Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Plakat

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 8:20 sri, 2. 4. 2003    Naslov: Plakat Citirajte i odgovorite

Molim vas lijepo, koji je bistric postavio onaj plakat "I PLAVUSE BI DAVALE KRV KAD BI ZNALE"?!?!?! U redu, pricajte viceve o plavusama...al ovo je stvarno neukusno!!!!!!!!! Dobro kaj nitko nije primjetio da ima koliko volis plavusa po nasim hodnicima?! Znam da je plakat vec skinut, al jednostavno nisam mogla ovo ne komentirati..
Molim vas lijepo, koji je bistric postavio onaj plakat "I PLAVUSE BI DAVALE KRV KAD BI ZNALE"?!?!?! U redu, pricajte viceve o plavusama...al ovo je stvarno neukusno!!!!!!!!! Dobro kaj nitko nije primjetio da ima koliko volis plavusa po nasim hodnicima?! Znam da je plakat vec skinut, al jednostavno nisam mogla ovo ne komentirati..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 12:47 sri, 2. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa ono gle , neznam ko ga je smislio ali taj plakat je bio koliko mislim na svim fakultetima , jer znam da sam ga ja vidio na par njih , pa pretpostavljam da je bio na svima .. tj ako ne na svima onda bar na vecini :) A opet mozemo pretpostavit suprotno :)
pa ono gle , neznam ko ga je smislio ali taj plakat je bio koliko mislim na svim fakultetima , jer znam da sam ga ja vidio na par njih , pa pretpostavljam da je bio na svima .. tj ako ne na svima onda bar na vecini Smile A opet mozemo pretpostavit suprotno Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:18 sri, 2. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]pa ono gle , neznam ko ga je smislio ali taj plakat je bio koliko mislim na svim fakultetima , jer znam da sam ga ja vidio na par njih , pa pretpostavljam da je bio na svima .. tj ako ne na svima onda bar na vecini :) A opet mozemo pretpostavit suprotno :)[/quote]

E, je ti dubok reply! :? Sta, nije ti dosta pingvina? :P

[quote="rea"]Molim vas lijepo, koji je bistric postavio onaj plakat "I PLAVUSE BI DAVALE KRV KAD BI ZNALE"?!?!?! U redu, pricajte viceve o plavusama...al ovo je stvarno neukusno!!!!!!!!! Dobro kaj nitko nije primjetio da ima koliko volis plavusa po nasim hodnicima?! Znam da je plakat vec skinut, al jednostavno nisam mogla ovo ne komentirati..[/quote]

To pitanje bi trebala uputiti organizatorima akcije. Valjda Suma ili SZ... :| Volio bih vidjeti njihov odgovor ovdje, ali nekako sumnjam da ce se to desiti... :(
fly (napisa):
pa ono gle , neznam ko ga je smislio ali taj plakat je bio koliko mislim na svim fakultetima , jer znam da sam ga ja vidio na par njih , pa pretpostavljam da je bio na svima .. tj ako ne na svima onda bar na vecini Smile A opet mozemo pretpostavit suprotno Smile


E, je ti dubok reply! Confused Sta, nije ti dosta pingvina? Razz

rea (napisa):
Molim vas lijepo, koji je bistric postavio onaj plakat "I PLAVUSE BI DAVALE KRV KAD BI ZNALE"?!?!?! U redu, pricajte viceve o plavusama...al ovo je stvarno neukusno!!!!!!!!! Dobro kaj nitko nije primjetio da ima koliko volis plavusa po nasim hodnicima?! Znam da je plakat vec skinut, al jednostavno nisam mogla ovo ne komentirati..


To pitanje bi trebala uputiti organizatorima akcije. Valjda Suma ili SZ... Neutral Volio bih vidjeti njihov odgovor ovdje, ali nekako sumnjam da ce se to desiti... Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 10:34 pet, 4. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kaj fali mom replyu ?!?
:) Al plakat je ako nista drugo orginalan (i ne nemam nista protiv plavusa da me odma ne zaskoce iako se nebi bunio :p)
Kaj fali mom replyu ?!?
Smile Al plakat je ako nista drugo orginalan (i ne nemam nista protiv plavusa da me odma ne zaskoce iako se nebi bunio :p)
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 10:47 pet, 4. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma, it's ok.. Mrzim svaku vrstu diskriminacije pa mi je malo skocil tlak!! Ajde,ajde, priznajem da je bar origanalan.. (ali i neukusan :wink: )
Ma, it's ok.. Mrzim svaku vrstu diskriminacije pa mi je malo skocil tlak!! Ajde,ajde, priznajem da je bar origanalan.. (ali i neukusan Wink )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 16:47 pet, 4. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rea"]Ma, it's ok.. Mrzim svaku vrstu diskriminacije pa mi je malo skocil tlak!! Ajde,ajde, priznajem da je bar origanalan.. (ali i neukusan :wink: )[/quote]

A cuj nemresh imat ovce i novce

<::princip je isti , sve ostalo su nijanse ::>
rea (napisa):
Ma, it's ok.. Mrzim svaku vrstu diskriminacije pa mi je malo skocil tlak!! Ajde,ajde, priznajem da je bar origanalan.. (ali i neukusan :wink: )


A cuj nemresh imat ovce i novce

<::princip je isti , sve ostalo su nijanse ::>
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 19:30 pet, 4. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je plakat bar bacio :D na facu kad sam ga vidio, dobro ajd vise je bilo kao :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... bas je supach

[quote="rea"]Mrzim svaku vrstu diskriminacije pa mi je malo skocil tlak!! [/quote]
Prava diskriminacija bi bila kad bi pisalo:
[color=red][size=24]"I ZENE BI DAVALE KRV KAD BI ZNALE"[/size][/color]

[quote="vsego"]To pitanje bi trebala uputiti organizatorima akcije. Valjda Suma ili SZ... Volio bih vidjeti njihov odgovor ovdje, ali nekako sumnjam da ce se to desiti... [/quote]
Borac za prava plavusa??? (mozda si i ti jedna pa se samo skrivas)
Meni je plakat bar bacio Very Happy na facu kad sam ga vidio, dobro ajd vise je bilo kao Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ... bas je supach

rea (napisa):
Mrzim svaku vrstu diskriminacije pa mi je malo skocil tlak!!

Prava diskriminacija bi bila kad bi pisalo:
"I ZENE BI DAVALE KRV KAD BI ZNALE"

vsego (napisa):
To pitanje bi trebala uputiti organizatorima akcije. Valjda Suma ili SZ... Volio bih vidjeti njihov odgovor ovdje, ali nekako sumnjam da ce se to desiti...

Borac za prava plavusa??? (mozda si i ti jedna pa se samo skrivas)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:48 pet, 4. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Markec"][quote="vsego"]To pitanje bi trebala uputiti organizatorima akcije. Valjda Suma ili SZ... Volio bih vidjeti njihov odgovor ovdje, ali nekako sumnjam da ce se to desiti... [/quote]
Borac za prava plavusa??? (mozda si i ti jedna pa se samo skrivas)[/quote]

Khm?! Gdje to pise?!? J sam samo uputio gdje je tom pitanju mjesto... :?

Inace, cinjenica je da plakat nije dobar utoliko sto moze uvrijediti i time odbiti odredjeni broj potencijalnih davatelja krvi... :|

Meni osobno je ok, ali nista posebno...
Markec (napisa):
vsego (napisa):
To pitanje bi trebala uputiti organizatorima akcije. Valjda Suma ili SZ... Volio bih vidjeti njihov odgovor ovdje, ali nekako sumnjam da ce se to desiti...

Borac za prava plavusa??? (mozda si i ti jedna pa se samo skrivas)


Khm?! Gdje to pise?!? J sam samo uputio gdje je tom pitanju mjesto... Confused

Inace, cinjenica je da plakat nije dobar utoliko sto moze uvrijediti i time odbiti odredjeni broj potencijalnih davatelja krvi... Neutral

Meni osobno je ok, ali nista posebno...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:42 pet, 4. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Inace, cinjenica je da plakat nije dobar utoliko sto moze uvrijediti i time odbiti odredjeni broj potencijalnih davatelja krvi... :|[/quote]
Malo više od toga, ja bih rekao.
Brijem si da je na plakatu pisalo: "I Bosanci bi davali krv, kad bi znali", tad bi skočile razno-razne udruge ljudskih prava (HHO i slične), iako je to u samoj biti stvari isto (djeljenje ljudi po nekim kategorijama(nacionalnost, boja kose, boja kože, heh zamislite si da iznikne plakat u americi "I crnci bi davali krv, kad bi znali" :D)

Uglavnom plakat nije OK (ne zbog direktne poruke plakata, pa svi smo čuli barem 100 viceva o plavušama i u svima su iste prikazane glupima) nego zbog toga što pokazuje očito licimjerje društva koje osuđuje jedan oblik stereotipa, dok ga za drugi oblik nije baš pretjerano briga (sjetimo se da postoji više viceva o tome kak su bosanci glupi nego o tome kak su plavuše glupe, ali ne mora stat na tome, u vicevima imamo još i škrte Hercegovce, Židove, Bračane, Medjimurce, lijene Dalmatince i Crnogorce, lopovski nastrojene HDZ-ovce, a valjda imamo i viceve o Srbima, iako mi nijedan sad ne pada na pamet)
vsego (napisa):
Inace, cinjenica je da plakat nije dobar utoliko sto moze uvrijediti i time odbiti odredjeni broj potencijalnih davatelja krvi... Neutral

Malo više od toga, ja bih rekao.
Brijem si da je na plakatu pisalo: "I Bosanci bi davali krv, kad bi znali", tad bi skočile razno-razne udruge ljudskih prava (HHO i slične), iako je to u samoj biti stvari isto (djeljenje ljudi po nekim kategorijama(nacionalnost, boja kose, boja kože, heh zamislite si da iznikne plakat u americi "I crnci bi davali krv, kad bi znali" Very Happy)

Uglavnom plakat nije OK (ne zbog direktne poruke plakata, pa svi smo čuli barem 100 viceva o plavušama i u svima su iste prikazane glupima) nego zbog toga što pokazuje očito licimjerje društva koje osuđuje jedan oblik stereotipa, dok ga za drugi oblik nije baš pretjerano briga (sjetimo se da postoji više viceva o tome kak su bosanci glupi nego o tome kak su plavuše glupe, ali ne mora stat na tome, u vicevima imamo još i škrte Hercegovce, Židove, Bračane, Medjimurce, lijene Dalmatince i Crnogorce, lopovski nastrojene HDZ-ovce, a valjda imamo i viceve o Srbima, iako mi nijedan sad ne pada na pamet)



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 6:29 sub, 5. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slazem se sa C'Tebom. Bejzikli, nesto slicno htjedoh napisati, ali mi se nije dalo... ;)

Cinjenica je da to i nije neki bitni plakat (i toga ce se mnogi uhvatiti), ali to ne umanjuje njegovu diskriminatornost. :roll:

I, ne, Markec, nisam "borac za prava plavusa". :lol: Samo sam protiv diskriminacije. :) Ono, volim viceve o plavusama, ali tome nije mjesto na takvom plakatu. C'Tebini primjeri s Bosancima i Crncima su jako dobri. :D

Usput, "Meni je plakat ok" je moj stav o plakatu, a ne o prikladnosti i/ili neukusu istoga... 8)
Slazem se sa C'Tebom. Bejzikli, nesto slicno htjedoh napisati, ali mi se nije dalo... Wink

Cinjenica je da to i nije neki bitni plakat (i toga ce se mnogi uhvatiti), ali to ne umanjuje njegovu diskriminatornost. Rolling Eyes

I, ne, Markec, nisam "borac za prava plavusa". Laughing Samo sam protiv diskriminacije. Smile Ono, volim viceve o plavusama, ali tome nije mjesto na takvom plakatu. C'Tebini primjeri s Bosancima i Crncima su jako dobri. Very Happy

Usput, "Meni je plakat ok" je moj stav o plakatu, a ne o prikladnosti i/ili neukusu istoga... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:48 pon, 9. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
I, ne, Markec, nisam "borac za prava plavusa". :lol: Samo sam protiv diskriminacije. :) [/quote]
:lol: ... ja sam borac za prava plavuša ... :Fade-color = :silly: ... :wink: :lol:
vsego (napisa):

I, ne, Markec, nisam "borac za prava plavusa". Laughing Samo sam protiv diskriminacije. Smile

Laughing ... ja sam borac za prava plavuša ... #Fadeing color = #Silly ... Wink Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 22:46 sri, 11. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="color"]
:lol: ... ja sam borac za prava plavuša ... :Fade-color = :silly: ... :wink: :lol:[/quote]

color, volim te!!!!!! :hotpusa:
color (napisa):

Laughing ... ja sam borac za prava plavuša ... #Fadeing color = #Silly ... Wink Laughing


color, volim te!!!!!! Malo zesca romantika na Forumu


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:29 čet, 12. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rea"][quote="color"]
:lol: ... ja sam borac za prava plavuša ... :Fade-color = :silly: ... :wink: :lol:[/quote]

color, volim te!!!!!! :hotpusa:[/quote]

... :turn-l: ... reić :ljubimruke: ... :wink:
rea (napisa):
color (napisa):

Laughing ... ja sam borac za prava plavuša ... #Fadeing color = #Silly ... Wink Laughing


color, volim te!!!!!! Malo zesca romantika na Forumu


... #Turn-l ... reić Manira pravog kavalira ... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan