ili bilo cijih svjetonazora, moralnih dvojbi, uostalom bilo kojeg osobnog misljenja takvog tipa na ovom forumu (...) je veoma neukusno (...) jer prije svega je apsolutno ocito da u najmanjem slucaju siri diskriminaciju medju korisnicima na forumu :roll: (priznali mi to ili ne), koliko god sebe uvjeravali da smo veoma tolerantni, stoga Vam toplo preporucam :pm: .
Bilo koje iskazivanje Vasih ili bilo cijih svjetonazora, moralnih dvojbi, uostalom bilo kojeg osobnog misljenja takvog tipa na ovom forumu (...) je veoma neukusno (...) jer prije svega je apsolutno ocito da u najmanjem slucaju siri diskriminaciju medju korisnicima na forumu Rolling Eyes (priznali mi to ili ne), koliko god sebe uvjeravali da smo veoma tolerantni, stoga Vam toplo preporucam Poziv za preseljenje u Private Message .



_________________
vim vim vim
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 11:12 pon, 30. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sorrow"]ispricavan se ako san preburno reagira na post od kolege opata... nisan misli diskriminirat ili napadat, samo, lik me udria u zivac sa svojin poston... :?
[url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=45982#45982]ovo[/url].[/quote]

:doh: Ja sam linkao post iznad, ne tebe.. :doh:
sorrow (napisa):
ispricavan se ako san preburno reagira na post od kolege opata... nisan misli diskriminirat ili napadat, samo, lik me udria u zivac sa svojin poston... Confused
ovo.


Joj, pa da! Ja sam linkao post iznad, ne tebe.. Joj, pa da!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
raspjevani_opat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2005. (12:42:04)
Postovi: (E5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 16

PostPostano: 11:42 pon, 30. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa ja sam se samo salio, kaj tu nitko ne vidi sarkazam...
a zasto vas je to toliko pogodilo, iako i je bila sala?
neke stvari previse srcu uzimate....

chill out 8)
pa ja sam se samo salio, kaj tu nitko ne vidi sarkazam...
a zasto vas je to toliko pogodilo, iako i je bila sala?
neke stvari previse srcu uzimate....

chill out Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:49 pon, 30. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="raspjevani_opat"]pa ja sam se samo salio, kaj tu nitko ne vidi sarkazam...
a zasto vas je to toliko pogodilo, iako i je bila sala?[/quote]

Ja (obicno) kuzim sarkazam, no - eto - kod tvog posta nisam bio siguran. :? Jednostavno zato jer daleko previse ljudi ima tocno taj stav koji si ti naveo u toj "shali". :(
raspjevani_opat (napisa):
pa ja sam se samo salio, kaj tu nitko ne vidi sarkazam...
a zasto vas je to toliko pogodilo, iako i je bila sala?


Ja (obicno) kuzim sarkazam, no - eto - kod tvog posta nisam bio siguran. Confused Jednostavno zato jer daleko previse ljudi ima tocno taj stav koji si ti naveo u toj "shali". Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
raspjevani_opat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2005. (12:42:04)
Postovi: (E5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 16

PostPostano: 14:03 pon, 30. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="raspjevani_opat"]pa ja sam se samo salio, kaj tu nitko ne vidi sarkazam...
a zasto vas je to toliko pogodilo, iako i je bila sala?[/quote]

Ja (obicno) kuzim sarkazam, no - eto - kod tvog posta nisam bio siguran. :? Jednostavno zato jer daleko previse ljudi ima tocno taj stav koji si ti naveo u toj "shali". :([/quote]

al to je uistinu bila sala...
ej ljudi cheer up malo...
ako sam nekoga uvrijedio s time zao mi je...
vsego (napisa):
raspjevani_opat (napisa):
pa ja sam se samo salio, kaj tu nitko ne vidi sarkazam...
a zasto vas je to toliko pogodilo, iako i je bila sala?


Ja (obicno) kuzim sarkazam, no - eto - kod tvog posta nisam bio siguran. Confused Jednostavno zato jer daleko previse ljudi ima tocno taj stav koji si ti naveo u toj "shali". Sad


al to je uistinu bila sala...
ej ljudi cheer up malo...
ako sam nekoga uvrijedio s time zao mi je...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pecina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2005. (14:15:23)
Postovi: (157)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
62 = 85 - 23
Lokacija: Happily traveling through space since 1986!

PostPostano: 14:17 pon, 30. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

&raspjevani_opat

Nije to uvreda vec...deja vu
&raspjevani_opat

Nije to uvreda vec...deja vu



_________________
-- space available for rent --
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 17:35 pon, 30. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="raspjevani_opat"]pa ja sam se samo salio, kaj tu nitko ne vidi sarkazam...
a zasto vas je to toliko pogodilo, iako i je bila sala?
neke stvari previse srcu uzimate....[/quote]

Da stalno slusas pogrdne sale na svoj racun i tebi bi smetalo.

Pogotovo tamo gdje se govori o diskriminaciji i onda ti uletis sa takvom "salom".

Zalite se da su vama znali prebacivat kaj ste vjernici, a dok vi druge kaj nisu onda je to ok i sala-mala. :roll: :tso:
raspjevani_opat (napisa):
pa ja sam se samo salio, kaj tu nitko ne vidi sarkazam...
a zasto vas je to toliko pogodilo, iako i je bila sala?
neke stvari previse srcu uzimate....


Da stalno slusas pogrdne sale na svoj racun i tebi bi smetalo.

Pogotovo tamo gdje se govori o diskriminaciji i onda ti uletis sa takvom "salom".

Zalite se da su vama znali prebacivat kaj ste vjernici, a dok vi druge kaj nisu onda je to ok i sala-mala. Rolling Eyes Trudim Se Objasniti...



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 36, 37, 38  Sljedeće
Stranica 8 / 38.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan